mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 12:50 
Cytuj  
wiesz kasa to jednak nie wszystko nawet dla NC..
musza troche myslec o graczach..i o tym czego oni chca/ i oczekuja..

na lineage2 swiat sie nie konczy..sa inne gry a kiedys tam bedzie L3..
jesli wprowadza taki syf sporo graczy moze i zapewne sie zniecheci do grania a takze kupienie /i placenia za inne tytuly..

bo poco grac 3 lata jak wszystko mozna miec za np 1000$ 2 lub 3 x 78/78/78 czy nie wiem jakie teraz ceny sa ..
wystarczy zaplacic za zmiane imienia i juz sie jest "legit' hehe ale syf bedzie :>


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 16:08 
Cytuj  
Jaki tam syf,wiekszosc gier mmorg oferuje taka mozliwosc chocby WOW,wiec dlaczego NCSOFT ma byc gorsz? A pozatym
wczym problem kupic na ebay-u full wylewelowana postac z itemkami? to juz nie stanowi problemu i nigdy nie stanowilo,co za roznica,robisz z igly widly.Przynajmniej teraz lineage stanie sie jednym spojnym swiatem,gdzie kazdy bedzie mogl grac na serwerze na ktorym mu pasuje.

Pozdrawiam

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 16:39 
Cytuj  
Transfer postaci tak, zmiana nicku NIE


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 19:25 
Cytuj  
kain666 napisał(a):
A pozatym
wczym problem kupic na ebay-u full wylewelowana postac z itemkami?


Jesli sam bedziesz chcial wylevelowac postac 75+ to wydasz na to jakies 100zl ( zakladajac ze jestes amatorem botowania i zajmie ci to 3 miesiace), jesli chcesz kupic wybotowana postac przez farmerow to wydasz na to 1000zl, tak wiec problem chyba jest nie sadzisz?

Zgadzam sie z montezuma, Transfer postaci tak, zmiana nicku NIE

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 19:45 
Cytuj  
75+ 3 miechy?
nuker imo ktory by gral z se po 6-7h dziennie 75 lvl w 1 miech.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 19:56 
Cytuj  
katujac po pare godzin dzinnie z boxem wyexpisz postac szybciej niz na bocie. ofc mowie botowaniu solo.


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 20:23 
Cytuj  
Ai napisał(a):
kain666 napisał(a):
A pozatym
wczym problem kupic na ebay-u full wylewelowana postac z itemkami?


Jesli sam bedziesz chcial wylevelowac postac 75+ to wydasz na to jakies 100zl ( zakladajac ze jestes amatorem botowania i zajmie ci to 3 miesiace), jesli chcesz kupic wybotowana postac przez farmerow to wydasz na to 1000zl, tak wiec problem chyba jest nie sadzisz?


Co ma piernik do wiatraka?,a chodzilo o to ze obecnie mozna kupic postac na ebayu transfer postaci tego nie zmieni bo to juz istnieje kapisz?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 20:53 
Cytuj  
kain roznica jest taka ze:
wiekszosc osob wie kto jest kto...
jezeli polowa servera klanu-servera wie ze np ja Koncze grac bo mowie o tym znajomym i wogole..a po miesiacu pojawiam sie w grze i wykasowalem wszystkich z friendlist kazdy wie ze
sprzedalem/oddalem postac
Jezeli sprzedalem to osoby ktora nia teraz gra raczej nikt nie bedzie szanowal, i nazwie ja krotko ebayer :>

wiec reasumujac nowej postaci 75+ albo nwet 75/75 przynajmniej na bartzie nie sposob nie zauwazyc..jezeli NC dolozy server transfer i zmiane nicka to taki ebayer zmienia sie nagle z Bota z servera Erica male SR w:
"uczciwego" SR female na bartzie :> No LOl

ps
nawet jezeli bedziesz expowal na bocie lub zlecisz to farmerow nie sposob jest sie tak ukryc zeby nikt cie nie widzial

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 21:09 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
75+ 3 miechy?
nuker imo ktory by gral z se po 6-7h dziennie 75 lvl w 1 miech.


Mysle ze nie probowales tego i zakladasz ze w jeden miesiac mozna to zrobic. Mylisz sie, troche wiecej to zajmuje.
No i podpisuje sie pod tym co napisac Hav, samemu xpiac o wiele szybciej wylvlujesz postac niz botujac. (botujac amatorsko, czyli raczej wiekszosc z nas)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 22:19 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Piszpan napisał(a):
75+ 3 miechy?
nuker imo ktory by gral z se po 6-7h dziennie 75 lvl w 1 miech.


Mysle ze nie probowales tego i zakladasz ze w jeden miesiac mozna to zrobic. Mylisz sie, troche wiecej to zajmuje.
No i podpisuje sie pod tym co napisac Hav, samemu xpiac o wiele szybciej wylvlujesz postac niz botujac. (botujac amatorsko, czyli raczej wiekszosc z nas)

Myślę, że źle myślisz :P Mówisz do gościa który właśnie leveluje nukera na 70lev... (i mam dziwne wrażenie deja vu... )

Troch panik siejecie IMO. Transfer postaci to normalka. A nie ma czegos takiego jak legit payer w L2 misiaczki, bo trzy czwarte tak zwanych legit playerow to jeden wielki smiech na sali. Zreszta termin ten nie ma nic wspolnego z kupowaniem postaci czy adeny, ale to juz inna bajka.

Gorzej natomiast z sama zmiana nika + bo to totalny debilizm, w dodatku niczym nie uzasadniony.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 22:51 
Cytuj  
no ja tam nie wiem czy sie myli bo:

nowa postac -nie ma na ogol supportu znaczy np kasy na start, kasy na top D oed top c oe'ed albo SE
a to ze elfinka ma 70 czy 71- jeszce 4 levele przed nim i to te coraz trudniejsze :)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 01:08 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Myślę, że źle myślisz :P Mówisz do gościa który właśnie leveluje nukera na 70lev... (i mam dziwne wrażenie deja vu... )


Jesli ten 'gosc' skonczy lvlowac i bedzie mial np.75lv to niech mi powie ile dokladniu mu zajelo lvlowanie postaci.
Dla farmerow zrobienie postaci 78 zajmuje ok. tygodnia, normalny gracz nie jest w stanie tego zrobic. Jesli botujemy nukera to musimy miec SE. Aby nuker nie odpoczywal to walimy mu recharge, ale jesli rozbieznosc lv jest zbyt duza to chyba jest jakas kara na recharge, czy sie myle ?
Jesli jest kara to oznacza to ze SE powinien byc ciagniety w party... a wtedy 2x wolniej nasz nuker xp zdobywa.
Nalezy tez zalozyc ze nasz nuker czasami obrywa od moba i przydalby mu sie heal...no chyba ze caly czas na potkach jedziemy ... heal jest chyba tylko mozliwy jest w party mamy SE, a nie poza party.... tak wiec jesli chcemy botowac bez healera w party to trzeba bardzo starannie dobierac spoty, z mobami nie agro i nie social... a wtedy trzeba juz dobrze znac mape i moby (czyli robota nie dla zwyklego Kowalskiego)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 01:26 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
"o niebo przyjemniej" VoS, pagan, BS, WoA, IT, MOS, pewnie non stop full;//
ale o niebo wiecej by bylo pewnie fajnych siegow i pvp.


tak sobie myslalem caly dzien nad tym i moze jak by tak ludzi bylo tyle zeby zapchac wszystkei spoty 24h/7 to moze by boty nie mialy gdzie latac ;D
pewnie to a bit marzenia ale pomarzyc kazdy moze :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 08:14 
Cytuj  
Cytuj:
Dla farmerow zrobienie postaci 78 zajmuje ok. tygodnia

daj mi namiar do takich farmerow :)

Qcze nie uwierze poki nie zobacze...
niedawno bylo 3 mc, niedawno miesiac teraz juz tydzien :)?
zaraz sie oakze ze w 1 dzien moga sieknac 78 :>

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 08:23 
Cytuj  
Ai znów pierdoli aby pierdolić. Najpierw uczył BD jak rać BD teraz, Elfiego jak grać jego toonem. Nie mogę się tylko BH doczekać.
1. Ani słowa o botach nie było
2. Nuker kochany biega na CDL zazwyczaj więc jak obrywa zauważalnie od moba to jest albo sztywny albo HP wraca do pożądanego poziomu (Elixir FTW)
3. Od kiedy SE musi być w party aby healować? o.O
4. Z kontekstu chyba wynika, że mówimy o graczu już dorobionym także wydanie trochę adeny na GHP/Elixiry HP/MP to chyba nie tragedia.
5. To jest topik o pvp a nie levelowaniu toonów.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 08:30 
Cytuj  
z 40 do 71 zajelo mi jakies 3-4 tyg ale:
1. w weekendy prawie 0 expa (raidy,irl etc)
2. Ja expiac robie questy (np w vos na enria) co przrywa expienie i trza troche polatac.
3. Nie gram w ten sposob ze se mnie recharguje co chwile, ona se siedzie spokojnie w safe daje mi buffki i recharga lece tluc moby po chwili wracam i tak w kolko.
4. Grajac nukerem padlem juz hmmm jakies moze 200 razy moze wiecej, byly dni ze padalem po 10+ razy, na 71 lvl i wszystkie skille wykupione mam jakies 15m sp.
5. ogoln ie levelowalem sobie spokojnie bez cisnienia.

dla porownania archera z 75 na 76 zrobilem w 5 dni (w jeden dzien nawet 25%)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 09:58 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Ai znów pierdoli aby pierdolić. Najpierw uczył BD jak rać BD teraz, Elfiego jak grać jego toonem. Nie mogę się tylko BH doczekać.
1. Ani słowa o botach nie było
2. Nuker kochany biega na CDL zazwyczaj więc jak obrywa zauważalnie od moba to jest albo sztywny albo HP wraca do pożądanego poziomu (Elixir FTW)
3. Od kiedy SE musi być w party aby healować? o.O
4. Z kontekstu chyba wynika, że mówimy o graczu już dorobionym także wydanie trochę adeny na GHP/Elixiry HP/MP to chyba nie tragedia.
5. To jest topik o pvp a nie levelowaniu toonów.


Cos Ci sie chyba pomylilo, kiedy uczylem jak grac BD, czy innymi charami?
1. Idz kilka postow wyzej i znajdz moja wypowiedz. Nadal nie bylo slowa o botach ? Naucz sie czytac.
2-5 Reszta Twoich punktow nie ma juz sensu bo nawiazujesz do normalnego lvlowania.

Poziomka napisał(a):
Cytuj:
Dla farmerow zrobienie postaci 78 zajmuje ok. tygodnia

daj mi namiar do takich farmerow :)



Hava popros.

Piszpan napisał(a):
z 40 do 71 zajelo mi jakies 3-4 tyg ale:
1. w weekendy prawie 0 expa (raidy,irl etc)
2. Ja expiac robie questy (np w vos na enria) co przrywa expienie i trza troche polatac.
3. Nie gram w ten sposob ze se mnie recharguje co chwile, ona se siedzie spokojnie w safe daje mi buffki i recharga lece tluc moby po chwili wracam i tak w kolko.
4. Grajac nukerem padlem juz hmmm jakies moze 200 razy moze wiecej, byly dni ze padalem po 10+ razy, na 71 lvl i wszystkie skille wykupione mam jakies 15m sp.
5. ogoln ie levelowalem sobie spokojnie bez cisnienia.

dla porownania archera z 75 na 76 zrobilem w 5 dni (w jeden dzien nawet 25%)


Piszesz o tym o czym wspomnialem z Havem wczesniej: grajac o wiele szybciej sie lvluje niz botujac.
Pamietam ze od 70lv kazdy lv up zdobywalem co 1-2 dni pod Goddard bijac moby 1/2hp. Na spocie w lesie bylo jeszcze szybciej.


EDIT ARKADEK / Ai nie spamuj :roll:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 10:02 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Myślę, że źle myślisz :P Mówisz do gościa który właśnie leveluje nukera na 70lev... (i mam dziwne wrażenie deja vu... )


(...)Jesli botujemy nukera to musimy miec SE. Aby nuker nie odpoczywal to walimy mu recharge, ale jesli rozbieznosc lv jest zbyt duza to chyba jest jakas kara na recharge, czy sie myle ?
Jesli jest kara to oznacza to ze SE powinien byc ciagniety w party... a wtedy 2x wolniej nasz nuker xp zdobywa.
Nalezy tez zalozyc ze nasz nuker czasami obrywa od moba i przydalby mu sie heal...no chyba ze caly czas na potkach jedziemy ... heal jest chyba tylko mozliwy jest w party mamy SE, a nie poza party.... tak wiec jesli chcemy botowac bez healera w party to trzeba bardzo starannie dobierac spoty, z mobami nie agro i nie social... a wtedy trzeba juz dobrze znac mape i moby (czyli robota nie dla zwyklego Kowalskiego)


Kara do recharge jest, jesli level nukera jest wyzszy niz level SE - w odwrotnym przypadku nie ma zadnych kar (innymi slowy: 75 lev SE recharguje 1 lev postac bez zadnych penalty).

Healowac bez party mozna tym bardziej - takiego tekstu bym sie bardziej spodziewal od osoby ktora nigdy nie grala w L2 :)

Jesli chodzi o botowanie to tym bardziej nie ma zadnego znaczenia czy ktos jest w party z SE czy nie (obojetne czy dla healowania czy dla recharge czy dla buffow).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 10:36 
Cytuj  
Ai mówimy o Elfince (dla przypomnienia to on napisał że pewnie da się radę nukera w 1 miesiąc zrobić), który jednak nie botuje. Więc teksty o czytaniu please zachowaj dla siebie.
Pierdoły jakieś popisałeś i tyle - tak ciężko się przyznać?

Tylko z punktem 5 przy$%& jak kulą w płot, ale cóż zdaża się :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 10:37 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):

Healowac bez party mozna tym bardziej - takiego tekstu bym sie bardziej spodziewal od osoby ktora nigdy nie grala w L2 :)

Jesli chodzi o botowanie to tym bardziej nie ma zadnego znaczenia czy ktos jest w party z SE czy nie (obojetne czy dla healowania czy dla recharge czy dla buffow).


Jestem zwyklym kowalskim jesli chodzi o botowanie i pewnie dlatego nie udalo mi sie ustawic aby moj healer na boxie mogl mnie healowac. To ze moze bufowac bez party to wiem, ale heal czy np. zerk dawany przez PP bez party to nie wiem czy napewno sie da ustawic....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.