mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 08:05 
 
Guzik prawda. Gdyby botów nie było wogóle ludzie inaczej by podchodzili do tego, bo nauczeni by byli, że BH to must have w party, i że idzie się tam gdzie można zdobyć zaopatrzenia dla siebie i klanu a nie tylko uber XP i nic poza tym nas nie obchodzi.
W prelude, c1, c2 jakoś ludzie sobie radzili. Nie pamiętasz farmowania Iskhi, albo craftowania BW Heavy całym klanem, czy choćby głupiego Brigandine Helmet, którego ceny biły na głowę sporo różnych itemów?

Wiele osób zrozumiało by co to jest mmorpg z open pvp. Miałbyś wojny o spoty, i tylko zorganizowane klany miały by prawo bytu - itak powinno być.

BTW DC robe partsy to nie problem... akurat spoiluje i dropuje je dość sporo mobów.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 12:09 
 
Sylvian napisał(a):
ROFL przejaw sprytu. A ebuy, scamowanie to nie jest "przejaw sprytu"?

Scamowanie,w pewnym sensie tak, ale dlatego, że jest to część gry. Ebay niestety nie.

Sylvian napisał(a):
EBuy to inna sprawa, bo był i będzie, żeby nie wiem co. Ale to jest wolny rynek a że czas zawsze = się pieniądz to handel będzię istaniał. Jedni wolą farmować 2 tygodnie żeby zarobić na item, inny woli kupić adene bo mu się to bardziej opłaca (w czasie potrzebnym do wyfarmowania zarobi irl więcej).


Jest to całkowicie sprzeczne z ideą gier MMO. Nie jest to już nawet oszukiwanie, a niszczenie(!) samej gry. Życie w realu i życie w grze to dwie całkiem różne sprawy, które nie powinny wpływać na siebie na wzajem. Jeśli ktoś "ebayuje" oznacza to, że zatarła się u niego ta granica i powinien się leczyć.

IMO Ktoś, kto zapierdala w RL na dwa etaty nie powinien nawet zaczynać z MMO bo po prostu nie ma na to czasu. Niestety tacy ludzie "grają" (naprawdę nie wiem po co) i chcąc się dowartościować, pokazać, że są "kimś" poprzez ebay uprzykrzają grę PRAWDZIWYM graczom.
(ebayer jest nędzną "podróbą" gracza, dla której nie mam żadnego szacunku) :]


BTW Co do mojego poparcia udzielonego botterom, to oczywiście miałem na myśli graczy botujących tylko dla siebie, a nie rasowych farmerów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 12:27 
 
Sylvian ale co z tego ze bedzie Bh w party...
jezeli spoil jest ustawiony co ture...a dodtakowo parts ma rate 1/300 1/400 spoil...to wyobraz sobie ile czasu minie zanim jedna osoba uzbiera na full item partsow- i jaka cena gotowego itema bedzie!!..do tej pory 3/4 servera biegaloby w c grade lub b grade ...
Dodatkowo jak juz wspomnialem takich party-lub klanow ktore kisily by ogora na 1 spocie by nafarmic matsow bylyby dziesiatki co by oznaczalo wojne o spota- i np tak jak teraz Uprising by powiedzialo..
My potrzebujemy Dc robe partsow dlatego od dzis DVC jest zamkniete :>
tyle ze byloby zamkniete dla graczy ktorzy bali by sie zginac za 4%..a taki boters..mialby to w dupie :)
co z tego ze zginie 10-20 razy, ale w ciagu 1 nocy odrobi sobie to wszystko :)
a w ramach zemsty na graczach ustawilby cene za jednego partsa zamiast 100k np 300 :)
chcac niechcac albo bys kupil, albo bys latal w ciuszkach z lux shopa :>

i apropo c1 i prelude..
moze nie pamietasz ale juz wtedy byli botersi/farmerzy ktorzy zwietrzyli na tym interes...sam dobrze pamietam gdy 1 mil kosztowal 4-5$ a full itemik B grade (zbroja 20m)
20x 5$=100$- czysty zysk dla gosci co lataja 24/24 :)
takich itemow po 1 dniu mogliby zlozyc ze 2? a moze i ze 3


A co do ebay..to
od zawsze czlowiek dazyl zeby byc najlepszym..tak jest w kazdej grze...
poczynajac od gier typu FPP (gdzie ludzie kupuja myszki, klawiatury, robia bindy,macra,ulepszaja kompy tylko po to by pokazac ze jest pr0 graczem i akzdego zabije)
to samo masz w l2..praktycznie kazdy chce byc Naj..a niesttey bycie NAJ kosztuje...
Niestety tutaj akurat NC dalo dupy..dajac produkt ktory skupia sie tylko i wylacznie na tym kto ma wyzszy lvl lepsze uzbrojenie ..ogolem wiecej kasy...><


Ostatnio edytowano 16 lut 2007, 12:32 przez Poziomka, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 12:30 
 
zax napisał(a):
Jest to całkowicie sprzeczne z ideą gier MMO. Nie jest to już nawet oszukiwanie, a niszczenie(!) samej gry. Życie w realu i życie w grze to dwie całkiem różne sprawy, które nie powinny wpływać na siebie na wzajem. Jeśli ktoś "ebayuje" oznacza to, że zatarła się u niego ta granica i powinien się leczyć.


Nie wszystkich MMO. Np. Second Life - niektórzy obrotni ludzie dzięki handlowi w tej grze zarobili kilkadziesiąt tys. $ i więcej. W dodatku przykładów na połączenie świata wirtualnego z realnym jest w tej grze o wiele więcej.

zax napisał(a):

IMO Ktoś, kto zapierdala w RL na dwa etaty nie powinien nawet zaczynać z MMO bo po prostu nie ma na to czasu. Niestety tacy ludzie "grają" (naprawdę nie wiem po co) i chcąc się dowartościować, pokazać, że są "kimś" poprzez ebay uprzykrzają grę PRAWDZIWYM graczom.
(ebayer jest nędzną "podróbą" gracza, dla której nie mam żadnego szacunku) :]


BTW Co do mojego poparcia udzielonego botterom, to oczywiście miałem na myśli graczy botujących tylko dla siebie, a nie rasowych farmerów.


Członek mojego klanu swego czasu pracował na dwa etaty, dodatkowo ma żonę i dziecko. I jakoś sobie radził - grał bez ebay. I czerpał z tego przyjemność.

Jeśli według ciebie ebay`er jest nędzną podróbą gracza co uprzykrza grę prawdziwym graczom a np. koleś który wybotował postać do 75 lvl i teraz np. bawi się w ownowanie lowbies jest jak najbardziej ok, to po prostu brak mi słów.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 12:54 
 
zax napisał(a):
Scamowanie,w pewnym sensie tak, ale dlatego, że jest to część gry. Ebay niestety nie.

Tak oszukiwanie w grze bo nie zabrania tego zaden regulamin jest ok? ehhh...

zax napisał(a):
Jest to całkowicie sprzeczne z ideą gier MMO. Nie jest to już nawet oszukiwanie, a niszczenie(!) samej gry. Życie w realu i życie w grze to dwie całkiem różne sprawy, które nie powinny wpływać na siebie na wzajem. Jeśli ktoś "ebayuje" oznacza to, że zatarła się u niego ta granica i powinien się leczyć.


Ale ta gra jest czascia życia, tak jak kazde inne hobby, a w czym ci ebay przeszkadza, w tym, ze ktos ma lepszy sprzet od ciebie? to zwykla zazdrosc i nic wiecej, mi bardziej przeszkadza bot ktory zajmuje spot i q nie moge zrobic.

zax napisał(a):
IMO Ktoś, kto zapierdala w RL na dwa etaty nie powinien nawet zaczynać z MMO bo po prostu nie ma na to czasu. Niestety tacy ludzie "grają" (naprawdę nie wiem po co) i chcąc się dowartościować, pokazać, że są "kimś" poprzez ebay uprzykrzają grę PRAWDZIWYM graczom.
(ebayer jest nędzną "podróbą" gracza, dla której nie mam żadnego szacunku) :]

Na szczescie nie ty PRAWDZIWY G... decydujesz kto moze grac a kto nie, moze kiedys jak dorosniesz , zalozysz rodzine, bedziesz zapieprzal na dwa etaty zrozumiesz dlaczego gramy w ta gre i wcale nie potrzeba do tego ebaya, wystarczy troche pomyslec.


zax napisał(a):
BTW Co do mojego poparcia udzielonego botterom, to oczywiście miałem na myśli graczy botujących tylko dla siebie, a nie rasowych farmerów.

a jak ich rozrozniasz?, pewnie dowiadujesz sie w wyniku rozmowy :P

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 12:54 
 
zax napisał(a):
Sylvian napisał(a):
ROFL przejaw sprytu. A ebuy, scamowanie to nie jest "przejaw sprytu"?

Scamowanie,w pewnym sensie tak, ale dlatego, że jest to część gry. Ebay niestety nie.

Sylvian napisał(a):
EBuy to inna sprawa, bo był i będzie, żeby nie wiem co. Ale to jest wolny rynek a że czas zawsze = się pieniądz to handel będzię istaniał. Jedni wolą farmować 2 tygodnie żeby zarobić na item, inny woli kupić adene bo mu się to bardziej opłaca (w czasie potrzebnym do wyfarmowania zarobi irl więcej).


Jest to całkowicie sprzeczne z ideą gier MMO. Nie jest to już nawet oszukiwanie, a niszczenie(!) samej gry. Życie w realu i życie w grze to dwie całkiem różne sprawy, które nie powinny wpływać na siebie na wzajem. Jeśli ktoś "ebayuje" oznacza to, że zatarła się u niego ta granica i powinien się leczyć.

IMO Ktoś, kto zapierdala w RL na dwa etaty nie powinien nawet zaczynać z MMO bo po prostu nie ma na to czasu. Niestety tacy ludzie "grają" (naprawdę nie wiem po co) i chcąc się dowartościować, pokazać, że są "kimś" poprzez ebay uprzykrzają grę PRAWDZIWYM graczom.
(ebayer jest nędzną "podróbą" gracza, dla której nie mam żadnego szacunku) :]


BTW Co do mojego poparcia udzielonego botterom, to oczywiście miałem na myśli graczy botujących tylko dla siebie, a nie rasowych farmerów.

Gezz a botowanie to część gry? Czyli botując jesteś prawdziwym graczem a jak korzystasz z ebuy'a to już nie? Nie ma co ładnie to sobie wymyśliłeś...

@poziom
Cytuj:
Sylvian ale co z tego ze bedzie Bh w party...
jezeli spoil jest ustawiony co ture...a dodtakowo parts ma rate 1/300 1/400 spoil...to wyobraz sobie ile czasu minie zanim jedna osoba uzbiera na full item partsow- i jaka cena gotowego itema bedzie!!..do tej pory 3/4 servera biegaloby w c grade lub b grade ...

A przeczytałeś co napisałem wogóle?
- co z tego, że co turę jak w party nie każdy potrzebuje dany item a idąc z klanem z założenia umawiasz się, że gracz X potrzebuje to a gracz Y tamto
- 1/300+ to mają weapon parts a i to nie jest dużo. 1 dzień i masz parsy do full itemu.
- inaczej by się grało, zamiast botów miałbys różnych graczy i tyle.

Z tym DC robe to przywaliłeś nieźle, solując spokojnie moge zebrać te 12 sztuk dziennie, a z party to i połowe klanu byśmy w weekend w nie zaopatrzyli - zresztą podobnie jest z wieloma rzeczmi. Teraz ludzie ni myślą o zbieraniu części. To co im wpadnie ląduje w 3/4 w sklepie. Ot co.
Cytuj:
Dodatkowo jak juz wspomnialem takich party-lub klanow ktore kisily by ogora na 1 spocie by nafarmic matsow bylyby dziesiatki co by oznaczalo wojne o spota- i np tak jak teraz Uprising by powiedzialo..
My potrzebujemy Dc robe partsow dlatego od dzis DVC jest zamkniete :>
tyle ze byloby zamkniete dla graczy ktorzy bali by sie zginac za 4%..a

Hello? Gramy w open pvp mmo? O to tu właśnie chodzi o współzawodnictwo na różnych frontach a nie tylko siege raz na 2tyg.

Cytuj:
i apropo c1 i prelude..
moze nie pamietasz ale juz wtedy byli botersi/farmerzy ktorzy zwietrzyli na tym interes...sam dobrze pamietam gdy 1 mil kosztowal 4-5$ a full itemik B grade (zbroja 20m)
20x 5$=100$- czysty zysk dla gosci co lataja 24/24
takich itemow po 1 dniu mogliby zlozyc ze 2? a moze i ze 3

Owsze byli, ale na palcach policzyć się dało. I czego to niby ma dowodzić? W C1 ludzie craftowali Top B sprzęt przy odrobinie wysiłku to myślisz, że teraz byłoby ciężko? Partsy do B grade włącznie są tak proste do zdobycia, że żal dupę ściska. A grade już mniej, ale to kwestia 1/2 dni na item. No sorry trzeba się napracować nad S grade... ale o ile mi wiadomo nie wielki odsetek ludzie w full S biega. I to nie dlatego, że są takie ciężkie do zdobycia tylko dlatego, że ludzie wolą uber XP party zamiast iść do takiego IT po partys. Bo XP to wciąż problem (nie kazdy botuje) a adenkę zdobyć nie trudno i przepłacić u farmerów.[/quote]


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 15:43 
 
a w ogole to po co ciezko i uczciwie pracowac na samochod ?

... przeciez mozna go ukrasc :S


_________________
Pomyslowy Dobromir

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 16:00 
 
greesha napisał(a):
a w ogole to po co ciezko i uczciwie pracowac na samochod ?

... przeciez mozna go ukrasc :S


Krasc trzeba umiec. Pozatym jest to zwiazane z duzym ryzykiem zmarnowania sobie zycia w wiezieniu, a w L2 najwyzej nie przyjma cie do jakiegos klanu... az nie zmienisz sobie nicka za 15$:P

W RL tez raczej idzie sie na skroty, nie zawsze ma sie sile aby isc pod prad:)

Uwazam ze nie ma sensu porownywac VR do RL.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 16:11 
 
greesha napisał(a):
a w ogole to po co ciezko i uczciwie pracowac na samochod ?

... przeciez mozna go ukrasc :S

i myslisz, ze to takie proste?, robiles to?, a nie zastanowilbys sie nad konsekwencjami?
tak samo boter/ebay ma swiadomosc, ze gdy sie bedzie logowal nastepnego dznia moze juz nie bedzie na co
wlasnie konsekwencje mysle najbardziej ostraszaja przed tego typu dzialaniami, a ze tworcy i wlasciciele gry to olewaja, to coz sie dziwic graczom?
Macie tu pretensje do ludzi ktorzy tak robia, ale tak wlasciwie problem lezy calkiem gdzie indziej, co z tego, ze jest jakis regulamin jak ni jak ma sie on do rzeczywistosci. Moze nie ma co psioczyc na innych graczy, tlko po pierwsze samemu grac uczciwie, po drugie probowac wplywac na NC soft, by sam zaczal egzekwowac zasady jakie okreslil.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 16:26 
 
To ze wykrywalnosc badz kary za oszustwa sa niskie wcale nie oznacza, ze masz oszukiwac.

A problem lezy tylko i wylacznie w slabych ludziach, a nie w tworcach. Bo poki ludzie beda chcieli oszukiwac to zawsze bedzie jakas droga na okolo - i wcale nie bedzie ona usprawiedliwiona tym ze kazdy tak robi.

Jestes slaby ? nie potrafisz wykoksac jednej postaci ? To nie graj i nie psuj zabawy innym.

Slaby czlowiek zawsze bedzie sobie jakos staral wytlumaczyc, to ze oszukuje - i bedzie tak sobie to czesto i mocno powtarzal, az w to do konca uwierzy. Wiec naprawde wiem, ze dyskusja z oszustami nie ma tutaj najmniejszego sensu.

Wiec pozostaje mi tylko spokojnie sobie koksic i sluchac 1337 ub3r t3h pwn20r0w jak to karaja "swoja" postacia, w ktora nie wlozyli za grosz pracy.

A teraz Adzia jazda po mnie ^^ bo wiem, ze tutaj z moimi pogladami jestem w zdecydowanej mniejszosci.


_________________
Pomyslowy Dobromir

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 16:39 
 
greesha napisał(a):
A teraz Adzia jazda po mnie ^^ bo wiem, ze tutaj z moimi pogladami jestem w zdecydowanej mniejszosci.


Smutne, ale jakze prawdziwe...


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 18:36 
 
Punkt widzenia zmienia sie od punktu siedzenia ...

osoby ktore zawsze oszukiwaly beda udowadniac swoja racje, natomiast ci zawsze legit swoja.. przynajmniej wiekszosc z tych grup.
uwazam ze najbardziej logicznie i sensownie moga sie wypowiedziec ci co robili i jedno i drugie ... w innych przypadkach rozmowa bedzie prowadzic do nikad.
to tak samo jakby murzyn mowil ze czarni sa najlepsi, a bialy ze bialasy rulez ... kazdy broni swojej racji.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 19:21 
 
Trochę demagogi... Nie wiem czy zauwazyliście ciekawą rzecz.

1. Reality składa się z dobrych i złych ludzi

2. Lineage to gra która odzwierciedla tą reality - sami gm piszą że nie wnikają w relacje między graczami - można scamować, można oszukiwać i zabijać innych graczy.

3. No cóż dlaczego więc czepiamy się botterów ebayowców? Takie jest życie. Trochę gówna, trochę miodu. Nic nie poradzisz - trzeba się dostosować.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 20:49 
 
Ai napisał(a):
Punkt widzenia zmienia sie od punktu siedzenia ...

osoby ktore zawsze oszukiwaly beda udowadniac swoja racje, natomiast ci zawsze legit swoja.. przynajmniej wiekszosc z tych grup.
uwazam ze najbardziej logicznie i sensownie moga sie wypowiedziec ci co robili i jedno i drugie ... w innych przypadkach rozmowa bedzie prowadzic do nikad.
to tak samo jakby murzyn mowil ze czarni sa najlepsi, a bialy ze bialasy rulez ... kazdy broni swojej racji.


Ai, no z calym szacunkiem, ale nie chce i nie musze krasc zeby moc stwierdzic, ze jest to naganne. Tak jak nie musze botowac i wspierwac chinskiej gospodarki, abym mogl stwierdzic, ze szkodzi to grze - w tym mojej skromnej osobie.

Cytuj:
No cóż dlaczego więc czepiamy się botterów ebayowców? Takie jest życie. Trochę gówna, trochę miodu. Nic nie poradzisz - trzeba się dostosować.


Po pierwsze - nie lubie, gdy boterzy probuja usprawiedliwiac sie brakiem czasu, ochoty, czy tez niedzialajacym klawiszem F3. Zostalo to juz tyle razy napisane, nie masz czasu - nie graj. A jak chcesz pvp, to idz sobie na prywatne serwerki.
Po drugie - jaki przyklad dajemy osobom zaczynajacym grac? Krotka lektura tego forum i odnosi sie wrazenie, ze najlepiej to w ogole nie instalowac gry, tylko walkera.
Po trzecie - nie musze sie dostosowywac. Nie chce i tego nie zrobie. Bede raportowal boty i bede trollowal fora wszelakie broniac zasadnosci legit gry.

To forum zamiast propagowac gre, to stalo sie darmowa reklama dla sprzedawcow adeny i domoroslych hax00row.
Nie mozna reklamowac prywatnych serwerkow, kazdy je wysmiewa... Ale w podpietych topikach jest poradnik jak dobrze przybotowac i gdzie sprzedac konto/kupic adene.

No, oto Polska wlasnie.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 21:09 
 
Kendo wiekszosc uzytkownikow tego forum propaguje botowanie, czy moze ma bardziej szerokie spojzenie na sprawe ?
Ja tez nie mam zamiaru krasc aby sprawdzac czy to jest ok, poprostu sam wiem co jest w moim pojeciu dobre a co zle.
Nigdzie nie napisalem ze botowanie jest dobre i ze jestem po stronie botow, wrecz przeciwnie, nadal nie lubie botow, ale tylko wtedy gdy mi przeszkadzaja czyt. siedza na waznych spotach, zabieraja moby itp. Mam gdzies graczy ktorzy botuja aby pozniej ownowac innych, bo co mi do tego, kazdy expi jak chce.
Osoby ktore radza zmienic gre jesli ktos nie ma czasu niech wskaza zamiennik L2 ... gdzie bedzie podobny system pvp, siege etc ... W instrukcji L2 nie jest nigdzie napisane ze trzeba miec duzo czasu na te gre, graj jak chcesz, abys mial fun.
Denerwuje Cie to ze ktos jest silniejszy, ma wyzszy lv, wiecej pieniedzy ? No to porownaj to do RL...tu tez nie masz co sie spodziewac rownych szans.
Gry mmo sa takim gatunkiem gdzie grasz z innymi ludzmi, co oznacza ze masz w nich swoje drugie zycie. Nie podoba sie to komus ? To niech idzie do gier single, tam bedzie czul sie bardziej sprawiedliwie traktowany.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 21:47 
 
Tak, nie jest rowniez w tej instrukcji napisane, ze jak masz problemy z czasem, czy ochota na gre, to masz pozwolenie na botowanie czy kupno adeny na ebay.
A o ile dobrze pamietam, jest to nawet zabronione.

Inna sprawa, ze nikt zbytnio nie wyciaga konsekwencji w stosunku do takich graczy.

I nie do konca zrozumialem z tym spojrzeniem...
Czyli jesli nie mam czasu aby grac, nie mam czasu zeby handlowac, to moge botowac i kupowac adene na ebay?
Jesli nie mam czasu zeby grac i wyrobic sobie skilla w jakiejs strzelance, to uzywanie wallhacka, czy aimbota jest usprawiedliwione?

Skoro jestem skonczonym nieudacznikiem, to moge pojsc i cos sobie ukrasc ? Bo tak jest latwiej?

Jestem leniwy, nie mam talentu, to moge siegnac po srodki dopigujace?

Chyba w zlym kierunku idzie Twoja argumentacja.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 21:55 
 
temptation napisał(a):

I nie do konca zrozumialem z tym spojrzeniem...
Czyli jesli nie mam czasu aby grac, nie mam czasu zeby handlowac, to moge botowac i kupowac adene na ebay?
Jesli nie mam czasu zeby grac i wyrobic sobie skilla w jakiejs strzelance, to uzywanie wallhacka, czy aimbota jest usprawiedliwione?

Skoro jestem skonczonym nieudacznikiem, to moge pojsc i cos sobie ukrasc ? Bo tak jest latwiej?

Jestem leniwy, nie mam talentu, to moge siegnac po srodki dopigujace?

Chyba w zlym kierunku idzie Twoja argumentacja.


Kendo zle mnie zrozumiales. Nikogo nie usprawiedliwiam. Nie jestem tez strozem prawa i nie mam zamiaru nim byc. Dlatego tez nie mieszam sie w to co robia inni gracze.
W L2 NCSoft jest szeryfem i to oni maja przestrzegac regulaminu ktory wymyslili. Nie podoba mi sie ich praca to mam wybor, albo zmienic gre, albo zostac i zaakceptowac jak gowniaczo przestrzegane jest tu prawo.
Nie lubisz ppl ktorzy botuja? Ja tez, ale co z tego ? Nic.
Raportujesz gdy widzisz ze ktos botuje ? Ja tez no i co z tego ?
Gdy przechodzilismy z NW na retail to Art nas ostrzegl ze jest duzo botow, ebay itp i ze walka nie jest tak rowna jak na prv. Grasz na retailu dluzej odemnie i jeszcze do tego nie przywykles?

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 22:00 
 
Do widoku botow biegajacych tu i tam przywyklem.
Ale wciaz nie moge przywyknac do ignorowania postow graczy, propagujacych ten sposob na gre. Ze nie wspomne o probach jego usprawiedliwiania.
Poniewasz szkodzi on mojej osobie, jak i calej grze.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 22:47 
 
temptation napisał(a):
Ale wciaz nie moge przywyknac do ignorowania postow graczy, propagujacych ten sposob na gre. Ze nie wspomne o probach jego usprawiedliwiania.
Poniewasz szkodzi on mojej osobie, jak i calej grze.


To sie nazywa wolnosc slowa.
Botter mowi ze botowanie jest ok a granie legit dla frajerow
natomiast ppl legit mowi ze tylko ciezka praca sie liczy, a wszelki bot/ebay to slabeusze.
Zakladam ze osoby ktore czytaja te posty nie sa malymi dziecmi i sami umieja odroznic 'zle' od 'dobrego'. Jeden pojdzie droga botowania, natomiast inny legit. Ich sprawa.
Kazdy powinien patrzec na sibie a nie ogladac sie na innych.
Zrobiles noobles ciezka praca, nikt tego nie krytykuje, wiec dlaczego Ty mialbys krytykowac tych co noobles wybotowali ?


Posty: 1
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 23:01 
 
Mowicie tu o kompleksach ludzi co botuja i kupuja adene badz to inne wyposazenie za real $$$.
Jak czytam te wasze wypociny to az oczy bola od tej zakompleksionej zazdrosci ktora to z was emanuje.
Mam wybotowana postac na serverze ....... w klanie ....... i ownuje legit/ lub nielegit playerow ktorzy to mysleli ze sa elita i nikt im niepodskoczy, sprawia mi to zajebiscie duzo satysfakcji i dostarcza nieokreslonej dawki dobrej zabawy (zarowno mi jak i moim przyjacielom)
Naprawde NIEzaluje ze niemusialm klikac myszka na wszystkie te pierdyliony mobow zeby to dobic satysfakcjonujacy mnie lvl, i ze nie mam alta bh zeby to spoilowac setki godzin materialy na a/s grade.

A co do chwalacych sie pwnerow ktorzy to zabijaja na gora 1-2 hity noobowskie lvle to odpowiem tylko tyle - zeby owe noobowskie lvle niepchaly sie tam gdzie nietrzeba to te pwnery by ich chyba niezabijaly prawda ? :wink:

Ludzie ja was nieobwiniam za to ze gracie legit czy nie, jak chceice to grajcie legit jak nie to nie. A jak juz gadacie o tym ze normalni ludzie tzn ''boty'' psuja wam przyjemnosc z gry to dziala to zazwyczaj w obie strony z takim malym szczegolem ze wy(legit) na starcie stoicie na przegranej pozycji walczac z nimi. I tu ani ncsoft ani boze niepomoze.

Jak ktos lubi siedziec 1/4 swego zycia przed kompem zeby miec postac 80/75 to ja jestem w stanie to zrozu... hmmm uszanowac :wink:

A co do tych prywatnych serverow etc, mi ta gra na retailu odpowiada ale skoro jestes az tak krzywdzony przez owych ludzi co botuja to moze privy sa dla ciebie - niema tam botow :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.