mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 19:14 
Cytuj  
Stuknęła mi 74`ka jakiś czas temu więc najwyższy czas się zastanowić nad sub-classą. :]
Wiadomo że każdy decyduje sam, ale ciekawe co wy sobie upatrzyliście i czemu.
Ma ktoś swojego pewniaka czy jeszcze się wahacie?
U mnie sprawa nie jest prosta bo z góry muszę odrzucić wszystkie klasy healujące z uwagi na częste disconnecty i crashe routera który nadaje sie tylko do wy$#%a. Są dni że mam d/c raz na godzinę.
:har:
Uber wypasieni nukerzy też raczej odpadają.....
Moimi faworytami są: HE,SR,WC,Tyrant i BD.
Łucznicy bo byłabyto diametralna zmiana sposobu gry - cały czas tłukę z bliska więc już mi się troche znudziło. Odrzucam PR bo to dark elf, a już na moją paskudę się napatrzyłem wystarczająco długo.
WC wiadomo: zajebiście wygląda, wolny jak cholera ale ma "klasę" i jest świetny w walce - duże możliwości walki z różnymi klasami.
Tyranty sa strasznie "elastyczne" mogą być wolne z ogromnym defence a po chwili przejść w "light mode" by dogonić daggera/łucznika spowolnić go zestunować i dokończyć dzieła. Taka elastyczność gry bardzo mi się podoba.


Co do BD to mam pytanie do Ethana. Jak Ci się gra BD i czy poleciłby tę rasę - co cię najbardziej irytuje a w czym upatrujesz jej silnych stron.
Mam trochę mieszane uczucia bo wolałbym coś innego niż dark elf..no i boję się że przez moj d/c grupa może mieć spore problemy z utrzymaniem się przy życiu. Poza tym przy d/c BD od razu pieprzą się songi i robi się bałagan :/

Anyway proszę wszystkich chętnych do podzielenie się swoimi przemyśleniami - może mnie ktoś zainspiruje przy okazji:P
Póki co mam jeszcze 76% "to go", a tym samym na podjęcie decyzji.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 12 cze 2005, 19:24 przez Itachii, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 19:21 
Cytuj  
Troche masz do roboty jeszcze i dwa DLUUUGIE i wredne questy przy kturych lacznie musisz ubic jakies 6 raid bossow < a dokladnie pogadac ze skrzyniom co pojawia sie po ich ubiciu>
Pierszy to Ag weapon quest a drugi to mimir`s elixir.
Btw nie mozesz wziac sr DE nie wolno subowac LE i vice versa.
Co do raid bossow pogadam z TC jak dobijesz do 75 to po prostu sie wezmie cie raz z nami na rajdy i zaliczysz sobie skrzynie.
Jak pamietam to na 75 quest robi sie cabrio , boosa na 3th f toi i Longhorna.
Ten osttani to dosyc twardy byk wiec nieczesto go robimy ale to sie ta zalatwic jak cos.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 21:05 
Cytuj  
Wszystko zalezy czy lubisz zabijac czy supportowac..bo w sumie takim wc czy BD to ciezko cos pozabijac..wiem wiem solo mozna probowac, ale solo to nie siege :>

Lucznik jest fajny, bardzo mi sie podoba,

Najlepiej jednak pogadac z osobami ktore graja/graly tymi klasami, osobami ktore mialy duzy lvl....
Dodatkowo mozesz pogadac z ludzmi, niektorzy maja jakies testowe L2 servery, mozna tamw ejsc zrobic postac np 52-60 lvl i zapoznac sie ze skilami...co bys nie zalowal pozniej wyboru..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:30 
Cytuj  
wlasnie itachi wejdz se na jakis server z ratami x1000 zrob w godzine 75 lvl i bedziesz wiedzial co i jak :)
http://www.gamesites200.com/lineage2/ jeden spis shardow
http://l2.hopzone.net/ i drugi
lub www.l2extreme.com tylko ze tam raty tylko x35 ale all itemki na zmiany klasy w sklepie takze duzo czasu ci to nie zajmie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 10:29 
Cytuj  
Mała uwaga nie można jako subklasy wybrać WC (i WS).
Wiesz o takie rzeczy pytać się nikogo nie powinno - to twój wybór i ty będziesz grał tą postacią (jeden może lubić SR drugi DA więc sugerowanie się innymi jest trochę bez sensu).
IMO z klas które wybrałeś ja bym jednak chyba wybrał BD - najbardziej się różni od Itachi'ego. Więc to jest jakaś odmiana. Ale to moje 2a ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 10:34 
Cytuj  
Jaki jest BD każdy widzi ;)

hehehe

Co do grania BD z racji swojego niemałego doświadczenia (61 lvl na oficjalu, 60 na testowym) mogę dać Ci kilka rad, wskazówek i moich własnych doświadczeń.

Oto one:
- dosyć trudne jest solowanie (mało hp, mały hp regen rate i średni damage) - choć w parze z prophetem/se można spokojnie farmować moby
- na początku dostajesz bardzo fajny taniec: Dance of Fire (zwiększa damage od criticali)
- podstawową podczas solowania jest Drain - czyli od razu na początku powinieneś założyć sobie tatuaz +4 INT
(ja takie możliwości nie miałem i było mi dużo trudniej)
- najlepszy SA do duali to Focus bez dwóch zdań - naprawdę sporo zwiększa damage rate w szczególności, gdy ma się buffy.
Mniej więcej co 5-6 cios to critical.
- trzeba pamiętać do czego została stworzona ta klasa - przede wszystkim do supportu i jest w tym naprawdę dobra.
- nie ma prawie żadnego problemu z party - zresztą sam o tym wiesz. :P
- jeśli dużo grasz w duo z bufferem warto mieć sety zwiększające damage (BW), w pozostałych te, które zwiększają HP (Zubei/Doom), ale ten problem pojawia się dopiero po 52 lvl - wcześnie nie ma większego wyboru.
- swoją prawdziwą moc pokazuje mając full buffy, wtedy (z racji tego, że Dances się stackują z innymi buffami) pokazuje pazury ;)

I jeszcze podsumowanie:
BladeDancer to bardzo ciekawa klasa, choć nienajłatwiejsza w prowadzeniu.
Potrafi sflustrować, ale koniec końców i tak się ją kocha. :P
Po drobnych zmianach wprowadzonych w C3 całkiem nieźle sobie radzi w PvP, choć dużo zależy od tego jaki ma się sprzęt i jaką taktykę się obiera.
Trzeba trochę poeksperymetnować, ale na takie eksperymenty trzeba oczywiście mieć sporo adenki. ;)

Tak naprawdę najmocniejszą bronią BD są buffy/debuffy oraz czary, a nie jego duale. I o tym warto pamiętać.


A co najważniejsze:
BladeDancer jest baaaardzooo...bardzooooo SEXY :D :D :D

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 12:15 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Mała uwaga nie można jako subklasy wybrać WC (i WS).
Wiesz o takie rzeczy pytać się nikogo nie powinno - to twój wybór i ty będziesz grał tą postacią (jeden może lubić SR drugi DA więc sugerowanie się innymi jest trochę bez sensu).
IMO z klas które wybrałeś ja bym jednak chyba wybrał BD - najbardziej się różni od Itachi'ego. Więc to jest jakaś odmiana. Ale to moje 2a ;)

WC moze byc subem , jedyne niedozwolone klasy to OL i WS.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 12:22 
Cytuj  
ja sie chcem upewnic co do jednej rzeczy:
robimy 75 robimy q na subclase, wybieramy subclase, startujemy na 40 lvl i NIE MAMY DOSTEPU DO SKILLI naszej glownej postaci ?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 13:23 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja sie chcem upewnic co do jednej rzeczy:
robimy 75 robimy q na subclase, wybieramy subclase, startujemy na 40 lvl i NIE MAMY DOSTEPU DO SKILLI naszej glownej postaci ?

Tia. Oczywiście w mieście możesz się switchować między main'em a sub-classą


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 28.01.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 20:26 
Cytuj  
tak na gołe oko.. co mam z tego ze posiadam suba?
lvl spada... umiejętności postaci spadają, za to jest nowa... :>
nie zupełnie to czaję...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 20:56 
Cytuj  
zajebiscie ze odswiezyles temat z przed ponad pol roku by napisac cos totalnie glupiego

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 21:08 
Cytuj  
Poziom ale ty nerwus jestes :o

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 22:52 
Cytuj  
milkfish napisał(a):
tak na gołe oko.. co mam z tego ze posiadam suba?
lvl spada... umiejętności postaci spadają, za to jest nowa... :>
nie zupełnie to czaję...

Hmmm... posiadanie suba na 75 lvl to, o ilę się nie mylę, niezbędne minimum do tego, aby brac udział w olimpiadach. I walczyć o tytuł Hero.
PS. Poziom mógłbyś mnie wesprzeć merytorycznie? Ja nawet mainem 75 nie zrobiłem :oops:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 23:13 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Poza tym przy d/c BD od razu pieprzą się songi i robi się bałagan :/


Co ja kiedyś pisałem:P BTW niezła reanimacja topicu~~


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 23:18 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
zajebiscie ze odswiezyles temat z przed ponad pol roku by napisac cos totalnie glupiego

Itachii napisał(a):
BTW niezła reanimacja topicu~~


Wszyscy starogwardziści spójrzcie na to pozytywnie. To tylko potwierdzenie że ludzie czytają te nasze wypociny cośmy tu wypisywali. No i że młodzi padawani znają "power of search button" :)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 2
Dołączył(a): 28.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 00:55 
Cytuj  
ok.. ale tak czy inaczej nikt konkretnie nie odpowiedział...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 01:17 
Cytuj  
milkfish napisał(a):
ok.. ale tak czy inaczej nikt konkretnie nie odpowiedział...


bo pytanie jest infantylne

subklassa jest jakby naturalna droga rozwoju postaci
nie chodzi o to, ze skile subklasy Ci sie zsumuja ze skilami "main" klasy tylko ze masz "2 w jednym"

zyski jakie czerpiesz z systemu subklasy:
- glowna klasa i subklasa(y) sa zawarte w jednej postaci wiec latwiej jest zestawic gildiowa grupe bo zawsze mozesz zdecydowac czy w danej chwili grasz main klasa (np. tankiem) czy akurat gildia potrzebuje healera (sub)
- subklasa startuje od razu od 40 lev
- wymagana do uzyskaniu noblesa
- a nobless jest wymagany zeby moc partycypowac w olimpiadach => hero

jesli sie zastanawiasz w czym to moze byc lepsze od posiadania main chara i alta to glownie w 2 rzeczach
- main + alt to 2 "sloty" w klanie a main + subklasa to 1
- masz ten sam status PK na mainie i subklasie wiec jesli np. potrzebujesz sobie zrobic pare razy sineatera to moze sie okazac ze latwiej sie go robi na subie


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 01:05 
Cytuj  
no proszę a jednak jeden cierpliwy sie znalazł...
BTW. jak juz zauważono - "nowi" odkryli search button !!
idzie na lepsze, nie ma co.
pozdro dla wszystkich piszących w moich topicach z tamtego stulecia :D


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.