mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 10:09 
Cytuj  
Cytuj:
To może i ja spytam. Szukam spota na solo OL 68 lvl


Hmm OL solo to troche hardcore - ale pod Gottard sprobuj polowki bic.
(antylopy,buffalo itp )


_________________
Gram bo lubie.
TEON
SH 7x "FreeWill" Clan member

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 10:22 
Cytuj  
Próbowałem już - według sniffera mam tam gorszy exp niż na FoD.
Wiem, że OL solo to hardcore. Każdy mówi, że klan/ally powinien expić swojego OL`a, ale z racji niestandardowych godzin mojej pracy mogę jedynie grać rano do południa lub w nocy. No i rano często nie mam z kim grać, więc szukam jakiejś efektywnej lokalizacji do solo bo o random party nie mam co marzyć.

A tak na marginesie to z innych postów OL`ów np. na l2guru wynika, że też muszą solować często. Rozbawiły mnie takie trzy teksty z wątku OL vs WC (napisane przez gości grające właśnie tą klasą):


"Dominator > all
But you probably never reach 3rd class cause nobody will party you, and you'll end to solo...... which will get you bored and then make you reroll....Also you have to have like 2-3 armor sets/weapons depending on what you are doing (pvp, pve etc) and TBH nobody will party you so you'll endup soloing with scrolls and shit and basically reroll.."


"Don't be stupid: go WC.

OL sucks unless you're in a megazerg and lvl 66+. Trust me nobody will want to group with you. In fact they will see you and ask whether you are WC or OL and when you tell them you will get "Oh.." as a response and no invititation to party.

As an OL trying to get groups outside of ally makes you the most useless support class in the game aside from dwarves (if you have a pve setup), or even more useless than dwarves if pvp setup."

Z tym invite do party bo ludzie myślą, że jesteś WC to szczera prawa. Czasem dostaję pm`a "Wanna party ? " - "But I`m an OL" - "Oh, sry...."

I teraz nalepszy tekscik

"i have played an overlord since open beta, i'm a dominator, i still don't get pve groups. i have become zen-like, a true child of buddha. i count on no one for my own advancement. this is how i have learned to cope with such troubles

unless you have people willing to group with you, and gimp their exp, you have no chance of survival. if you do not have a full clan ready to take on the massive group endeavor of leveling an overlord, you have no chance of survival."


Ostatnio edytowano 6 lut 2007, 10:35 przez Lokken, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 10:39 
Cytuj  
Sama prawda... a później ludzie marudza "a czemu nie mamy OL'a w klanie? Przydałby się na raidy/pvp" ;)
Takie życie. Anyway trzymam kciuki ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 11:58 
Cytuj  
68 to całkiem niezły lvl ;]
Już bliżej niż dalej do 78... W każdym bądź razie gratuluję wytrwałości - kilka razy do OL'a podchodziłem i wysiadałem :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 12:00 
Cytuj  
Hazard zaprasza... 2 OL juz na subie, a trzeci pod 70. ;-)

Generalnie, odkad pojawila sie lokacja Pagans Temple - mozna spokojnie zapraszac OLa do party, nawet zeby sobie leachowal.
2 lucznikow, sws, bd, healer i PP boxie.
Albo zamiast healera kolejny lucznik, z tego co widzialem OL daje rade utrzymac ludzi przy zyciu.
Ewentualnie zamiast lucznikow, mozna daggerow albo gladow (nawet 6x).


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 13:40 
Cytuj  
pooma napisał(a):
68 to całkiem niezły lvl ;]
Już bliżej niż dalej do 78

o.O tu bym sie kłócił


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 13:46 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
pooma napisał(a):
68 to całkiem niezły lvl ;]
Już bliżej niż dalej do 78

o.O tu bym sie kłócił

Haha przecież wiem jak jest :]
Chodziło mi o czysto rachunkowe różnice :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 14:26 
Cytuj  
Dzięki za gratki i propozycję (ale klanu nie zmienię ;p). Ogólnie nie jest tak źle, wieczorem prawie zawsze mam party. No ale więkoszość ludzi w klanie musi wstać rano do roboty i nie może grać tak długo jak ja (bo ja mogę sobie pospać bo robotę zaczynam o 15.30 ^^), więc często po rozpadzie party lub rano chciałbym gdzieś posolować - dlatego pytałem o poradę. No ale chyba wydaje się, że nie ma dobrego miejsca dla mojej postaci.

Ech... gdyby znowu pojawiło się coś ala Frozen Valley z zbugowanym expem. Wysolowałem tam moją postać od 58 do 65 lvl na wilkach i golemach.
Na 62 lvl na najlepszym spocie potrafiłem tam wyciągnąc 3kk exp na 1h solo selfbuff.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 15:28 
Cytuj  
no a moze jednak sprobuj shrine duza zaleta tej lokacji jest to ze moby nie sa social i malo agro jest nawet jeden spot gdzie jest 0 agro.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 43
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 22:34 
Cytuj  
Tez polecam shrine, tam soluje sobie moim SK jak nie moge złapac party i idzie bardzo dobrze, poza tym możemy iść w dwójke tam.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 09:22 
Cytuj  
Ja wysolowalem de facto do 60. Dalem sobie spokoj.
Teraz do niego wrocilem... zobaczymy, jak dlugo mi sie uda pociagnac.

Ken: To moze mnie wezmiecie na leecha? :P
Jestem taka gola i bezbronna, hehe 8)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 09:03 
Cytuj  
ktos xpil jakiegos daggera? Jakies pomysly 30-70 lv ?
Dzis sprobowalem w cata z SE na plecach, VR fajnie bo mozna zapomniec o HP, tylko co sie kurde stalo z tym niby mega xp o ktorym tyle wczesniej slyszalem?
Ktos probowal w cata solowac daggerem i ma dobre wspomnienia ?
Bo u mnie xp bez rewelacji, kasy wypada malo, fakt ze nie trzeba duzo biegac, ale biegajac na powierzchnii i tak bede mial xp/h wiekszy ...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 10:17 
Cytuj  
Ai napisał(a):
ktos xpil jakiegos daggera? Jakies pomysly 30-70 lv ?
Dzis sprobowalem w cata z SE na plecach, VR fajnie bo mozna zapomniec o HP, tylko co sie kurde stalo z tym niby mega xp o ktorym tyle wczesniej slyszalem?
Ktos probowal w cata solowac daggerem i ma dobre wspomnienia ?
Bo u mnie xp bez rewelacji, kasy wypada malo, fakt ze nie trzeba duzo biegac, ale biegajac na powierzchnii i tak bede mial xp/h wiekszy ...

Ja do 40lev właśnie w catakumbach siedziałem z SE. Bierzesz duży pokój, ewentualnie duży i mały i mobki powinny spawnować się w sam raz.

40-46 - Aligator island, tam na północ od port place masz duży bardzo gęsto zaludniony spot z samymi mobkami HPx2. Super XP.
Dodatkowo masz tam 3 questy: na aligatory, na części mapy i ogólnie na potworki z AI.

46-52 - Pavel Ruins: tam masz generalnie 3 "pokoje", niestety cześto gęsto zasiedlone przez boty. Najlepszy jest ten najmniejszy, respawn jest tam najszybszy, masz sporo mobów koło siebie wiec i biegać za dużo nie trzeba.
+ Quest na low. B grade Weapon Recipe 60%

52+ - tu są schody imo, bo osobiście nie znalazłem spotu z tak masowym XP jak do tej pory. Może oel mahumy/cmentarz?
Jak znam życie pewnie spowrotem katakumby (kwestia tylko znalezienia odpowiedniego spotu z dobrym respawn rate).

Jakieś propozycje?

W B grade już spokojnie można z normalnym party biegać - także dalej nie szukałem, bo co jak co ale solowanie to jedna wielka porażka. Po 30min spać się chce.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lut 2007, 10:21 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 10:19 
Cytuj  
Daggerem do 40 mysle, ze najlepiej z lukiem (OE lxb) i na EG robic pustke - ten spot na gorze, pierwsze schody w prawo. Moby powinny byc na 2 strzaly - exp leci jak szalony. Ewentualnie dobic 40stke na FieldsOfSilence na tych latajacych wezach 1/2hp. Po 40 party w cata z BD juz z nozem. Osobiscie robilem tylko HE i 40stke zrobilem w kilka dni. POzdrawiam


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 10:24 
Cytuj  
malum napisał(a):
Daggerem do 40 mysle, ze najlepiej z lukiem (OE lxb) i na EG robic pustke - ten spot na gorze, pierwsze schody w prawo. Moby powinny byc na 2 strzaly - exp leci jak szalony. Ewentualnie dobic 40stke na FieldsOfSilence na tych latajacych wezach 1/2hp. Po 40 party w cata z BD juz z nozem. Osobiscie robilem tylko HE i 40stke zrobilem w kilka dni. POzdrawiam

Te latające mobki 1/2HP na FoW to porażka. Niby jest ich tam bardzo dużo ale wolno się respawnują i mardzo mizerny XP z nich jest.
dużo lepiej sprawdza się bieganie z daggerem na mocno zaludnionym spocie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 11:52 
Cytuj  
52=60 apo solo/duo najlepszy exp.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 12:12 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
52=60 apo solo/duo najlepszy exp.

Tak też myślałem ;)
A jakaś alternatywa może? Apostate to bardzo tłoczne miejsce ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 12:52 
Cytuj  
a te nowe tereny ponoc w ice giant cave bodajze jest niezly exp, no i ev ale nie wiem czy po 52 nie sa tam blue moby.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 14:05 
Cytuj  
Moim zdaniem dla daggerow najlepsze sa tumby.. nie warto abwic sie w 1x hp moby. A od 65-66 polecam pagan... na 67 w 1h robie 5% + quest za ktory mozna dostac EWS.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 14:17 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
Moim zdaniem dla daggerow najlepsze sa tumby.. nie warto abwic sie w 1x hp moby. A od 65-66 polecam pagan... na 67 w 1h robie 5% + quest za ktory mozna dostac EWS.

No offence ale na 67 5%na 1h to ja swoim BH robiłem, nie pomyliłeś czegoś?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.