mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 15:42 
Cytuj  
hehe,

Karol niezla zmiana tytulu watku LOL ;D

...i takie tam pierdoły

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 20:03 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Ja jebie Ai mowisz tak samo jak szlachta sarmacka 300-400 lat temu oni w dupie mieli kraj dbali tylko o siebie i tak sie to skonczylo. MASZ ZA CO moze nie kochac ale doceniac ludzi ktorzy cos zrobili dla tego kraju bo inaczej zylbys teraz na białorusi wpierdalal buraki cukrowe i zyl za 1$ dziennie.


Nie masz zielonego pojecia gdzie bym zyl, za ile i co wpierdalal. Tyle polakow spieprzylo do USA i jakos tu nie wrocili. Jestes wielki patriota to idz do wojska i sloz ojczyznie.

Piszpan napisał(a):
Urodziles sie w polsce i zawsze bedziesz dla innych nacji polakiem a z taka postawa nie zasluzysz na szacunek ani innych narodowsci ani swoich. Nienawidze ludzi co maja takie podejscie do zycia zeby sie tylko nachapac i miec w d wszystko.


To gdzie sie urodzilem nie ma znaczenia. Mam kumpla ktory urodzil sie w afryce gdy jego rodzice (lekarze) tam pracowali. Nie zmienia to faktu ze koles jest polakiem. Gdzie w mojej wypowiedzi wyczytales ze mam podejscie aby sie nachapac i miec wszystko w dupie ? Gdybym tak mial to siedzialbym w sejmie i wymyslal coraz durniejsze ustawy o becikowym i innych wymiocinach.

Piszpan napisał(a):
To ze zyjesz w takich warunkach w jakich zyjesz (a sa one o niebo lepsze od tych na wschodzie) to tez zasluga tego kraju w ktorym zyjesz, to ze mamy teraz taka sytuacje a nie inna polityczna to juz zasluga ludzi takich jak ty bo w dupie maja co sie dzieje aby im bylo dobrze, wiecej zasilkow wiecej polityki socjalnej wiecej rozdawania pieniedzy aby szare durne masy byly szczesliwe.

Przestan pieprzyc glupoty nie znajac czlowieka. Moja sytuacje zawdzieczam tylko i wylacznie mojej mamie ktora wyjechala za granice aby utrzymac samotnie dwojke dzieci. Wczesniej przezyc pomagal nam dziadek ktory siedzial w Stanach i wtedy to on utrzymywal cala rodzine. Panstwo gowno dawalo, a samotne matski mogly razem z dziecmi wpierdalac suchy chleb i pic wode. Od pierwszej klasy podstawowki juz pracowalem wiec twoje wypociny o nieslusznych zasilkach wsadz sobie w dupe.
W tym kraju trzeba liczyc tylko na siebie bo panstwo gowno Ci pomoze a nawet zabierze gdy trafisz na kogos bardziej chytrego.
Coraz to nowe ustawy wolaja o pomste do nieba, ale nadal chodze na wybory i staram sie dalej cos wywalczyc.

Rozdawania pieniedzy dla durnych mas tez nie popieram, wkurwia mnie gdy jakies debile nie maja co ze soba zrobic i chodza po ulicach szukajac zaczpki a ich najwiekszym osiagnieciem jest wyzebranie na piwo.
Jak patrze na takich oszolomow to zaluje ze nie ma pozwolenia na aborcje bo skoro rodzice nie maja czasu ich wychowac to po co wogule robic dzieciaki.


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 07:23 
Cytuj  
Baltus napisał(a):
Aha to dla wszytkich podsumowanie sytuacji w Polsce :]
http://kabarety.fani.pl/articles.php?id=320


Korwa jakie to prawdziwe wlasnie jetem w takiej sytuacji 3 miesiace temu odebralem dyplom Politechniki(studia dzienen 5 letnie zakonczone z tytulem Mgr.Inz)oferty sa owszem ale wszyscy wymagaja 2 letniego doswaidczenia w zawodzie:/, zostaje mi kopalnia i praca w społce za 1.5k z mozliwoscia awansu na dozor(zaronek podskoczy do 1,7k),zalosc jestem w dolku.


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 07:27 przez kain666, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 07:25 
Cytuj  
kain666 napisał(a):
Baltus napisał(a):
Aha to dla wszytkich podsumowanie sytuacji w Polsce :]
http://kabarety.fani.pl/articles.php?id=320


Korwa jakie to prawdziwe wlasnie jetem w takiej sytuacji 3 miesiace temu odebralem dyplom Politechniki(studia dzienen 5 letnie zakonczone z tytulem Mgr.Inz)oferty sa owszem ale wszyscy wymagaja 2 letniego doswaidczenia w zawodzie:/, zostaje mi kopalnia i praca w społce za 1.5k z mozliwoscia awansu na dozor(zaronek podskoczy do 1,7k),zalosc jestem w dolku.


Idź do kopalni za 1.5k na rok i już będziesz miał doświadczenie :P
2-letnie doświadczenie to zapewne ich pobożne życzenie


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 07:42 
Cytuj  
Niestety ja potrzebuje doswiadczenia w zawodzie a na kopalni go nie zdobede, ale nic trzeba z czegos zyc.


Pozdrawiam

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 09:54 
Cytuj  
Mgr inz czego ?


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 01:11 
Cytuj  
Wskrzesze watek.Dalej szukam pracy w zawodzie,wlasnie stracilm szanse na prace bo poklucilem sie z moim przyszlym pracodawcą,na koniec jak mu wszystko podlaczylem/zaprogramowalem koles powiedzial ze mam ogromna wiedze ale obawia sie ze w przyslosci po zaklimatyzowaniu sie moglbym podwazyac jego zdanie,korwa co za ciula,zamknal mi droge do rozwoju w tak wspanialej firmie...swiat jest pojebany...
Czasem zastanawiam sie co tu jeszcze robie.Czuje jak wiedza wyplywa ze mnie bezpowrotnie z kazdym misiacem,chcialbym sie rozwijac ale niema jak, zalosc.Pamietam jak przysiegalem ze bede sluzyl Polsce swa wiedza itp. na poczatku, puste slowa ten kraj jest popierdolony.Jak tu sie rozwinac skrzydla gdy wszyscy rzucaja klody pod nogi,trzeba miec niezlego farta...zostaje tylko migracja.Niemam zludzen jestem pewien na 100% ze stane sie obywatelem innego panstwa,predzej lub pozniej to tylko kwestia czasu.Ale dziekuje Polsce za darmowe wyksztalcenie,jedyny postkomunistyczny plus,
Pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 08:50 
Cytuj  
widzisz kain ale nigdzie nie ma lekko z tego co piszesz prace miales dobra ale trafil ci sie jakis kutas no i nie masz pracy to samo moze cie spotakc wszedzie czynnik ludzki to chyba najgorszy z czynnikow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:18 
Cytuj  
Znajomy ponad rok temu przeniósł swoją firmę do Irlandii. Branża budowlana (ukłony Piszpan). Idzie mu świetnie trzepie kase aż miło. Jego ceny w porównaniu do Polski są ... 4-5 razy wyższe a i tak jest najtańszy... No i co? Wraca! Bo ma dosyć życia na walizkach, bo tęskni za krajem. Bo tutaj jest ruch w interesie i nie ma potrzeby szaleć za granicą.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:23 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Znajomy ponad rok temu przeniósł swoją firmę do Irlandii. Branża budowlana (ukłony Piszpan). Idzie mu świetnie trzepie kase aż miło. Jego ceny w porównaniu do Polski są ... 4-5 razy wyższe a i tak jest najtańszy... No i co? Wraca! Bo ma dosyć życia na walizkach, bo tęskni za krajem. Bo tutaj jest ruch w interesie i nie ma potrzeby szaleć za granicą.


Kto co lubi. Ja z Polska nie jestem zwiazany i nie widze problemu aby mieszkac za granica. Pozatym lubie bardziej cywilizowane panstwa tak wiec jestem chyba skazany aby mieszkac na zachodzie .... (BTW. siedze dalej w polsce bo mam dobra prace:( )

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:34 
Cytuj  
Ja bym się wyprowadził z Polski tylko i wyłącznie ze względu na klimat :P
Z pracą nie ma problemu, urządzić się można wszędzie. kain666 narzekasz na jednego debila? Wszędzie można się do ludzi przyczepić - z tej czy innej strony, do wszystkich ludzi jakoś trzeba podejść - ale klimatu nie zmienisz.
Zima sux, o! :wink:
Szczególnie jeśli się pomyśli, że są miejsca, gdzie o deszczu pisze się w gazetach, a jak pada śnieg to ludzie się na autostradzie zatrzymują żeby podziwiać ten dziw.

Dziwny jestem, co? :]


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:39 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Dziwny jestem, co? :]


nie, ja tez nie lubie zimy
idealny kliemat dla mnie to wieczna wiosna z temperaturami 10-15 stopni :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:41 
Cytuj  
Ja siedze w Irl i tesknie za zimowym szalenstwem. Tutaj tylko wiecznie pada i wieje. Wspaniala "zgnila" zielona Irl sux. Latwo tu przyjechac, ale trudno sie wydostac :/. Juz 3lata, chyba zwariuje, powaznie mysle o Nowej Zelandii xD - kasa 2x mniejsza, ale ten klimacik. Pozdr.


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:44 
Cytuj  
ja lubie zime jak spadnie pierwszy snieg pozniej juz jest zle... ;/
chcielibyscie miec w swieta deszcz? a nie snieg... zreszta w tym roku mielismy i u nas w polsce deszcz...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.