mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 19:38 
Cytuj  
Eh... mógłby mi ktoś doradzić jak trochę zrobić, bez zbytniego wchodzenia w handel? Siedzę na kompie tylko na weekendach (eh... co za życie) I nie mam aż tyle czasu na siedzenie w Giran czy gdzieś całymi nocami sprzedając towar :/ Przyznam się że mam dopiero 14 lat i rodziców z gatunku "strażnik teksasu" więc zarywanie nocek odpada... Proszę no... wiem że taki temat już pewnie istnieje, ale nie mam teraz dużo czasu na szukanie, zwłaszcza że zaraz wyjeżdżam do rodziny... Proszę nie usuwajcie tego tematu i dajcie mi jakąś odpowiedź


PS. Brak dużej ilości czasu na handel, nie wyklucza handlu kompletnie, ale nie może on pochłaniać 3/4 czasu mojej gry :/


Posty: 5
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 20:24 
Cytuj  
proszę no...

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 20:49 
Cytuj  
www.ebay.com


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 20:54 
Cytuj  
Kendo lol :D


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 21:19 
Cytuj  
Szanowny kolego, nie ma wewnetrznego (w grze) lekarstwa na Twoj problem, wiem jak to jest, 12 lat temu tez mialem 14 i ciezko bylo siedziec po nocach... nad czym... juz nie pamietam ale chyba na Amidze grałem. Grajac tak mało jak piszesz, ze grasz nie zarobisz duzych pieniedzy - wiecej - nie zarobisz ŻADNYCH pieniedzy. Tu wyzej ktos podal link ebay, smutna prawda, ale L2 to gra która pochłania ogromne ilości czasu. Ja widze takie wyjscia:
1. ebay/allegro (jesli rodzice maja nadmiar kasy [tylko nie mow na co bierzesz])
2. Koledzy w L2 ktorzy pomogą Ci ze sprzętem
3. Gra dla własnej satysfakcji (ktoś Cie zmusza miec TOP sprzęt w 10 dni czy 60 lv w miesiac? Graj dla siebie, poznaj ludzi, klan ...)
4.nie wiem
Pozdrawiam i życzę wytrwałości, tylko ona Ci moze pomóc (lub koledzy)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 23:45 
Cytuj  
Sunwet napisał(a):
PS. Brak dużej ilości czasu na handel, nie wyklucza handlu kompletnie, ale nie może on pochłaniać 3/4 czasu mojej gry :/

Jesteś gość... szczególnie ujęły mnie:
- "strażnik teksas"
- mam dopiero 14 lat
Zakładam że jestes raczej low lvl. Spróbuj sobie zrobić questy na na uszy królika albo takie inne badziewia co sie na głowie nosi. Jak słyszałem można to w miare szybko sprzedać a i zarobek jest godny. Spróbowac można też znaleć na L2WH.com jakie moby dropują LvL1 recki. Recki te powinny w miarę szybko schodzic... Niestety PRZYTŁACZAJĄCA większość sposobów jest - powtarzając za Kess'em - równoznaczna z siedzeniem przy kompie nonstop.

AHA - zrób sobie scavengera. Gówniana postać ale ma tego spoila no i grając będziesz miał dużo lepsze dropy.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 23:52 
Cytuj  
Arkadek uszy to chyba 45 lvl wymagany by zaczac ...


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 23:55 
Cytuj  
Baltus napisał(a):
Arkadek uszy to chyba 45 lvl wymagany by zaczac ...

Nie wiem. Nie robiłem tego questa. Starczyło mi siły/chęci tylko na małe buff pety.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 5
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 10:08 
Cytuj  
Tzn. na weekendach mogę przeznaczyć właściwie te całe 3 dni na zarabianie, aby zostało tylko trochę czasu na expienie itp. Dzięki za intencje

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 11:31 
Cytuj  
kupuj itemsy czy np krysztaly rob soulshoty stawiaj sklep w nocy :>
wylacz monitor
zaklej tasma lampki w kompie zeby nie widac bylo ze wlaczony
zostaw kompa w nocy :>

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 11:44 
Cytuj  
albo w dzien jak rodzice sa w pracy a ty w szkole :D


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 12:27 
Cytuj  
No i bądź dla nich miły. Sprzątaj sam z siebie w całym domu. Kupuj mamie kwiaty. I takie tam...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 13:05 
Cytuj  
Cytuj:
kupuj itemsy czy np krysztaly rob soulshoty stawiaj sklep w nocy :>
wylacz monitor
zaklej tasma lampki w kompie zeby nie widac bylo ze wlaczony
zostaw kompa w nocy :>


Lol poziom ja tak robilem :P ale to byla strata tasmy izolujacej i doszedlem do wniosku ze latwiej jest zaslonic diody poduszka ... teraz juz niemam takiego problemu bo mieszkam w domku jednorodzinny a starzy spia na dole ^^

Zrob sobie spoilera i graj nim na poczatku to troche ci czasu zajmie ale zacznie sie powoli oplacac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 13:41 
Cytuj  
spoilera sie nie oplaca..juz lepiej pobawic sie w manor system i isc 'spoilowac' ich moby :>


Posty: 5
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 13:44 
Cytuj  
Hm... mam budżet 1.7kk na rozkręcenie interesu, sprzedałem łuk i porobiłem questy. Kumpel mówi żebym kupował w sklepie itemy d i krystalizował je, ale nie wiem czy to się opłaca... Mogibyście mi coś doradzić? Mam crafta na 27 lvl i zastanawiam się nad ssd

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 13:50 
Cytuj  
Ciezko jest zaczynac samemu bez znajomych etc. Dobrze zebys znal kogos pozyczyl sprzet non grade i d grade i dobil do 4x lvl i zmiany profesji na 42 bodajze jest q w AI mozna dostac ewc eac itd. zbierasz czesci do mapy wymieniasz na item idziesz kolo ai oteirasz skrzynie itd. pozniej chyba na 45 masz coins of magic quest super mozna zrobic na nim dziennie 300-600k, kolejny super quest to quest od npc na pocz pavel ruins kolo schutgartu zabijasz golemy za 500 golem shardow dostajesz recke b weapon 60% (trafisz damascusa, krisa demon sworda czy cos z nowych i sie odbijasz od dna.) quest jest repetable. Na 55 bodajze (nie pamietam dokladnie lvl wymaganych na q bo jak mi braklo lvl bralem je na mainie) masz kail coins quest (wczesniej trzeba zainswestowac jakies 3m w royal members w quescie magic coins imo sie bardzo oplaca jesli ktos gra na bartz to skupie wszystkie kails coinsy ) i idziesz na FP (kolo aden) i tluczesz fallen orci powinienes robic srednio 20-30 (zalezy od farta) coinsow na dzien (roznie bywa czasem 8 leci na buff runde czasem 12 a czasem 2) ja tam jakos nukerem natlukllem 300+ coinsow a bylem tam raptem pare lvl 3-4. Innym dobrym pomyslem sa cata, najlepiej w pole party i to juz od d grade siedzisz w cata w pole party wymieniasz kamyki na aa kupujesz np. brez scrole czy inne rzeczy od mamona i sprzedajesz (oplaca sie jeszcze nienajgorzej gemstony a i s grade) Na 61 masz nieglupi quest w Vos za 300 itemow dostajesz 6 enria. A pozniej to juz masz naprawde duze mozliwosci w zaleznosci kim grasz etc. Odwiedz lineage2.stratics.com i w dziale o q poczytaj sobie (posrtuj wedlug lvl). Na koniec pamietaj ze w l2 to ciut nie w zyciu zaczynasz biedny kombinujesz dochodzisz do czegos lub nie w l2 masz ta roznice ze tu mozesz odwiedzic ebay.com i nie miec problemow z gotowka ale zanim to zrobisz poglowkuj troche sam przyda sie ci to pozniej w zyciu.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 14:28 
Cytuj  
Zacznij scammować :D Podziwiam ludzi którzy potrafią sprzedać 3 stemy za jakieś 40kk (znam takiego jednego) jako draco bow shafty ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 5
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 14:32 
Cytuj  
ktoś mi wytłumaczy co to jest scammowanie? xD

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 14:43 
Cytuj  
Sunwet napisał(a):
ktoś mi wytłumaczy co to jest scammowanie? xD


Oszukiwanie, przyklad podal wyzej ZabaTHC. Za czasow C1 latwo bylo z EWD jako EWC bo kolorem sie nie roznily a jak dales napisz ze cena niska to kupowali czesto nie patrzac czy to faktycznie EWC. Mozna mnozyc, ale czesto to strata czasu, bo slepy trafi sie 1/1000 albo wcale. Wiec odradzam. Zreszta jaka to przyjemnosc robic kogos w chu..a?

Wez sie za craft, albo skupuj matzy a potem je sprzedawaj.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 22:10 
Cytuj  
Sunwet napisał(a):
ktoś mi wytłumaczy co to jest scammowanie? xD

Cały czas można na rynku trafic na scammerów, którzy mają w title "stone of Purity @ 2k", a sprzedaja np Gemstone Dgrade. Który kosztuje w sklepie < 800k.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.