mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 22:40 
Cytuj  
fingo napisał(a):
Baltus, Sylvian: Wszystko pieknie, wszystko ladnie, ale czy oby na pewno? Powsciagnijcie czasem swoje jadowite jezyki...
(...)
Takie odpowiedzi, ze idz lepiej rerolla robic bo jestes <za glupi - w domysle bo nie wpost napisane> to zachowaj dla siebie nadety bufonie.

Zeby on jeszcze przeklinal, albo cos, a on sie najnormalniej w swiecie pytal o rade. Wsadzcie sobie w dupe wasza "wyzszosc i wiedze na temat tej gry". Jestescie zalosni.

Mocno powiedziane ... a nabiera jeszcze smaczku w kontekście poniższego:
fingo napisał(a):
Jak sie nie chcesz dzielic swoimi spotami to sie nie dziel nimi, ale nie obrazaj ludzi.

Fingo. Trzymaj poziom. Bez "nadętych bufonów" "wsadzania sobie w dupę" itp. Jak sam mówisz żeby nie obrażać ludzi to się tego trzymaj i sam tego nie rób.
fingo napisał(a):
Kozystanie z l2wh, sprawdzanie cen na rynku, na pewno jest to dobre rozwiazanie i zalecane aby je praktykowac, ale...

nie wystarczy wejsc na l2wh i od razu uzyskac jasnej odpowiedzi : ok to mam isc spoilowac bo mi sie to oplaci za czas w jaki zainwestuje aby to zodbyc.

Niestety nie jest tak, ze podana tam informacja jest zawsze przydatna do wykorzystania. Co wiecej czesto jest nie przydatna, a czas na jej sprawdzenie niestety mozna by poswiecic na samo spoilowanie.

Dlatego tez ludzie pytaja sie na forum gdzie i co warto spoilowac.


Odpowiedz że L2WH jest najlepszym sourcem info dla BH jest bardzo dobrą odpowiedzią. Chociażby dlatego że:
1. zawiere info najbardziej up to date
2. zawiera pełne info droprate/spoilrate dla wszsytkich mobów
3. ma bardzo wygodny i przejrzysty interface
4. dane sa podawane w formie tabel
5. zawira min filtry pt: naibardziej opłacalny spoil około lvl X

Podawanie takich danych w formie postów na forum nie ma sensu. Nawet nie chce mi się pisać dlaczego. Odpowiedź że L2WH jest the best jest jedyną słuszną wypowiedzią. Lepszej nie można dać. Obawiam się, że dajesz przykład ignorancji próbując z tym polemizować.

PS McKill - zacznij uploadować dropy do L2WH. Wtedy będziesz miał full view na drop rate oraz wiele innych nice features. I prośba. Jak już to zrobisz to daj znać czy to ci sie podoba. Bo nam wszystkim już korzystającym ZDECYDOWANIE TAK.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 08:46 
Cytuj  
l2wh to podstawa nie tylko dla spoilera ale ogolnie dla gracza. Pamietam ze jak zawsze z sylvianem idziemy gdzies expic w duo to sie pytam a co tam spoiluje i sylvian jak nie wie to od razu czekaj zaraz sprawdze :) Ogolnie stronka jest zajebista nie tylko jesli chodzi o spoile ale o crafty i mase innych rzeczy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 11:47 
Cytuj  
Fingo, nie miałem zamiaru rzucać jadowitych uwag, ale zrób mi jedną przyjmność i pomyśl o tym co napisałeś. Skoro znasz cenę rynkowa itemów i możesz sprawdzić co z jakich mobów i z jakim prawdopodobieństwem wypada - to czego Ty chcesz więcej? Może mamy pójść i spoilować za Ciebie? W RL mamusia z tatusiem też wszystko za ciebie robią?

Kurcze nie przerażaj mnie człowieku. Każda czynnośc wymaga choć minimalnej ilości zaangażowania czy myślenia. Po co grasz skoro wszytsko chcesz robić zgodnie z listą czynności napisaną przez kogoś innego? Robotem jesteś czy myślącą osobą?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 11:53 
Cytuj  
Ja Robot

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 18:35 
Cytuj  
Arkadek: napisalem tak jak sobie na to zasluzyli i takim samym tonem z jakim oni wyskoczyli do newbie usera pytajacego o rade. Dalej uwazam ich za nadetych bufonow godnych pozalowania.

Odnosnie l2wh, jak bys nie zauwazyl napisalem, ze jest to doskonala metoda na poznawanie spoili, ale lepsza metoda jest rada od kogos kto sprawdzil na wlasnej skorze co gdzie i jak leci. Z tymi bzdurami, ze sprawdzanie na l2wh nic nie zajmuje to juz skoncz kk? Zrobic liste itemow oplacalnych do poszukiwania, zrobic liste mobkow z ktorych leca, zrobic liste lokacji, sprawdzic wszystkie lokacje i jak spoil rate wyglada w rzeczywistosci bo niestety czesto jest tak ze podany na l2wh nijak sie ma do rzeczywistosci - sprawdzone wiele razy przeze mnie wiec skoncz pierdzielic glupoty ze wszystko zajmuje kilka sekund. To ze ktos pyta o rade nie oznacza, ze chcial by wszystko na tacy. Poza tym ja nie widze nic zlego w pytaniu sie o rade gdzie cos ma dobrze leciec i gdzie warto spoilowac od kogos kto juz to przerobil to wczesniej od podszewki. Jesli mial bym na tym zaoszczedzic chocby godzine ( a czesto wychodz wiecej niz sam czas bo na sprawdzanie ida jeszcze koszta zwiazane z teleportem, ss, potionami, nerwami, itp, itd) to juz jest dobrze i warto zapytac. A do wszystkich nadetych bufonow rzucajacych tekst w stylu " mamusia i tatus robia za ciebie wszystko" mam taki komentarz od siebie: wspolczuje wam ze macie takie kompleksy w zyciu. EOT


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 18:40 
Cytuj  
Mam poczucie, że ta dyskusja nigdzie nie prowadzi. Tymczasowy freeze wątku.

EDIT: odblokowane - proszę nie robić offtopów, a jesli już to bez chamstwa.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 22:19 
Cytuj  
Dobra przepraszam wszystkich za wyzwiska, mialem zly tydzien i jakos tak wszystko mnie mierzilo...


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 22:53 
Cytuj  
fingo napisał(a):
Dobra przepraszam wszystkich za wyzwiska, mialem zly tydzien i jakos tak wszystko mnie mierzilo...

FYI, pisząc "mamusia z tatusiem robią za ciebie wszystko" nie miałęm na celu obrażanie Cię, tylko danie do myślenia. Nie możne wszystkiego robić z gotowego przepisu "jak zostać BH roku w 10min".


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 21:22 
Cytuj  
Ktos wie jak ze spoilem recepty na Lance 100% ?

Grave Predator 59 -- Fields of Massacre
Captain of the Ice Queen's Royal Guard 59 -- The Ice Queen's Castle
Doom Servant 60 -- Fields of Massacre


Ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc? (darujcie sobie texty ze na l2wh nie ma tego, bo info jest z chinskiej/koreanskiej strony l2)


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 10:26 
Cytuj  
fingo napisał(a):
Ktos wie jak ze spoilem recepty na Lance 100% ?

Grave Predator 59 -- Fields of Massacre
Captain of the Ice Queen's Royal Guard 59 -- The Ice Queen's Castle
Doom Servant 60 -- Fields of Massacre


Ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc? (darujcie sobie texty ze na l2wh nie ma tego, bo info jest z chinskiej/koreanskiej strony l2)

Kurcze to po co pytasz skoro nie chesz słuchać?
Żaden mob nie spoiluje recepty na Lance (podobnie zreszta jak na Damascusa, Wizard's Tear).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 15:33 
Cytuj  
http://lineage2.gametsg.com/index.php?v ... =&npc=2603

Pomylilem sie co do tych gosiennic i doom'ow. Na stronce jest napisane ze z nich z dropa idzie. Ale ten z ice quen jak byk pisze spoil.

Sylvian - nie chcem sluchac, ze skoro na l2wh nie ma to nie ma w ogole, pytam sie tych osob co probowaly tego mobka z ice queen spoilowac.

/edit
Kurde, dopiero teraz zauwazylem, ze to minion bossa chyba jest :/


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 16:14 
Cytuj  
sylvek wyluzuj co ty taki ostatnio nerwowy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 22:28 
Cytuj  
Sorry za offtop.

Ktoś wie jak zdobyć te triale z fileplanet ? Po zarejestrowaniu ciągle mam czarną stronę bo i mozilla i IE blokują mi obrazki z linkami i mam napis [AD]. Nie wiem gdzie ten trial powinien się wyświetlić.

EDIT: Nvm. Ponoć to tylko dla tych co mają wykupiony tam abonament.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 10:00 
Cytuj  
fingo napisał(a):
http://lineage2.gametsg.com/index.php?view=npc&k1=&npc=2603

Pomylilem sie co do tych gosiennic i doom'ow. Na stronce jest napisane ze z nich z dropa idzie. Ale ten z ice quen jak byk pisze spoil.

Sylvian - nie chcem sluchac, ze skoro na l2wh nie ma to nie ma w ogole, pytam sie tych osob co probowaly tego mobka z ice queen spoilowac.

/edit
Kurde, dopiero teraz zauwazylem, ze to minion bossa chyba jest :/

Po pierwsze RB i miniony nie mają spoila.

@fingo: Znajdz mi dwarf któy wyspoilował Lance recipe po C3 to pogadamy.
Wiesz dlaczego L2wh jest najlepszym źródłem wiedzy? Bo to nie są wymysły jednej osoby i wariacje dropów ze starych pirackich baz C1-C2 tudzież podobno C4, ale dropy i spoile z live serwerów, które sami gracze podsyłają.

@Elfi: gdzie ja się denerwuję? Po prostu nie lubie jak ktoś na siłe szuka dziury w całym. Gość pyta - dostaje odpowiedz i pomimo, że nie ma argumentów,mżęby ją zanegować dalej snuje swoje teorie.

Gram BH jak by nie było kawałek czasu i wydaje mi się, żę mam jako takie pojęcie o tym co piszę odnośnie spoila.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.