mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 23:28 
 
Jedna sprawa mnie nurtuje...

Gdzie do jasnej cholery napisalem, ze necro > all?
Przejrzalem wszystkie swoje posty w tym temacie i nie zauwayzlem, bym sie takowego stwierdzenia dopuscil.
Uzywalem jedynie necro > MM.

Ok, czyli bez zerka masz ok. 1.4 m.atk, co przeklada sie na ok. 600 dmg w necro, ktory ma odpalony Transfer Pain (zakladajac, ze wejdzie surrender i vortex).
Jesli nie wejdzie, to zmniejsz do 400 z TP.

Odnosze wrazenie, ze Twoi przeciwnicy to naprawde idioci.
Powtarzasz, ze zawsze spamujesz CP potki... A Twoi przeciwnicy, to niby co?
Nie stac ich? Nadrabiaja smutna mina, czy jak? Bo sie gubie.

Twoi przeciwnicy, to zamiast wyleczyc siebie i peta, to Cie gonia czekajac az Ci spadnie silence?
No naprawde nabieram przekonania, ze walczysz z idiotami.
Faktycznie, setki noob necro na Twoim servie.
Pogratulowac, teraz wiem, czemu uwazasz MM za takiego potwora pvp.

Ja w klanie nie mam ludzi, co maja buff armie. Moze nie kazdego stac na ebay, moze obracam sie w srodowisku ludzi, ktorzy graja legit.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 9
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 23:39 
 
temptation napisał(a):
Jedna sprawa mnie nurtuje...

Gdzie do jasnej cholery napisalem, ze necro > all?
Nieche mi sie sprawdzac, wiec zakladam ze nie napisales.
Przejrzalem wszystkie swoje posty w tym temacie i nie zauwayzlem, bym sie takowego stwierdzenia dopuscil.
Uzywalem jedynie necro > MM.

temptation napisał(a):
Nieche mi sie sprawdzac, wiec zakladam ze nie napisales.
Ok, czyli bez zerka masz ok. 1.4 m.atk, co przeklada sie na ok. 600 dmg w necro, ktory ma odpalony Transfer Pain (zakladajac, ze wejdzie surrender i vortex).
Jesli nie wejdzie, to zmniejsz do 400 z TP.

Licz sie z tym ze peta ci pierw ubije, wkoncu to tylko 2 nuki.
W tym czasie ty mnei walniesz max raz i prawdopodobnie to bedzie gloom (zakladajac ze nei ebdziesz na tyle sprytny by meic malarie).

temptation napisał(a):
Odnosze wrazenie, ze Twoi przeciwnicy to naprawde idioci.
niektorzy to zdecydowanie.
temptation napisał(a):
Powtarzasz, ze zawsze spamujesz CP potki... A Twoi przeciwnicy, to niby co?
Nie stac ich? Nadrabiaja smutna mina, czy jak? Bo sie gubie.

Oni uzywaja, ja spamuje. Mnie to pierdoli czy spale 150 cp potow w 5min, naprawde mnie to grzeje.
Ale wiekszosc osob nie pozowoli sobie na takie "marnotrawienie".

temptation napisał(a):
Twoi przeciwnicy, to zamiast wyleczyc siebie i peta, to Cie gonia czekajac az Ci spadnie silence?

Niech robi co chce, ja uciekam.
temptation napisał(a):
No naprawde nabieram przekonania, ze walczysz z idiotami.
Faktycznie, setki noob necro na Twoim servie.

A ty z kim walczysz 2x th+se+glad (czy jakt am bylo) i jakos all rozjechales? Na moim servie ejst od zajebiania nub necro, nie kryje.
Ale oni sa wszedzie bo w c4 przyjelo sie ze to overpowered clasa i wszyscy to nasubowali (wszystkie nuby ktore chcialy miec overpowered class).
I ty zapewne byles jednym z nich huh?
temptation napisał(a):
Pogratulowac, teraz wiem, czemu uwazasz MM za takiego potwora pvp.

Bo mm ejst overpowered, jak ktos potrafi nim grac, to zaden necro mu nie podskoczy. Widocznie ty umiales wyexpic sps, ale to nei znaczy ze sie sprawdzisz w pvp.

temptation napisał(a):
Ja w klanie nie mam ludzi, co maja buff armie. Moze nie kazdego stac na ebay, moze obracam sie w srodowisku ludzi, ktorzy graja legit.

Niestety nie kazdego stac, a to czy ktos gra legit czy nie to jego sprawa.
Ja jestem najlepszym przykladam osoby ktora bedzie botowac toona do nobles w ciagu miecha zeby zaoszczedzic czas.


_________________
Why do you yearn live, knowing all things must die

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 23:52 
 
Dwa nuki na peta?
Od kiedy?
Czym? Jak?
Zaden sps mi jeszcze peta po 2 strzalach nie ubil.
To male cacko ma ~500 m.def i 7k+ hp.

No, i w czasie jak radosnie sobie probowales tego peta ubic, zaden necro nie wrzucil Ci silence? Albo anchor (tak wchodzi w DC set spokojnie).

Naprawde nie jestem sobie w stanie przypomniec, kiedy ostatnio nie wszedl mi silence na przeciwnika. Chyba jak nie mialem empa, bo po rezie.
A w ogole, zakladasz, ze necro zdazy jedynie odpalic gloom, a Ty juz ubijesz mu peta (cast gloom to milisekunda, taki sam speed jak surrender).
Jestem bardzo zdziwiony, tym co piszesz.

Ehm, to chyba bedzie koniec mojej polemiki na temat necro vs sps.

Bo o czym tu rozmawiac, kiedy Twoi przeciwnicy oszczedzaja na CP potkach? Bo co, nie stac ich? Jeszcze mi powiedz, ze biegaja w avadon set i z homu w lapce, a najczesciej spotykasz ich w okolicach Dion...

No wybacz, ale chce mi sie smiac.

Ja dziekuje.

*edit*
Questa na suba robilem w C5.
I w C5 zaczalem expic necro.
Z tej prostej przyczyny, ze nie stac mnie na drugi komplet sprzetu dla np. lucznika.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 9
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 00:18 
 
temptation napisał(a):
Dwa nuki na peta?
Od kiedy?
Czym? Jak?
Zaden sps mi jeszcze peta po 2 strzalach nie ubil.
To male cacko ma ~500 m.def i 7k+ hp.

Vortex-hydro=gg pet
temptation napisał(a):
No, i w czasie jak radosnie sobie probowales tego peta ubic, zaden necro nie wrzucil Ci silence? Albo anchor (tak wchodzi w DC set spokojnie).

Anchor? hmm Illogic=zaken+dc wiec gl z anchorem. Silence tez nie wchodiz tak czesto, a jak wejdzie to run.

temptation napisał(a):
Naprawde nie jestem sobie w stanie przypomniec, kiedy ostatnio nie wszedl mi silence na przeciwnika. Chyba jak nie mialem empa, bo po rezie.
A w ogole, zakladasz, ze necro zdazy jedynie odpalic gloom, a Ty juz ubijesz mu peta (cast gloom to milisekunda, taki sam speed jak surrender).
Jestem bardzo zdziwiony, tym co piszesz.

A widzisz wemnei jakos silence nie wchodzi za czesto, jakos niepamietam zebym ostatnio dostal silencem w twarz, a anchora to ani razu.I ajk wspomnialem 1604 cs z malaria, kiedy ty zapewne nawet sie nie pofatygujesz by skoczyc po to wiec zakaldam 913cs.

temptation napisał(a):
Ehm, to chyba bedzie koniec mojej polemiki na temat necro vs sps.

Bo o czym tu rozmawiac, kiedy Twoi przeciwnicy oszczedzaja na CP potkach? Bo co, nie stac ich? Jeszcze mi powiedz, ze biegaja w avadon set i z homu w lapce, a najczesciej spotykasz ich w okolicach Dion...
Nom oni wszyscy biegaja w karmian+demon fangs
Obrazek
Necro+EE
Obrazek
Necro+bd
Obrazek
Necro+hero sps(juz po bsoe)
Obrazek
Necro ktory blackscreenowal w fod
Obrazek
I jakis necro przybleda.
Specialnie dla ciebie znalazlem te screeny z necrami ktore sa takie zajebiste, a zarazem pokazujace ze pvp mam pod samym dion n gate.



temptation napisał(a):
No wybacz, ale chce mi sie smiac.

Ja dziekuje.

Tez mi sie chce smiac. Jedyny problem to ze nie ma mozliwosci pvp miedzy servami, inaczej juz dawno bym ci pokazal ze mm ktory wie jak grac zjada necra na sniadanie. Ale niestety brak takiej mozliwosci.


_________________
Why do you yearn live, knowing all things must die

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 01:22 
 
Alu: dostales juz raz perma bana na to forum i dostaniesz na kazdy kolejny account, ktory zrobisz na mmorpg.pl jesli nie bedziesz sie trzymal z daleka od forum L2..
Rozumiem, ze musisz byc mocno przygnebiony tym, ze wykopano Cie ze wszystkich PL forum o L2 ale to dla mnie nie jest zaden argument za zmiana czegokolwiek w panelu banicji.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 02:53 
 
hehe, fajny temat i wywody o c4 .. ale ja dalej twierdze ze nec w c5 to syf, smerajacy za wrecz komiczny dmg ... na nic pet jak go sciagam 2 hitami a wlasciciela 3 , po 2 przewaznie robia bsoe ... sorry winetou strzaly sie skonczyly, to nie c4 D: niah niah

jakbys powalczyl przeciwko mocniejszym, bardziej wprawionym w pvp graczom (nie takim co sie trzesa lapy i pikawa prawie z klaty wyskakuje jak ktos ich bije) to bys sie przekonal ze sh/sps>>>>> nec

teraz sobie poczekam kolejne 4 strony flameu i znowu cos napisze ;d


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 03:22 
 
To chyba na tyle teraz najlepszy archer ^^


FIGHT!!

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 09:32 
 
Hahaha

To caly moj komentarz. :D

Zaken nie ma 60% res przeciwko silence, albo abnormal mental state (czyli np. silence) ?

Tos sie chlopie popisal...
Nie tylko Twoi przeciwnicy to idioci, ale widze, ze rowniez i Ty.

Zbufowany po zeby archer z sws na pierwszym ss przeciwko kolesiowi, ktory bije moby na lvl 63, jego gdzies kolo 67.
Drugi, LOL, koles jest AFK, siedzi na spocie przy swoich buferach. Lokalizacja: srodek VoS moby lvl 62, jego lvl zatem ok. 66.
Trzeci jakies grup pvp, co niby ono ma przedstawiac? S grade lucznicy na necro? Wynik chyba oczywisty.
Czwarty SS, wow chyba Twoj pierwszy 1vs1, gz. (chociaz mam dziwne wrazenie, ze koles sie teleportowal i byl na blackscreenie. Jak Ci oddal, to mial pewnie 50hp) :D
I ostatni ss, na ktorym pokonujesz necro bijacego moby na 65 lvl wiec jego lvl ok. 68.

Hahahaha

To sie popisales, omg.
Czego te ss maja dowodzic?
Chyba tylko tego, ze jestes bardziej zalosny niz przypuszczalem.

Idz bij dalej tych kolesi 15 lvl nizszych od Ciebie, ktorych nie stac na cp potki i ktorzy nie maja pojecia o pvp.

Ehh, taki z Ciebie mastah pvp jak z Twoich przeciwnikow. GG

*edit*
Hahahahah
Wlasnie zauwazylem.
Najsilniejszy vortex z 77 lvl poswiecasz na ubicie peta.
Hahahahaha
Zomg, alez z Ciebie pvp znakomitosc :D
Musze o Tobie opowiedziec znajomym na vencie...


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 10:58 
 
Baltus napisał(a):
Moim zdaniem generalizowanie ,ze jakas klasa > pozostale klasy jest bezcelowa.PvP w tej grze jest nieprzewidywalne ,nigdy nie wiesz kto, gdzie i kiedy cie zaatakuje .Pisanie ,ze w takiej a nie innej sytuacji jeden gracz grajacy necro zachowal sie w okreslony sposob -powoduje oburzenie innych necro ktorzy zachowaliby sie inaczej /obrali inna taktyke walki - to IMO glupie... Teoretyzowanie jak ty/on/ja zachowalibysmy sie w podobnej sytuacji mija sie z celem .
Poszedl screen ze necro 70 pojechal necro 76 - i co z tego pogratulowac ,udalo mu sie ,potrafi grac swoim toonem , nie wiem i nie chce zgadywac tak jak wy -czy wygral to PvP bo akurat tego dnia zerwal czterolistna koniczynke pod Aden ... a tu zamiast pochwal poszedl flame macie dowod na to ze SPS jedzie grupe wrogow - dajcie screena , macie dowod ze necro ownuje wszytkich dajcie screena - zreszta takie bylo chyba pierwotne zalozenie tego topica

Wkońcu głos rozsądku się pojawił ^^

Przyspamowaliście tak, żę nawet czytać tego mi się chce... :/ A to żadkie zjawisko raczej u mnie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 11:33 
 
temptation napisał(a):
(...)
Nie tylko Twoi przeciwnicy to idioci, ale widze, ze rowniez i Ty.

Zbufowany po zeby archer z sws na pierwszym ss przeciwko kolesiowi, ktory bije moby na lvl 63, jego gdzies kolo 67.
Drugi, LOL, koles jest AFK, siedzi na spocie przy swoich buferach. Lokalizacja: srodek VoS moby lvl 62, jego lvl zatem ok. 66.
Trzeci jakies grup pvp, co niby ono ma przedstawiac? S grade lucznicy na necro? Wynik chyba oczywisty.
Czwarty SS, wow chyba Twoj pierwszy 1vs1, gz. (chociaz mam dziwne wrazenie, ze koles sie teleportowal i byl na blackscreenie. Jak Ci oddal, to mial pewnie 50hp) :D
I ostatni ss, na ktorym pokonujesz necro bijacego moby na 65 lvl wiec jego lvl ok. 68.

Hahahaha

To sie popisales, omg.
Czego te ss maja dowodzic?
Chyba tylko tego, ze jestes bardziej zalosny niz przypuszczalem.

Idz bij dalej tych kolesi 15 lvl nizszych od Ciebie, ktorych nie stac na cp potki i ktorzy nie maja pojecia o pvp.

Ehh, taki z Ciebie mastah pvp jak z Twoich przeciwnikow. GG

*edit*
Hahahahah
Wlasnie zauwazylem.
Najsilniejszy vortex z 77 lvl poswiecasz na ubicie peta.
Hahahahaha
Zomg, alez z Ciebie pvp znakomitosc :D
Musze o Tobie opowiedziec znajomym na vencie...


Nie wiem czy zauwazyles, ale facet jest zabanowany, nie ma jak odpowiedziec na Twoj post wiec po co sie produkujesz?
Druga sprawa: nie widze powodu by 90% dyskusji o PvP bylo na tym forum prowadzone w stylu "omg! ale z Ciebie idiota!".
Nie odnosze sie w zaden sposob do merytorycznej tresci Twoich komentarzy tylko do ich formy.

I to by bylo na tyle - watek zamkniety.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.