mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 23:52 
 
Piszpan mysle ze na wszystkich serwerach kazdy szanowany sie klan jest anty bot/pwrlv czasami tez anty ebay. Rowniez postacie korzystajace z takich uslug jak i kupowane od graczy ktorzy normalnie kiedys xpili maja zla reputacje. Ale nie mowimy tu o reputacji tylko o tym ze wielu graczy robi sie pussy na 7x bo zal im xp. Wiem jak to wygladalo gdy z Havem biegalismy i szukalismy zaczepki. Gracze 5x czy 6x jeszcze walczyli, ale gdy zaczepialismy samotnego 7x to moglismy mu na glowe sikac a koles stal w miejscu, natomiast gdy zaczepialismy juz dwoch lub wiecej to czasami walczyli, ale gdy padli to straszyli kolegami 78+

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 00:28 
 
Piszpan napisał(a):
chyba bedzie znowu male flame a'la teon :D
u nas w klanie za botowanie,ebuy, itd jest kick w sumie sie jeszcze nawet nie zdazylo zeby ktos wylecial za to i nie wiem jak u was ale na bartz botowane chary maja zla reputacje i malo ktore porzadne ally/klan ma takich u siebie.

Eee ja bym powiedział, że każdy klan gani i w każdym można takich znaleźć ;) IMO nie ma się co czarować, dziś już nie rozrużnisz kto jest "legit" a kto nie. Czy ten toon, którym grasz należy do ciebie od poczatku czy kupiłeś od kolegi, który quitował. Gdyby tak było jak piszesz farmerzy sami dali by sobie spokój z L2 ;)
Dla mnie to jest największa hipokryzja w wykonaniu graczy L2. Czarowanie się gdy wiadomo, że jest inaczej.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 08:00 
 
Ai: Szalencze moj drogi, Kendo ma niestety wiele racji. Kiedy ktos zaczyna grac JEDYNIE po to, zeby pokazac swojego e-penisa i w tym celu od "godziny zero" boci gdzies po katach, to przypadek mamy jasny.
Ale co ma powiedziec np. zbanowany za uzycie "niewalsciwego jezyka" noble, albo 76+ (byly takie przypadku na Teonie)? Siasc i podciac sobie zyly, bo spedzyl x lat expiac uczciwie, albo stwierdzajac "fuck it" i wlaczyc bota i doszusowac szybko do innych z klanu.
A co mialbym zrobic np. ja dzisiaj w sytuacji, gdyby i Prod, i Hav zrezygnowali z gry? Latac na 60 lvl w devotion secie z mace i bez zadnej bizuterii? No w sumie tak teraz latam, bo Prod sie zdeaktywowal, a Hav zarabia na splate, ale jest jakas szansa, ze sie wyprostuje.
Co ma zrobic zhakowany gracz, ktory nie ma akuratnie klanu, czy zbyt wielu znajomych (bo taki wybral sobie styl grania)?
Co ma zrobic oszukany gracz, ktory musialby oddac klanowi/aliansowi wycyganiony od niego nie swoj sprzet?

Co do "pussowania": dziwisz sie? Przy tak absurdalnym systemie strat i zyskiwania expa (i proporcji czasu jakie potrzeba aby jedno zrekompensowac drugim) ludzie maja do wyboru albo bot, albo powerlvl u farmerow, albo szanowac to co maja.
Top klany i alianse maja mozliwosc lock-downu lokacji do expienia i tam odrabiac, stac ich na brezy, maja biszkopty z niezlym lukrem i niemal gwarancje, ze goli nie zostana, jezeli im sie cos stanie ze sprzetem (zakladajac, ze nie bedzie to ich wlasna glupota).
Co z tego ma normalny gracz?

Ta gra ma byc zabawa dla mnie - jezeli w nia gram, to w taki sposob, zebym JA mial z tego przyjemnosc. Nie gram i nie bede gral w sposob jaki ktos inny uwaza za jedyniesluszny (bo jego to bawi), a ktory mnie nie odpowiada. Ty mozesz uwazac, ze cala ta gra jest rozbudowanym dodatkiem do prymitywnego w swych rozwiazaniach systemu PvP. I masz do tego swiete prawo. Tak samo jak ja, czy inni, mam prawo uwazac PvP za dodatek do gry. Dodatek, z ktorego moge korzystac kiedy mi to odpowiada, a ktory moge olac, kiedy mam ochote sie po prostu posocjalizowac ze znajomymi, nawet przy czyms tak odmozdzajacym jak tluczenie mobow.

Ale zeby nie bylo, ze tylko off top.
Moja dziewczynka zdropila wczoraj leather gloves na mainie i czesc setu devotion na krasku.
Zuch dziewczyna, moze pojdzie w slady Ai...


Posty: 46
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 13:13 
 
Kabra napisał(a):
Aelion napisał(a):

No i? To że kilka osób w Fusion botuje nie znaczy że wszyscy tak robią. A zresztą ja tu gram dla ludzi i chuj mnie obchodzi w jaki sposób oni zabijają moby. To jest gra PvP.


"Kilka" to malo powiedziane ^^ Nawet wasz hero botuje ^^

Wole sam wylevelowac swoja postac i nia pozniej karac, niz zeby zrobil to za mnie jakis program. Co to za radosc walczyc postacia, ktora sie kupilo albo wybotowalo ;/ Kiedy wygrywam legit postacia to mam satysfakcje, ze moj wklad wlozony w jej stworzenie nie poszedl na marne.

Zastanawiam sie czy w koncu cos a propo boterow z fusion zostanie zrobione, bo nie ma co liczyc na to, ze zostana wydaleni z klanu, w ktorym 90% czlonkow uzywa l2w... Pozostaje liczyc na NCSoft.


_________________
offensive|Pshepyoor
+20 Assasin

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 13:58 
 
Pshepyoor napisał(a):
Wole sam wylevelowac swoja postac i nia pozniej karac, niz zeby zrobil to za mnie jakis program. Co to za radosc walczyc postacia, ktora sie kupilo albo wybotowalo ;/

Jedni czerpią z tego radość, inni nie. Live with it. Nie ma sensu rozpoczynać kolejnego flame'a na ten temat. To że robisz tak czy inaczej nie znaczy że jesteś w pewien sposób lepszy/gorszy od innych.

Kendo napisał(a):
A najlepsze jest to, ze kase na ten caly projekt wylozyl moj CL.

Farmerzy nie mają czasu zarabiać kasę :wink:
A tak na poważnie - grats i powodzenia w kolejnych craftach, bo noblesse bez Tat seta to wstyd =]


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 46
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 14:39 
 
pooma napisał(a):
Pshepyoor napisał(a):
Wole sam wylevelowac swoja postac i nia pozniej karac, niz zeby zrobil to za mnie jakis program. Co to za radosc walczyc postacia, ktora sie kupilo albo wybotowalo ;/

Jedni czerpią z tego radość, inni nie. Live with it. Nie ma sensu rozpoczynać kolejnego flame'a na ten temat. To że robisz tak czy inaczej nie znaczy że jesteś w pewien sposób lepszy/gorszy od innych.


Jestem lepszy patrzac pod wzgledem zasad i idei stworzenia tej gry :P

Ale masz racje, nie pozostaje mi nic innego jak raportowac i podawac dowody i moze cos to da i boterzy dorobia sie bana.


_________________
offensive|Pshepyoor
+20 Assasin

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 15:22 
 
Kabra napisał(a):
"If you can`t beat them, report them!!!!1!111!!!1!" gf


If you can`t beat them - bot and ebay?

Tak wg. Ciebie powinna wygladac ta gra?
Wole zaraportowac bota i liczyc, ze NC cos z tym zrobi, niz sam zaczac postepowac jak raportowane przeze mnie osoby.
Myslec! Myslec!


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 46
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 15:30 
 
Kabra napisał(a):
"If you can`t beat them, report them!!!!1!111!!!1!" gf

Pshepyoor napisał(a):
Jestem lepszy patrzac pod wzgledem zasad i idei stworzenia tej gry

Zapomniałeś dodać, że mamusia jest z Ciebie dumna.


Nigdy nie zareportowalbym gracza, ktory osiagnal to co ma grajac legit.
Place i wymagam.
Mama jest ze mnie bardzo dumna, uczyla mnie kiedys, ze boterow trzeba tepic.


_________________
offensive|Pshepyoor
+20 Assasin

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 15:51 
 
i jak zwykle teon... :(
jesli koles jest legit to ciezko zrozumiec osoby ktore sie czepiaja go bo przeciez sam zapracowal na wszytsko, jesli bot-ebuy coz leniwy pewnie itd. ale tez czlowiek tylko niech nie mowi patrzaj jaki uber jestem wypas i jak rozpierdzielam all moim uber charem 80/80 z +6 s set-em i +10 s bronia.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 16:36 
 
Piszpan. Kabra i Pshepyoor nie sa z Teona. Wy macie cyba jakies problemy ze soba :D ciagle jakies pitolenie o Teonie..


Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 17:26 
 
Blizz napisał(a):
Kabra napisał(a):
"If you can`t beat them, report them!!!!1!111!!!1!" gf
Zapomniałeś dodać, że mamusia jest z Ciebie dumna.


Wiesz co ? Idiota z ciebie.


+1

Zapewne wielu ludzi nigdy nie postuje na tym forum ze wzgledu na "boterski" klimat tu panujacy. Ja sam zagladam tu juz zadko. Wspolczuje Wam. Wierze, ze kiedys mieliscie inne podejscie do tej gry.

A do kogo ja pisze? - do 90% forumowiczow tutaj postujacych; jestescie tutaj prawie sami, czasami tylko ktos nowy zawita i ucieka w poplochu. Powinniscie sobie zdac sprawe, ze jednak jestescie w mniejszosci. Jak to jest wogole mozliwe, zeby cos takiego dzialo sie na tak powaznym forum? MMORPG.PL/LINEAGEII = cos jakby GAMEhaqs (czy cos takiego). Watpie, zeby to potrawalo jeszcze dlugo bo przeciez kazdy normalny czlowiek wie, ze oszukiwanie/botowanie jest zle - wiec mamusia z synka botujacego napewno nie moze byc dumna :D


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl


Posty: 43
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 17:36 
 
Pshepyoor napisał(a):

"Kilka" to malo powiedziane ^^ Nawet wasz hero botuje ^^

Zastanawiam sie czy w koncu cos a propo boterow z fusion zostanie zrobione, bo nie ma co liczyc na to, ze zostana wydaleni z klanu, w ktorym 90% czlonkow uzywa l2w... Pozostaje liczyc na NCSoft.

Wiesz... za botowanie w fusion są kicki, tamci z filmiku nie zostali wywaleni tylko dlatego że że są bliskimi znajomymi CL w RL i dostali ostatnią szansę. Każdy następny już wylatuje bezpowrotnie (patrz badmafia).
Hmmm 9 z 62 = 90%? ^^

PS. Nie widziałem tego posta wcześniej >.<

Blizz napisał(a):
Wiesz co ? Idiota z ciebie.

Ok wiem, idiotycznie odpowiedziałem na tego posta, pewnie dlatego że nie widziałem wcześniejszego.




Może ktoś ten śmietnik usunąć?

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 19:15 
 
Popieram botowanie w L2 i nie dziwię się żadnemu z was. Tą grę powinni sprzedawać w komplecie z walkerem.

malum napisał(a):
A do kogo ja pisze? - do 90% forumowiczow tutaj postujacych; jestescie tutaj prawie sami, czasami tylko ktos nowy zawita i ucieka w poplochu.

A myślałem, że tylko ja to zauważyłem. :roll:
Niestety w przypadku, gdy adminowi na tym nie zależy, sam nic nie wskórasz.


Posty: 2
Dołączył(a): 18.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 20:02 
 
adminowi na tym nie zalezy bo sam jedzie na bocie..
taka prawda, około połowa polaków grajacych na retailu to boty ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 20:37 
 
a co ma piernik do wiatraka....

czy chcecie by mod banowal kasowal kazdy watek nie zwiazany z odpowiednim tematem ??
zacznijcie sie sami kontrolowac, a pozniej wymagajcie czegos od innych :>


a co do faktu botowania/ i etc.. no coz
Wiesz jakbym mial grac i np teraz po 3 latach zostalbym zabanowany za jakas 'klotnie' z farmerami z uzyciem brzydkich wyrazow bym sie wkurzyl :>

dlatego gram jak gram, robie co robie, i w sumie nikogo nie powinno to interesowac :>>
a wogole flame-offtopic ><

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 21:08 
 
zax napisał(a):
Popieram botowanie w L2 i nie dziwię się żadnemu z was. Tą grę powinni sprzedawać w komplecie z walkerem.


:lol: :lol: :lol:

Do wsyzstkich legit polakow => ciekawe jak wielu z waszych kumpli kupuje adene. Botowanie jest jeszcze latwo wykryc, ale kupno adeny to juz problem. Smiac mi sie chce jak slysze ze tu kazdy botuje, ze jestesmy w mniejszosci itp, choc kiedys pewnie pisalbym podobnie....niestety ponad 3lata w L2 zmienily mi troche podejscie do gry i choc nie botuje i nie kupuje adeny to mam juz gdzies graczy ktorzy to robia, bo to tylko ich sprawa i nic mi do tego. Gra ma dostarczac fun, wiec niech kazdy gra tak jak chce, wkoncu za to placi.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 22:35 
 
lol co jak co ebay [adena] to dla mnei pol biedy [sam nie kupuje] ,ale zeby botowac ? porazka wolal bym grac w plemiona.pl 24/7 :O moim zdaniem ktos kto lubi oszukiwac ,a w szczegolnosci samego siebie [botowanie w l2 i wmawianie sobie ze to nic zlego] prawdopodobnie w zyciu tez klamie i kradnie ,a i tak pewie uwaza ze to nic zlego ^^'

ps. wyjebal bym to w pizdu caly ten topic !


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 22:39 
 
Ai napisał(a):
niestety ponad 3lata w L2 zmienily mi troche podejscie do gry i choc nie botuje i nie kupuje adeny to mam juz gdzies graczy ktorzy to robia, bo to tylko ich sprawa i nic mi do tego. Gra ma dostarczac fun, wiec niech kazdy gra tak jak chce, wkoncu za to placi.


Mądrze prawi, kiedys mialem do tej gry takie samo podejscie jak Ai na poczatku i wielu innych, w ktoryms momencie zrezygnowalem z L2 na rzecz wow - bo mialem dostyc botow/ ebaya. Po kilku miesiacach wrocilem bo brakowalo mi czegos (grindu, ludzi), i odnalazlem w tej grze to co mi sie podoba, nie musze byc najsilniejszy, wystarczy mi ze mam tu przyjaciol, ktorzy mowia tym samym jezykiem, lubia robic to co ja, ludzi ktorzy moga na mnie polegac i ktorym moge pomoc (to mi spawia chyba najwieksza przyjemnosc) tu moge sie odprezyc. Przeciez ja nie musze botowac, wydawanie kasy na kupno adeny uwazam za slabosc, choc mam znajomych ktorzy to robia i wcale to nie sa idioci czy tez oszusci, poprostu nie maja czasu na to by zarabiac w swiecie adeny robia to w realu i ich stac, kto mi dal prawo zagladac do ich portfela?
Czmu oceniacie innych i ich potepiacie? poszukaj w tej grze to co tobie sprawia radosc albo zrezygnuj i moze nie ogladaj sie na innych bo to raczej wyglada jak zazdrosc, dobrze jest trzymac sie swoich zasad, ale uwazam, ze nie mozna ich narzucac innym, bo to sa twoje zasady.
Piszpan "i jak zwykle teon... " moze dlatego Teon, ze tam sie cos dzieje i ludzie sie dobrze bawia? maja o czym pisac, choc ostatnio widze, ze to forum umiera, mimo, ze jest tu masa ciekawych informacji i ludzi ktorzy znaja sie na tej grze, dodatkowo wedlug mnie lepszy mod (moje prywatne zdanie), po co zamykac ciekawy temat ktory cieszy sie zainteresowaniem, moze lepiej wyciac glupie i chamskie odzywki?

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 23:34 
 
Jasne, nie przeszkadza mi, ze ludzie botuja i kupuja adene/sprzet na e-bay.
Nie przeszkadza mi do czasu, az nie zaczynaja psuc mojej gry i sprawiac, ze gra przestaje byc dla mnie przyjemna.

Lubie wojny i pvp, ale ta czesc gry przestaje mi sie podobac, gdy przychodzi mi walczyc z kolesiami ktory wyskakuja nagle na 78lvl z full S grade/epicka bizuteria.

Bo nie mam szansy z nimi, bo im nie zalezy na % i nawet jak w koncu mi sie uda, to oni to maja w dupie, bo znowu przybotuja czy kupia cos na ebay (a ja w miedzyczasie strace mase czasu na lizanie ran).

U mnie w klanie jest pare osob, ktore kupily adene, jest jedna osoba, ktora miala powerlvl, ale te osoby graja nie uprzykrzajac nikomu zycia. Nie griefuja, nie walcza o Aden, ani nie wykorzystuja bledow gry do wyciagania ludzi na hero.

Jak ktos nie potrafi grac bez oszukiwania, to po jaka cholere bierze sie do offi ? Czemu nie pojdzie sobie na priva i tam robi co mu sie podoba.

Ja tez place za gre i dlaczego jakis kasiasty pajac ma mi psuc przyjemnosc gry?


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 07:45 
 
Wczoraj wpadla Puma leather shirt.
I nie, nie zartuje - to dla mnie JEST powod do pochwalenia sie. 8)

Ai, Kard i reszta: O botowaniu i czitowaniu mozna pisac duzo i bez sensu. Wam to nie przeszkadza, mnie to przeszkadza mniej lub bardziej, ale tego nie zaakceptuje nigdy i tyle.
Bo jak mowi pewna zasada: Twoja wolnosc konczy sie tam, gdzie zaczyna sie moja. Tak do "funu", jak i do robienia innych rzeczy. A ja placac i akceptujac pewne zasady narzucone przez tworcow gry wymagam tego samego od innych. To zas, ze tworcy sa debilami i pazernymi jelopami nie zwalnia mnie nijak z ich przestrzegania i nie zmienia faktu, ze te zasady obowiazuja tak dlugo, jak dlugo nie zostana oficjalnie odwolane.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.