mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 23:50 
 
palacz napisał(a):
Ludzie ja was nieobwiniam za to ze gracie legit czy nie


Chyba właśnie przekroczyliśmy granicę absurdu. Nie obwiniasz nas za to, że jesteśmy legit ? O.o To bardzo miło z twojej strony. Po raz kolejny brak mi słow.

Btw. Był kiedyś artykuł o grach MMO w Polityce jego tytuł to "Ucieczka do rzeczywistości" - bardzo trafnie określenie ;p Chodziło o to, że VR nie różni się wiele od RL. Tam też jak masz kasę to możesz isć na skróty (vide łapówka w RL), tania chińska siła robocza (farmers) itp. itd.
Samo życie ;p

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 23:56 
 
palacz napisał(a):
Mowicie tu o kompleksach ludzi co botuja i kupuja adene badz to inne wyposazenie za real $$$.
Jak czytam te wasze wypociny to az oczy bola od tej zakompleksionej zazdrosci ktora to z was emanuje.
Mam wybotowana postac na serverze ....... w klanie ....... i ownuje legit/ lub nielegit playerow ktorzy to mysleli ze sa elita i nikt im niepodskoczy, sprawia mi to zajebiscie duzo satysfakcji i dostarcza nieokreslonej dawki dobrej zabawy (zarowno mi jak i moim przyjacielom)
Naprawde NIEzaluje ze niemusialm klikac myszka na wszystkie te pierdyliony mobow zeby to dobic satysfakcjonujacy mnie lvl, i ze nie mam alta bh zeby to spoilowac setki godzin materialy na a/s grade.

A co do chwalacych sie pwnerow ktorzy to zabijaja na gora 1-2 hity noobowskie lvle to odpowiem tylko tyle - zeby owe noobowskie lvle niepchaly sie tam gdzie nietrzeba to te pwnery by ich chyba niezabijaly prawda ? :wink:

Ludzie ja was nieobwiniam za to ze gracie legit czy nie, jak chceice to grajcie legit jak nie to nie. A jak juz gadacie o tym ze normalni ludzie tzn ''boty'' psuja wam przyjemnosc z gry to dziala to zazwyczaj w obie strony z takim malym szczegolem ze wy(legit) na starcie stoicie na przegranej pozycji walczac z nimi. I tu ani ncsoft ani boze niepomoze.

Jak ktos lubi siedziec 1/4 swego zycia przed kompem zeby miec postac 80/75 to ja jestem w stanie to zrozu... hmmm uszanowac :wink:

A co do tych prywatnych serverow etc, mi ta gra na retailu odpowiada ale skoro jestes az tak krzywdzony przez owych ludzi co botuja to moze privy sa dla ciebie - niema tam botow :)


Ehhhhh

Właśnie przypomniało mi się dlaczego nie biorę już udziału w dyskusjach na temat botowania, ebay'erstwa itp itd.

Szkoda sobie języka strzępić na takie trolle jak ten powyżej które wypełzają z najgłębszych zakamarków ciemnogrodu.

Uczciwość i fair play, palaczu, to dla ciebie zapewne jakieś egzotyczne wyrażenia, a zasady ustalone w danym środowisku respektujesz tylko wtedy, gdy za ich złamanie grozi ci jakaś realna i namacalna kara? A może wydaje ci się że gry MMO to tylko kolejny gatunek gier SP, w których twoje działania nie mają wpływu na nikogo innego niż ty? Jeżeli nie, to oznacza to tylko twój pożałowania godny brak szacunku dla współgraczy, ich czasu oraz wysiłku jaki włożyli w swoje hobby.

Jesteś jak taki pozbawiony krzty empatii dzieciak który widzi że grupka innych dzieci lepi sobie zamki z piasku na plarzy. Jako że też podoba ci się ta zabawa to postanawiasz zbudować swój. Tyle że nie chce ci się wykopywać piasku na swoją konstrukcje ani spędzać czasu udoskonalając szczegóły, więc po prostu niszczysz zamki innych zabierając z nich piasek i jednocześnie zapewniając sobie że to twój zamek będzie najładniejszy. Po czym bez cienia wstydu ani zrozumienia dla ponurych min innych dzieci śmiesz jeszcze chwalić się jaki to twój zamek nie jest wyjątkowy i piękny.

Ale nie przejmuj się za bardzo tym co powiedziałem, generalnie to ty jesteś w większości a uczciwi gracze w mniejszości. Zresztą trudno się dziwić skoro uczciwość w dzisiejszych czasach to tylko iluzja. Liczy się tylko to jak umiejętnie umiesz wyruchać wszystkich na lewo i prawo zachowując iluzje uczciwości dla tych co są od ciebie ważniejsi a otwarcie śmiejąc się w twarz tym co ci nic zrobić nie mogą.

Teraz prawdziwa biel to tylko na reklamach proszku do prania jest
:roll:


_________________
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 00:10 
 
Sylvian napisał(a):
Gezz a botowanie to część gry? Czyli botując jesteś prawdziwym graczem a jak korzystasz z ebuy'a to już nie? Nie ma co ładnie to sobie wymyśliłeś...


Botowanie to już praktycznie część tej gry. ;)
Jak już wspomniałem, brakuje jedynie walkera w pudełku z grą. Mechanika jest tak zgrana z l2w i stwarza wrażenie jakby była robiona z myślą o farmerach.
Według mnie botując idziesz bardziej w stronę normalności, nie dając się przy tym ogłupić grindem. A takie chyba było założenie twórców gry - grindem zaślepić graczom oczy, nie dać im szansy dostrzec chorej idei tej gry, wad oraz braku sensownego contentu itp.

Jak walker grę jedynie przyśpiesza (a w niektórych przypadkach w ogóle umożliwia), tak ebay ją niszczy. Dosłownie w kilka minut. Ebayować może każdy idiota (dzięki czemu istnieją 70+lvl "gracze" w top sprzęcie, którzy nie znają nawet podstaw), botować raczej nie (przynajmniej nie w L2 -> trzeba wiedzieć gdzie, jak, co i kiedy, czyli w miarę dobrze znać mechanikę gry - czyt. być raczej zaawansowanym graczem).

Ai napisał(a):
uwazam ze najbardziej logicznie i sensownie moga sie wypowiedziec ci co robili i jedno i drugie ... w innych przypadkach rozmowa bedzie prowadzic do nikad.

Levelowałem legit maina do 78 (czego szczerze żałuję), suba botowałem i naprawdę ani trochę nie czuję się lepszy dlatego, że przebrnąłem przez te 78 leveli nudnego grindu. To może zrobić każdy głupi, potrzeba tylko czasu i nie świadczy to ani trochę o twojej wyższości na innymi.

Botują tylko sprytni. :]


PS Botowania w MMO rasy białej oczywiście nie popieram.
(Wszystko co wyżej opisałem tyczy się konkretnie tej gry oraz jej podobnych, tego samego pochodzenia).


[EDIT]

Goatus napisał(a):
Jesteś jak taki pozbawiony krzty empatii dzieciak który widzi że grupka innych dzieci lepi sobie zamki z piasku na plarzy. Jako że też podoba ci się ta zabawa to postanawiasz zbudować swój. Tyle że nie chce ci się wykopywać piasku na swoją konstrukcje ani spędzać czasu udoskonalając szczegóły, więc po prostu niszczysz zamki innych zabierając z nich piasek i jednocześnie zapewniając sobie że to twój zamek będzie najładniejszy. Po czym bez cienia wstydu ani zrozumienia dla ponurych min innych dzieci śmiesz jeszcze chwalić się jaki to twój zamek nie jest wyjątkowy i piękny.



Ten przykład w ogóle nie odzwierciedla całej sytuacji.
Jeśli łatwiej pojąć ci to na przykładzie zamków z piasku to wyglądałoby to raczej tak:

Grupka dzieci lepi już trzeci dzień zamek z piasku plastikowymi, zabawkowymi grabkami, a ty wpadasz ze starszymi kumplami, zwozicie tonę piasku taczkami i budujecie dużo większy zamek w kilkudziesięciokrotnie krótszym czasie.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 00:31 
 
zax napisał(a):

Grupka dzieci lepi już trzeci dzień zamek z piasku plastikowymi, zabawkowymi grabkami, a ty wpadasz ze starszymi kumplami, zwozicie tonę piasku taczkami i budujecie dużo większy zamek w kilkudziesięciokrotnie krótszym czasie.


Kiepska analogia. Botowanie jest złamaniem regulaminu - użycie taczek nie. Nigdy mi nie wmówisz, że botowanie to przejaw sprytu.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 00:36 
 
Ja pierdziele co w palicie? Widze, że duet zax + palacz (przyznać się czyj to alt?) przechodzi samych siebie. Opublikujcie to może w jakimś tomiku - coprawda czasy świetności dekadencji już mineły ale kto wie...

Normalnie ręce kurwa opadają:
"Według mnie botując idziesz bardziej w stronę normalności"
"Ludzie ja was nieobwiniam za to ze gracie legit"

Wiedziałem, że oświata poszła w diabły kilka lat temu ale to już przegięcie pałki.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 00:56 
 
Lokken napisał(a):
Nigdy mi nie wmówisz, że botowanie to przejaw sprytu.

Niestety, wszyscy nie mogą być sprytni.

Sylvian napisał(a):
Normalnie ręce kurwa opadają:
"Według mnie botując idziesz bardziej w stronę normalności"

Zauważ, że pisałem tylko i wyłącznie o botowaniu w "koreańcach".
Chyba nie twierdzisz, że klikanie dwa lata "next" jest bardziej normalne niż sprytne i przemyślane zapuszczenie bota na dobrym spocie?

Sylvian napisał(a):
Wiedziałem, że oświata poszła w diabły kilka lat temu ale to już przegięcie pałki.
Bez mięsa bym prosił (jeśli w ogóle potrafisz).

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 00:59 
 
Zaczynam widziec plusy w programie "zero tolerancji" Romka


_________________
Pomyslowy Dobromir

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 01:13 
 
Goatus napisał(a):

A może wydaje ci się że gry MMO to tylko kolejny gatunek gier SP, w których twoje działania nie mają wpływu na nikogo innego niż ty?



zax napisał(a):
Ten przykład w ogóle nie odzwierciedla całej sytuacji.
Jeśli łatwiej pojąć ci to na przykładzie zamków z piasku to wyglądałoby to raczej tak:

Grupka dzieci lepi już trzeci dzień zamek z piasku plastikowymi, zabawkowymi grabkami, a ty wpadasz ze starszymi kumplami, zwozicie tonę piasku taczkami i budujecie dużo większy zamek w kilkudziesięciokrotnie krótszym czasie.


Jesteś dokładnie z tego samego ciemnogrodu co palacz.

L2 to gra skupiająca się głównie na PvP, więc na rywalizacji między graczami. I tak jak w większości rozrywek które opierają się na rywalizacji obowiązują tu pewne zasady. Botując/ebayując łamiesz te zasady, proste. Już nawet pominę to co wcześniej pisałem (tzn brak szacunku do innych graczy), chodzi najnormalniej w świecie o to że botowanie/ebay to zwykłe chamskie oszukiwanie i nieuczciwość w stosunku do ludzi z którymi rywalizujesz.


_________________
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 01:16 
 
palacz napisał(a):
... z takim malym szczegolem ze wy(legit) na starcie stoicie na przegranej pozycji walczac z nimi.


to mamy problem bo ja zawsze wygrywam...


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 01:17 
 
greesha napisał(a):
Zaczynam widziec plusy w programie "zero tolerancji" Romka

Bo Romek i wszystko co z nim związane to jeden, wielki plus. :roll:

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 01:31 
 
Mnie zastanawia jedna rzecz, mówicie ze boty są nielegalne i używanie walkera/winda itp. Jest wbrew “prawu”. Jednakże pozwolę sobie zapytać was krzykaczy i pieniaczy, który z was posiada LEGALNY system na swoim pc? (znając życie sie okaże ze 90% osób które są anti bot maja oryginalny system...). Wiec zanim zaczniecie pierdolić jakie to botowanie i ebay są złe może zastanówcie sie sami czy w RL jesteście tak “legit” jak w l2.
Bo płakać ze ktoś botuje czy ebayuje łatwo, ale kiedy przychodzić patrzeć na własne poczynania to juz całkiem inna sprawa. Wiec następnym razem kiedy któryś z was zacznie pierdolić ze botowanie to jest “łamanie prawa” to niech sie zastanowi czy sam go nie łamie posiadając pirackie kopie programów.

Następna sprawa to używanie walkera do botowania. Tak naprawdę co w tym złego? To ze ktoś nie ma ochoty klikać na 10.000 mobów dziennie to złe o nim świadczy? To ze ktoś ma prace, dom, rodzinę i po prostu brakuje mu czasu na expienie jest złe? Jak ktoś lubi samo PvP i tylko do tego botuje sobie chara jest złe? Powinniście zrozumieć ludzi którzy nie czerpią przyjemności z klepania mobów. Do tego można dodać fakt iż taki bot wam w zupełności nie przeszkadza. A to ze ktoś was potem “zownuje” w pvp swiadczy tylko o tym ze jest lepszy pod względem pvp.
I wtedy tacy wy przychodzicie płakać na forum jak małe dziewczynki.
Ja osobiście jestem z tych co botuja. Dlaczego? Ano dlatego ze nie mam czasu ani ochoty klepać te 10.000 mobów dziennie. Kiedy wy klepiecie te moby z furią w oczach, ja mam czas żeby wyskoczyć z kumplami na piwo, bądz spędzić czas z moją rodziną.

Teraz kwestia ebay, znowu płaczecie ze ktoś was oszukuje i psuje wam zabawę.
Ja zapytam w jaki sposób? Tym ze znowu was zabił w pvp? Tym ze jest po prostu LEPSZY od was? Czy może chodzi tylko i wyłącznie o ZAZDROŚĆ? (osobiście stawiam na zazdrość).
Osobiście nigdy nic nie ebaynołem, ale tylko dlatego że mnie na to nie stać. Ale ludzie którzy to robią mi nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie w pewien sposób ich podziwiam ze są w stanie tyle zarobić w rl żeby sobie w “jakiejś gierce” kupić sprzęt/kasę. Ja w Polsce nie jestem w stanie tyle zarobić, a nawet jakbym był to pewnie i tak wszystko bym przeznaczył na moją córeczkę.

A podsumuję to tak:
1)Osoby które płaczą ze bot/ebay jest nielegalny i łamie sie tym prawo, sami prawdopodobnie złamali prawo w RL używając pirackiego softu na własnym pc (tak wiem okaże się że 90% osób ma wszystko oryginalne...)
2)Osoby które płaczą ze botowanie jest złe bo psuje im zabawę, zapewne nie zdają sobie sprawy ze siedząc 15h/doba przed kompem i orając te 10.000 mobów marnują sobie młodość (domyślam się ze osoby dorosłe nie mają czasu na takie “wyskoki”). Do tego dodam iż każdy gra jak chce, ja płacę za grę i ja gram jak mi sie podoba.
3) A co do ebay, to w większości przypadków jesteście po prostu ZAZDROŚNI, ze ktoś ma a wy nie. A jak ktoś cos ma czego wy nie macie to MUSI być ebayer (bo jak inaczej to zdobył jak nie ebayem...). A to co każdy robi ze swoimi pieniędzmi to tylko i wyłącznie jego sprawa, I wam NIC do tego.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 01:38 
 
zax napisał(a):
Lokken napisał(a):
Nigdy mi nie wmówisz, że botowanie to przejaw sprytu.

Niestety, wszyscy nie mogą być sprytni.
[


Aha, czyli według ciebie złodziej, lapówkarz, oszust to po prostu sprytny człowiek, który jest lepszy od tych wszystkich frajerów, którzy uzyskali to samo nie łamiąc zasad ?

Idiotyczny pogląd, który prezentujesz razem z palaczem to czysty przejaw anarchizmu. Mi np. wiele zasad panujących w naszym kraju się nie podoba, a jednak je respektuję. To, że według ciebie grind w L2 jest idiotyczny (a nie mówię, że nie masz w ogóle racji) nie daje ci prawa do łamania zasad i botowania. Taki jest regulamin. Możemy jedynie ubowalwać, że NC ma w dupie swój własny regulamin.

EDIT:

@RunForestRun

Po chuja robisz ciągle jakieś alty ? Każdy post będziesz pisał pod innym nickiem ? Coś chyba jest nie tak z twoimi poglądami skoro nie chcesz ich wyrazić pod swoim prawdziwym nickiem.

RunForestRun napisał(a):
Jak ktoś lubi samo PvP i tylko do tego botuje sobie chara jest złe? Powinniście zrozumieć ludzi którzy nie czerpią przyjemności z klepania mobów. Do tego można dodać fakt iż taki bot wam w zupełności nie przeszkadza. A to ze ktoś was potem “zownuje” w pvp swiadczy tylko o tym ze jest lepszy pod względem pvp.


>.< Taaaa..... bo w PvP w L2 to tylko skill sie liczy. Lvl i sprzęt nie mają tu nic do rzeczy :roll:

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 01:52 
 
Lokken napisał(a):
EDIT:

@RunForestRun

Po chuja robisz ciągle jakieś alty ? Każdy post będziesz pisał pod innym nickiem ?

RunForestRun napisał(a):
Jak ktoś lubi samo PvP i tylko do tego botuje sobie chara jest złe? Powinniście zrozumieć ludzi którzy nie czerpią przyjemności z klepania mobów. Do tego można dodać fakt iż taki bot wam w zupełności nie przeszkadza. A to ze ktoś was potem “zownuje” w pvp swiadczy tylko o tym ze jest lepszy pod względem pvp.


>.< Taaaa..... bo w PvP w L2 to tylko skill sie liczy. Lvl i sprzęt nie mają tu nic do rzeczy :roll:


Alta to ty se możesz zrobić w l2 i posadzić w giran chłopcze. I jak rozmawiasz ze mną to troche szacunku.
A w pvp liczy sie wszystko lvl sprzet i skill gracza (tutaj proszę nie wyskakiwać ze skill gracza sie nie liczy, gdyż czytam to forum dośc długo i wiem że 90% z was pvp widzi tylko na filmikach). A to ze lvl i sprzet, jak komuś zazdrościsz to idz se ebaynij, przecież ja ci nie bronię. I przestań wkoću płakać .

PS: Odnośnie mojego posta, byłes w stanie skomentować tylko 1 linijke tekstu? Troche to słabe, zapewne jak ty w "swoim świecie l2"

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 01:59 
 
W PvP w L2 liczy się wszystko skill, lvl i sprzęt. Nie jestem w stanie określić wag. Ale dam ci przykład. Dwóch graczy o mniej więcej równym doświadczeniu w pvp walczy ze sobą. Jeden grał legit i ma lvl 70, drugi wybotował postać do 76. Kto wygra ?

I nie mów do mnie "chłopcze". Myślisz, że tylko ty jesteś tutaj dorosły, masz pracę a reszta tego forum to banda gówniarzy spędzająca 10 h dziennie młócąc w L2 ?

Imo ten topic prowadzi do nikąd....

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 02:06 
 
Lokken napisał(a):
W PvP w L2 liczy się wszystko skill, lvl i sprzęt. Nie jestem w stanie określić wag. Ale dam ci przykład. Dwóch graczy o mniej więcej równym doświadczeniu w pvp walczy ze sobą. Jeden grał legit i ma lvl 70, drugi wybotował postać do 76. Kto wygra ?

Zapomniałes sprecyzować jakimi klasami grają, tak to sobie moge wywnioskować ze legit to sps a "bot" to se. Zatem ten kto wygra jest chyba oczywiste?

Lokken napisał(a):
I nie mów do mnie "chłopcze". Myślisz, że tylko ty jesteś tutaj dorosły, masz pracę a reszta tego forum to banda gówniarzy spędzająca 10 h dziennie młócąc w L2 ?

Mysłe że jest tu dużo więcej osób dorosłych. A czy ty jesteś dorosły? Nic mnie to nie obochodzi. A czy młócisz w l2 10h dziennie? Jak tak to ci współczuje.
Lokken napisał(a):
Imo ten topic prowadzi do nikąd....

Ten topick może otworzy ludziom oczy ze botowanie i ebay jest w pewnym sensie częścia tej gry. I walka z tym to jak walka z wiatrakami.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 02:15 
 
Panowie - dajcie sobie juz spokoj z tymi dyskusjami.

Botowanie, powerleveling, cheating, scaming i ebaying nie zaczal sie od L2 tylko istnieje tak dlugo jak gry MMO i mozna powiedziec ze jest ich nieodlaczna czescia. Jeden to nazwie zaradnoscia, drugi drobnym wykroczeniem a trzeci przestepstwem.
IMO to nawet dosc ciekawe, ze zachowania i postawy z rl przenosimy na wirtualny swiat bo przeciez bardzo podobnie mozna sobie dyskutowac na temat tego czy "zaradnoscia" jest uzywanie pirackiego office, sciagnie mp3/divx z netu, zrobienie fikcyjnej darowizny ktora potem mozna wykazac w PIT, unikanie placenia abonamentu RTV, jazda na gape bez biletu, kupienie radia samochodowego "niewiadomego pochodzenia" etc etc etc - te przyklady mozna by mnozyc w nieskonczonosc.

Poniedzielski kiedys spiewal taka piosenke o tym, ze kazdy czlowiek ma dwie linie - linie serce i linie "mienia" ktore sie przecinaja w pewnym punkcie. I ten punkt nazywamy "punktem widzenia" :)
Dla kazdego jest on inny i dyskutowanie o tym jest bez sensu bo:
- kazdy z nas juz dokonal pewnego wyboru
- usprawiedliwil go przed samym soba...
- i nie ma wiekszych szans zeby go zmienil.
Widac to zreszta doskonale po tej dyskusji - siegacie juz do argumentow typu "a u was bija murzynow" i czas chyba zakonczyc ten watek.

Tym bardziej, ze na tym forum od dawna obowiazywala zasada, ze jest jeden watek w ktorym moga sie wymieniac informacjami osoby korzystajace z softu lamiacego zasady EULA L2 i koniec - nie dyskutujemy o tym.
Z wielu postow, nie tylko na tym forum wiem, ze wiele osob to "kluje w oczy" ale podejdzcie do tego jak nasi politycy do sprawy aborcji.
W koncu kompromis to taka umowa z ktorej obie strony sa niezadowolone ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.