mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 16:59 
Cytuj  
Reinstall nic nie robi. Również nie mam tych wpisów w rejestrze...

Jeszcze taki pytanie. Gdzie można sprawdzić czy np. dane porty nie są zablokowane? Poza dzwonieniem do dostawcy, teraz nie mam za bardzo jak:p.


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 17:03 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Obrazek

Właściwie to tez to czasami widuje. Ale zadnej reguły w tym nie widzę. Czysta losowość.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 17:26 
Cytuj  
losowość ok, ale mi na L][ właśnie padło lol.
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z portami... co to ma do rzeczy.
Ja mam wew IP (LAN), wiec troche portow dla DC++, Torrentow itp. mam otwartych.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 14 sty 2007, 17:55 przez Itachii, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 17:36 
Cytuj  
Ja już nie mam tego blue screen, po prostu gdy włączam L2, jest te okienko gdzie mam opcje Start, Full Check etc. i dostaję komunikat, że nie może nawiązać połączenia, pomimo, że te grafiki wczytują się, czyli info o evencie, Lineage II News etc. W ogóle nic nie dzieję, gdy naciskam Full Check, po pewnym czasie to samo, nie ma połączenia. Myślałem, że może coś z portami i blokują. Nie wiem, noob jestem w tej sprawie :p

Edit:
Przeinstalowałem kartę sieciową... Właśnie full check leci...


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 22:07 
Cytuj  
ok problem rozwiazany.
Nie wystarczylo wylaczyc firewalla (Kerio), trzeba go bylo calkowicie usunac, zrobilem tez upgrade windowsa, zainstalowalem ZoneAlarma i poszedł bez niesbieskiego screena.
Zastanaiwam sie czy jak wroce do kerio bede mial to samo ....
Anyway problem rozwiazany, dzieki wszystkim zainteresowanym, w razie pytań - pytać.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 22:38 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
ok problem rozwiazany.
Nie wystarczylo wylaczyc firewalla (Kerio), trzeba go bylo calkowicie usunac

Coś może być na rzeczy, też używam Kerio... :wtf:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:44 
Cytuj  
<confused>


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 10:20 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
<wkurw mode ON>

Itachii napisał(a):
<waiting mode ON>


Itachii problem zniknął a ty tagi zapomniałeś pozamykać :]


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 20:06 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Itachii problem zniknął a ty tagi zapomniałeś pozamykać :]


....no tak my bad.
<wkurw mode OFF>
...i zeby mi tu jak najmniej takich.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 16:10 
Cytuj  
nie chciałem zaśmiecać innych topicków wiec zapytam się tutaj czy ktoś poza mną ma DC co chwila w grze ? Robi się to już denerwujące bo nawet nie mogę pograć jakieś 3 minuty w grze i bang Disconnect ... Help Me .. :(


Posty: 43
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 16:17 
Cytuj  
Ja mam taki problem: loguje się i nie widzę żadnych ikon na pasku skrótów, nie widze żadnych npc, playerów, nie mogę się ruszyć ani inventory otworzyć :wtf: :wtf: :wtf: Mam tak na wszystkich postaciach. Wczoraj było normalnie :evil:


Posty: 9
Dołączył(a): 15.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 20:26 
Cytuj  
kabra mam ten sam problem z tego co udalo mi sie ustalic jest spowodowany najprawdopodobniej przez naszego ulubionego dostawce internetu. gra "lapie freeza" przy wlaczaniu lub po jakims czasie gry. mocno nieprzyjemne i powodujace straty xpa :S co ciekawe przy 2 oknach 1 potrafi zlapac freeza a drugie nie juz sam nie wiem co oni tam pocudowali :S

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 20:32 
Cytuj  
Mam to samo, loguje sie do gry ... i mam jednego stalego sccreena :S

zero ruchu ... po jakims czasie DC - caly dzien cos takiego ... tragedia

Ostatnimi czasy takie akcje sie zdarzaly losowo wsrod moich roznych znajomych - ale to co sie dzieje dzisiaj to jest masakra :S


_________________
Pomyslowy Dobromir


Posty: 43
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 20:38 
Cytuj  
Dokładnie, wolny dzień, nowa wojna a tu taki Ch... :cry:

No i dziwne jest to, że na inne serwery moge wejść bez problemu i wszystko działa.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 20:50 
Cytuj  
Mam ten sam problem, resetuje liveboxa to dziala jakies 15-30min >.<normalnie. Wlasnie zastanawia mnie to czemu na innych serverach dziala normalnie :wtf: .
A do 15-stego mozna bylo umowe rozwiazac z neo bez konsekwencji :evil: :evil: :evil:


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 21:05 
Cytuj  
no my tez mamy pare nowych wojen :D
teraz mamy wojny z

titanspatriots
indigination
despair
shatteredcircle

wiec jak bedziecie widziec... :D


_________________
Pomyslowy Dobromir


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 21:55 
Cytuj  
Nie pamiętam dokładnie ale chyba w czwartek albo w piątek była u mnie burza albo w okolicach nagle piorun i freez, po alt ctrl del oczywiście ponowna próba wejścia do gry a tu komunikat że nie moge się połaczyć serverem tak jak to jest co tydzień we wtorek... po kilku godzinach i formacie gra sie wogóle nie uruchamia, próbuje ją odpalić i mam taki zwis pokazuje się tylko ten losowy screen z gry i nic się nie dzieje, ogólnie blokuje się coś na gameguard.des albo coś takiego i nic nie pomaga aby to obejść wywalenie gameguarda daje tylko to że proces rusza do okna loginu z piekną ikonką błędu którego i tak nie widze bo mi akurat przycisk ok zaslania, podmianka całego gameguarda od kumpla pomogła, do teraz bo po ponownym formacie mam freeza przy logowaniu tak jak to wy opisujecie... mam dsl w tpsa niby wersja biznesowa a takie samo gówno jak neo;/ kumpel na aster nie ma problemów najmniejszych poza tym od ponad tygodnia mam straszne lagi i pingi od 150 do 2xx a zazwyczaj są 115 120, ma ktoś podobne akcje i może jakieś rozwiązanie na moj problem?

Btw od ponad tygodnia z hakiem odczuwam straszne problemy jeśli chodzi o net w tpsa lagi w l2 i straszne opóźnienia jeśli chodzi o wszelakie otwieranie stron na serverach innych niż europejskie ktoś ma podobnie?

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 22:02 
Cytuj  
Niestety nie jest to tylko twoj problem... ostatnio jest to dosc powszechny problem u n as w klanie :<...


_________________
Pomyslowy Dobromir


Posty: 43
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 22:04 
Cytuj  
Też miałem/mam masakryczne lagi ostatnimi czasy (dsl 2mb z tepsy). Jedynie w nocy dobrze działa :-?

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 22:14 
Cytuj  
No dobra, lagi lagami freez freezem ale czemu do huja na innych serverach moge grac a na hinde nie 0o.
Bylo trzeba rozwiazac umowe jak mozna bylo ehhh. teraz tepsa wprowadza promocje, wszystkim co maja predkosc 512 podniosa do 1mb na 3 miechy za free - taki pierdolnik sie im zrobi ze z tymi lagami to dopiero poczatek cos mi si tak wydaje >.>


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.