mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 00:43 
Cytuj  
Poszukaj troche fingo bo bylo o tym pisane (choćby w topiku Arkadka o relazji XP/HP).
Głupie grupowe mobki na DevCastle (Spiteful czy jakoś tak) mają np. bardzo fajny XP rate. Pomimo, że to sa mobki 1/2 HP dają ci tyle XP co moby z 1HP.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 08:24 
Cytuj  
@ Fingo:
viewtopic.php?t=16781&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=expienie


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 19:22 
Cytuj  
Wszystko sie zgadza, tyle ze:

zbieranie grupek 1/2 hp <<< zbieranie trainow w cata/necro.

Mi sie udawalo zbierac grupki w Ancient Battleground, ale ryzyko wieksze bylo niz w cata. Potrzebowalem do tego Stridera. Z boxowanym SE nie dawalem rady, musial byc osobny gracz jako healer. W cata nie mialem tych problemow, a exp nie byl wcale mniejszy (zwazywszy ze nie potrzebowalem 3ciej osoby w party (nieboxowanego healera) to nawet eksp o wiele lepiej mi wychodzil)

Jesli patrzymy na EOT to grupowe gorzej wypadaja. Dev Castle to okolice 60+ lvl, to juz lepiej bic sobie w Devotion (o ile dopchasz sie do wolnych roomow, ale to inna bajka)


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 08:13 
Cytuj  
Chodzenie do cata ma sens tylko na AOE. Sam przyznasz że całkiem często mozna spotkać w podziemiach "klasyczne party" które niewiele mają wspólnego z AOE. A to z punku widzenia ciągnięcia expa jest po prostu porażka.

Odnośnie efektywności AOE na powierzchni vs podziemia. Z perspektywy czasu wydaje się że devsi tak to zbalansowali że wydajność EOT jest podobna. Można pewnie się przekonywać co jest lepsze (ja na przykład rewelacyjnie ciągnąlem exp na Tanorach koło Giran, i mobach koło Oren), ale przecież i tak to wszsyko jest do siebie zbliżone.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 23:00 
Cytuj  
W pewnym sensie masz racje. EOT bedize zalezal od tego jak skutecznie radzisz sobie w danej lokacji. Jedna osoba bedzie narzekac na cata, podczas gdy druga nie ogarnia sie na gorze bijac 1/2 hp mobs. AoE jest specyficzne. IMO jest bardziej skomblikowane niz inne rodzaje prty typu pve.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 19:36 
Cytuj  
temptation napisał(a):
Fakt, nie ma gdzie expic necro po 72 lvl...
A im dalej tym gorzej.

Mam nadzieje, ze w Interelude pojawia sie jakies 1xhp moby 75+ (dla mojego maina) i jakies 72+ 1xhp moby, ktore daja wiecej niz 10k expa (dla necro).


ja to robie tak :
biore sobie oop se + pp
szukam aktywnego ee do party
ide po malarie 4
zbijam hp do 0-500
i jazda na port spocie hs na cdl
bardzo ciezko pasc od mobow
a jak jakis wrog sie pojawia to pr ;P
exp to ok 2-3% 20 min, kazdy zachwala nawet ee/se po 78lvl
no i z racji cdla nie tracisz na expie, ale zebym zarabial na tym tez ciezko powiedziec :P


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.