mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 22:14 
Cytuj  
hm czyli to nie tylko mój problem też mam 2 mb internetdsl... a dupa na filefront ściągałem z prędkością 240 kb a ostatnio jak szło 50 kb a czasami stawało na 8-9kb to była norma... oczywiście u nich wszystko działa pięknie super powabnie i próbują za każdym razem mi wmówić że to nie ich wina, z tego co sprawdziłem to wszystko co blokuje transfer danych leży po stronie france telecom... przynajmniej na ich łączach mam pingowanie strony nie 9 ms tylko 170 + więc najprawdopodobniej żabojady zrąbały coś a że nasza kochana tpsa nie potrafi mnieć kilka lini przesyłowych dane za ocean to tak mamy, najgorsze że niby nic nie wiedzą moge się też mylić no nie wiem do tego 14 jest czas potem zmiana operatora....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 12:47 
Cytuj  
Ma ktos podobnie jak ja problemy z neostrada? Uzywam w pracy wlasnie neo i ostatni tydzien jest koszmar, mam lagi po 10-20sek, ciezko jest z lazeniem po giran nie mowiac o expieniu.

edit: www, mail, etc, chodzi normalnie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 12:54 
Cytuj  
heh a sprawdz jakie masz pingi na zagraniczne adresy.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 13:07 
Cytuj  
jestem wsciekly ;/ - nie da sie grac ;/


_________________
Pomyslowy Dobromir

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 13:21 
Cytuj  
jak jestes pewien ze to cos z ich strony, zapusc trace'rta porob screeny/logi i wyslij do helpdesku

w logach beda mieli wyraznie zaznaczone w ktorym miejscu/gdzie 'tworza sie korki'..
i nawet jezeli nie naprawia, to beda musieli odpowiedziec Ci i wytlumaczyc jakos ta sytuacje..

Z doswiadczenia wiem ze na te ich infolinie/blue linie czy jak to sie nazywa w tepsie nie ma sensu dzwonic, lepiej prosto na helpdesk napisac - chyba macie cos takiego w Tepsie :)?

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 13:25 
Cytuj  
Od wczoraj nie idzie sie zalogować... wtf


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 13:36 
Cytuj  
naprawde dziwne :>
mi dziala logowanie-wylogowywanie etc etc..

Hm a sprawdz moze maila tego na ktorego masz zarejestrowane L2..moze dostales Banem w twarz :>
wszystko sie moze zdarzyc :>

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 13:41 
Cytuj  
Wczoraj mnie jeszcze wpuszczało na wszystkie servery poza Bartz, dziś tylko liste serverów moge zobaczyć... to jest coś nie tak z tą cholerną neostradą, nie żaden ban heh><


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 14:17 
Cytuj  
hm ja z koleji moge wejść na każdy server i cieszyś się grą oprócz hindemith... odrazu dostaje freeza i nic nie mozna zrobić oprócz alt ctrl del... i tylko posiadacze maja takie cuda inni dostawcy internetu działają prawidłowo, swoją drogą na amerykaskim serverze clanowego ts miałem ping 170ms i pocket lost w wysokości 75% jak jeszcze udawało mi się logowac do gry od czwartku praktycznie nie mam takowych szans

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 14:24 
Cytuj  
Hmmm mialem identyko jak Soomood ale po jedym telefonie do neo juz jest dobrze 0o.


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 14:30 
Cytuj  
Hm usunąłem GG folder i wygląda na to że już jest ok... przynajmniej narazie.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 14:48 
Cytuj  
Nvm, pomogło ale na 5min, teraz znowu to samo.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 15:14 
Cytuj  
hm nawet u mnie się ne da usunąć tego folderu gg bo po właczenie przez l2 jest akcja pod tytułem error jakiś tam program nie może wykryć pliku jakoś .des wyslij jakis tam pli do support ncsoft ble ble

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 15:46 
Cytuj  
W jakis magiczny sposob pomaga reset modemu... na jakis czas


_________________
Pomyslowy Dobromir


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 15:57 
Cytuj  
Czy ktoś znalazł zatem jakiś magiczny sposób dla posiadaczy tpsa który daje moc logowania? bo patrzenie na freeza za każdym razem gdy ładuje mi sie hinde i ten magiczny dzisiejszy ping 2xx na łączu 2mb to hm lekka przesada, naprawde niedługo zaczne myśleć nad quitem z gry bo zaczynać od nowa na innym to lekka przesada

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 16:15 
Cytuj  
Hmm pozostaje wam tylko czekac, skoro mi juz wszystko cyka elegancko to u was tez w koncu naprawia(chyba) :P :P :P


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 16:47 
Cytuj  
powiem tak jeśli Ci naprawili to trafiłeś no kolesia który wie na czym praca w dziale pomocy polega, u mnie dzwoniłem ponad 10 razy i za każdym razem wmawiają że to niech wina każą mi ściągać pliki z ich servera gdzie wiadomo że będzie plik ściągał się z max prędkością bo server po to zriobiony, jeśli do 10 lutego nie otrzymam pisemnej wiadomości od nich czemu tak chujowo działa to to cya tpsa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 21:02 
Cytuj  
Soomood: jak juz pisalem powyzej..nie dzwon na ich infolinie..tam z z reguly (choc nie zawsze) siedza osoby ktore maja blade pojecie o stronie technicznej...
a ty potrzebujesz wlasnie informacji bardziej technicznej..i rozwiazania tego
dlatego start>uruchom>cmd>tracert jakis adres zagraniczny (i tak kilka razy)
robisz loga wysylasz na helpdesk..

(u mnie w sieci pytania w stylu haloo qwa lacze mi zle dziala, zrobcie cos" koncza sie zawsze tak:
U nas wszystko jest w porzadku, prosze zresetowac modem, prosze wlaczyc/wylaczyc proxy/prosze przerwac sciaganie (filmow /plikow)
jezeli jestem upierdliwy i dzwonie kilka razy a oni wciaz to samo, wtedy mi proponuja wizyte montera...
i jak to zwykle bywa w 3/4 wypadkow problem jest po ich stronie ale nie przyznaja sie.
(cale szcescie ze moim operatorem nie jest tepsa, i awarie tu mam raz na rok albo i rzadziej :))

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 01:48 
Cytuj  
ehhh

Teraz mnie dopadło. Tyle że problem trochę inny niż wasz. Dualboxowałem sobie nowego alta i podczas przełączania się między okienkami komp wpadł w szał (tzn hdd na full obroty i totalny zwis systemu). Po paru minutach prób przywrócenia całości do normalnego stanu (ja wiem, powinienem po prostu reset wcisnąć >.>) l2 sypnęło mi errorem.

No, i tyle.. Teraz zatrzymuje mi się na splash screenie przed wejściem do gry. To coś z GG (jak zwykle) bo jeżeli manualnie zkilluje proces GG to ładnie wchodzi mi do klienta tyle że oczywiście wywala error że wystąpił błąd w GG.

Na razie nic nie pomogło, full check, usunięcie katalogu gameguarda, usunięcie options.ini itp itd. Nawet w akcie desperacji zrobiłem full scan antyvirem i full defrag ;P

Dodam że firewalla nie mam więc to raczej nie to.

No i ofcourse jak chciałem sprawdzić czy coś pomocnego na oficjalnej stronie jest, to też przestała mi działać

:roll:

/sigh... Co się ostatnio z L2 dzieje :P

EDIT: $@%#$%^ Strona poszła i gra też od razu ruszyła. Kosmos

Baka NC!


_________________
Obrazek

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:26 
Cytuj  
Grr teraz ja mam ten problem co Goatus.... Robiles cos czy pozostaje mi czekac oO??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.