mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:44 
Cytuj  
uzywa ktos tutaj tych wynalazkow?
Ostatnio zalala mi sie klawiatura i mysle nad kupnem nowej i sie sklaniam ku g15.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:31 
Cytuj  
To jest ta z wbudowanymi macrami?Przydała by sie taka:P...


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:42 
Cytuj  
jak mam byc szczery to klawiatura taka raczej pod l2 nie spelni swojej roli :/
duzo lepszym rozwiazaniem jest juz kupic dobra mysz na ktorej binujesz rozne rzeczy i duzo latwiej jest ich uzywac :]
generalnie musze powiedziec ze ta klawiatura wyglada jak deska rozdzielcza luxusowych samochodow lat 90's
daj znac jak sie sprawdza jak juz ja kupisz ^^


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:57 
Cytuj  
znalazlem taka za 275pln
macro z spam cp potow byloby niezle
no i assist macro every 2-3 sek:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 22:45 
Cytuj  
tylko czy to takie fajne jak klawiatura bedzie za ciebie grac :D??

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 00:41 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
tylko czy to takie fajne jak klawiatura bedzie za ciebie grac :D??


Sam pomysl czy sie da.
makro na cp poty jest o tyle odbre ze nie musisz walic w klawisze sam.
a asist jest ok jak idziesz do kibla bo caly czas sie nie da po prostu w party wystarczy ze cie mob kritiknie zlapiesz nastepne agro i bec.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 46
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 10:17 
Cytuj  
A czy to wszystko nie lamie zasad EULA ? Klawiatura, ktora gra za Ciebie itp ? ;o Prawie jak l2w ^^


_________________
offensive|Pshepyoor
+20 Assasin

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 10:36 
Cytuj  
Pshepyoor napisał(a):
A czy to wszystko nie lamie zasad EULA ? Klawiatura, ktora gra za Ciebie itp ? ;o Prawie jak l2w ^^


nop.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 11:16 
Cytuj  
nie lapie...wystarczy poczytac np tu
http://boards.lineage2.com/showflat.php ... art=2&vc=1

Response (GM Cykor) 07/11/2006 11:54 AM
Greetings,

The Nostromo SpeedPad is not considered in violation of our rules, unless it is used to automate actions for your character when you are away from the keyboard. Using it to repeat shouts and/or crafts while you are not present is considered 3rd party software use and is against our rules. As long as you are present at the keyboard while using the joystick functions, you are safe and within the rules.

Take care,

=GMCykor=

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 11:41 
Cytuj  
Pshepyoor napisał(a):
A czy to wszystko nie lamie zasad EULA ? Klawiatura, ktora gra za Ciebie itp ? ;o Prawie jak l2w ^^


Myslisz czasem co piszesz? Albo jak juz piszesz to chociaz pisz o czyms o czym wiesz. Odpal sobie l2w i zobacz na czym polega macro w g15 lub nostromo, przemysl chwile, idz sie przespij i pozniej cos naskrob.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 11:48 
Cytuj  
Na G15 nie masz mozliwosci botowania, jedynie zrobienia prostych macro ktorych nie mozna przerwac w przeciwienstwie do tych z L2.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:05 
Cytuj  
Cytuj:
Na G15 nie masz mozliwosci botowania, jedynie zrobienia prostych macro ktorych nie mozna przerwac w przeciwienstwie do tych z L2.

no wlasnie, skoro nie mozna przerwac, ..to i zapewne da sie je 'zapetlic'....
znaczy spowodowac zeby jedno macro wywolywalo nastepne....
jak juz je zapetlisz..to jestes niczym l2walker tyle ze legelanie..(o ile jestes podczas-grania przy kompie, np jezeli gm cie pmnie i nie odpowiesz, a on bedzie widzial ze grasz-ruszasz sie- to instant ban ) tak :)?

Oczywiscie nie mam ani nostromo (jeszce) ani G15..wiec moja wypowiedz jest bardziej teoria..

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:37 
Cytuj  
Prawdopodobnie tak ale macro w g15 jest sztywne czyli nie raaguje na zmiane sytuacji. Prosty przyklad, w walkerze mozesz sobe ustawic ze ce healer leczy jak hp spadnie ponizej 70% i zaczyna spamowac batle heal jak spadnie ponizej 30%, w g15 mozes sobe ustawic ze healer bedze cie leczyl co 3s i to wszystko. Helar nie widze twojego hp i tak leczy ciagle co 3s bez wzgledu czy masz 100%hp czy 0%hp. To samo z targetowaniem, w walkerze mozesz sobe zaznaczyc opcje ze dd atakuje jka mob bedze mial okreslona ilosc zyca, w g15 dd targetuje i atakuje cokolwiek MA zaznaczy.

Jeszcze inny przyklad to filmu graczy, widac na nich coraz jak ktos ma full CP a nadal spamuje potki CP poniewaz uzywa macro z Nostromo a tak mogl tylko wpisac ze uzyje 10potek CP i macro uzyje te 10potek bez wzgledu czy brakuje ci 200CP czy 2000CP


_________________
Bishop - Teon


Ostatnio edytowano 10 sty 2007, 12:40 przez montezuma, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:38 
Cytuj  
Na 99% nie da się zrobić rekurencji (czyli aby macro wywoływało samo siebie). Zreszta petli zapwne tez nie - tylko sekwencje wykonywanych "kliknięć".

Of coruse moja wiedza jest na poziomie poziomki (czyt. też nie bawiłem się ani g15 ani padem s50/s52 :P).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:53 
Cytuj  
Cytuj:
As long as you are present at the keyboard while using the joystick functions, you are safe and within the rules.

Hm mozna by przypuszczac ze oni wiedza ze da sie w jakis sposob wlasnie zapetlic..i napisali to ku przestrodze...ze uzywac mozna..tak dlugo jak siedzisz przed kompem :>
no nic popytam dzis ludzi jak to dziala w praktyce :>


Posty: 46
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:54 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Pshepyoor napisał(a):
A czy to wszystko nie lamie zasad EULA ? Klawiatura, ktora gra za Ciebie itp ? ;o Prawie jak l2w ^^


Myslisz czasem co piszesz? Albo jak juz piszesz to chociaz pisz o czyms o czym wiesz. Odpal sobie l2w i zobacz na czym polega macro w g15 lub nostromo, przemysl chwile, idz sie przespij i pozniej cos naskrob.


Lol a co mnie obchodzi, ze macra sie roznia skoro na tej klawie mozna ustawic makro, dzieki ktoremu bedziesz asystowac caly czas party leaderowi a ty mozesz w tym czasie isc sie przespac? Wg. Ciebie to jest legalne ? Jeden z uzytkownikow tej klawy mial podobny problem, dlatego wiem co pisze.


_________________
offensive|Pshepyoor
+20 Assasin

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:58 
Cytuj  
Cytuj:
Wg. Ciebie to jest legalne ?

jest legalne..o ile jestes 'obecny' przy kompie..

a kwestie typu czy ktos siedzi przed kompem czy spi..sa malo istotne, grunt ze np daje buffy,dance's czy assystuje..a reszte walic :>

Dla mnie jest wazne np to ze jak gram w window mode np z prophetem czy se..to moge sie wyleczyc na 'manowac' etc bez przelaczania sie miedzy ekranami..


Posty: 46
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:17 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Cytuj:
Wg. Ciebie to jest legalne ?

jest legalne..o ile jestes 'obecny' przy kompie..

a kwestie typu czy ktos siedzi przed kompem czy spi..sa malo istotne, grunt ze np daje buffy,dance's czy assystuje..a reszte walic :>

Dla mnie jest wazne np to ze jak gram w window mode np z prophetem czy se..to moge sie wyleczyc na 'manowac' etc bez przelaczania sie miedzy ekranami..


O to wlasnie mi chodzilo. W sumie to sprawa uzytkownika czy bedzie caly czas przy kompie zeby odpisac gm'owi, czy bedzie smacznie spal a jego konto bedzie banowane ;o


_________________
offensive|Pshepyoor
+20 Assasin

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:17 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Cytuj:
As long as you are present at the keyboard while using the joystick functions, you are safe and within the rules.

Hm mozna by przypuszczac ze oni wiedza ze da sie w jakis sposob wlasnie zapetlic..i napisali to ku przestrodze...ze uzywac mozna..tak dlugo jak siedzisz przed kompem :>
no nic popytam dzis ludzi jak to dziala w praktyce :>

Wątpie (powiedziabym nawet, że jestem przekonany ale lubię ręczyć za coś czego nie sprawdzałem ;P). Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie aby samemu napiasać prosty soft zmieniający ten stan rzeczy.

Cytuj:
Dla mnie jest wazne np to ze jak gram w window mode np z prophetem czy se..to moge sie wyleczyc na 'manowac' etc bez przelaczania sie miedzy ekranami..

A jak byś chciał to zrobić bez przełączania się (przy czym nie ważne czy przełączasz się ty czy właśnie zbindowane macro, bo i tak musi nastąpić switch okien, który trwa niestety trochę)?

Edited:
OK przemyślałem zagadnienie :P NC mocno zależy na tym aby nie można było używać bardziej złożonych stuktur w ich in-game macrach stąd brak rekurencji (dlaczego to chyba wiadomo). Natomiast niekoniecznie musi byc podobnie z softem/driverami do klawiatur/myszek. Wciąz wydaje mi się, że każdy myślący człowiek nie pozwoliłby na coś takiego z kilku względów... aczkolwiek ciężko mi powiedzieć jaką politykę do tego typu rzeczey mają firmy od sprzętu więc upierać się za mocno nie będę.Tak czy inaczej powinno to być banalne do obejścia bo chyba nie da się rozróżnić hardware'owego wciśnięcia przycisku od software'owego (of course mogę się mylić rofl :D).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 sty 2007, 13:33 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:33 
Cytuj  
no wiesz sylvian ale..np autofollow l2 ma to do siebie ze sie 'gubi'
lub wlasnie ze przerywa sie gdy cos klikaniesz,napiszesz i to mnie wkurza..
a wierze ze majac takiego pada uda sie takich prostych acz wkurzajacych rzeczy unikac...

tu znalazlem bardzo fajny opis pada
http://www.realitynet.pl/e107_plugins/c ... tent.204.2
teraz musze znalezc kogos kto uzywa go w l2, i wypytac co faktycznie na tym da sie zrobic..
by wydac kase na to -to nie problem, ale jak juz wydac to zeby toto bylo cos warte :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.