mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Posty: 43
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 23:09 
Cytuj  
Nic się nie da zrobić, trzeba czekać :(

own3d by tpsa.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 00:15 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
Grr teraz ja mam ten problem co Goatus.... Robiles cos czy pozostaje mi czekac oO??


Robiłem całą masę rzeczy ale żadna nie pomogła, za to jak już się poddałem i chciałem szukać pomocy na forum to się naprawiło "samo" xD.

Podejrzewam że to po stronie NC jakieś problemy są. Nie wiem dokładnie jak GG działa ale chyba łączy się z jakimś serwerem w celu sprawdzenia czy są nowe wersje itp itd, i moim zdaniem właśnie w tym miejscu coś nie trybi(ło).


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 01:23 
Cytuj  
Z mojej obserwacji wynika iż jeśli działa strona lineage2.com to możesz grać, jeśli strona nie działa to dupa, i to raczej nie wina ncoftu bo kumpel na aster nie ma problemów i jedzie w grze cały czas, tylko posiadacze tpsa są poszkodowani albo Ci których operator korzysta z łącz tpsa...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 11:10 
Cytuj  
IMO dzwońcie do Tepsy. Ja mam Aster i całą noc sklepik miałem a rano do 9 grałem bez problemów ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 12:53 
Cytuj  
problem jest tylko z neostrada, sprubujcie btw pignac cos w stanach masakra ale stronki chodza nie wiem co jest.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 12:57 
Cytuj  
Wczoraj przed downtime grałem przez jakieś 5h, po downtimie i dziś po wpisaniu id i passworda moge tylko tą licencje sobie czytać, za cholere nie wyświetli mi listy serverów :(


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 13:26 
Cytuj  
Dzisiaj dzwoniłem do infolini tpsa koleś powiedział że u nich jest ok jak zawsze dał pomysł że być może ncsoft blokuje jakąś pule ip ... no nie wiem w każdym bądź razie wysłałęm maila do ncsoft czekam na odpowiedź wam sie odpala gra u mnie jest jazda ze o ile strona l2 się nie uruchamia to moje wejsście do gry kończy się na tym okienku losowym zaraz po uruchomieniu nie włącza się już okno logowania:/ tylko kiedy strona działą działa gra:/ a kiedyś to nawet mogłem wejść do gry tylko że jeden server nie działał ten na którym gram

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 13:33 
Cytuj  
U mnie juz chodzi.. trzeba czekac ;)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 13:34 
Cytuj  
Tak jak mówiłem to u NC jest coś nie tak.

Dziś rano znowu ten sam problem co ostatnio (tzn zwis na splash screenie) oraz stronka nie działa. Tyle że drugie konto na którym sklepik stał całą noc działa normalnie, nie laguje jakoś specjalnie, łowić dało się bez problemu i nawet przelogować miedzy postaciami mi się udało bez problemu. Więc to nie tak że to neo jakoś nie działa tylko u nich coś szwankuje.


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 14:14 
Cytuj  
Ok zanteresowali się problemem i wysłali jakieś urządzenie testujące mi wysłałem wynik zobaczymy co powiedzą...

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 15:51 
Cytuj  
Jednak tpsa daje dupy. Użytkownikom neo w dzień drastycznie transfer spada (w tym mi też), nie da się grać a w nocy wszystko wraca do normy. Jedyne rozwiązanie to zbluzgać ich ostro na infolinii to coś zrobią... W innym wypadku będą się pytać ciągle czy świecą się dwie diody na zielono na modemie -.-


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 16:04 
Cytuj  
Problem leży po stronie TPSA całą noc testowałem łącze przy pomocy programu od Ncsoftu wychodzi na to że 3 servery tpsa mają 100% packet lost dlatego ludzie nie mogą się połączyć z grą, polecam też metode start>uruchom>cmd>ipconfig /flushdns mi i kumplowi po tej metodzie z dns zastosowanej 2-3 razy i zresetowaniu modemu gra chodzi od wczoraj bez przeszkód, fart albo poprawili coś na styku do mnie i do kumpla;) nie wiem próbujcie napewno problem leży po stronie tpsa możecie sami sprawdzić gdzie wam sie rąbie łącze uruchom>tracert lineage2.com

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 16:31 
Cytuj  
Ja zaraz zaczynam "bluzganie miłej obsługi z infolinii TPSA".


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:02 
Cytuj  
wczoraj posypal sie pkt styku miedzy dialogiem a swiatem -tj. naszym lineage2 gdzies prawdopodobnie kolo francji

nie mozna grac w tej chwili poprzez siec dialogu
strona www.lineage2.com tez nie dziala jesli ktos probuje sie laczyc poprzez dialog

-proponuje dzwonic na ich infolinie i bombardowac ich skargami -nie przyjmowac zadnych tlumaczen ze nie jest to problem dialogu bo jeden z providerow z ktorych korzysta dialog wlasnie wczoraj kolo 24ej czesciowo posypal sie i dla tego jest taki stan rzeczy

to tyle

ps. jak by ktos majac dialog mogl grac w l2 -poprosze o info


===============================
edit: 14:42 poprawili routing juz jest wszystko oka


_________________
Hindemith/offensive

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.