mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 10:27 
Cytuj  
wiem ze juz byl taki temat od AI wiec prosze o pomoc i info jak to sie akonczylo czy komus sie udalo to odkrecic tylko ze moja sytuacja jest troche innamianowicie:

kupilem gre we wtorek w srode sciagalem update w czwartek gralem dopiero na nowym serwerze FRANZ pogralem do 00.45 a na drugi dzien ban konta czyli wczoraj.

"
Thank you for contacting us. The user of the account was found using an illegal 3rd party program in conjunction with the service. Our in-game staff confirms the use of a 3rd party program through a variety of means, including examination of our extensive logs and records of activity and chat in the game.

We take great care to verify that a third party program was used before taking any action. We understand that some persons may not speak English or may miss some messages that are sent to them, and our procedures are designed to compensate for this and ensure that any person who is actually at the computer playing will not be confused with a "bot" program.

We have thoroughly reviewed this incident and the actions that were taken in this particular case, and after doing so, we maintain absolute confidence in the conclusion that was reached. As a result, the account will remain permanently closed.
"

powiem tylko tyle ze czytajac posta AI dokladnie otrzymalem te same odpowiedzi czyli generowane automatycznie.

i NIE uzywalem nigdy zadnego bota ani ineego cheatera gralem 1 DZIEN gadalem z kumplem nawet na party w tym czasie i zalozylismy party i wykonywane mam questy zrobilem 15 lev

nie wiem jak to dziala ale to chbya okradanie klientow

Udalo sie to komus odkrecic ? bo jak nie to ja tam dzwonie w poniedzialek juz poslalem maila do prawnika rzecznika praw konsumenta ....

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 10:36 
Cytuj  
OMG no to ladnie... w sumie to sie dziwie ze tam tak duzo botow lata bo zawsze jak serwer jest nowy postawiony to banuja boty masowo...
No ale jesli nie uzywalem 3rd softu to troche dziwne ze dostales bana... moze jeszcze napisza ci tak jak mi, ze nie odpowiadalem gdy GM do mnie sie odzywal lol... wspolczuje, daj znac jak sie wyjasni.


Posty: 9
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 10:39 
Cytuj  
wiesz to nie jest dowod ze uzywam 3rd program ja zazwyczaj nei patrze na to co kto do mnie pisze znajomi sa na party lub na prv

przeciez to jest chore w poniedzialek dzwonie do NC softu moga sprawdzic logi i logi kumpla z ktorym gadalem w tym czasie

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 11:20 
Cytuj  
Masz po koncie.
Mozesz pisac maile ale i tak cie zleja.
W sumie identyczna sytuacje mial moj kumpel, dostal bana na fresh acc na ktorym nie bylo mowy o uzywaniu 3rd part programs.
Poprostu dostales losowego bana bo fresh acc=bot.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 11:21 
Cytuj  
plain83 napisał(a):
wiesz to nie jest dowod ze uzywam 3rd program ja zazwyczaj nei patrze na to co kto do mnie pisze znajomi sa na party lub na prv

przeciez to jest chore w poniedzialek dzwonie do NC softu moga sprawdzic logi i logi kumpla z ktorym gadalem w tym czasie

NIC NIE ZROBIA, kumpel im napisal pare mailow i wiesz co zrobili?
Zamkneli temat bo przez 72h nie dostali zadnej odpowiedzi, poprostu zenujace.


_________________
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 11:23 
Cytuj  
Alu to, ze kumplowi nie pomogli to nie znaczy, ze jemu nie pomoga w rozwiazniu tego problemu. Jak sie nie uzywa i banuja za nic to bym sie na prawde wku**** i zrobil niezla jazde.


Posty: 9
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 11:25 
Cytuj  
tak tylko ze ja w poniedzialek dzwonie do NC Soft ja chce dowodow na maila

pozatym mam swiadkow kolesia z dani Lesire jesli ktos gra dwarfem a go zobaczy to powiedzcie mu ze prosze go o potwierdzenie ze ze mna gadal normalnie bo mma bana na koncie

gralem tez z kumplem w party i z nim romawialem wiec mam dowody


Posty: 9
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 11:29 
Cytuj  
a i jesli ktos jest na forum z L II tym oryginalnym to napiszcie tam posta odnosnie tej sprawy bo ja nie moge sie rejestrowac bo mam bana <haha>

ze poszukuje LESIRE - Dwarf ze taka sytuacja jest jesli by ktos mogl to tam opisac bylbym wdzieczny moj nick w grze to THEON - Dwarf

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 11:33 
Cytuj  
Deli napisał(a):
Alu to, ze kumplowi nie pomogli to nie znaczy, ze jemu nie pomoga w rozwiazniu tego problemu. Jak sie nie uzywa i banuja za nic to bym sie na prawde wku**** i zrobil niezla jazde.

On dostal bana na fresh acc, doslownie kupil nowe acc zeby buffera zrobic i dostal na niego bana.
A na jego maile odpowiadal bot, keidy napisla maila ze chce logi i zeby mu GM odposal a nei bot, to zamkneli sprawe.
Plain83 napisał(a):
tak tylko ze ja w poniedzialek dzwonie do NC Soft ja chce dowodow na maila

pozatym mam swiadkow kolesia z dani Lesire jesli ktos gra dwarfem a go zobaczy to powiedzcie mu ze prosze go o potwierdzenie ze ze mna gadal normalnie bo mma bana na koncie

gralem tez z kumplem w party i z nim romawialem wiec mam dowody

Nie masz zadnych dowodow, i ich to nie obchodzi.
99.9% ze cie zleja bo "kilku gmow potwierdzilo ze uzywales 3rd part softu" tak sie to skonczy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 11:37 
Cytuj  
No to ja bym na jego miejscu dzwonil do nich i od razu mowil ze kieruje sprawe do organizacji konsumenckich i/lub sadu. Ciekawe jak na to zareaguja.

Jeszcze jedna sprawa - musisz kierowac sprawe do Head GM'a - poszukaj info jak na niego dostac kontakt.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 12:04 
Cytuj  
Cytuj:
No to ja bym na jego miejscu dzwonil do nich i od razu mowil ze kieruje sprawe do organizacji konsumenckich i/lub sadu. Ciekawe jak na to zareaguja.


Ummm my mieszkamy w Polsce oni maja servery i cala firme w NA. Konto kosztowalo powiedzmy 120zl a jak bys mial zakladac sprawe sadowa to by go to wynioslo o wiele wiecej. Niewarto juz pisac maili bo i tak cie oleja dlanich sprawa juz jest zamknieta i moim zdaniem nic juz niewskorasz. Tak jak powiedzial alu new acc = przwaznie jest BOT account.

Cytuj:
THEON - Dwarf


heheh przewaznie dwarf = bot :) wiec to juz tymbardziej niema sensu sie chyba znimi silowac.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 12:09 
Cytuj  
Szczerze to ja sie teraz boje na franz logowac o_O


_________________
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 12:57 
Cytuj  
plain83 napisał(a):
wiesz to nie jest dowod ze uzywam 3rd program ja zazwyczaj nei patrze na to co kto do mnie pisze znajomi sa na party lub na prv

przeciez to jest chore w poniedzialek dzwonie do NC softu moga sprawdzic logi i logi kumpla z ktorym gadalem w tym czasie


Jesli GM do ciebie zagadal i nie odpowiedziales to nie masz raczej szans na odzyskanie konta. GM dostaje petycje od kogos i sprawdza odrazu osobnika. Obserwuje go jakis czas, moze wola innych zoltych debili aby potwierdzili czy widza bota czy tez nie.. nastepnie aby sie upewnic zagaduje do ppl, lub robi mu nawet teleport w inna lokacje (po teleporcie nawet zaspany gracz powinien sie obudzic i zobaczyc ze cos jest nie tak i przynajmniej przeczytac czy ktos do niego cos pisal) ... Mi napisali w mailu ze nie odpowiedzialem na GMa , a zawsze czytam wszystko co mam w chatboxie wiec nie ma mowy abym przegapil jego wiadomosc.

Natomiast zadnym dowodem jest to ze gadales ze znajomymi. Na 3rd sofcie tez mozesz siedziec i gadac. Wyobraz sobie wytuacje gdy ktos wlacza IG Walkera i bot mu bije xp, a on w tym czasie urzadza sobie kilkugodzinne chaty z kumplami...tak wiec rozmowy to zaden dowod.

Ja na zbanowanym koncie uzywalem 3rd softu tylko i wylacznie do sklepow a dostalem bana. Teraz na kompie nie mam nawet walkera, poprostu nie bede dotykal zadnego gowna i jak mnie zbanuja to przynajmniej bede wiedzial ze jest o co walczyc.


Posty: 9
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 13:13 
Cytuj  
no wlasnie ja wiem o co walczyc bo nie uzywalem totalnie niczego
i w tym dniu wykonywalem questy i bylem w party wiec BOT tego nie zrobi raczej za mnie nie wydaje ci sie ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 13:15 
Cytuj  
Mi sie wydaje, ze moze w tym party w ktorym byles zlapali kogos na banowaniu i polecieli po "znajomych" tego kolesia.
Byla taka historia ze ktos w party uzywal healera na 3rd i zabanowali healera + 3 osoby z party w ktorym gral zawsze (reszte, w tym main account tego goscia od healera zostawili).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 9
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 13:21 
Cytuj  
odpada bo w tym party bylem z moim dobrym kumplem z osiedla i on sie nie bawi w takie rzeczy i jemu nic nie zbanowali

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 14:53 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Mi sie wydaje, ze moze w tym party w ktorym byles zlapali kogos na banowaniu i polecieli po "znajomych" tego kolesia.
Byla taka historia ze ktos w party uzywal healera na 3rd i zabanowali healera + 3 osoby z party w ktorym gral zawsze (reszte, w tym main account tego goscia od healera zostawili).


Mi zbanowali main, choc uzywalem na bocie PP. Moj PP do dzis biega z kumplami i jakos go, ani ich nie banuja...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:24 
Cytuj  
Mnie ciekawi jedno przeciez najszybszym i jednym z najlepszych mozliwosci sprawdzenia postaci czy ne botuje jest wyslanie jej pm. Odczekac z 30 min sprawdzic co w danej chwili postac robi jesli cos robi w senise nie siedzi na shop mode odczekac kolejne pol godziny kolejny pm ban. Mial tak ktos?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:26 
Cytuj  
Najlatwiejszym sposobem sprawdzenia czy ktos botuje jest zobaczenie czy atakuje moby ktore jeszcze sie nie pojawily... ktos zna latwiejszy sposob ?


Posty: 30
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:29 
Cytuj  
Bot sie specyficznie porusza, trudno go pomylic z prawdziwym graczem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.