mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:10 
 
A mi się podoba ten temat, zabicie botta jest chyba wielkim wyczynem na bartz :)

Bo normalny ppl by cie zniszczył 2.3 sek.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:15 
 
Dla mnie jednym z priorytetów jest też dbanie o to aby forum było żywe. Tzn nie będę ubijał wątków tylko dlatego że zjeżdzają poza temat. Cieszy mnie raczej, że chce się Wam pisać. W takich sytuacjach raczej zmienię nazwę topicu.

Wywalać będę jeśli będą przegięcia. Czytaj, bluzgi, rozmowy o priv servach. Wykraczanie tematu poza L2. Toleruję ewentualne nawiązania do polityki, tak, możecie się wypowiadać w np: kwestii co wspólnego ma postać dwarfa z postacią Leppera (owłosione nogi, lekkie prowadzenie, ilość GHP jakie może na raz wypić, itp itd). I tyle.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 16:10 
 
PanRzepa napisał(a):
A mi się podoba ten temat, zabicie botta jest chyba wielkim wyczynem na bartz :)

Bo normalny ppl by cie zniszczył 2.3 sek.


Panie rzepa zjedz pan wiecej rzepy to sie moze nauczysz czytac ze zrozumieniem bo poki co to tego nie widze


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 16:44 
 
Cytuj:
Panie rzepa zjedz pan wiecej rzepy to sie moze nauczysz czytac ze zrozumieniem bo poki co to tego nie widze


Nie ma to jak ambitna odpowiedz , tak samo ambitna jak to PvP GZ


P.S
Może wygrałeś bo mu się walker wykrzaczył ^^

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 17:00 
 
PanRzepa napisał(a):
Cytuj:
Panie rzepa zjedz pan wiecej rzepy to sie moze nauczysz czytac ze zrozumieniem bo poki co to tego nie widze


Nie ma to jak ambitna odpowiedz , tak samo ambitna jak to PvP GZ


P.S
Może wygrałeś bo mu się walker wykrzaczył ^^

Może wróć już do swojej piaskownicy OK? Przeczytałeś chociaż ten topik?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 17:10 
 
Piszpan napisał(a):
Jak 70 lvl necro pojechal 76+ soultakera z arcana mace set i arcana mace.
Obrazek

Zapomniales dodac, ze 76+ soultaker nie ma buffow (chyba ze naprawde wierzysz w to ze jestes w stanie necrem walnac kogos za 1.4k jak ma buffy (nie liczac critow)
temptation napisał(a):
Wsadzasz 61 postac w topA i mozesz spokojnie bic sie z 75+.

temptation napisał(a):
Ehm, co tylko pokazuje jak malo ludzie wiedza o pvp nukerami i czego mozna nimi dokonac, szczegolnie necro.

temptation napisał(a):
I moge powiedziec, ze jak bylo info o pvp, to szedlem zawsze necro.
Z prostej przyczyny, necro w topA > 77 Mystic Muse.

Widac jaka jest twoja wiedza na temat pvp
temptation napisał(a):
I nie rozmawiamy o umiejetnosciach moich przeciwnikow, tylko o wyzszosci necro nad MM w pvp.

A to ci ciekawe, bo odkad pamietam to w c3 sps>necro w c4 sps>necro no i w c5 all>necro. Zastanawiam sie jak mozna porownywac najbardziej overpowered solo pvp class z najgorszym "nukerem" jaki obecnie jest.

temptation napisał(a):
Zakladajac oczywiscie, ze nie bierzemy pod uwage dark resist buffow (bo z tymi, to nawet SE jest w stanie necro pojechac :P, i nie mowicie ze i tak kazdy uzywa, bo to bzdura)

A kto nie uzywa unholy res w pvp? Ja osobiscie ebz tego sie z ch nie ruszam.
temptation napisał(a):

Ostatnio mialem pvp przeciwko SE, TH, PW, Glad (topA, ~70lvl) i ciagneli za soba PP na boxie.
Jednostronna wojna, wiec musialem czekac az sie oflaguja cwaniaki.

Ja mialem 4.2kHP, 1.4k CP + zombie na plecach = czyli jakies 11k HP w sumie.

Silence na SE, anchor na TH, slow na PW. Glada rozjechalem szczesliwym krytykiem. Pozniej szybko wykonczylem PW, nastepnie TH, a na SE zebralem karme.
Mialem wtedy jakies 3hp, a zombiak ledwo zipal.

Jak takie samo pvp wygladaloby na MM, kiedy 2 daggerow siedzi mi na plecach a Glad wali te swoje nuki z daleka? Nie wspominajac o spamujacym battleheal SE?
Lezalbym na glebie po 5 sekundach.

To sie nazywa 78lvl glad ktory tnie nukerow jak chce (o ile nie spamujesz cp potow) i uwierz na slowo zjadlby twojego necro na sniadanie.
temptation napisał(a):

Ostatnio mialem pvp przeciwko SE, TH, PW, Glad (topA, ~70lvl) i ciagneli za soba PP na boxie.
Jednostronna wojna, wiec musialem czekac az sie oflaguja cwaniaki.

Ja mialem 4.2kHP, 1.4k CP + zombie na plecach = czyli jakies 11k HP w sumie.

Silence na SE, anchor na TH, slow na PW. Glada rozjechalem szczesliwym krytykiem. Pozniej szybko wykonczylem PW, nastepnie TH, a na SE zebralem karme.
Mialem wtedy jakies 3hp, a zombiak ledwo zipal.

To sie nazywa pvp z neutralami

temptation napisał(a):
Jak takie samo pvp wygladaloby na MM, kiedy 2 daggerow siedzi mi na plecach a Glad wali te swoje nuki z daleka? Nie wspominajac o spamujacym battleheal SE?
Lezalbym na glebie po 5 sekundach.

To sie nazywa 78lvl glad ktory tnie nukerow jak chce (o ile nie spamujesz cp potow) i uwierz na slowo zjadlby twojego necro na sniadanie.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 17:30 
 
No, to mnie niezle rozbawiles. :D

Ze sie tak spytam, masz w ogole pojecie o czym piszesz?

Powtorze pytanie, grales high lvl necro, albo Mystic Muse?

Cos bredzisz o mojej znajomosci pvp necro i MM, a tak sie sklada, ze takowa wiedze posiadam.
Cos bredzisz o necro vs sps w roznych kronikach, chociaz pojecie masz o tym zerowe.
Cos bredzisz o unholy res, ktore nie jest niczym szczegolnym, bo lvl 3 tego bufka az tak drastycznie nie ogranicza dmg (miazge robi natomiast w polaczeniu z Divine Protection), wiec tu tez pojecie masz zerowe.
Cos bredzisz o 78lvl gladach, chociaz ja o nich slowem nie wspomnialem (a sile ich znam, bo biore udzial w walkach o status hero).

Wez no sie chlopie ogarnij, powiedz na jakim servie grasz, jaka klasa i od kiedy.
Bo mam takie dziwne wrazenie, ze grasz Warlordem na jakims l2extreme, a probujesz zgrywac alfe i omege...

*edit*
A ten ostatni hit za 1.4k to nie jest bezposrednio na przeciwniku, tylko na jego zombiaku. Takie przynajmniej odnosze wrazenie, przegladajac okno loga.
P.S.
Przestan sie osmieszac.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 17:47 
 
IMO jeśliby Kendo poszedł 1v4 swoim MM to wystarczyłoby żeby oni go stargetowali i naciskali F1 - choćby nie wiem jak się starał to by nie wyszedł z tego cało.
Swoim necro miał większe możliwości/szanse wygrania i to wykorzystał. I choćby nawet kolesie byli lamami to wygranie 1v4 to IMO jest coś.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 9
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 17:48 
 
temptation napisał(a):
No, to mnie niezle rozbawiles. :D

Ze sie tak spytam, masz w ogole pojecie o czym piszesz?

Jakbym nie mial to bym nie pisal

temptation napisał(a):
Powtorze pytanie, grales high lvl necro, albo Mystic Muse?

Ze tak powiem, przez ostatni miech gram tylko 77 mm, w tym czasie zabilem setki necrow.

temptation napisał(a):
Cos bredzisz o mojej znajomosci pvp necro i MM, a tak sie sklada, ze takowa wiedze posiadam.

Piszac ze necro>mm udowadniasz kazdemu kto ma jakies pojecie o pvp ze jestes kolejnym neutralem ktory mysli ze necro>all.
Moze jakbys pvp mial czasciej niz raz na miech bys to zrozumial.
temptation napisał(a):
Cos bredzisz o necro vs sps w roznych kronikach, chociaz pojecie masz o tym zerowe.

Widze ze cza jasniej, wiec.... Sps byl jest i prawdopodobnie bedzie lepszy od necra w pvp, w c3/c4 mogl sie ograniczyc do cancel+sleep i gg.
Obecnei moze sie ograniczyc do surrend+vortex+hydro.
temptation napisał(a):
Cos bredzisz o unholy res, ktore nie jest niczym szczegolnym, bo lvl 3 tego bufka az tak drastycznie nie ogranicza dmg (miazge robi natomiast w polaczeniu z Divine Protection), wiec tu tez pojecie masz zerowe.
unholy res 33% resist dark magic attack, divine inspiration 20% resist unholy attack, song of invocation 33% resist unholy attack. Czyli sam unholy res=33% resista a to zrobi z 1k 670 dmg.
temptation napisał(a):
Cos bredzisz o 78lvl gladach, chociaz ja o nich slowem nie wspomnialem (a sile ich znam, bo biore udzial w walkach o status hero).
jak zes sam powiezial "glad ktory nukuje tymi swoimi skilami" dla twojej infomacji to ejst 78 lvl skill glada. No ale ofc ja "cos bredze".
I na jakim serverze daja hero neutralom?:O
temptation napisał(a):
Wez no sie chlopie ogarnij, powiedz na jakim servie grasz, jaka klasa i od kiedy.

Lionna - hiero/saggi/mm/adv(random chary) - od c3
temptation napisał(a):
Bo mam takie dziwne wrazenie, ze grasz Warlordem na jakims l2extreme, a probujesz zgrywac alfe i omege...

Make me Alpha, Then make me Omega Make me First, Then make me Last.
pooma napisał(a):
IMO jeśliby Kendo poszedł 1v4 swoim MM to wystarczyłoby żeby oni go stargetowali i naciskali F1 - choćby nie wiem jak się starał to by nie wyszedł z tego cało.
Swoim necro miał większe możliwości/szanse wygrania i to wykorzystał. I choćby nawet kolesie byli lamami to wygranie 1v4 to IMO jest coś.

Mylisz sie, osobiscie zanim sprzedalem maina to sam pojechalem 3 necro ( 2x nobles necro i jakis jeden sub-przybleda) co prawda mialem "pocket sws" i ofc unholy res, kwestia jest tego ze necro nie robi dmg na odpowiednich buffach. Jak ma sie pvp z jakimis neutralami czy cos to mozesz se isc zabic 9 solo, z tym ze ja nie mam pvp z neutralami.
Kwestia ejst taka, ze jak encro robi ci 800- dmg, nie ejst cie w stanei zabic jak spamujesz cp poty ( o ile nie ma bd/pow/cov itd) wiec to z doswiadczenia. Necro to taki free kill. A co do spsa nie ma to jak malaria4 i 1.6k cs.


_________________
Why do you yearn live, knowing all things must die


Ostatnio edytowano 23 sty 2007, 17:52 przez OmgSoOwned, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 18:21 
 
Ludzie czesto pisza rozne bzdury o rzeczach, o ktorych pojecia nie maja.

Setki necrow - wierze na slowo. :D

Przez ostatnie dwa tygodnie zrobilem 13 sin eaterow, za kazdym razem, gdy mialem 5/6/7 PK (tylko raz nie sciagnelo do 0, a do 1).
Machnalem rowniez spokojnie ok. 50+ punktow pvp.
Trudno powiedziec, ze mam pvp raz na miesiac. Widocznie Ty wiesz lepiej.

O.. tak... W teorii to wszystko brzmi niezle... Ograniczyc sie do cancel+sleep.
Wiesz ile trwalo rzucenie cancel w c4? Wiesz, ze w c4 cancel nie zawsze sciagal wszystkie buffy? Wiesz, ze to jest range 600? Wiesz, ze wtedy nie bylo unholy i innych anty dark magic bufkow? Wiesz, ze w c4 pety nie mialy obcietego dmg w pvp?

Wiec w momencie jak sie zblizyles do necro na dystans 600, to juz miales glooma oraz dostales min. 2 nuki za conajmniej 1.6k dmg.
Dodatkowo, jesli miales szczescie i przeciwik mial tylko zombie, ktory nie ma stuna, to oberwales zaledwie za min. 1k dmg.
W momencie jak rzucasz ten swoj cancel, necro albo dalej Cie stuka nukami za 1.6k dmg (ktore bardzo mozliwe, ze Cie rozprosza i cancel poszedl sie kochac), albo zacznie rzucac silence, ktore w c4 mialy jakies 50% wejscia.
I tak wlasnie wygladala praktyka w pvp sps vs necro w c4.
Wygrac bylo bardzo ciezko.

Jesli naprawde twierdzisz, ze to nie necro byl krolem 1vs1 i duzych open pvp, to jestes chyba najwiekszym ignorantem jakiego spotkalem.

Inna sprawa, z tego co sie orientuje, to czy Glad posiada tylko jednego nukujacego skilla i to dopiero z 78lvl? Sprawdz sobie na www.lineage2.com , albo czesciej bierz udzial w pvp przeciwko tej klasie (no chyba, ze Ty nie masz na to czasu, bo bijesz sie tylko z setkami necro).

Sredni dmg na kazda klase moim necro to ok. 1.2-.1.3k
Gdy maja unholy to i tak przeciwnik dostaje po ok. 1k dmg.
A wejscie silence nie jest od tego uzaleznione i wynosi 9/10.

Szanse na zdobycie statusu hero po wprowadzeniu ostatniego patcha sa juz calkiem duze, nawet przez osobe, ktora nie reprezentuje zadnego zerga. Moze u Ciebie na servie jest to dziwne, ale na Teonie dosyc ciezko karmic tylko swoich.

I oczywiscie caly czas mowie o random malym pvp, solo gankach.
A Ty zapewne o full 78PP/EE/SE buffach na arenie.
Rzeczywistosc poza nia wyglada zupelnie inaczej.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 18:28 
 
OMG już zapomniałem jakie l2 wywołuje emocje, gdybyście mogli to byście się pozagryzali normalnie :P


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 18:46 
 
Cytuj:
Może wróć już do swojej piaskownicy OK? Przeczytałeś chociaż ten topik?


Nie wróce bo mi ktoś zakosił grapki i łopatke

Ale wracając do Necro to jest w tym momencie najbadziej dopakowana postać , najszybciej można go wyexpić (kumpel zrobił 3 klase w niecałe 4 miesiące dla mnie to wyczyn) ,śwetny w pvp , zabcie go wymaga naprawdę opanowania własnej postaci przy minimalnej przeciwnika .


Posty: 9
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 19:24 
 
temptation napisał(a):
Ludzie czesto pisza rozne bzdury o rzeczach, o ktorych pojecia nie maja.

Setki necrow - wierze na slowo. :D

Jakos ich sporo na lionna, wiec dziennie sie z 10 trafi.

temptation napisał(a):
Przez ostatnie dwa tygodnie zrobilem 13 sin eaterow, za kazdym razem, gdy mialem 5/6/7 PK (tylko raz nie sciagnelo do 0, a do 1).
Machnalem rowniez spokojnie ok. 50+ punktow pvp.
Trudno powiedziec, ze mam pvp raz na miesiac. Widocznie Ty wiesz lepiej.

Wow sin eater? Jak juz wspomnialem ja nie mam pvp z neutralami zebym musial ich pekowac bo niechca acceptnac wara.
Przez ostatnie 2 tyg 50 pvp points.... no niezle niezle, jak mam dobry dzien to wyciagam tyle solo w fod/vos/hs/woa/bs.

temptation napisał(a):
O.. tak... W teorii to wszystko brzmi niezle... Ograniczyc sie do cancel+sleep.
Wiesz ile trwalo rzucenie cancel w c4? Wiesz, ze w c4 cancel nie zawsze sciagal wszystkie buffy? Wiesz, ze to jest range 600? Wiesz, ze wtedy nie bylo unholy i innych anty dark magic bufkow? Wiesz, ze w c4 pety nie mialy obcietego dmg w pvp?

W c4 cancel zawsze sciagal acu zerk emp haste dw focus, a pierwsze 2 sa chyba wazne dla nukera co nie? No nie bylo unholy res faktycznie i pvp sie moglo ograniczyc do cancel+sleep+bheal (lvl3 ftw) surrend hydro hydro... (chyba ze juz sie mialo vortexa), pety nie mialy obcietego dmg w pvp wof...
Cancel+sleep /target pet nuke nuke /target necro surrend hydro.........
Miales jakies pvp w c4?

temptation napisał(a):
Wiec w momencie jak sie zblizyles do necro na dystans 600, to juz miales glooma oraz dostales min. 2 nuki za conajmniej 1.6k dmg.
W momencie jak sie zblizal sps na 600 to necro juz mogl powiedziec papa do buffow, wiec w czym problem? Nastepnie sleep zabic peta zabic necro.
temptation napisał(a):
Dodatkowo, jesli miales szczescie i przeciwik mial tylko zombie, ktory nie ma stuna, to oberwales zaledwie za min. 1k dmg.
W momencie jak rzucasz ten swoj cancel, necro albo dalej Cie stuka nukami za 1.6k dmg (ktore bardzo mozliwe, ze Cie rozprosza i cancel poszedl sie kochac), albo zacznie rzucac silence, ktore w c4 mialy jakies 50% wejscia.
no tak ty zapewne latales majac tego new peta ze stunem i stunowales kazdego:D Swoja droga miales jakies pvp necro vs sps w c4? Bo z tego co piszesz widze ze sama teoria. Zanim sps dojdzie na 600 ja walne gloom+2nuki powiedz mi gdzie tak sie dzieje, bo z tego co wiem necro z dc+acu weapon+4wit ma 913 cs (bodajrze) i mozesz mi uwierzyc na slowo nie wyciagneisz z tego 2 nukow+glooma zanim sps pokona odleglosc 300.

temptation napisał(a):
I tak wlasnie wygladala praktyka w pvp sps vs necro w c4.
Wygrac bylo bardzo ciezko.

Skonczyles z teoria? Przejdzmy do praktyki wiec.

temptation napisał(a):
Jesli naprawde twierdzisz, ze to nie necro byl krolem 1vs1 i duzych open pvp, to jestes chyba najwiekszym ignorantem jakiego spotkalem.

Duzych open pvp krolem jest byl i bedzie he (full support ftw) gank/solo pvp sps>all.
temptation napisał(a):
Inna sprawa, z tego co sie orientuje, to czy Glad posiada tylko jednego nukujacego skilla i to dopiero z 78lvl? Sprawdz sobie na www.lineage2.com , albo czesciej bierz udzial w pvp przeciwko tej klasie (no chyba, ze Ty nie masz na to czasu, bo bijesz sie tylko z setkami necro).
Uzywajac stwierdzenia "walil tymi swoimi nukami" stwierdzam ze spamowal 1 range skill, ktory imo ejst 78lvl skilem bo glad nie ma innych skili ktore moze spamowac bez charge charge charge....
Wiec chlopczyki zanim mnie odeslesz do www.lineage2.com sam sie z nim zapoznaj.

temptation napisał(a):
Sredni dmg na kazda klase moim necro to ok. 1.2-.1.3k
Gdy maja unholy to i tak przeciwnik dostaje po ok. 1k dmg.

Jestes optymista?
temptation napisał(a):
A wejscie silence nie jest od tego uzaleznione i wynosi 9/10.

Widocznie jestes optymista.

temptation napisał(a):
Szanse na zdobycie statusu hero po wprowadzeniu ostatniego patcha sa juz calkiem duze, nawet przez osobe, ktora nie reprezentuje zadnego zerga. Moze u Ciebie na servie jest to dziwne, ale na Teonie dosyc ciezko karmic tylko swoich.

No "u mnie" na servie to zaden noble sps nie dostanie hero ot tak, a szczegulnie jaksi neutral.
temptation napisał(a):
I oczywiscie caly czas mowie o random malym pvp, solo gankach.

oczywiscie oczywiscie
temptation napisał(a):
A Ty zapewne o full 78PP/EE/SE buffach na arenie.
Rzeczywistosc poza nia wyglada zupelnie inaczej.

A ty cos wiesz na ten temat? Ty zapewne ejstes z tych co dvp ora w liczbie 20 solo, innymi slowy kolejne pvp beztalencie.
Majac 77mm maina i twierdzic ze necro jest lepszy pokazuje jaka ejst twoja wiedza/umiejetnosc i jacy sa ludzie na teonie, a jacy sa najlepeije pokazuja filmiki dvp.


_________________
Why do you yearn live, knowing all things must die

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 19:47 
 
OmgSoOwned, czy ty załozyłeś acc tutaj tylko po to aby się popstrykać z temptation? Masz do niego jakiś personal uraz? To może lepiej na PW albo GG? Bo za chwile się z tego flame zrobi... Mógłbyś sie trochę utemperować, mister Prowokator?


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 19:51 
 
Ktos ma jeszcze wrazenie dejavu?
Jakby Aluphist wrocil? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 20:00 
 
wow dobrze to karol ujal TROLLS ARE BACK!
1. Rzepka czytaj co ludzie pisza to sie moze dowiesz ze to bylo 1v1 z petami i buffami. (jedzenie rzepy moze ci naprawde pomoc bo ma duzo witamin i jest ogolnie zdrowa)
2. omgsojestemownediuber 1.5k to bylo w jego peta
3. Juz nie pamietam kto pomysl czlowieku jaki zajebisty exp mozna na bocie zrobic 50m od e gate w aden postacia 76+ w s grade stuffie, normalnie guardy taki exp ze robisz 102 lvl w 3 min, musisz sprubowac na swoim serwerze wypasionym (z pelnym c4 of course).

czy tylko ja mam wrazenie czy to prawda ze jak zacznie ktos pisac z lionna czy teona to sie robi flame? za duzo l2blah?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 20:04 
 
Piszpan napisał(a):
czy tylko ja mam wrazenie czy to prawda ze jak zacznie ktos pisac z lionna czy teona to sie robi flame? za duzo l2blah?


A jak myślisz, dlaczego ten link im rzuciłem:<


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 20:24 
 
Wyglada na to, ze moje proby wytlumaczenia Ci czegokolwiek to jak walenie glowa w sciane. Z betonu.

Wow, nie wiedzialem, ze pvp ma jakies zupelnie inne zasady jesli przeciwnik ma wartag kolo imienia. Statystyki sie rowniez w jakis magiczny sposob zmieniaja?

50 pvp dziennie? No, to pewnie juz licznik przekreciles. Gratulacje. Serio.

Hahaha, cancel zawsze sciagal... Zawsze? Bo to jakas stala zasada, ze cancel sciaga okreslone bufy? Nie widzialem takich cudow w patch notes. Zadziwiajace.

Tak, mialem pvp przeciwko necro w c4. Nawet wiecej niz jedno, szokujace?
Widocznie byli o niebo lepsi od tych setek, z ktorymi Ty masz przyjemnosc sie bic kazdego dnia. Gloom, nuke, krok w tyl, nuke. Mozesz to sobie wyobrazic? Pytam ponownie, wiesz jaki byl czas castowania cancel w c4 na full bufie (acu, zerk w dc secie)? Widocznie nie, bo czesto sie zdarzalo, ze probujac to robic, mialem zgon, albo niebieska aureolke nad glowa - silence, zeby nie bylo pytan.
O jeju, to pewnie tez sobie wymyslilem.

Gank solo pvp sps>all (mam nadzieje, ze mowisz o C5, bo jesli o C4, to wybacz, ale padne ze smiechu i chyba pekne).
I nawet nie bede staral sie tlumaczyc i wyjasniac, bo wyglada mi to na niereformowalny przypadek.
Jesli chodzi o C5, to faktycznie sps/MM jest znakomity, ale mimo wszystko necro ma wieksze szanse na przezycie.
Hint: 11k HP, silence, anchor.

Chlopczyku... No, tez sie niezle ubawilem. :D
Wroc jednak na stronke, ktora podalem, otworz sobie skille Glada i tam bedziesz mogl zobaczyc ze ma 2 nukujace skille, ktore bola i maja szanse na krytyka. Pozniej zaloguj sie do gry, zapodaj pma do jakiegos Glada, jesli takowego znasz i zapros go do siebie na arene. On Ci pokaze jak bardzo zmienil sie system charge, jak szybko mozna to robic i jakie to efektywne.
Dalem Ci juz dobra rade wczesniej - nie osmieszaj sie.

Jak juz skonczysz, to zapodaj pm do jednego z tych setek necro przeciwko ktorym miales przyjemnosc walczyc i spytaj czy maja takiego skilla jak silence. Jesli jakims dziwnym trafem maja, to popros, zeby go sobie gdzies tam wrzucili chociaz na chwile na hotbara i przyszli do Ciebie na arene. Nastepnie popros zeby zaczeli Ci tego silence zapodawac.
Zanotuj efekty i wroc.
A, popros rowniez zeby Ci powiedzial jak szybki jest reuse tego skilla.

Zdaje sobie dobrze sprawe z tego, ze w Twoim doskonalym swiecie, gdzie kazdy ma w miescie buffboty: 77 EE, 74 PP i 74 SE, do tego biega sobie radosnie z sws za plecami, pvp moze wygladac zupelnie inaczej.
I zdaje sobie sprawe z tego, ze na serwie, na ktorym grasz kazdy gracz solo, jak i kazde male party ma takie buffboty na boxie obok spota.

Ja mowie jednak o normalnym swiecie, o Teonie.

I mam prawo mowic, ze necro > 77MM. Bo nimi gram.
Mam prawo mowic, ze silence wchodzi 9/10 prob. Bo uzywam.

I nie mow mi, ze jestem jakims kolejnym pvp beztalenciem i ze pvp na Teonie jest nietegez.
Bo to nie ja bije sie z necro, ktorzy ze strachu robia w gacie i nie wiedza, ze istnieje takie cos jak silence.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 20:27 
 
A ja uwazam, ze niektorym nie jest w smak, ze pojawilo sie na forum sporo nowych osob, ktore maja swoje zdanie i o zgrozo nawet maja czelnosc je wyrazac.

Moze zabanujcie te osoby, wtedy znowu zostaniecie tutaj sami i bedziecie mogli sobie wrocic do starych tematow.

Czyli, jak dobrze przybotowac i kto z obecnych tutaj forumowiczow ma tansza adene do sprzedania.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 9
Dołączył(a): 15.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:13 
 
temptation napisał(a):
A ja uwazam, ze niektorym nie jest w smak, ze pojawilo sie na forum sporo nowych osob, ktore maja swoje zdanie i o zgrozo nawet maja czelnosc je wyrazac.

mi to bardziej wyglada na dyskusje z cyklu "moja lopatka jest bardziej czerwona niz twoja" zamiast wyrazania swojego zdania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.