mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 23:01 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
L2 znasz tylko z piratów;)

Bzdura.
Seraf napisał(a):
teksty piszesz dlatego że czytasz posty na różnych forach poświęconych L2, sytuacje o botach znasz tylko z forów

Nie przypominam sobie, żebym zabierał głos na temat botowania.
Seraf napisał(a):
nie zamieniajmy tego fora w dysputę polityczną jak ta we flames.

Póki co jesteś jedyny, któremu przyszło do głowy mieszanie polityki do tego topiku.

P.S. Jak ktoś chce być prowokany, to sobie prowokację znajdzie.

Edit. Sry za ciągnięcie flame'a. Nie mam zwyczaju milczeć, kiedy ktoś z powodu mniej lub bardziej odpowiedniego komentarza wyjeżdzą do mnie z pomówieniem.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 23:45 
Cytuj  
To ja chce też.

+1

weeeeeeeeee


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 00:17 
Cytuj  
Prosze korzystać póki się da. Temat ma duży potencjał na wylot do flames.

Itachi - składaj gratulacje

Kochani forumowicze - dziękuje Wam za możliwość testowania uprawnień moderatora.

PS. Jak sobie na nas patrze to naprawdę czuje dumę że jestem polakiem. My, to nawet gratulując potrafimy narobić komuś za koszulę. Polak potrafi!


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 01:06 
Cytuj  
+1
Mysle ze katanka chcial tylko pokazac ze polak potrafi. A to jak klanem rzadza to ich sprawa jesli im tylko wychodzi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 02:24 
Cytuj  
Ja tylko chcę dodać gratz Sarg udało Ci się mnie sprowokować.
Zresztą mój pierwszy post tutaj pisałem w ramach pewnego przypomnienia zasad odnośnie patriotyzmu oraz nacjonalizmu, z wyniku całokształtu przepraszam. :) - a doczepiłem się do komentarzy katanki oraz tego posta na ich wewnetrznym sajcie, a nie do samego tematu 6tego clvl. [co rzekomo mi sarg zarzucił ]

pozdra


---edit
wow moje postanowienie noworoczne - uspokoić się postując ;)


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 14:08 
Cytuj  
Gratuluje 6 lvl,podzielam zdanie katanki odnosnie ludzi innych narodowosci w klanie.Znam angieslki dosc dobrze,nigdy nie mialem problemow ze zrozumieniem lub wyrazeniem swoich mysli lecz mimo wszystko bedac w aglojezycznym klanie sa problemy aby swobodnie pogadac,wiele razy zdarzylo mi sie skasowac teks na czacie bo byl niegramatyczny,lub nie wyrazal w pelni tego co chcialem czy byl juz nieaktulany bo zastanawialem sie 1s "jak to napisac".Nigdy nie osiagnie sie komunikacji na takim poziomie jak we wlasnym jezyku.

Pozdrawiam

P.S Mam na mysli bardziej zlozona komunikacje niz w8,thx,np,lets go,lol.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 14:32 
Cytuj  
kain666 napisał(a):
Gratuluje 6 lvl,podzielam zdanie katanki odnosnie ludzi innych narodowosci w klanie.Znam angieslki dosc dobrze,nigdy nie mialem problemow ze zrozumieniem lub wyrazeniem swoich mysli lecz mimo wszystko bedac w aglojezycznym klanie sa problemy aby swobodnie pogadac,wiele razy zdarzylo mi sie skasowac teks na czacie bo byl niegramatyczny,lub nie wyrazal w pelni tego co chcialem czy byl juz nieaktulany bo zastanawialem sie 1s "jak to napisac".Nigdy nie osiagnie sie komunikacji na takim poziomie jak we wlasnym jezyku.

Pozdrawiam

P.S Mam na mysli bardziej zlozona komunikacje niz w8,thx,np,lets go,lol.

W takim wypadku Twój angielski nie jest taki dobry jak Ci się wydaje ;)

Komunikacja to rzecz wtórna, jeżyka można się nauczyć. Jedynie realiza w jakich żyjemy my a aobcokrajowcy spawiają, że nie rozmawiasz z nimi tak samo jak z rodakiem, ale przynajmneij w moim wypadku nigdy nie był to żaden problem. Mam w klanie kilka gaduł, które lubią opowiadać jak to u nich jest etc.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 18:05 
Cytuj  
Gratulacje :) przedewszystkim za dobra polityke klenu wzgledem przyjmowania nowych ludzi, imo klan nie bedzie silny z garstka 7x na subach
silny klan to zgrana ekipa (i to w mniejszym lub wiekszym stopniu Katanka osiagnal), ktora moze wolniej expic, ale za to jak juz doexpia to beda liczaca sie sila na swoim serw


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.


Posty: 3
Dołączył(a): 25.11.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 21:34 
Cytuj  
Baltus napisał(a):
Uwierze jak zobacze - jeszce 3 lata , a wiesz co to jest zmeczenie materialu ?
i czy ludzie od was z klanu zamierzaja przedlozyc L2>RL
Huh nie pozostaje mi zyczyc nic innego niz powodzenia


jestem z offensive i dla mnie istenieje tylko l2. i chyba jest nas wiecej dlatego sa dla mnie jak rodzina i kocham ich wszystkich !! :D

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 22:54 
Cytuj  
Cytuj:
dla mnie istenieje tylko l2



uzależnienie ?

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 14:43 
Cytuj  
Cytuj:
Cytuj:
dla mnie istenieje tylko l2




uzależnienie ?


Każdy kiedyś dorośnie tak samo jak każda zabawka kiedyś się znudzi...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 15:19 
Cytuj  
gtainstall napisał(a):
Cytuj:
Cytuj:
dla mnie istenieje tylko l2




uzależnienie ?


Każdy kiedyś dorośnie tak samo jak każda zabawka kiedyś się znudzi...

Chyba nie macie pojęcia o czym mówicie. Gry i gracze wbrew temu w co próbuje zaszuwladkować nas opinia społeczna to nie zabawka dla dzieci. A raczej hobby/pasja (przynajmniej w przeważającej większości zapalonych graczy) i z tego się nie wyrasta. Jedni żłopią browarki na stadionach, inni uprawiają sporty extremalne my gramy (choć niec nie stoi na przeszkodzie aby łączyć to).

To nie gracze a nasze społeczeństwo i opinia publiczna musi dorosnąć do tego aby pojąć ten fakt ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 21:24 
Cytuj  
Potwierdzam. A najlepszym przykłądem jest Japonia, gdzie grają niemal wszyscy i jesto to tam normlane :)


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 23:01 
Cytuj  
Cytuj:
Chyba nie macie pojęcia o czym mówicie. Gry i gracze wbrew temu w co próbuje zaszuwladkować nas opinia społeczna to nie zabawka dla dzieci. A raczej hobby/pasja (przynajmniej w przeważającej większości zapalonych graczy) i z tego się nie wyrasta. Jedni żłopią browarki na stadionach, inni uprawiają sporty extremalne my gramy (choć niec nie stoi na przeszkodzie aby łączyć to).

To nie gracze a nasze społeczeństwo i opinia publiczna musi dorosnąć do tego aby pojąć ten fakt


Rowniez popieram Sylwiana wypowiedz :) .


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.