mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 08:47 
 
Kabra napisał(a):
Pshepyoor napisał(a):
Wiesz... za botowanie w fusion są kicki, tamci z filmiku nie zostali wywaleni tylko dlatego że że są bliskimi znajomymi CL w RL i dostali ostatnią szansę. Każdy następny już wylatuje bezpowrotnie (patrz badmafia).
Hmmm 9 z 62 = 90%? ^^


Ja Ciebie prosze ;] Nie wiem czy nie orientujesz sie w tym co sie dzieje w twoim klanie albo moze nie chcesz sie orientowac. Ale w przeciagu ostatnich 2 dni widzialem 3 filmiki na temat botujacych Fusion. Ci ludzie chyba juz podostawali 100 ostatnich szans. Ale nvm niech graja jak chca, tylko uspokojcie Halad'a. Nie wiem ile on ma lat ale zachowuje sie gorzej niz moj 4 letni siostrzeniec ;F


_________________
offensive|Pshepyoor
+20 Assasin

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 10:13 
 
Szaman napisał(a):
Wczoraj wpadla Puma leather shirt.
I nie, nie zartuje - to dla mnie JEST powod do pochwalenia sie. 8)

Ai, Kard i reszta: O botowaniu i czitowaniu mozna pisac duzo i bez sensu. Wam to nie przeszkadza, mnie to przeszkadza mniej lub bardziej, ale tego nie zaakceptuje nigdy i tyle.
Bo jak mowi pewna zasada: Twoja wolnosc konczy sie tam, gdzie zaczyna sie moja. Tak do "funu", jak i do robienia innych rzeczy. A ja placac i akceptujac pewne zasady narzucone przez tworcow gry wymagam tego samego od innych. To zas, ze tworcy sa debilami i pazernymi jelopami nie zwalnia mnie nijak z ich przestrzegania i nie zmienia faktu, ze te zasady obowiazuja tak dlugo, jak dlugo nie zostana oficjalnie odwolane.


Szaman od kad pamietam zawsze narzekales, wiec widze, ze jestes twadry w swych zasadach :p . Piszesz o zasadach narzuconych przez tworcow tej gry, ktorych to zasad nawet oni nie przestrzegaja? Postepki postaci w grze sa odzwierciedleniem zachowania ludzi w realu, bo za kazda teksturka w grze stoi jakis czlowiek, czy to grajacy uczciwie, czy tez za pomoca walkera, wiec nie rozumiem waszego oburzenia. Przeciez nikt nikogo nie zmusza do grania w l2, a przynajmniej wiekszosc osob tu grajacych zna na tyle ta gre, ze doskonale wie jak ona rzeczywiscie wyglada. Ja gdy namawiam ludzi do gry w l2 zawsze mowie im o botach i ebayu, zeby pozniej nie byli w szoku i sie nie rozczalowali. A co do zasad zazwyczaj przestrzegamy ich gdy sa dla nas wygodne, gdy nam nie odpowiadaja to probujemy je obejsc. Dla Ciebie te zasady (ktorych trzyma sie niewielu) sa wygodne, bo daja Ci mozliwosc narzekania. Ja gram tak jak ty (moze nie dokonca bo u mnie komp chodzi 24/24h) i nie narzekam, zarabiam i satc mnie jeszcze na pomoc innym, a jak czytam teksty: a gosc mnie rozjechal, wiec to napewno byl ebay/bot, a nie dlatego, ze byl lepszy to noz w kieszeni sie otwiera :P .
GZ Puma leather shirt, ja ciesze sie z kazdego full dropa :)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 10:39 
 
Kard napisał(a):
Ja gdy namawiam ludzi do gry w l2 zawsze mowie im o botach i ebayu, zeby pozniej nie byli w szoku i sie nie rozczalowali.


Przypomnialo mi sie kilka smiesznych akcji gdy robiac postac na lv x i 1x mialem pvp i gdy uzywalem CP/HP potki to pozniej na shoucie widac bylo oskarzenia ze ebay jestem i bot bo potki mam :)


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 12:04 
 
Cytuj:
wydawanie kasy na kupno adeny uwazam za slabosc, choc mam znajomych ktorzy to robia i wcale to nie sa idioci czy tez oszusci, poprostu nie maja czasu na to by zarabiac w swiecie adeny robia to w realu i ich stac, kto mi dal prawo zagladac do ich portfela?


Bzdura totalna ,kasę możesz zarabiać robiąc nawet głupie elixiry i miedz sklep otwarty . isć do pracy wrócić i zrobić nowe i znowu sklep ,łowić ryby itp.

Trzeba tylko troche pomyśleć ,niestety nie których porostu myślenie trochę boli

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 12:12 
 
PanRzepa napisał(a):

Bzdura totalna ,kasę możesz zarabiać robiąc nawet głupie elixiry i miedz sklep otwarty . isć do pracy wrócić i zrobić nowe i znowu sklep ,łowić ryby itp.

Trzeba tylko troche pomyśleć ,niestety nie których porostu myślenie trochę boli


Sam napisales bzdure. Jesli ktos gra w L2 i zarabia miesiecznie 10tys lub wiecej to ma w dupie to ze wydal wlasnie 300zl na adene bo te 300 zl on zarobi szybciej niz bawiac sie w elixiry, sklepy itp.
Nawet jesli jakis dzieciak ma bogatego tatusia i wydaje jego kase na adene, to tez nie ma to nic wspolnego z glupota czy slaboscia, moze byc poprostu leniwy lub nie bawi go ciezka harowa. Nie kazdy ma priorytet aby byc legit wiec dajcie wkoncu spokoj tematowi bo nie ma konca.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 12:45 
 
Szaman napisał(a):
Kard: Tak. Powiem to oficjalnie: Przestrzegam zasad, ktorych zobowiazalem sie przestrzegac tylko i wylacznie po to, zeby miec powod do narzekania... rece opadaja...

A co wracajac myslales, ze cos sie zmienilo?, jesli nie, to wiedziales czego sie spodziewac, wiec po co narzekac?


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 13:16 
 
Cytuj:
Sam napisales bzdure. Jesli ktos gra w L2 i zarabia miesiecznie 10tys lub wiecej to ma w dupie to ze wydal wlasnie 300zl na adene bo te 300 zl on zarobi szybciej niz bawiac sie w elixiry, sklepy itp.
Nawet jesli jakis dzieciak ma bogatego tatusia i wydaje jego kase na adene, to tez nie ma to nic wspolnego z glupota czy slaboscia, moze byc poprostu leniwy lub nie bawi go ciezka harowa. Nie kazdy ma priorytet aby byc legit wiec dajcie wkoncu spokoj tematowi bo nie ma konca.


Ty jestes debilem czy udajesz ??

Mówie tylko ze kupowanie adeny jest totalna wymówka , może kupują bo kogoś zona bije albo starsza siostra okłada kablem od żelazka i poczuje się w grze kimś, bo o to chodzi chce być zajebisty natychmiast .

I generalnie ile kto zarabia nie jest wyznacznikiem do kupowania obrazu adeny, to jest bzdura co napisałeś

BTW .
Za co zbanowali twoje postaci chyba nie za pisanie MMORPG ^^

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 13:32 
 
Poziomka napisał(a):
zaraz przyjdzie Arkadek i was zabanuje :)
lub zablokuje thread :>

+1 zanim to zrobi :>

Tak jeszcze zamknąć pare tematow, zbaowac klika osob i juz bedziesz mogl czytac tylko swoje stare posty :P

PanRzepa napisał(a):
Ty jestes debilem czy udajesz ??

Dyskusja z taba zawsze konczy sie w ten sam sposob, widze, ze tylko kombinujesz jak by tu zamknac temat :P

Ogolnie nie jestem za bot/ebay, uwazam, ze tym ludzie tylko psuja sobie i inny gre, ale taka jest rzeczywistość i już dotarlo do mnie, ze zmiana tego raczej nie jest możliwa. Natomiast powtorze za Ai
Ai napisał(a):
to mam juz gdzies graczy ktorzy to robia, bo to tylko ich sprawa i nic mi do tego. Gra ma dostarczac fun, wiec niech kazdy gra tak jak chce, wkoncu za to placi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 13:36 
 
sluchaj, ale powiedz mi o co Ci chodzi ??

jestes zazdrosny ze on ma kase i kupuje adene ?
jestes zazdrosny ze on umie uzywac walkera,i nie musi siedziec 10h dziennie klikajac 10000 x razy atack atack?

jak Ci nie pasuje to nie graj, w kazdej grze sa byli beda ludzie co ida na skroty..i wcale sie im nie dziwie...

Kiedys na samym poczatku nie wiedzialem co to walker etc..i nie potrafilem zrozumiec jak mozna tego uzywac lub jak mozna kupowac cos za kase irl..ale z czasem zrozumialem ze to wszystko nie ma sensu, kadzy gra jak chce lub jak mu wygodnie .i np teraz swietnie sie bawie sprzedajac sobie adene- bo czemu mialbym tego nie robic, w koncu poswiecilem xxxxx godzin by sammeu to nazbierac:)

a zobaczysz co bedzie moze juz w c6- chodzi mi o zmiane imion i plci..
teraz wiesz ze kowalski w grze to botter, ale za symboliczne 10-15$ koles zmieni nicka i bedzie po chwili nazywal sie np wisniewski....i za chwile ten czlowiek ktorego wczesniej nie lubiles, moze byc razem z toba w klanie :)
fajnie nie :)?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 13:46 
 
PanRzepa napisał(a):
Cytuj:
Sam napisales bzdure. Jesli ktos gra w L2 i zarabia miesiecznie 10tys lub wiecej to ma w dupie to ze wydal wlasnie 300zl na adene bo te 300 zl on zarobi szybciej niz bawiac sie w elixiry, sklepy itp.
Nawet jesli jakis dzieciak ma bogatego tatusia i wydaje jego kase na adene, to tez nie ma to nic wspolnego z glupota czy slaboscia, moze byc poprostu leniwy lub nie bawi go ciezka harowa. Nie kazdy ma priorytet aby byc legit wiec dajcie wkoncu spokoj tematowi bo nie ma konca.


Ty jestes debilem czy udajesz ??

Mówie tylko ze kupowanie adeny jest totalna wymówka , może kupują bo kogoś zona bije albo starsza siostra okłada kablem od żelazka i poczuje się w grze kimś, bo o to chodzi chce być zajebisty natychmiast .

I generalnie ile kto zarabia nie jest wyznacznikiem do kupowania obrazu adeny, to jest bzdura co napisałeś

BTW .
Za co zbanowali twoje postaci chyba nie za pisanie MMORPG ^^

Zejdź na ziemię. Nie kazdy normalny człowiek ma tyle czasu co przeciętny nastolatek żeby siedzie w grze po nie wiadomo ile godzin. Ludzie mają pracę (czasem na dwa etaty), dokształcają się, mają rodziny i inne zajęcia i nie każdy widzi sens w klikaniu jednego przycisku /assist przez 1,5 roku. Za to lubią wpraść raz w tygodniu na 2h i pobawić się w PvP czy co komu tam gra w duszy. Oni też, kupują postacie, kupują adenę, żeby doekwipować się - czy to znaczy że są ninormalni? To, żę Ty masz takie a nie inne zasady nie znaczy że wszyscy tak samo to postrzegają. A jedna z podstawowych zasad spłecznych mówi, że nikt nie ma prawa decydować za Ciebie co jest dla ciebie lepsze (taką sytuację możesz zaobserwować w państwach totalitarnych).

To dzięki 2nd hand marketowi rozwineły się mmorpg w tak szybki sposób (między innymi). Nie mówię czy to jest dobre czy złe, bo kazdy osądza według własnego sumienia, ale pisanie, że ten kto kupuje adenę jest "pojebkiem" jest lekko paranoiczne.

Nie popieram bot'ów czy ebaya ale takie mamy realia i trzeba niestety się z tym oswoić. Nie twierdzę, że popieranie chorego stanu rzeczy jest OK, ale w tym wypadku nie jesteś w stanie nic na to poradzić. Możesz tylko grać jak uważasz za stosowne i ew. raportować do GM'ów załamanie zasad EULA. Ale najlepiej znaleźć grupę ludzi którzy podobnie podchodzą do sprawy i bawić się we własnym gronie (zdecydowanie serwery RPG ratują sprawę, choć w L2 nie mamy takich).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:11 
 
Według mnie botowanie i ebay to dwie różne sprawy. Botowanie to oszukiwanie W GRZE, a ebay to już mieszanie gry z real life.
Botowanie mimo wszystko jest czasochłonne, nie da się dobrze botować będąc całkowicie afk, nie da się również zyskać dzięki niemu wszystkiego w jeden dzień.
Jak botterów popieram (szczególnie w tej grze, botterstwo to przejaw sprytu i pomysłowości :) ), tak ebayerów najchętniej bym wystrzelał.
Wymówki, o RL pracy i nie posiadaniu przez to czasu na grę świadczą tylko o jednym - darujcie sobie MMO. Nie bez powodu ciągle powstają nowe gry singlowe.

_


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:36 
 
Cytuj:
Cierpisz na rozdwojenie jazni ?

Rozmowa z Toba to tylko strata czasu, zabieraj grabki ,wiaderko i biegnij do piaskownicy.


W skrócie nie chce mi sie szukać

Btw.

moja piaskownica to TEON ,a grabki , i wiaderko no MS .

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:49 
 
PanRzepa napisał(a):
moja piaskownica to TEON ,a grabki , i wiaderko no MS .

A jaki nick ma twoja postac na Teonie? ^^

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:50 
 
a ja w sumie chcialem sie pochwalic tym ze stuknelismy bossa 78 >< giant glaki ;P

moge ?


_________________
Pomyslowy Dobromir

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:55 
 
Kard napisał(a):
PanRzepa napisał(a):
moja piaskownica to TEON ,a grabki , i wiaderko no MS .

A jaki nick ma twoja postac na Teonie? ^^


Oj to bylby chyba wyrok smierci... polowanie jak na Zariche :P

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 16:37 
 
Proszę o kontynowanie dyskusji - nie wnikam w merytorykę. Uwagi:
1. PanRzepa - ostrzeżenie: jeszcze jeden "debil" w twoim poście i zakładam bana.
2. Piszpan - proszę nie prowokuj ludzi z Teona.
3. Wycinam kilka postów z szczególnie pasjonującymi wstawkami Ai vs PanRzepa.

PS. Jak coś przeoczyłem, prosze o pmkę.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 20:43 
 
zax napisał(a):
Według mnie botowanie i ebay to dwie różne sprawy. Botowanie to oszukiwanie W GRZE, a ebay to już mieszanie gry z real life.
Botowanie mimo wszystko jest czasochłonne, nie da się dobrze botować będąc całkowicie afk, nie da się również zyskać dzięki niemu wszystkiego w jeden dzień.
Jak botterów popieram (szczególnie w tej grze, botterstwo to przejaw sprytu i pomysłowości :) ), tak ebayerów najchętniej bym wystrzelał.
Wymówki, o RL pracy i nie posiadaniu przez to czasu na grę świadczą tylko o jednym - darujcie sobie MMO. Nie bez powodu ciągle powstają nowe gry singlowe.

_

ROFL przejaw sprytu. A ebuy, scamowanie to nie jest "przejaw sprytu"?
FYI Wymówka, oznacza usprawiedliwianie się, a ciężko się usprawiedliwiać z czegoś czego się nie zrobiło. Szczególnie gdy uogólniamy temat do ogółu.
Druga sprawa, że to właśnie bociki umożliwiają ci robienie co innego niż granie podczas gdy toon idzie do przodu. Także trochę brakuje tu logiki (szczególnie, że to boty są głównym źródłem 2nd marketu a nie ludzie levelujący toony po 2x h dziennie).

Cytuj:
3. Wycinam kilka postów z szczególnie pasjonującymi wstawkami Ai vs PanRzepa.

NAprawdę ciekaw jestem co straciłem T.T


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 21:04 
 
Trzeba sie pogodzic z faktem ze to dzieki botterom/ebayowi ten caly l2 jeszce zyje :)

Bo zamoast panie X martwic sie o znalezienie 17 czy np 14 partsow na BW BP i poswiecenie tej czynnosci np 10 godzin mozesz isc spokojnie bic mobki w grupce czy raidowac mobki :>
a farmerzy-boterzy zajma sie tym za ciebie :)-Ty tylko masz przyjsc i to kupic :)

a co do ebay- to tez dzieki temu w duzym stopniu ten rynek sie kreci :)
Wezmy przykladowo taki klan farmerski (Ci od raid bossow z bartza)
maja 50 osob....przeciez zeby efektywnie szybko i wogole zabijac mobki musza miec niezly equip..minimum jakies dc sety i som'y czy oe Homu...
a skad maja kase- no wlasnie...wpierw (kupuja np 2 miliardy) uzbrajaja sie a pozniej juz 'pracuja na swoje' :)- dzieki takim osobom rynek sie kreci, crafterzy maja z czego zyc :) i wogole ..

w zyciu codziennym masz mniej wiecej podobnie..ci co maja kase zamiast kupowac malucha -polonzea (kupuja zachodnie auto) .a przeciez wystarczylo by im zwykle tanie auto byle by jezdzilo - co nie ?..

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 23:59 
 
Tu się trochę nie zgodzę, że dzięki boterom masz wszystko i o nic się nie trzeba martwić. Gdyby nie było botów wrócilibyśmy do czasów C1 gdzie każdy to miał alta BH, a na party bez takiego się wogóle nie szło.

A nie raz nie dwa zdażało się, że farmerzy kontrolowali ceny na rynku jak np. swojego czasu z kryształkami 11/12lev, czy partsami do C setów (na chwilę obecną praktycznie nie do kupienia od niefarmera o ile on sam wcześniej od nich nie kupił, a co za tym idzie płacisz 250k od sztuki... więcej niż za A grade).
EBuy to inna sprawa, bo był i będzie, żeby nie wiem co. Ale to jest wolny rynek a że czas zawsze = się pieniądz to handel będzię istaniał. Jedni wolą farmować 2 tygodnie żeby zarobić na item, inny woli kupić adene bo mu się to bardziej opłaca (w czasie potrzebnym do wyfarmowania zarobi irl więcej).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 06:37 
 
Sylvian:
ale powiedz wyobrazasz sobie teraz sytuacje bez botow/farmerow w grze ??
powiedzmy mamy 20 nukerow...na kazde dc robe trzeba 14 partsow =300 sztuk...biorac pod uwage ze to dropi sie w kilku miejscach ze slabym rate...a dodatkowo inne osoby/klany polowalyby na ten sam mats- zajelo by to nam bez mala ze 2 miesiace :)
to samo z som partsami czy chociazby glupimi bw - ze juz nie wspomne o rysztalach 12 lvl

ceny za taki pelen craft itemek to bylyby jak w c1 za bw bp *bw bp lub la w c1 20m) to takie dc robe kosztowlaoby ze 100 :>

jezeli by tak bylo to wlasnie jeszce wiecej boterow/farmerow by sie pojawilo..poniewaz by im sie bardziej oplacilo...porownanie np z Franc serverem...tuz po odpaleniu i w nastepnch 1-2 miesiacach cena adeny byla tak wysoka ze duza czesc botow poszla tam-po prostu zarabiac lepiej niz bartzie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.