mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 16:19 
Cytuj  
wczoraj nabyłem tą gre, bo próbowałem prawie wszystkich większych mmo i chciałem w końcu zobaczyć czy gra naprawde tak uzależnia. Mam clienta C5. odpoalam, ustawiam grafe, loguje sie, twore postać...pojawiam sie. Nabijam pierwsze 3 levele na goblinach, ide dalej...gdzie są potwory? Co jakis czas trafi sie taki delikwent ale nic, patrze na mape....ogromna(oczywiscie do guild Wars sie nie równa). Mysle sobie "i co w tej grze jest takiego cool, skoro potwora znajduje sie co 5 minut i nic poza tym". Wiem ze od 15 levela można mieć peta. wiem że gra jest dobra i nie chce sie do niej zrażać dlatego prosze o jakąś porade jak zacząć, do jakiego miasta sie udać, co robić.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 16:34 
Cytuj  
gdzie grasz, kim grasz, wtedy ci jakos pomozemy kazda rasa zaczyna gdzie indziej kolo miasta startowego mobkow jest masa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 16:40 
Cytuj  
zobacz jakie klany są na Twoim serwie:
viewtopic.php?t=12704

porozmawiaj z leaderem - poproś o pomoc.
PS. Są lokacje gdzie jest bardzo dużo mobów - po prostu trzeba wiedzieć gdzie szukać. Coś mi się zdaje że grasz light elfem - obok Elf Village właśnie są dosyć spore pustki...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 16:41 
Cytuj  
Na poczatek gadasz ze wszystkimi komputerowymi postaciami (NPC) i bierzesz rozne questy, dzieki ktorym troche zarobisz i dostaniesz np. SoulShoty dzieki ktorym walisz 2x mocniej; dostaniesz rownierz 12 travelers tokens czy cos takiego dzieki czemu mozesz sie za darmo przenosic miedzy startowymi wioskami (polecam Talking Island-poczatkowa lokacja ludzi). Potworkow/mobow jest zatrzesienie i czym dalej od wioski jest ich wiecej - istnieja lokacje pozbawione mobow jak i takie gdzie sie roi od nich. Mozesz od razu zalapac sie do akademii ktoregos z klanow dzieki czemu bedziesz mial mozliwosc sponsoringu itp. Poczytaj troche postow z listami kontaktowymi i dowiedz sie jakie polskie klany sa na serwie. A tak wogole to napisz na ktorym serwerze grasz... ups, mam nadzieje, ze na normalnym Oo

Edit: o qrde, zanim napisalem tego posta juz 2 osoby mnie ubiegly lol


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 16:56 
Cytuj  
malum napisał(a):
A tak wogole to napisz na ktorym serwerze grasz... ups, mam nadzieje, ze na normalnym Oo

Jak kupił, to raczej na normalnym... :lol: CHociaż cholera wie, były jakieś prvy na których się płaciło...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 17:45 
Cytuj  
W kazdym miescie sa tacy NPC - Adventure Guild Member - u nich mozesz uzyskac informacje o mozliwych do wykonania questach. Z tych questow do 20 levelu najbardziej pomocne beda jednokrotnego wykonania - oznaczone jedyneczka w kwadracie. Poza tymi NPC, mozesz jeszcze otworzyc mape swiata i na gorze masz napis World Info - tam tez jest ciekawie zaprezentowana informacja o dostepnych questach i miejscach do bicia mobkow ze wzgledu na level i miejsce.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.