mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 18:40 
Cytuj  
Witam.

Potrzebuje pare porad dotyczących grania spoilem ;)
Mianowicie:

Mam ~50 lvl i spoiluje teraz EWC na Hatar Ratmanach kolo Aden (jak cos wyleci sie ciesze ^^).
No, a poziomy leca w góre ;D
NIedlugo lvl 60 i tu mam prosbe...

Znajacy sie na rzeczy poradźcie mi co spoilowac na poziomach 55+, 60+ 65+ itd...

Myslalem zeby zaczac spoilowac matsy na b graty i craftowac u kogos, ale nie wiem czy to sie oplaca :/
Ewentulanie napiszcie co sie da w miare szybko zrobic (znajomy mowil ze avadon robe :) ).

Pozdrawiam i licze na rzeczowe i wyczerpujące porady ^^

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 18:56 
Cytuj  
www.l2wh.com

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 19:56 
Cytuj  
zanim ci odpowiem ,to ty odpowiedz mi na pytanie na jakim grasz serwerze ?


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...


Posty: 9
Dołączył(a): 15.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:15 
Cytuj  
dc robe recki na vosie? na hindemincie dosc cenna rzecz z 58 lvlem chyba dasz rade chociaz jakis dd za plecami mile widziany.


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:53 
Cytuj  
Co do l2wh.com odpowiem: buhaha.


Baltus napisał(a):
zanim ci odpowiem ,to ty odpowiedz mi na pytanie na jakim grasz serwerze ?

Czy to wazne ? ... Spoila mam na Erice.

Zdraviam

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:54 
Cytuj  
McKill napisał(a):
Co do l2wh.com odpowiem: buhaha.


Why?

:roll:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:00 
Cytuj  
Co do l2wh.com odpowiem: buhaha.

jezeli tak odpowiadasz na najlepsza/sensowniejsza odpowiedz jaka ktos mogl ci udzielic, nie pozostaje nic innego jak olac cie cieplym moczem i nie odpowiadac...
toz l2wh jest najaktualniejsza baza danych

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:05 
Cytuj  
moze mowi buaahaha bo ma "hidden"
niah niah :D


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:15 
Cytuj  
hmmm, dziwne ludzie macie podejscie.
Hidden czy nie pytam sie o rade.
A chyba stronka mi nie doradzi ... nic wiecej oprócz dropow nie powie...

Tyle mego...


Posty: 9
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:16 
Cytuj  
McKill napisał(a):
hmmm, dziwne ludzie macie podejscie.
Hidden czy nie pytam sie o rade.
A chyba stronka mi nie doradzi ... nic wiecej oprócz dropow nie powie...

Tyle mego...

Branded ostatnie roomy spoil ab/mh/ewc/enria badz asofe
wsio w 1 roomie


_________________
Why do you yearn live, knowing all things must die

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:20 
Cytuj  
McKill napisał(a):
hmmm, dziwne ludzie macie podejscie.
Hidden czy nie pytam sie o rade.
A chyba stronka mi nie doradzi ... nic wiecej oprócz dropow nie powie...

Tyle mego...


OMG co ty chrzanisz? Idz na rynek, zobacz co sie dobrze ceni, otworz l2wh (pelna wersje) i szukaj najmniejszego drop rate/dobor spota. Czegos nie zrozumiales?


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:29 
Cytuj  
Ai napisał(a):
OMG co ty chrzanisz? Idz na rynek, zobacz co sie dobrze ceni, otworz l2wh (pelna wersje) i szukaj najmniejszego drop rate/dobor spota. Czegos nie zrozumiales?


Przepraszam, ze nie jestem wszystkowiedzacy jak Ty... :roll:

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 22:35 
Cytuj  
McKill napisał(a):
Ai napisał(a):
OMG co ty chrzanisz? Idz na rynek, zobacz co sie dobrze ceni, otworz l2wh (pelna wersje) i szukaj najmniejszego drop rate/dobor spota. Czegos nie zrozumiales?


Przepraszam, ze nie jestem wszystkowiedzacy jak Ty... :roll:


I dlatego to Ty zadales pytanie, a nie ja. Tylko bardzo zdziwila mnie Twoja reakcja na otrzymana odpowiedz.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 23:08 
Cytuj  
No to ci odpowiem w takim razie - skoro grasz BH - i wciaz sie nie orientujesz co/gdzie spoilowac proponuje reroll, bo kazdy majacy troche oleju w glowie BH nie wyjdzie z BF bez recki na A helmy ( mozna duo,w party tez zysk podzielisz + quest na enrie ) . Bo na 60+ spoil na BF > kazdy inny spoil , nawet 76 + spoil draco bow shaftow nie przynosi takiego zysku jak spoil tych wlasnie recek ale to jest pytanie do Karola raczej , bo cena tyhc shaftow na Teonie nie przewyzsza ceny recek A helmow stad moj wniosek


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 11:04 
Cytuj  
Ja nie wiem jak mozna grać BH i nie korzystać w l2wh.com. Wnioski sam powinieneś nauczyć się wyciągać z tego jak zachowuje się rynek i z informacji które tam można znaleźć.

Baltus: na Bartzie spoilowanie rec na a helmy mija sie z celem imo. U nas recka to ~~17mln a w tym czasie można więcej wyciągnać. BF jest o tyle dobre że można tam spokojnie solować jak nie masz party no i quest jest.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 11:34 
Cytuj  
Sylvian podalem BF jako dobra miejsce do solo-duo, bo oczywiscie jak masz z kim grac to znajdziesz lepsze miejsca :]


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 10:39 
Cytuj  
Baltek, rusz dupsko na stare forum.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:12 
Cytuj  
Ide ide ... :D


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 17:28 
Cytuj  
Baltus, Sylvian: Wszystko pieknie, wszystko ladnie, ale czy oby na pewno? Powsciagnijcie czasem swoje jadowite jezyki...
Kozystanie z l2wh, sprawdzanie cen na rynku, na pewno jest to dobre rozwiazanie i zalecane aby je praktykowac, ale...

nie wystarczy wejsc na l2wh i od razu uzyskac jasnej odpowiedzi : ok to mam isc spoilowac bo mi sie to oplaci za czas w jaki zainwestuje aby to zodbyc.

Niestety nie jest tak, ze podana tam informacja jest zawsze przydatna do wykorzystania. Co wiecej czesto jest nie przydatna, a czas na jej sprawdzenie niestety mozna by poswiecic na samo spoilowanie.

Dlatego tez ludzie pytaja sie na forum gdzie i co warto spoilowac. Takie odpowiedzi, ze idz lepiej rerolla robic bo jestes <za glupi - w domysle bo nie wpost napisane> to zachowaj dla siebie nadety bufonie.

Jak sie nie chcesz dzielic swoimi spotami to sie nie dziel nimi, ale nie obrazaj ludzi.

Zeby on jeszcze przeklinal, albo cos, a on sie najnormalniej w swiecie pytal o rade. Wsadzcie sobie w dupe wasza "wyzszosc i wiedze na temat tej gry". Jestescie zalosni.

----------------------
edit

Co by nie bylo ze tylko offtopuje to dodam od siebie:
Dobrze jest zmontowac prty i do riftu latac, na 60 lvl spoil enchantow i key matow na B gr armory.
Z fajnych spoilow to jeszcze mozna dodac Frozen Labirynth - Baby Panthera 55 lvl , spoil key matow na Ful Plate Helm, leci calkiem przyzwoicie, ale to sa grupowe mobki wiec support jest potrzebny.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 21:34 
Cytuj  
fingo przez 3 lata uzywam l2wh i dobrze mi sluzy, ale tylko gdy jest to pelna wersja. dzielic sie spotami ? nie mam BH a gdy juz go pozyczalem to szedlem spoilowac partsy do FP armor, enchanty itp, mysle ze o takich rzeczach nie trzeba pisac bo sa oczywiste.
Sprawdzenie info na l2wh zdecydowanie mniej zajmie czasu niz spoilowanie, tak wiec nie pisz bzdur.
Jesli ktos szuka latwego sposobu na kase i zlotego elixiru na kase to raczej sie go nie doczeka bo takiego jeszcze nie wymyslono. no chyba ze masz za duzo kasy RL, to wtedy ebay.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.