mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 18:10 
Cytuj  
Jak w nazwie tematu. Obejrzalem kilka wstawek filmowych

Lineage II Chronicle 2 - 2004 Gameplay Movie:
http://www.youtube.com/watch?v=_VV8I7qiAJ0

Lineage 2 chronicle 3 gameplay movie:
http://www.youtube.com/watch?v=I4H-DFoDK5s

Lineage 2 chronicle 4 gameplay movie:
http://www.youtube.com/watch?v=RKQciElUhwY

Lineage II Chronicle 5 - 2006 Gameplay Movie 2:
http://www.youtube.com/watch?v=Ne5P_rKVqOU

Juz sie w tym pogubilem wyglada to tak jakby kazda kronika przedstawiala jakas historie ale jak to jest naprawde ???

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 18:30 
Cytuj  
obawiam sie ze historie L2 i zaglebianie sie w kolejne kroniki czyta tyle samo graczy, co zaglebia sie w robione questy ....

Chcesz wiedziec jak jest naprawde ? Grind, grind, grind ... co kronike na nowych terenach :)
No i drobne zmiany w pvp i inne mniejsze duperelki :)


Posty: 11
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 18:32 
Cytuj  
tzn. mozna jasniej ?

PS: gdzie mozna poczytac historie l2 ? mozna ja poznac w grze ?? Wiesz mnie bardziej w grach oprocz ladniej grafiki, muzyki, grywalnosci zalezy na fabule wiem ze gry MMORPG niemaja jako takiej fabuly jak zwykle RPG ale mimo to lepiej sie gra jak jest co robic ;)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 19:04 
Cytuj  
Ekhmm... tak jak to zazwyczaj bywa o grze a co za tym idzie o jej historii można poczytać na oficjalnej stronie... (Game background / Myths & History).

Szczeże powiem pytanie jest trochę bez sensu. Kroniki to epizody, które nie tyle dzielą cokolwiek co z kazdą nową dopowiadają jakąś część historii świata oraz służą do wprowadzenia nowego kontentu w grze.

Anyway poza tym co jest na stronie (a jest co poczytać), historia a w zasadzie jej fragmenty - jest opwiadana za pomocą NPC'ów z questami.
O ile same questy są dość prostackie to ich część fabularna już niekoniecznie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 20:23 
Cytuj  
Czyli jednak lineage 2 ma jakas fabule :) ^^ Ktora z tego co rozumiem mozna poznac od poczatku do konca a w ciaz niektore watki sa rozwijane itd. ^^

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 21:45 
Cytuj  
Balthier napisał(a):
Czyli jednak lineage 2 ma jakas fabule :) ^^ Ktora z tego co rozumiem mozna poznac od poczatku do konca a w ciaz niektore watki sa rozwijane itd. ^^


Tak ale to story to tylko background dla poczynan graczy i wprowadzenia nowego contentu do gry.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 07:08 
Cytuj  
Balthier napisał(a):
Czyli jednak lineage 2 ma jakas fabule :) ^^ Ktora z tego co rozumiem mozna poznac od poczatku do konca a w ciaz niektore watki sa rozwijane itd. ^^

Ujmę to tak - ta fabuła to coś w rodzaju kwiatka do kożucha. Równie dobrze mogłoby tego nie być.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 09:17 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Ujmę to tak - ta fabuła to coś w rodzaju kwiatka do kożucha. Równie dobrze mogłoby tego nie być.


Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Wielu graczy czerpie dużą przyjemność z "erpegowania", zarówno Polaków, jak i innych. Do tego potrzebna jest znajomość "backgroundu". Akurat L2 ma całkiem fajną legendę ;-) wzorowaną trochę na mitologii greckiej z domieszkami innych. Po prostu prawie każda gierka ma jakąść opowieść, czy inne wprowadzenie, nawet Quake ;-) nie wspomnę o Warcraft. Co prawda średnio mi się widzi operować zwrotami typu: "Mości Krasnoludzie, jakiż to przepiękny oręż dzierżysz w swojej dłoni?", wolę zapytać:"Cześć gruby, co to za kosa?", ale czasem zdarza sie pojechać tego typy tekstami, a jak co niektórzy temat podejmą, to zabawa jest przednia. Tu jest link do w miarę przystępnego polskiego tłumaczenia legendy L2:
http://www.lineage2.pl/site/readarticle ... ticle_id=3 > Tak troszkę poważniej, to myslę, że dla wielu graczy niepotrzebna jest znajmość historii, bo liczy się tylko exp, exp level i equipment. Ta część graczy , którzy chcą ją poznać, mają inne spojrzenie na grę i chyba lepiej się bawią, wiedząc skąd pochodzi Baium, School of Dark Arts, Ivory itd.
Miłego czytania!
Zbych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 09:46 
Cytuj  
oo dzieki fajna sprawa. Powiem Ci szczerze ze czasem tez bym chcial troche z rpg-wskimi tesktami wyjechac ale nie ma do kogo niestety, no i czlowiek non stop zajety kasa,exp,pvp,kasa,exp,pvp


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 11
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 13:36 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
Tak troszkę poważniej, to myslę, że dla wielu graczy niepotrzebna jest znajmość historii, bo liczy się tylko exp, exp level i equipment. Ta część graczy , którzy chcą ją poznać, mają inne spojrzenie na grę i chyba lepiej się bawią, wiedząc skąd pochodzi Baium, School of Dark Arts, Ivory itd.
Miłego czytania!
Zbych.


Ja naleze do tej czesci graczy dla ktorych wazna jest fabula, co mi przyjdzie po ciaglym expieniu i levelowaniu ?? levelowalem przez 2 dni i znudzila mi sie gra wtedy poszedlem pochodzi troche po swiecie zeby troche go poznac itd. (czasem ginolem wiele razy) ale przez to znow zachcialo mi sie w to dalej grac, istata gry rpg niejest ciagle levelowanie, zdobywanie nowej zbroi itd. bo poco mi tam bron, ta zbroja, te moce, levele jak niebede mial co z tym robic i bede sie nudzil ???


arkadek napisał(a):
Ujmę to tak - ta fabuła to coś w rodzaju kwiatka do kożucha. Równie dobrze mogłoby tego nie być.


Wiec gdybys niemial fabuly to co to byla by za gra ?? rpg by to napewno nie bylo bo jak sama nazwa Wskazuje RPG (Role Playing Game) czyli gra z podzialem na role. MMO(Masive Multiplayer Online)RPG(Role Playing Game) czyli w dowslownym tlumaczeniu Gra Online z podzialem na role w ktora gra wielu graczy online a nie jakas rąbanka...

Piszpan napisał(a):
oo dzieki fajna sprawa. Powiem Ci szczerze ze czasem tez bym chcial troche z rpg-wskimi tesktami wyjechac ale nie ma do kogo niestety, no i czlowiek non stop zajety kasa,exp,pvp,kasa,exp,pvp


Nawiaze jeszcze do PvP ja to traktuje jako maly dodatekdo gry bo czasem jezeli ktos cie obrazi to mozna niezly sajgon z nim zrobic ale jest to tez pewien dodatek od producentow pomocny w tworzeniu np qestow prowadzonych przez kogos. Mozna tez to wykozystac zeby np zrobic jakis filmik z l2 i opublikowac go w necie. L2 daje duze mozliwosci ale to niestety zalezy od graczy jak je wykorzystaja no ale niestety ci co ciagle mysle o na***** sie niestety niewycisna 100% z gry ;( Mozna by nawet w l2 wprowadzic jakiegos rpega pokroju ff12 z jakas tam konkretna historia opracowana przez nadzorcow tego quescika i czesc graczy mozna grac tych zlych a czesc tych dobrych i wtedy np w final Beatle mozna wykozystac tryb PvP gdzie jakies 50 na 50 ludzi bedzie sie **** na jednym polu o to zeby jedna grupa nieprzejela wladzy nad swiatem (do tego mozna dolaczyc jakies sommony i moza kilka mobkow ? kto wie ;)).

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 14:41 
Cytuj  
Balthier ,bardzo miło jest mi to czytać, bo reprezentujesz pogląd zbliżony do mojego. Niemniej jednak granie w L2 niesie ze sobą wiele możliwości działania, których nie zauważają "koksiarze", którzy mają cel nabić najwyższy level, zdobyć najlepsze eq i póżniej odreagowywać kompleksy na niższych levelowo postaciach (pro-gracze niech się nie obrażają, staram sie nie uogólniać, ale takie postawy są częste). Zresztą tak w skrócie są przedstawiane MMORPG w mediach przez niedouczonych dziennikarzy. Ja sam się często zastanawiam, dlaczego gram w L2 już prawie 3 lata ;-D i co jest istotą tej gry. Ale wniosek jest jeden: dopóki znajduję w tej grze dobrą zabawę, to będe się bawił. Wydaje mi się że istotą tej gry jest dobra zabawa w towarzystwie ludzi, których się lubi i z którymi się dobrze czujesz. L2 jest tylko pretekstem.To tak jak zwołujesz kumpli na boisko, żeby sobie popykac w piłę, tak samo montujesz parciaka i lecisz - - a wtedy na vencie dzieją się różne rzeczy, często zabawniejsze niż sama akcja. PVP i siege są niesamowicie fajnym elementem gry, dającym wiele emocji, ale eksploracja różnych ciekawych miejsc też jest zajmująca. Do tego masz wątek ekonomiczny, politykę serwerową i dyplomację --- jest co robić ;-). Gracze którzy nie mają pojęcia o backgroundzie mogliby napierd... w CSa, Enemy Territory czy inne rąbanki i na to samo by wyszło. Wybór L2 był dla nich tylko wyborem ładnych tekstur ewentualnie pokierowany poprzez obejrzenie świetnych gameplay`ów. Bardziej wymagający gracz wgłębi się w historę i na tym bardziej skorzysta.
Pozdry! Zbych.


Posty: 11
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 16:37 
Cytuj  
Racja !! ^^ a tak na marginesie moze jak troche bardziej poznam l2 to zrobie jakis ewencik tylko najpierw wypadalo by sie skontaktowac z GeMami w celu omuwienia kilku spraw :)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 17:08 
Cytuj  
Mowisz o serwerze oficjalnym?
gl


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 17:19 
Cytuj  
Balthier napisał(a):
zrobie jakis ewencik tylko najpierw wypadalo by sie skontaktowac z GeMami w celu omuwienia kilku spraw :)


Nie ma szans.
Zbych

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 19:26 
Cytuj  
Jak to nie ma szans... to chyba normalne ze nowy gracz chce przedstawic sie GMom w grze i obgadac kilka spraw, m.in czego wymaga od gry za ktora placi, dowiedziec sie troche o polityce serwera, no i jeszcze napomniec do historii L2 coby sie lepiej mozna bylo wczuc w char .... nie wiem o co wam chodzi... pesymisci :lol:

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 19:57 
Cytuj  
No a co wspomnieni wczesniej koksiarze przejada sie po nim niczym walec - co pomoze mu sie wczuc w tragiczne postacie z historii l2 :lol:


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 21:48 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Jak to nie ma szans... to chyba normalne ze nowy gracz chce przedstawic sie GMom w grze i obgadac kilka spraw, m.in czego wymaga od gry za ktora placi, dowiedziec sie troche o polityce serwera, no i jeszcze napomniec do historii L2 coby sie lepiej mozna bylo wczuc w char .... nie wiem o co wam chodzi... pesymisci :lol:


Lol, gl...


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 09:55 
Cytuj  
Balthier, powiem Ci jedno. Twoje wyobrażenie o grach mmorpg niestety rozmija się z prawdą i to dość znacznie o ile nie grasz na serwerze RPG (dedykowanym pod tego typu rozgrywkę). Ale do tego dochodzi się z czasem.

I jedno sprostowanie: PvP to nie dodatek w L2 tylko jej główny feature, który decysuje o grywalności. Jeśli nie lubisz PvP to gra w L2 może być na dłuższą metę tylko flustrująca.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 16:25 
Cytuj  
hmm pozyjemy zobaczymy ;)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 16:44 
Cytuj  
Balthier napisał(a):
hmm pozyjemy zobaczymy ;)

To jest tak, że "jeśli wpadniesz między wrony musisz krakać jak i one". Podczas Twojej przygody z L2 spotkasz KILKA osób, które roleplay'ują. Reszta będzie odwalać grind, handel, oraz PvP. Tylko! Nie ma ... we wsi abyś w takich warunkach latał po L2 realm i nawijał gadki rodem z sesji z GameMasterem. Bo będziesz wyglądał jak idiota. W własnego doświadczenia wiem że nie da sie zbyt długo iść pod prąd. W związku z tym gdybyś był tak dobry i za kilka miesięcy wrócił do nas i dał nam znać w czym się spełniasz.
    -grind
    -PvP
    -handel
    -quit game.

Szczere życzenie miłej zabawy.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.