mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 11:51 
Cytuj  
Fakt, nie ma gdzie expic necro po 72 lvl...
A im dalej tym gorzej.

Mam nadzieje, ze w Interelude pojawia sie jakies 1xhp moby 75+ (dla mojego maina) i jakies 72+ 1xhp moby, ktore daja wiecej niz 10k expa (dla necro).


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 12:19 
Cytuj  
tempt to gdzie expiles nekrucha po 72 lvl? ja prubowalem roznie z petem i bez ketra , hs , bs, woa, fod, i ciagle syf najlepiej w sumie w fod ale tylko noca..


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 13:03 
Cytuj  
72 lvl
Po teleporcie do FotD bieglem w kierunku miasta i skrecalem w lewo.
I tam spedzalem wiekszosc czasu, czekajac na upragniona noc.
Mimo, ze lidera tych grupowych trzeba bylo na 3 razy, albo gloom i dwa razy, to i tak uwazam, ze byl to najlepszy spocik dla necrusa na tym poziomie.
Wszystkie mobki wciaz zielone, exp znosny i quest itemki szybko lecialy, wiec extra 0,3% wpadalo czesto.
Na spocie nizej, nawet majac +4 SoM, trzeba bylo zerka). Problem znikal na 73. ;P

73 lvl
W lesie jest jeden maly spocik, na ktorym sa jeszcze zielone mobki, dajace 9-12k expa (za dnia). Szybki respawn, stoi sie praktycznie w miejscu.
Wada jest to, ze jest czesto oblegany, a w nocy jest kiszka, bo moby cienkie.
Lokalizacja: telepnij sie z Rune do Swamp of Screams i biegnij w kierunku FotD. Po przejsciu przez mostek skrec pod gorke w prawo i jestes na spocie. Wyglada bardzo niepozornie, ale za dnia - najlepszy spot dla necro w grze, imho.

Gdy byl zajety, to CDL na Hot Springs w duo (tylko dla osob o mocnych nerwach i dobrym polaczeniu internetowym - chociaz ostatnio pojawil sie perm bsps lag i CDL to zabawa dla wariatow).

74 lvl
No, tu juz zupelna porazka. Nie ma kompletnie nic, zadnego dobrego spota z 1xhp mobami, ktore mozna ubic na 2 nuki z emp3.
Chociaz udalo mi sie znalezc male rozwiazanie. CDL na Blazing Swamps 8)
Pozyczylem od znajomego SoES z SA:BtB i zaczalem bic na spotach z Shamanami i Overlordami. Trzymalem hp na poziomie 1k i mialem wszystkie mobki na 2 strzaly. Szlo szybko i sprawnie, a w razie laga ten 1k hp byl niezastapiony i uratowal mi tylek niezliczona ilosc razy.
Mimo, ze exp zalosny 8-10k (2% na godzine), to wyfarmilem sobie wszystkie matsy potrzebne do nobla, a nadwyzki poszly za jakies 10 mln w buy shopach w Aden.
Gdy mialem dosyc BS, to szedlem na HS i tam zabawa w cdl przy obozie. Z SoeS:BtB na 74lvl mialem wszystkie moby na 3 nuki. Exp wypasik 18-20k za moba (6-8% na godzine).
Minusem jest jednak to, ze sie pada sporo. W ciagu tygodnia poszlo 8 brezow. :P Dobrze, ze klan ma zamek oraz program lojalnosciowy, dzieki czemu scrolle mialem praktycznie za free.

Obecnie w ogole necro juz nie expie, bo exp to tragedia.
Skupilem sie na MM, chociaz tylko i wylacznie jak jest wolny sweet spot w FotD.
A, ze z tym ciezko, to czasami MM nie gram w ogole (nie zrobilem ani % od piatku chyba).
Wiec bawie sie na olimpiadach.
7 wygranych i 5 porazek (24 punkty).
Na hero nie licze, ale aby jest milo.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 11
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 07:42 
Cytuj  
Ja mam wizarda i aktualnie jest na 29 levelu, expic go malo expilem ostatnio bo glownie sam sie doexpil podczas mego zwiedzania swiata l2 :P Przy okazji porobilem kilka questow itd ;)

Teraz chcialbym skolowac dzisiaj jakas grupke osob na raid bossa, jak wruce ze szkoly musze popytac czy ktos z klanu nie idzisze ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 08:35 
Cytuj  
heh tempt ja siedze na tym spocie juz od 72 lvl (ta gorka) fakt spot jest super i czesto oblegiwany ale dla necro po 72 nie ma lepszego miejsca w grze. Tylko mysle ze tego kto zaprojektowal fod a szczegolnie to miejsce powinni za jaja ciagac po asfalcie...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 08:51 
Cytuj  
hm a czemu nie np na shrine of Loyal ?
ja tam bylem na spsie i mialem wszystko na 3 strzaly, no ale sps ma jebniety matk, ..
mysle ze necro lecialby wszystko na 2
a i mozna probowac CDL (tylko te scavenger anty sa agro)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:00 
Cytuj  
prubowalem shrine cienko jest strasznie... moby musze walic na curse gloom i 2 nuki i exp bez rewelacji moze na 73-74 sie poprawi ale to nie predko bo chcem moja se doprowadzic do 70 lvl. Prubowalem jeszcze woa antylopki curse gloom i 3 nuki niezly exp nawet ale jakos tak to nie to dla nukera najelpiej jednak 2 nuki.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:19 
Cytuj  
Na 73 wciaz ta gorka, Piszpan. Co prawda, czesc mobow staje sie niebieska, ale nie zauwazylem jakiegos spadku expa.

+4 SoM, emp3, zerk2 i na 75lvl necro nie bylem w stanie ubic dwoma nukami mobow w Shrine of Loyal.
A exp tam cieniutki, 8-9k. To juz bym wolal bic niebieskie moby w lesie za 10. ;p Albo CDL na BS.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:20 
Cytuj  
a w tym pierwszym pokoju juz w samej shirine nie bedzie lepiej?

nie mialem nigdy wysokopoziomowego maga ale pamietam ze dorfem i HE sie tam swietnie expowalo na 75-77 lev
moby nie mialy ani agro ani sociala a chyba przy CDL najgorsze jest jak sie na Ciebie 2-3 na raz rzuca


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 18
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:21 
Cytuj  
Ja swojego Nekrusa przebralem w Demon Seta i z +3 Som & Emp 3 Lava Wyrmy, Ork Footmany i Snipery sa na BS na 2 strzaly :)


_________________
Server: Gustin
UltimatePablo - Soultaker 7x / Silver Ranger 7x

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:25 
Cytuj  
Z tego co testowalem szukajac spota, to juz bardziej od Shrine oplaca sie bic na BS shamany i overlordy - CDL mode on.
Exp jest taki sam jak w Shrine, a kasa nieporownywalnie wieksza (moonstone shards - 30k w buy shopach). Ze nie wspomne o mniejszych problemach logistycznych (no chyba, ze ma sie nobla), blizej do cywilizacji, latwiej o restock. I chyba latwiej o spota, bo ten pierwszy w Shrine to praktycznie 24/7 jest zajety przez ludzi robiacych 3rd class.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:41 
Cytuj  
Ultimate napisał(a):
Ja swojego Nekrusa przebralem w Demon Seta i z +3 Som & Emp 3 Lava Wyrmy, Ork Footmany i Snipery sa na BS na 2 strzaly :)

Tak trzymać!! DemonSet rules. Cieszę się, że ktoś jeszcze oprócz mnie to stosuje :D


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 11:37 
Cytuj  
Na sps jeszcze moge zrozumiec (40-76lvl), ale OMG - na necro albo sh?
Ze sklepowa potka acu mam 600 cast speeda. Minuta na rzucenie nuka to zdeka przydlugawo, imo.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 11:43 
Cytuj  
temptation napisał(a):
Na sps jeszcze moge zrozumiec (40-76lvl), ale OMG - na necro albo sh?
Ze sklepowa potka acu mam 600 cast speeda. Minuta na rzucenie nuka to zdeka przydlugawo, imo.

500 caast speed też wystarcza. Jeszcze można odpalać Body2Mind in meantime. Da się żyć. Tym bardziej że bijąc moby mniejsze od ciebie o 5 lvl zdarza się robisz to OneShotem. (testowane na SH68 w VoS)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 12:02 
Cytuj  
A co w przypadku agro, albo tych mobow, ktore sie klonuja, ze nie wspomne o tych grupowych?:)
-300 hp, znikomy p.def, zomg cast speed. :P
Chociaz... Adrenalinki nigdy za malo. :D


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 12:28 
Cytuj  
temptation napisał(a):
A co w przypadku agro, albo tych mobow, ktore sie klonuja, ze nie wspomne o tych grupowych?:)
-300 hp, znikomy p.def, zomg cast speed. :P
Chociaz... Adrenalinki nigdy za malo. :D

No to po koleji.

- agro w czym problem? Jedynie wtedy kiedy leci na ciebie jednocześnie > 2 moby to kaszana.
- tych co się klonują np BladeOfSplendor - nie ma problemu, spokojnie możesz wbić jeszcze Body2Mind
- na grupowe solo to przepraszam, ale nigdy celowo nie leciałem - mój SH kładzie się natychmiast
- jakie 300 HP? Poziom HP to ponad 2300HP. Rzadko kiedy schodzi poniżej 1400. (zapomniałem dodać że sprawę załatwia kijek z BtB, CON+4)
- Pdef jest około 600. Aby HP zjechało do zera moby muszą zadać około 15-18 ciosów.
Da się żyć.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 12:36 
Cytuj  
Sorki za kontynuowanie tego offtopa, ale takich fajnych postow dawno tu juz nie widzialem. Masa szczegolowych informacji o spotach - tego wlasnie bardzo potrzebuje dla mojego HE. Oczywiscie znam duzo spotow, ale jakos nic mi nie pasuje, a mam wrazenie, ze exp powinien mi isc troszke szybciej. Tkwie caly czas na ForsakenPlains; na niebieskich mobkach robiac z siebie karabin maszynowy i sniffer pokazuje mi, ze mam 2x lepszy exp niz np. na VoS. Probowalem juz szukac, ale zawsze jakas porazka - np. na BlazingSwamp mobki z archery weakness to totalna porazka (malo ich i za duzy obszar). Codziennie wieczorem szybko sie loguje zeby przynajmniej kilka % zrobic i totalnie brak mi czasu na szukanie czegokolwiek, a weekend to siege, albo alty expie. Posiadam support w postaci PP i nawet BD expie, zeby sprobowac w nekropoliach (!), chodzi o HE-65lvl w topA i o spoty solo. Bardzo bym prosil o rady podobne do tych dla necro.

Wiem o nie skonczonej ilosci postow pt. "spot dla HE" i nie pamietam, zeby byly tam jakies konkrety i szczegoly jak w tym offtopie wiec i w nim moja nadzieja xD Pozdrawiam.

ps. Arkadek: Nie zamykaj watq plsss XDDD
EDIT Arkadek: jak będą bluzgi leciały to zamknę :)


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 13:19 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
No to po koleji.
- tych co się klonują np BladeOfSplendor - nie ma problemu, spokojnie możesz wbić jeszcze Body2Mind
- jakie 300 HP? Poziom HP to ponad 2300HP. Rzadko kiedy schodzi poniżej 1400. (zapomniałem dodać że sprawę załatwia kijek z BtB, CON+4)
- Pdef jest około 600. Aby HP zjechało do zera moby muszą zadać około 15-18 ciosów.


Kurde, jak ja bilem, to w 99% ten klonujacy sie mobek telepal mi sie pod nogi i bardzo czesto przerywal casting. Dlatego, gdybym cast speed mial ~500, to szansa na przerwanie wzrasta.

Odnosnie HP, dalem tam '-', czyli minus 300, bo tyle odbiera DemonsSet. :) (no, ale Btb lvl5 zalatwia sprawe w Twoim przypadku).
600 p.def? O.o Bylem swiecie przekonany, ze mialem ok. 450, max 500 z reguly. Az sie pozniej logne i ubiore. :P
Dlatego hp szlo w dol bardzo szybko, czesto ratowalem sie potkami.
VoS to taka specyficzna lokacja, gdzie jest masa mobow, na bardzo malym terenie, ktore bardzo czesto spawnuja sie za plecami i lapia agro albo social.
Dlatego ciezko mi sobie wyobrazic efektywne expienie z praktycznie zerowym cast speedem.
A moze to ja po prostu taki niezgrabny bylem. ;p


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 13:42 
Cytuj  
temptation napisał(a):
Kurde, jak ja bilem, to w 99% ten klonujacy sie mobek telepal mi sie pod nogi i bardzo czesto przerywal casting. Dlatego, gdybym cast speed mial ~500, to szansa na przerwanie wzrasta.

Odnosnie HP, dalem tam '-', czyli minus 300, bo tyle odbiera DemonsSet. :) (no, ale Btb lvl5 zalatwia sprawe w Twoim przypadku).
600 p.def? O.o Bylem swiecie przekonany, ze mialem ok. 450, max 500 z reguly. Az sie pozniej logne i ubiore. :P
Dlatego hp szlo w dol bardzo szybko, czesto ratowalem sie potkami.
VoS to taka specyficzna lokacja, gdzie jest masa mobow, na bardzo malym terenie, ktore bardzo czesto spawnuja sie za plecami i lapia agro albo social.
Dlatego ciezko mi sobie wyobrazic efektywne expienie z praktycznie zerowym cast speedem.
A moze to ja po prostu taki niezgrabny bylem. ;p

Cholera może się rąbłem z tym PDEF (znaczy miałem DemonSet +6+6+4, oraz BWHelm+3, BWBoots+4). Ale odnośnie tego że moby tam biły mnie po 100-150 points to jestem pewien. Casting speed 500 jest może niski ale nie jest to tragedia. Spokojnie wystarcza na dwa szybkie Hurricany ew DeathSpike.
PS. Tempt - ja jeszcze jednego nie dodałem - miałem na sobie buffy od SE (Greater Conc lvl 4). Tak sobie myślę, że zbyt dużo czynników wpływa na efektywność walki, aby jednoznacznie móc robić porównania...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 14:33 
Cytuj  
1. co do setow:
myslalem o nm secie (+matack) pod pve nie wiem czy ktos testowal bylbym wdzieczny za uwagi.
2. Co do VoS jest best spot dla nukerow 55-72, ja tam zaczalem nekruchem od 55 lvl w demon secie i +8 homu i exp lecial jak marzenie, wliczajac nawet fakt ze padalem nawet i po 7-10 erazy dziennie) (d i c grade jews) jak dorwalem soma i dc seta to bylo juz w ogole super, nie ma lepszego spota dla nukerow.
3. Co do HE hmm ja bym na twoim miejscu z pp expil w vos jednak jest pare ladnych spotow gdzie zapuszczasz snipa i masz mase mobow w zasiegu nie musisz biegac, polecam ci spocik kolo entrance za mobkiem ktory daje questa,lub nastepny lecisz prosto, za nim jest nastepny i pozniej nastepny troche w prawo taka mala zatoczka nie za duzo mobkow ale idzie ladnie, ja pamietam swojego sr expilem w fg no ale wtedy nie bylo vos, sprubowac mozesz jeszcze beast farm i sa takiemobki kolo goddard, wystarczy ze za brame wylecisz 1/2 hp daja cos 5.5k expa ale powinny byc na strzal 2 no moze 3, jak masz holy weapon to sptubuj jeszcze shrine na tym 1 spocie, tylko 1 mob aggro, nie social exp znosny mozesz snipowac latac nie trzeba ale nie wiem czy 65 lvl da rady, jesli masz bd i pp to idzcie do woa chyba jednak, bijcie antylopki i te pieski, pp rootuje ty z bd konczycie exp powinien byc super moze z lekka wolny. Aha wybrucuj jeszcze okolice devastated castle z pp i bd bedziecie tam sieczke robic szybka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.