mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 12:03 
Cytuj  
robie nowy temat bo karol zamknal "rozwazania o pvp" wtrakcie jak pisalem posta;]

instrukcja obslugi:

-temat ma za zadanie dzielenie sie z innymi swoimi doswiadczeniami pvp.
-prosze o nie flamowanie, nie umieszczanie swoich komentarzy, jak cos sie nie podoba to napisz swojego strata
-caly czas mowie o walce 1v1, na a grade ch+se+pp buffach bez buffow z 78 (pof/pow/pow/cov) bo nie kazdy moze je miec. oraz bez bd i sws na plerach. archer z takim suportem jest nie do zabicia... ;(
-mowa o postaciach na ~podobnym lvlu, bedacych w stanie 2way war.

moja postac to 77 SH ubrany w full S grade / DC robes

sps vs nec - taka ciekawostka

surrender, ice vortex na neca, przeskakujemy na peta, light vortex, solar flare i eventualnie dobijamy z hydro i peta niema :D . potem poprawka ice vortex na neca (o ile sie zreusuje) i zahydrowac na smierc.

sh vs nec

surrender, wind vortex na neca, przeskakujemy na peta, dark vortex, spike, spike, peta niema :D . hurri, hurri, hurri w neca.


sh vs sh

surender, vortex, hurri, hurri, hurri przeciwko kazdemu magowi mozna sprobowac uzyc silence jak znajdzie sie w odleglosci ~600. ale walka sh vs sh przewaznie konczy sie na 3-4 hitach

sh vs sps

jak sps nie ma 77 i ice vortexa jest wmiare do pokonania, jednak gdy osiagnie 77 jest najgorszym koszmarem kazdego sh :| osobiscie zdycham tylko podczas walk z 77 sps albo od crita archera za 3-6k :|

strategia jak u sh tylko trzeba wykozystac topografie terenu, zaninjowac sie bezpiecznie na odleglosc 600 i sprobowac silence. jak nie wejdzie to walimy standardowo: surrnder,wind vortex, hurri, hurri ....

sh vs dagger/inny melee/ glady, tyranty do 77

surrender, wind wortex, hurri, jak miedzy vortexem a hurri zdazy dobiec na ~600, slow i kiteujemy huricanami utrzymujac odleglosc ~750

sh vs 78 glad / tyrant

tu nie jest latwo, bo te klasy maja mocne i szybkie skille na odleglosc :D ale sprawa wyglada podobnie jak powyzej, surrender, wind wortex, hurri, jak miedzy vortexem a hurri zdazy dobiec na ~600, slow i kiteujemy huricanami utrzymujac odleglosc ~750-900

sh vs archer

moje ulubione, surrender, wind wortex, hurri, mozna slow jak znajdzie sie w odleglosci 600 i wymieniamy poglady, uciec nie ucieknie bo bedzie mial zabawny speed na vortex + slow ;]

dziekuje za uwage, nie kazda z tych staregii daje 100% pewnosci na zabicie przeciwnika, ale cwiczac dochodzi sie do perfekcji;] mam nadzieje ze sie przyda gl hf w nabijaniu statsow pvp ;]

wszelkie prawa zastrzezone, kopiowanie i zamieszczanie gdziekolwiek zabronione. by biomechanid


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Ostatnio edytowano 25 sty 2007, 00:23 przez BioMech, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 12:51 
Cytuj  
nvm- ale nie moge aż sie powstrzymać... stun archera=900 range.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 13:31 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze mowisz rowniez o walkach, w ktorych nie posiada sie epickiej bizuterii...
Bo niektorzy guru pvp uwazaja to za cos normalnego...

Moje strategie gry necro:

vs sps -> gloom + death spike + krok do przodu + silence + ewentualnie slow GG
vs sh -> gloom + death spike + krok do przodu (chociaz z reguly to SH zbliza sie na odleglosc 600, bo sam chce wrzucic + silence + ewentualnie slow GG
vs necro -> gloom + nie ma co sie bawic w nukowanie, bo ciezko przebic sie przez TP, czyli od razu proba silence + jak nie wejdzie death spike + ponawiamy silence

Moze tylko na Teonie prawidlowo dziala C5, bo najwidoczniej tylko u nas landing rate silence jest prawie 100%.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 14:13 
Cytuj  
a moze i 900 ;] w kazdym razie slow musi byc ;]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 01:33 
Cytuj  
Prosze o uszanowanie prosby BioMech'a i odpuszczenie sobie dyskusji off topicowych w tym watku.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 00:12 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
bez bd i sws na plerach. archer z takim suportem jest nie do zabicia... ;(


bez supportu nie zabija, takaz to skrajnosc u ucznikow, pozatym imo kazde pvp jest inne, wiele w nich przypadku i okolicznosci, jak dla mie nie ma schematu (abstrachujac od tego ze he zabija hitem bo jest najbardziej ubogi w skile)
dziekuje za uwage.

btw na temat "wiele w nich przypadku"
wiem ze to z lowlvl ale pvp jest na kazdym poziomie, nie tylko 78.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

devo set/sword of magic Frog(sorc56) vs doom/kris(aw58)
pasek mialem juz na pk, slow i surrender ladowalem z alt+k
mimo wszystko cancel dalej kara.


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 00:39 
Cytuj  
Cytuj:
abstrachujac od tego ze he zabija hitem bo jest najbardziej ubogi w skile


HE na buffach PP nie jest w stanie zabić nikogo na swojm lvl 1 hitem
chyba że ma support (BD) na plecach ale i tak nie jestem pewny czy by zabił

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 01:05 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
Cytuj:
abstrachujac od tego ze he zabija hitem bo jest najbardziej ubogi w skile


HE na buffach PP nie jest w stanie zabić nikogo na swojm lvl 1 hitem
chyba że ma support (BD) na plecach ale i tak nie jestem pewny czy by zabił


napisalem hitem-mialem na mysli zwykly atak ale jak chcesz to prosze:
hitami

btw to z serii - farty
http://files.filefront.com//;6613656;;/

nie ma 2 takich samych pvp jak i schematow, na tym frapsie zakoncze.


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue


Posty: 43
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 02:20 
Cytuj  
Co do fartów... 5 minut temu miałem 1vs1 z EmoKids (78GH, full S grade).... zostało mi 26 hp.... ale +1 ~.^

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 08:20 
Cytuj  
ok to dodam sobie tance i pow

Obrazek

tez potrafie 2 shotowac ludzi xD i wcale nie potrzebuje do tego ant i baium ringa


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.