mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 22:31 
Cytuj  
Myslac juz teraz o C grade dla mojego przyszlego BD
postanowilem skompletowac mu ekwipunek.

A do was zwracan sie z prozba o wycenienie go.
Ile mnie to wyniesie, ile bede musial zebrac kasy.

Serwer BARTZ

*armor*

- Full Plate Armor
- Full Plate Boots
- Full Plate Gauntlets
- Full Plate Helmet

*Weapon*

- Shamshir*Raid Sword +4 - bonus +40 crit rate

*Jewelry*

- Necklace of Binding
- Nassen's Earring
- Nassen's Earring
- Ring of Binding
- Ring of Binding

Ad.

jak ktos sie dodatkowo orientuje po ile jest FPA [caly set ofc] +3/4
oraz Shamshir*Raid Sword wiecej niz +4 >


PS. Dobre Sa wybralem czy jest jakies lepsze ?
Choc w to watpie ^_^

PS.2 ktos pewnie postnie ze PLA jest lepsze bo daje +7 do str.
ale zgory zakladam ze bede 75% czasu gry solowal. % moga ulec zmianie wczasie gry.


DODATKOWE PYTANIE

Jak juz watek zalozylem to tu sie spytam takze.

Czy da sie u obywatela Mammonia wymeinic SoR*SoR [crap C grade duale ]
na Shamshir*Raid Sword ?


Ostatnio edytowano 15 sie 2006, 23:49 przez Yakuza, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:16 
Cytuj  
http://www.l2wh.com/

edit: nie oplaca sie zmieniac bizuterii na c grade'owa (chyba, ze masz za duzo kasy) te kilkanascie leveli zleci bardzo szybko i pozniej od razu "wskoczysz" w b grade :) teraz w zupelnosci wystarcza elven set.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:19 
Cytuj  
eh ale z madra odpowiedzial wyskoczyles.
mysliszze nie sprawdzalem tam ?

Bo sprawdzalem ale nie uzyskalem info o wszytkim.

edit

juz troche lepiej. chociaz cos napisales. bede musial sprawdzic ile ta roznica wynosi.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:24 
Cytuj  
Powiedzial madrze , nieoplaca sie skladac setow na cg , bo lvl 52 ma sie szybko lepiej odrazu odkladac kase na bg :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:24 
Cytuj  
teoretycznie znajdziesz tam wszytsko. Jezeli nie ma czegos na bartzie, to szukasz na innym servie ;) Sprawdzisz kilka rzeczy i bedziesz wiedzial, czy serv jest drozszy, czy tanszy.. ja Ci niestety tego nie wycenie, bo nie znam cen na pamiec, zazwyczaj korzystam z tej strony.

Moge jedynie dodac, ze rynek ostatnio jest strasznie "ruchliwy" (przynajmniej na teonie), wiec to co teraz sobie obliczysz, nie musi sie pokryc z cenami za jakis czas :)

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:29 
Cytuj  
co do Jewelry to masz racje Dejvid. 16 m.def punktow ejst miedzy EJ a top C.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:36 
Cytuj  
to teraz jeszcze sprawdz sobie stosunek cena/m.def ;) sam chcialem kupic top c bizuterie, ale zrezygnowalem :) mam set elvena na +3 i zmienie dopiero na b gradowe swiecidelka.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:39 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
nie oplaca sie zmieniac bizuterii na c grade'owa (chyba, ze masz za duzo kasy) te kilkanascie leveli zleci bardzo szybko i pozniej od razu "wskoczysz" w b grade teraz w zupelnosci wystarcza elven set.

B tez nie warto... - ja jestem taki mistrzu ze do 61 w D gram na subie ^.^

Yakuza napisał(a):
PS. Dobre Sa wybralem czy jest jakies lepsze ?

w C grade gra sie na tyle krotko ( +praktycznie nie istnieje pvp ) ze warto sie skupiac jedynie na PvE stuffie. Crit Dmg SA jest z duali C najlepsze IMO

Co innego z B, gdzie jeszcze do niedawna ( zanim pojawilo sie wiecej duali S+4 ) OE duale z Health byly best bronia dla BD do pvp.


BTW Ceny ci Alu podliczy bo to zawodowy farmer -.-

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:41 
Cytuj  
Phist napisał(a):
D3jviD napisał(a):
nie oplaca sie zmieniac bizuterii na c grade'owa (chyba, ze masz za duzo kasy) te kilkanascie leveli zleci bardzo szybko i pozniej od razu "wskoczysz" w b grade teraz w zupelnosci wystarcza elven set.

B tez nie warto... - ja jestem taki mistrzu ze do 61 w D gram na subie ^.^

Yakuza napisał(a):
PS. Dobre Sa wybralem czy jest jakies lepsze ?

w C grade gra sie na tyle krotko ( +praktycznie nie istnieje pvp ) ze warto sie skupiac jedynie na PvE stuffie. Crit Dmg SA jest z duali C najlepsze IMO

Co innego z B, gdzie jeszcze do niedawna ( zanim pojawilo sie wiecej duali S+4 ) OE duale z Health byly best bronia dla BD do pvp.


BTW Ceny ci Alu podliczy bo to zawodowy farmer -.-

Mylisz sie, jak jestes w jakims pvp ally/clanie, badz jestes "famous" na servie to pvp sie wlasnie trafia BARDZO czesto na 4x lvl


_________________
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:48 
Cytuj  
DODATKOWE PYTANIE

Jak juz watek zalozylem to tu sie spytam takze.

Czy da sie u obywatela Mammonia wymeinic SoR*SoR [crap C grade duale ]
na Shamshir*Raid Sword ?

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:49 
Cytuj  
Yakuza napisał(a):
DODATKOWE PYTANIE

Jak juz watek zalozylem to tu sie spytam takze.

Czy da sie u obywatela Mammonia wymeinic SoR*SoR [crap C grade duale ]
na Shamshir*Raid Sword ?

Da sie, ale patrzac na cene AA to sie niezbyt oplaci.


_________________
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:50 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Mylisz sie, jak jestes w jakims pvp ally/clanie, badz jestes "famous" na servie to pvp sie wlasnie trafia BARDZO czesto na 4x lvl

Wtedy sie trafia PK jesli juz, a jedyny pvp skill od ciebie wymagany to celnie i szybko trafic w "To village" :]
Na 40 lvlu sie po prostu nie liczysz ani ty ani twoj pvp skill.

Alucreido napisał(a):
Da sie, ale patrzac na cene AA to sie niezbyt oplaci.

Alu nie wszedzie AA = 4a :wtf:


Ostatnio edytowano 15 sie 2006, 23:52 przez Phist, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:52 
Cytuj  
a ile trzeba AA czy takze krysztalkow na wymianeduali ?

bo AA da sie wyfarmic w necro-sach albo cata-sach.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:52 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Mylisz sie, jak jestes w jakims pvp ally/clanie, badz jestes "famous" na servie to pvp sie wlasnie trafia BARDZO czesto na 4x lvl

Wtedy sie trafia PK jesli juz, a jedyny pvp skill od ciebie wymagany to celnie i szybko trafic w "To village" :]
Na 40 lvlu sie po prostu nie liczysz ani ty ani twoj pvp skill.

Z tym ze czesto trafiasz na wrogie ally/clany co expia w danym low lvl miejscu np suba albo ktos low lvl od nich, i wtedy lepiej +1pvp niz -1~4%:P
Co nie zmienia faktu ze C jawelery to zbedny wydatek, po co kupowac jawelery na 3-5 dni?:P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 02:45 
Cytuj  
Phist napisał(a):
(...)
BTW Ceny ci Alu podliczy bo to zawodowy farmer -.-


Nie kumam co miedzy wami zaszlo (zerwaliscie ze soba czy co ^^) ale nie moze byc tak, ze w KAZDYM Twoim poscie poswiecasz przynajmniej 1 akapit na przyjebanie Alu.
Przyjmij prosze do wiadomosci, ze min polowa ludzi na tym forum nie wie nawet kto to jest a 3/4 zupelnie nie obchodzi co Ty na jego temat myslisz.

Nie chce mi sie moderowac kazdego watku z waszych flame wiec bardzo prosze - sprawdzcie sobie in game kto jest wieksza lamka i nie wciagajcie w wasze sprawy innych.

EOT


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 05:15 
Cytuj  
ceny z lionna:
fp rece - 1.1-1.5 m
fb buty - 1.1-1.5 m
fp armor - ponizej 8m nie schodzi
fp helm - 4.2-5m
oczywiscie jak sam zrobisz wyjdzie o wiele taniej :D co osobisice polecam. wszystko co mozesz zrobic ze 100% szansa craftu - rob sam, wkazdym razie na poczatku kariery :D

top c duale +5 dzis widzialem za 30m ale to cena dla ludzi co placa z portfela, mysle ze +4 uda sie kupic za ~23m

a co do zmiany jeveli na C luxury, jak masz cc i dc to sobie kup, czlowiek sie lepiej czuje jak wyda kase ;] jak nie to wsumie spokojnie mozesz do 52 biegac w elvenach i potem odrazu na BO przeskoczyc

jeszcze jedno nie oplaca sie enchantowac C itemow szkoda kasy lepiej uzbieraj na full-safe enczant B grade armor i jeveli, bo w tym bedziesz zapewne biegac do poznej 60tki


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 07:16 
Cytuj  
5m
1m
1m
3m
15-18
jew set jakies 3

jak sie jest tankiem to sie uzywa FPA a nie jakiegos PLA

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 09:01 
Cytuj  
Czas najwyższy, żeby ktoś kto ma pojęcie o graniu BD dorzucił swoje 12 groszy, bo tu herezja goni herezję. :]


Yakuza napisał(a):
PS. Dobre Sa wybralem czy jest jakies lepsze ?
Choc w to watpie ^_^

Duale z Focusem i PLA. Jeśli uda Ci się, gdzieś wyżebrać SE buffy to praktycznie może farmować bez przerw.
No chyba, ze chcesz zrobić z siebie kupę mięsa, która do niczego się nie nadaje.

Phist napisał(a):
Crit Dmg SA jest z duali C najlepsze IMO
Co innego z B, gdzie jeszcze do niedawna ( zanim pojawilo sie wiecej duali S+4 ) OE duale z Health byly best bronia dla BD do pvp.

Po pierwsze: Crti. Dmg SA to SA dla klas, które mają skille, które traktowane są jako criticale i/lub mają wysoki critical rate wynikający z DEX i skillls passive lub toggle. (daggerzy i od C5 gladiator)
Akurat BD się do nich nie zalicza.

Po drugie: Do jakiego PvP? 1 vs 1? I z kim niby z taki dualami wygrasz? :]
Nie chcę być złośliwy, ale ktoś kto używa takich duali chyba nigdy nie brał udziału w prawdziwym PvP.

BD z dualami Health (co większe asy mają jeszcze Doom set) uważam za największy znany mi kretynizm.
Sens posiadania dual z Health SA istnieje tylko i wyłącznie w przypadku uczestnictwa w Olimpiadzie i używania DLE*Tallum.

W 1 vs 1 te dodatkowe HP nic Ci nie da, a w mass PvP BD jest jednym z ostatnich targetów.
Jeśli już jesteś targetem to oznacza, że Twoje całe party jest już martwe.
A wtedy to już bez znaczenia czy przeżyjesz te 3 sekundy dłużej. :]
To będzie mniej więcej 1 critical z Draco Bow.
Znany jest mi przypadek, którego byłem bohaterem, gdy w jednym z większych starć podczas wojny mojego byłego ally Vampires z EVO ally, byłem ostatnim pozostałym przy życiu członkiem mojego ally. :]

Taka mała wskazówka od doświadczonego BD:
- w PvE BD ginie zazwyczaj jako jeden z pierwszych
- w PvP BD ginie jako jeden z ostatnich.
To się nieco zmienia po 76 lvl, ale to już całkowicie inna historia.


Poziomka napisał(a):
jak sie jest tankiem to sie uzywa FPA a nie jakiegos PLA

Z BD taki tank, jak ze mnie baletnica. Tank to klasa używająca tarczy i mająca Hate Aury. A BD tego nie ma.
To, że czasami robi w party za tanka to zasługa VR, ale często się to kończy padem całego party, jak się zaagruje więcej mobów.
Ja akurat na ten temat mogę sporo powiedzieć. :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 09:56 
Cytuj  
Ethan: ale yakuza to jest przyszly SK....:))
przynajmniej jeszce niedawno chcialbyc tankiem

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 10:00 
Cytuj  
Yakuza:
- Faktycznie C jewellery może poczekać, 40-52 robi się stosunkowo szybko w porównaniu z innymi gradeami sprzętu.
- Jak chcesz iść w heavy, możesz darować sobie FP helmet. Zanim ktoś mnie z błotem zmiesza wyjaśnienie. Do 52 dobija się dość szybko a FP helmet to duży wydatek dla świerzej osoby (chyba, że kasę masz ew. masz ludzi którzy Ci pomogą z tym helmem). IMO skup się na broni, a ten hem zostaw na sam koniec - jak będziesz miał kasę to kupisz. Jak nie to tragedii nie będzie.
- SA do duali to TYLKO focus i sugerowałbym słuchanie w tym względzie Ethana, który ma spore doświadczenie zarówno w graniu tą klasą jak i solowaniu ;) Focus to zarówno twój dmg/p.def (szybciej mob ginie mniej dmg zada)/i pasywny heal (jeśli masz VR od kogoś - i naprawdę polecam zakup tego buffa os SE/WC jeśli tylko masz sposobność).

Natomiast nie zgodzę się trochę co do tego, że BD to ostatni cel. Generalnie wszystko zależy od rodzaju party - jeśli idziesz z nukerami/archerami, którzy mają kosmiczny dmg i w dodatku walą na odległość to tak. Jeśli jesteś w mele party to BD jest jednym z pierwszych celów. Swoimi tańcami zwiększa dmg output całego party i to w bardzo znaczny sposób - także zdjęcie BD jako jednego z pierwszych często przważa szalę.

Edited:
Cytuj:
Ethan: ale yakuza to jest przyszly SK....)
przynajmniej jeszce niedawno chcialbyc tankiem

Napisał, żę chodzi o BD w pierwszym poście.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.