mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:22 
 
A ja rowniez widze to

Cytuj:
wow dobrze to karol ujal TROLLS ARE BACK!

to
Cytuj:
czy tylko ja mam wrazenie czy to prawda ze jak zacznie ktos pisac z lionna czy teona to sie robi flame? za duzo l2blah?

i to
Cytuj:
A jak myślisz, dlaczego ten link im rzuciłem:<


I to chyba nie do i o osobie z grabkami?


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:37 
 
po pierwsze: jest opcja edit - naprawde nie musisz produkowac jednego posta po drugim

po drugie: nie kumasz o kim (a wlasciwie o czym - bo trzeba to bardziej traktowac jak zjawisko niz jak osobe ^^) rozmawialismy chyba... mowa byla o pewnym "epizodzie" na tym forum i nie mialo to akurat konkretnego zwiazku z Toba


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:41 
 
bcj napisał(a):
a propo botow i ze niby tego nie robicie:
(ciach!)
gosc nie odzywa sie ani na PM, ani na white chat... jak stargetuje moba do ktorego biegnie - zmienia target - no wypisz wymaluj bot jak nic.


Tu akurat widać tylko że gość ma stuna i nie chce z tobą gadać - jeśli boli że cię ludzie ignorują, to zrób questa na peta i będziesz miał towarzysza.
Zbych.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:43 
 
Nie lubie edytowac i dodawac do posta czegos co zupelnie nie ma zwiazku z jego pierwotnym tematem.
Traci to na przejrzystosci.

Wiem o jakim epizodzie mowiles Ty, ale niektorzy uzytkownicy tego forum zaczynaja w delikatny sposob sugerowac, ze tzw. 'nowi z Teona' oraz ich problemy i opinie sa na tym forum niepozadane.
Bo to najwyrazniej prywatne forum Bartza.

Trudno takowego wrazenia nie odniesc.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:55 
 
OMG

każdy kto tu jest nowy musi być odrazu trolem , porstu śmieszyło mnie to
1 vs 1 i odrazu topic



Cytuj:
Tu akurat widać tylko że gość ma stuna i nie chce z tobą gadać - jeśli boli że cię ludzie ignorują, to zrób questa na peta i będziesz miał towarzysza.
Zbych.


Zapomniałem Hentai jest święty ^^

Cytuj:
ale wypadaloby sie przedstawic


Hi Panprzepa

gram 11 miesięcy na Teon MS 77/SwS 61
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 sty 2007, 22:01 przez PanRzepa, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:56 
 
kendo pokaz mi jeden temat gdzie ludzie z bartz flamuja na kilku stronach bez zadnego sensu i wartosci, w sensie nie ja jestem lespzy nie ty ch*** wiesz bo ja jestem lepszy o nie ty nic nie wiesz ja jest uber itd. Po prostu czegos takiego nie ma, nie wiem czy na bartz graja ludzie dojrzalsi czy co jest czy moze dlatego ze sie tutaj dluzej znamy, nie wiem. Nie bierz tego do siebie ale zygac sie chce jak sie czyta 10 postow nic nie wnoszacych, bylo juz tu kilka osob robiacyhc mase szumu i jakos zawsze to byli ludzie spoza bartza, czemu nie wiem. Nie mowie ze bartz jest uber itd. i sie baaardzo ciesze ze mamy nowych forumowiczow ktorzy graja na oficjalu ale wypadaloby sie przedstawic itd. (nie mowie do ciebie kendo). Dyskusja nawet klotnia jest ok ale z sensem i trzymajmy sie tematu.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 9
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:01 
 
temptation napisał(a):
Wyglada na to, ze moje proby wytlumaczenia Ci czegokolwiek to jak walenie glowa w sciane. Z betonu.

No tak tlumaczysz mi ze necro>all, kiedy ja ja nie mam problemow z necro jak gram he/mm/adv, wiec cos tu jest nie tak.

temptation napisał(a):
Wow, nie wiedzialem, ze pvp ma jakies zupelnie inne zasady jesli przeciwnik ma wartag kolo imienia. Statystyki sie rowniez w jakis magiczny sposob zmieniaja?

Nie ejstes red po killu white nuba ^^

temptation napisał(a):
50 pvp dziennie? No, to pewnie juz licznik przekreciles. Gratulacje. Serio.

Zaleznie od dnia, dobry dzien to i 50+ slaby to nawet 10 nie ma... Kwestia wyszukania targetow.

temptation napisał(a):
Hahaha, cancel zawsze sciagal... Zawsze? Bo to jakas stala zasada, ze cancel sciaga okreslone bufy? Nie widzialem takich cudow w patch notes. Zadziwiajace.

c3 cancel=all buffs
c4 cancel=zawsze sciagal "najbardziej potrzebne" buffy
c5 cancel=max 5 buffow

temptation napisał(a):
Tak, mialem pvp przeciwko necro w c4. Nawet wiecej niz jedno, szokujace?
Widocznie byli o niebo lepsi od tych setek, z ktorymi Ty masz przyjemnosc sie bic kazdego dnia. Gloom, nuke, krok w tyl, nuke. Mozesz to sobie wyobrazic? Pytam ponownie, wiesz jaki byl czas castowania cancel w c4 na full bufie (acu, zerk w dc secie)? Widocznie nie, bo czesto sie zdarzalo, ze probujac to robic, mialem zgon, albo niebieska aureolke nad glowa - silence, zeby nie bylo pytan.

Zapewne nie slyszales w c4 o czyms takim jak cp pot (zgon) badz mental shield ("aureolka")

temptation napisał(a):
Gank solo pvp sps>all (mam nadzieje, ze mowisz o C5, bo jesli o C4, to wybacz, ale padne ze smiechu i chyba pekne).
I nawet nie bede staral sie tlumaczyc i wyjasniac, bo wyglada mi to na niereformowalny przypadek.

W c4 na do gankowania necro byl ok, ze wzgledu na brak unholy res i maly dostep do div, ale obecnie mamy c5.
temptation napisał(a):
Jesli chodzi o C5, to faktycznie sps/MM jest znakomity, ale mimo wszystko necro ma wieksze szanse na przezycie.
Hint: 11k HP, silence, anchor.

Co za roznica ile ma "hp"? Skoro jak nie robisz 800+ dmg/hit na 900-1k cs
to mozesz byc "zahealowany" cp potami?
temptation napisał(a):
Chlopczyku... No, tez sie niezle ubawilem. :D

Chlopczyku? Kiedy ja bylem chlopczykiem ty jeszcze z jajka na jajko skakales...
temptation napisał(a):
Wroc jednak na stronke, ktora podalem, otworz sobie skille Glada i tam bedziesz mogl zobaczyc ze ma 2 nukujace skille, ktore bola i maja szanse na krytyka.

Ale tylko 1 moze spamowac.
temptation napisał(a):
Pozniej zaloguj sie do gry, zapodaj pma do jakiegos Glada, jesli takowego znasz i zapros go do siebie na arene. On Ci pokaze jak bardzo zmienil sie system charge, jak szybko mozna to robic i jakie to efektywne.
Gralem 78 gladem i wiem jak to wyglada. Wiec swoje "nauki" mozesz glosic w swoim przedszkolu.
temptation napisał(a):
Dalem Ci juz dobra rade wczesniej - nie osmieszaj sie.
Sadze ze sam sie powinienes do niej zastosowac.

temptation napisał(a):
Jak juz skonczysz, to zapodaj pm do jednego z tych setek necro przeciwko ktorym miales przyjemnosc walczyc i spytaj czy maja takiego skilla jak silence. Jesli jakims dziwnym trafem maja, to popros, zeby go sobie gdzies tam wrzucili chociaz na chwile na hotbara i przyszli do Ciebie na arene. Nastepnie popros zeby zaczeli Ci tego silence zapodawac.
Zanotuj efekty i wroc.
A, popros rowniez zeby Ci powiedzial jak szybki jest reuse tego skilla.

Obrazek
Temu sie nie udalo sprawdzic reusa tego skila:(

temptation napisał(a):
Zdaje sobie dobrze sprawe z tego, ze w Twoim doskonalym swiecie, gdzie kazdy ma w miescie buffboty: 77 EE, 74 PP i 74 SE, do tego biega sobie radosnie z sws za plecami, pvp moze wygladac zupelnie inaczej.

Nie w miescie a w ch, nie 74pp a 76 hiero, bez zadnego tam ee czy se. A co do sws'a jak sie ma to sie uzywa.
temptation napisał(a):
I zdaje sobie sprawe z tego, ze na serwie, na ktorym grasz kazdy gracz solo, jak i kazde male party ma takie buffboty na boxie obok spota.
Niewiem jak inni, ja mam.

temptation napisał(a):
Ja mowie jednak o normalnym swiecie, o Teonie.
Chcesz przez to powiedziec ze na teonie jeszcze nie kazdy ebaynol sobie 78lvl buff pety?:O

temptation napisał(a):
I mam prawo mowic, ze necro > 77MM. Bo nimi gram.
Ja gram 77mm (co prawda nie moj ale gram) i jak mowie ze nie mam problemow z necro cos w tym musi byc.
temptation napisał(a):
Mam prawo mowic, ze silence wchodzi 9/10 prob. Bo uzywam.

Masz prawo mowic, to wolny kraj.

temptation napisał(a):
I nie mow mi, ze jestem jakims kolejnym pvp beztalenciem i ze pvp na Teonie jest nietegez.
Patrzac na filmiki dvp stwierdzam smialo ze wszyscy co maja z nim wartagi to ebztalencia. Nie zeby to bylo normalne aby 1 th zarznol naraz 12 charow majac tylko propa+bd z soba.
temptation napisał(a):
Bo to nie ja bije sie z necro, ktorzy ze strachu robia w gacie i nie wiedza, ze istnieje takie cos jak silence.

To tylko gra, kto robi w gacie ze strachu przed czyms w grze? o_O


_________________
Why do you yearn live, knowing all things must die

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:05 
 
Piszpan napisał(a):
kendo pokaz mi jeden temat gdzie ludzie z bartz flamuja na kilku stronach bez zadnego sensu i wartosci, w sensie nie ja jestem lespzy nie ty ch*** wiesz bo ja jestem lepszy o nie ty nic nie wiesz ja jest uber itd.
(...ciach...)


A czy Ty widzisz, zeby w tym temacie ktos w opisany przez Ciebie sposob sie wyrazal?

Czy moja wymiana opinii o necro vs sps nie ma uzasadnienia? Czy gdzies pisze, ze jestem lepszy, bo jestem lepszy i koniec? Czy kogos wyzywam od ch***?
Czy tez moi adwersarze sie w taki sposob wyrazaja?

Czy offtop Karda i Hava mozna w ten sposob scharakteryzowac?

Gdzie Ty tu nie widzisz sensu?
Jak na razie ja tu widze offtopy, ktore sens maja, w koncu ktos o tym rozmawia, ma argumenty, kontrargumenty i nawet w zrozumialy sposob je przedstawia.

A ktos chamsko probuje mnie odeslac do innego forum, bo uwaza, ze Teon jest beee.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:11 
 
PanRzepa napisał(a):
OMG
każdy kto tu jest nowy musi być odrazu trolem ,


Wow, dziękuję za ten zaszczyt ..i..


Cytuj:
Zapomniałem Hentai jest święty ^^


Ja przecież tylko sugerowałem że bcj powinien zrobić lepszego screena^^
Oskarżyć w ten sposób można każdego.

PanRzepa napisał(a):
gram 11 miesięcy na Teon MS 77/SwS 61


Kolejne WOW! Tylko co z tego? Spuść trochę pary z tej wątłej (na screenie) klaty. To tylko gra. Pozdrawiam!
Zbych.


Posty: 9
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:14 
 
temptation napisał(a):
Piszpan napisał(a):
kendo pokaz mi jeden temat gdzie ludzie z bartz flamuja na kilku stronach bez zadnego sensu i wartosci, w sensie nie ja jestem lespzy nie ty ch*** wiesz bo ja jestem lepszy o nie ty nic nie wiesz ja jest uber itd.
(...ciach...)


A czy Ty widzisz, zeby w tym temacie ktos w opisany przez Ciebie sposob sie wyrazal?

Czy moja wymiana opinii o necro vs sps nie ma uzasadnienia? Czy gdzies pisze, ze jestem lepszy, bo jestem lepszy i koniec? Czy kogos wyzywam od ch***?
Czy tez moi adwersarze sie w taki sposob wyrazaja?

Czy offtop Karda i Hava mozna w ten sposob scharakteryzowac?

Gdzie Ty tu nie widzisz sensu?
Jak na razie ja tu widze offtopy, ktore sens maja, w koncu ktos o tym rozmawia, ma argumenty, kontrargumenty i nawet w zrozumialy sposob je przedstawia.

A ktos chamsko probuje mnie odeslac do innego forum, bo uwaza, ze Teon jest beee.

I tu sie zgodze, kazdy ma prawo do swojej opini. Jak komus cos nie pasuje niech nie czyta. Mnie dla przykladu nie interesuje jakis war na bartz, wiec olewam ten topick. Swoja droga dziwne ze ludzie tak to przezywaja, zwlaszcza ze ten war na bartz ich nie dotyczy, no ale ludzie sa dziwni.


_________________
Why do you yearn live, knowing all things must die


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:16 
 
Cytuj:
Kolejne WOW! Tylko co z tego? Spuść trochę pary z tej wątłej (na screenie) klaty. To tylko gra. Pozdrawiam!
Zbych.


Generalnie tylko sie przedstawiam, wiem że to gra to chyba ty masz jakis problem

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:18 
 
Piszpan napisał(a):
kendo pokaz mi jeden temat gdzie ludzie z bartz flamuja na kilku stronach bez zadnego sensu i wartosci, w sensie nie ja jestem lespzy nie ty ch*** wiesz bo ja jestem lepszy o nie ty nic nie wiesz ja jest uber itd. Po prostu czegos takiego nie ma, nie wiem czy na bartz graja ludzie dojrzalsi czy co jest czy moze dlatego ze sie tutaj dluzej znamy, nie wiem. Nie bierz tego do siebie ale zygac sie chce jak sie czyta 10 postow nic nie wnoszacych, bylo juz tu kilka osob robiacyhc mase szumu i jakos zawsze to byli ludzie spoza bartza, czemu nie wiem.


http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=20811&start=0

Według mnie, w tym temacie ludzie z Bartz popisali się najlepiej.

_

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:28 
 
Czesc vannesa :)


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:30 
 
Ello Hav przedstawić się nie można odrazu wrzuta dosatajesz na dzień dobry tragedia gdzie ta gościnność

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:33 
 
Na forum jest wiele topicow ktorych nie sledze bo mnie nie interesuja, dlaczego osoby ktorym przeszkadza wymiana zdan Kendo i OmgSoOwned nie przestana czytac tego topicu?
Mi osoboscie podoba sie ich wymiana zdan i przynajmniej mozna poczytac jakies sensowne argumenty i kontrataki. Wypas, przynajmniej nie wieje nuda.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:50 
 
OmgSoOwned napisał(a):
(...ciach...)


Powaznie zastanawiam sie czy jest w ogole sens odpisywac...

Ja pisze jedno, a Ty odpowiadasz zupelnie o czym innym.

Daj mi linka do patch notes z C4, gdzie jest napisane, ze cancel sciagnie zawsze najbardziej potrzebne buffy. To tylko Twoje przypuszczenie, czy uslyszales od kolegi?

CP pot w C4? 250 co ile - 2 sekundy? Przy zalozeniu, ze necro napiernicza Cie za 1.6k dmg co sekunde, a jego pet za 300+? I ze rzucasz cancel jakies 2,5 sekundy.
Tak, cancel trwal w C4 tyle, co obecnie wrzucenie sleepa.

A moze zalozysz, ze cancel nie zawsze musial sciagnac mentala z necro, ze nawet przez mental silence mialo szanse wejsc (moze nie prawie 100% jak w C5, ale tez nie 0%).

Ty zakladasz teoretycznie, ze wszystko pojdzie na korzysc sps. Ze sciagnie wszystkie bufki, ktore sobie zazyczysz, ze silence nie wejdzie, ze pet nie trafi, ze przeciwnik to idiota etc.
A ja mowie, jak wygladaly pvp sps vs necro w C4 z mojego punktu widzenia. Czyli takie, w ktorych bralem udzial.

A Ty ile robisz dmg sps/MM? O ile dobrze pamietam, to emp3 + zerk daje mi w polaczeniu z +4 SoM jakies 1.6k m.atk na 77lvl MM.
Ale zerk to rowniez - m.def i z 1064 (maj +3) robi sie 850.

Necro bez gloom stuka ludzi za ok. 1.2-1.3k dmg.
Jak wejdzie gloom to dmg zwieksza sie do 1.6-1.7k dmg.
Do tego dmg peta z ss 300-400dmg (1k dmg cryt).
Majac na sobie unholy res dmg necro = 800.

MM (zakladajac, ze wejdzie surrender i wejdzie vortex) to jakies 800 dmg.
A pozniej standardowy hydroblast to ok. 600 dmg.
11k hp necro vs Twoje 6k hp.
Zanim Ty sciagniesz mi te 11k hp, to ja bede w stanie wrzucic Ci silence conajmniej 2 razy.
Rowniez z doswiadczenia przeciwko walkom z sps/MM.
I tego jak biegam na mainie.

Czego ma dowodzic ten obrazek?
Koles sie nawet nie oflagowal. Expil sobie z emp3 i sklepowa potka acu, a Ty wpadles z normalnymi bufami gdzies zza krzaka i udajesz guru pvp?
No, fajnie.

I nie kazdy posiada 78 buffboty. Ja nie mam.
I w sumie to w ally znam tylko dwie osoby, ktore takowe maja (jedna ma 78PP, druga 78 SE).
Tutaj widac roznice i brak zrozumienia z Twojej strony.
Ja nie mowilem nigdy o walkach na perfekt bufach, w perfekt okolicznosciach i z banda idiotow.
Bo w normalnym swiecie, na normalnym servie nie kazdy ma 78 boty do bufowania. Ale o tym juz pisalem.

Odnosnie dvp, a czy to wielkie wyzwanie bic sie postacia, ktora kazda klase ma na 1, gora 2 strzaly? Co moze zrobic normalny gracz przeciwko +6 setowi, +11 broni, full +5 boss jewelery (wlaczajac w to naszyjnik frintessy), noblesse i 78 lvl?

*edit*
Odnosnie tego 'chlopczyka'.
To Ty pierwszy uzyles tego okreslenia w stosunku do mnie.
Ja jedynie napisalem, ze slowo 'chlopczyku' mnie rozsmieszylo.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Ostatnio edytowano 23 sty 2007, 23:17 przez temptation, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 23:09 
 
zax napisał(a):
Piszpan napisał(a):
kendo pokaz mi jeden temat gdzie ludzie z bartz flamuja na kilku stronach bez zadnego sensu i wartosci, w sensie nie ja jestem lespzy nie ty ch*** wiesz bo ja jestem lepszy o nie ty nic nie wiesz ja jest uber itd. Po prostu czegos takiego nie ma, nie wiem czy na bartz graja ludzie dojrzalsi czy co jest czy moze dlatego ze sie tutaj dluzej znamy, nie wiem. Nie bierz tego do siebie ale zygac sie chce jak sie czyta 10 postow nic nie wnoszacych, bylo juz tu kilka osob robiacyhc mase szumu i jakos zawsze to byli ludzie spoza bartza, czemu nie wiem.


http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=20811&start=0

Według mnie, w tym temacie ludzie z Bartz popisali się najlepiej.

_


no nie wiem zax bo dla mnie ten topic zostal zamieniony wlasnie przez trolli w flame.
O wyzszosci necro czy sps geez ludki kwestia sa tez buffy. Jesli mozna cokolwiek genralizowac to jednak necro>all nukers chociaz to tez kwestia szczescia bo: nekro ma peta (przeciez jak expisz to rzadko z petem), czy nekro wejdzie silence, czy sps wejdzie crit (jebance crituja za czesto). Ale tez nie zgodze sie ze necro>all taki th czy aw potrafi 1 skillem zabic nekrusa z petem.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 23:14 
 
TH>all i niech tak zostanie :)


Posty: 9
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 23:15 
 
temptation napisał(a):
A Ty ile robisz dmg sps/MM? O ile dobrze pamietam, to emp3 + zerk daje mi w polaczeniu z +4 SoM jakies 1.6k m.atk na 77lvl MM.
Ale zerk to rowniez - m.def i z 1064 (maj +3) robi sie 850.

Osobiscie zerka nie uzywam (moim zdaniem nerf mdefa ejst za duzy, zwlaszcza ze 70-80% mmoim pvp to z innymi nukerami), jedyny wyjatek to jak mam emp1 ch wteyd uzywam zerka.

temptation napisał(a):
Necro bez gloom stuka ludzi za ok. 1.2-1.3k dmg.
Jak wejdzie gloom to dmg zwieksza sie do 1.6-1.7k dmg.
Do tego dmg peta z ss 300-400dmg (1k dmg cryt).
Majac na sobie unholy res dmg necro = 800.

Uhh jeszcze pameitam z mojego saggi, jak nobles necro oral mnie po 351 dmg (arc mace+3 emp3+zerk2) co prawda mialem wtedy unholy3 invoc i wardena, ale zwazywszy ze ja to zawsze mialem...
I to bylo bez glooma wiec z gloomem dajmy 30% wiecej...
A tak liczac bez sws to necro nigdy nie przekroczyl 800 dmg z ds (nie liczac critow) na tateo+mb2 clan passive (patrzac na saggiego).
temptation napisał(a):
MM (zakladajac, ze wejdzie surrender i wejdzie vortex) to jakies 800 dmg.
A pozniej standardowy hydroblast to ok. 600 dmg.

Hmm 600 z hydro?:O Mnie przewaznie sps oral po 750-850 na saggim, wiec szczerze watpie aby nukera z zerkiem i maj jawelery oral po 600... Zwłaszcza ze mialem wardena. Do tego dochodzi vortex z -40% cs/as ktory=gg.
Osobiscie niepamietam abym kogos "moim" mm oral za mniej niz 900.
temptation napisał(a):
11k hp necro vs Twoje 6k hp.
Zanim Ty sciagniesz mi te 11k hp, to ja bede w stanie wrzucic Ci silence conajmniej 2 razy.
Rowniez z doswiadczenia przeciwko walkom z sps/MM.
I tego jak biegam na mainie.

No 11k vs 6k wyglada obiecujaco, zapomniales dodac te moje 150 big+small cp poty ktore zawsze mam (no small nie zawsze), i spamuje je bez opamietania. Wiekrzosc pvp koncze z full hp+full cp wlasnie dzieki cp, dlatego silence mnie nie przekonuje.
Zlapie silence to "run" silence zejdzie-vortex-i lecimy.

temptation napisał(a):
Czego ma dowodzic ten obrazek?
Koles sie nawet nie oflagowal. Expil sobie z emp3 i sklepowa potka acu, a Ty wpadles z normalnymi bufami gdzies zza krzaka i udajesz guru pvp?
No, fajnie.

HAHA nie zrozumeisz przeslania tego obrazka:D On byl bardziej dla fun, swoja droga mogl sie chlopak wykazac a nie dac sie peknac 5 razy w ciagu 1h. Swoja droga tam bylem na ch buffs.

temptation napisał(a):
I nie kazdy posiada 78 buffboty. Ja nie mam.
I w sumie to w ally znam tylko dwie osoby, ktore takowe maja (jedna ma 78PP, druga 78 SE).

Ja mam w klanie ludzie co maja buff armie >.>
temptation napisał(a):
Tutaj widac roznice i brak zrozumienia z Twojej strony.

Zrozumienie? A czy to moja wina ze nie masz swojego/kolegi buffera? Jak ci niechca pozyczyc to nie moja wina przeciez.
temptation napisał(a):
Ja nie mowilem nigdy o walkach na perfekt bufach, w perfekt okolicznosciach i z banda idiotow.

Ja tez nie, inaczej bysmy prowadzili debate na temat he>all
temptation napisał(a):
Bo w normalnym swiecie, na normalnym servie nie kazdy ma 78 boty do bufowania. Ale o tym juz pisalem.

Ale sa tacy co maja, i pozyczaja ich znajomym, nic tylko kozystac.

temptation napisał(a):
Odnosnie dvp, a czy to wielkie wyzwanie bic sie postacia, ktora kazda klase ma na 1, gora 2 strzaly? Co moze zrobic normalny gracz przeciwko +6 setowi, +11 broni, full +5 boss jewelery (wlaczajac w to naszyjnik frintessy), noblesse i 78 lvl?

Pamietam jakis filmik jak byl th w c4 (wiec nie taki overpowered) cos 76lvl i sam wyciol gdzies z 12-13 osob... majac pp i bd, a to ze ma taki sprzet to najs, przynajmniej potrafi go wykozystac.


_________________
Why do you yearn live, knowing all things must die

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 23:25 
 
Moim zdaniem generalizowanie ,ze jakas klasa > pozostale klasy jest bezcelowa.PvP w tej grze jest nieprzewidywalne ,nigdy nie wiesz kto, gdzie i kiedy cie zaatakuje .Pisanie ,ze w takiej a nie innej sytuacji jeden gracz grajacy necro zachowal sie w okreslony sposob -powoduje oburzenie innych necro ktorzy zachowaliby sie inaczej /obrali inna taktyke walki - to IMO glupie... Teoretyzowanie jak ty/on/ja zachowalibysmy sie w podobnej sytuacji mija sie z celem .
Poszedl screen ze necro 70 pojechal necro 76 - i co z tego pogratulowac ,udalo mu sie ,potrafi grac swoim toonem , nie wiem i nie chce zgadywac tak jak wy -czy wygral to PvP bo akurat tego dnia zerwal czterolistna koniczynke pod Aden ... a tu zamiast pochwal poszedl flame macie dowod na to ze SPS jedzie grupe wrogow - dajcie screena , macie dowod ze necro ownuje wszytkich dajcie screena - zreszta takie bylo chyba pierwotne zalozenie tego topica


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.