mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 15:48 
Cytuj  
No myślałem, że tego nie doczekam, ale stało się. W końcu ma ruszyć konkurs z nagrodami nie tylko dla mieszkańców USA i Kanady ale również dla tych co zamieszkują EU - czyli nas :D

Event: http://lineage2.gram.pl/index.php?act=n ... d=9&all=41

News ze zdjęciami nagród: http://lineage2.gram.pl/index.php?act=n ... d=5&all=42

Co ciekawe, wygląda na to, że trafi do sprzedaży biżuteria z motywami L2 (mamy tu cały Tateossian set).

I co myślicie? Ktoś się pokusi? ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 16:36 
Cytuj  
Miałem się brać ale jak pomyślałem o tej "szerokiej" konkurencji to mnie ścieło :o . Przy okazji zapytam - przy każdym zestawie biżuterii jest cena - to znaczy że można ją kupić gdzieś czy to cena jaką zapłacili za jej wytworzenie?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 16:45 
Cytuj  
Powiem sczerze ze myslalem ze to beda jakies zabawki dla dzieci ale ta bizuteria wyglada naprawde dobrze, wtb photoshop skills;/ .


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 17:28 
Cytuj  
gtainstall napisał(a):
Miałem się brać ale jak pomyślałem o tej "szerokiej" konkurencji to mnie ścieło :o . Przy okazji zapytam - przy każdym zestawie biżuterii jest cena - to znaczy że można ją kupić gdzieś czy to cena jaką zapłacili za jej wytworzenie?

No właśnie narazie nie udało mi się znaleźć ich do kupienia, ale wnioskuję że będzie można.

Jeśli tylko masz zdolności IMO startuj. Z tego co pamiętam po porzednich tego typu konkursach poziom prac nie porażał. Zresztą kto nie gra ten nie wygrywa - right?

@Elfi ma rację, wygląda to to całkiem przyzwoicie. Nosić może tego ludzie nie będą ale jako gadget do postawienia na półce wygląda fajnie IMO.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 21:01 
Cytuj  
;P czemu nie nosić? te kolczyki są wyje*ane - pogadam z ekipą, zobaczymy co powiedzą, najwyżej się poczeka aż będzie do kupienia ;)

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 21:40 
Cytuj  
bedziesz biegac w kolczykach :D??wedlug mnie shit nagrody...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 23:13 
Cytuj  
shit nagrody?
Wartość nagrody za pierwsze miejsce to 400$. Zanim wrzucą to do zwykłych sklepów, przypuszczam, że na Ebayu można będzie opchnąć to za 2x tyle ;>


_________________
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 23:48 
Cytuj  
Keii napisał(a):
shit nagrody?
Wartość nagrody za pierwsze miejsce to 400$. Zanim wrzucą to do zwykłych sklepów, przypuszczam, że na Ebayu można będzie opchnąć to za 2x tyle ;>


mysle ze hav piszac 'shit' mial na mysli ze wygladaja badziewnie, a nie ze sa unikatowe i fani L2 beda je chcieli miec... przynajmniej ja tak to rozumiem i tak tez uwazam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 00:02 
Cytuj  
zamiast tych shitowych nagrod ja bym chcial dostac Figurke taka przynajmniej ze 30 cm np elfa-czy dwarfa..to bylby wypas..
a taka bizuteria troszke kiczem jedzie :>

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 01:24 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
zamiast tych shitowych nagrod ja bym chcial dostac Figurke taka przynajmniej ze 30 cm np elfa-czy dwarfa..to bylby wypas..
a taka bizuteria troszke kiczem jedzie :>


figurka fajny pomysl ... jeszcze recznie malowana przez chinczykow :P

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 03:18 
Cytuj  
Panowie - lepszy maluch w garażu niż opel w telewizorze - można zrobić jakieś gó*wno i wygrać biżu za 1200zł którą będzie prosto spieniężyć - a nóż widelec traficie w gust jakiegoś japońca dwiema czarnymi kropkami na białym polu :|.

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 03:21 
Cytuj  
gtainstall napisał(a):
Panowie - lepszy maluch w garażu niż opel w telewizorze - można zrobić jakieś gó*wno i wygrać biżu za 1200zł którą będzie prosto spieniężyć - a nóż widelec traficie w gust jakiegoś japońca dwiema czarnymi kropkami na białym polu :|.


nie obrazaj japoncow, to tylko glupi koreance beda oceniac:P
A jesli tak bardzo wierzysz w dwie kropki i nagrody to mozna tez startowac w miedzynarodowcyh konkursach graficznych i wygrac nie dosc ze gotowke to jeszcze kontrakty .... gogo, u can do it :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 04:27 
Cytuj  
oni to sobie wyceniaja na 300 $..a czy to tyle warte nie wiem-moze byc ciezko to spieniezyc..
zreszta po co spieniazac, jezeli ktos wygra, to zawsze zostaje fajna pamiatka :)

tyle ze osobiscie wolalbym cos prostszego i wlasnie np taka figurke :)
czy jakas mapke..ladnie zrobiona (malowana na plotnie) czy cus hehe
pomarzyc dobra rzecz:)

nie mniej zeby wogole miec szanse wygrac trzeba miec ....'skila' :P w robieniu takich rzeczy

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 07:12 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
tyle ze osobiscie wolalbym cos prostszego i wlasnie np taka figurke :)
czy jakas mapke..ladnie zrobiona (malowana na plotnie) czy cus hehe
pomarzyc dobra rzecz:)


Cosik jak to?
http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=45648

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 07:36 
Cytuj  
YES :>>

Dla mnie dziwna troche sprawa...Skoro NC jest nastawione praktycznie i wylacznie na kase..to czemu bambusy nie wypuszcza wlasnie np limitowanej kolekcji takich figurek..czy np nie zrobia jakiegos konkursu gdzie bedzie taka nagroda...
Koreance maja pomysly, wiedza jak zarobic- nasze NC to wielkie gowno ktore ciagnie tylko kase

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 09:00 
Cytuj  
No tak zapomniałem... Polacy nic tylko marudzić potrafią. Nie dość, że po raz pierwszy mogą wygrać coś więcej niż accesorry item w grze to jeszcze płacze o.O Przerażacie mnie ludzie.

Co za różnica na ile to wycenili skoro to oni fundują nagrody? IMO bardzo fajne gadżety do postawienia w gablotce. A że nie można wygrać DE Fermale Sex Slave'a czy własnego serwera, na którm będziesz władał wszystkimi zamkami i jeździł na Antharasie to już nie moja wina ;)

Wyluzujcie trochę.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 10:18 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
No tak zapomniałem... Polacy nic tylko marudzić potrafią. Nie dość, że po raz pierwszy mogą wygrać coś więcej niż accesorry item w grze to jeszcze płacze o.O


Nie przesadzasz z tym narzekaniem? Ja np. nie lubie badziewia ktore bedzie lezalo gdzies na polce i zbieralo kurz, wole rzeczy praktyczne, a bizuteria praktyczna nie jest bo jej nie nosze i nie mam zamiaru.
Kiedys polski Zywiec organizowal konkurs, co tydzien do wygrania byly konsola playstation 2, a na koniec konkursu 3 nagrody i kazda warta 3k zl (kino domowe, tv i cos tam jeszcze) ... watpie czy wtedy ktos narzekal ... jesli sie komus cos nie podobalo to mozna bylo to latwo sprzedac i jeszcze dobrze zarobic.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 10:18 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Poziomka napisał(a):
zamiast tych shitowych nagrod ja bym chcial dostac Figurke taka przynajmniej ze 30 cm np elfa-czy dwarfa..to bylby wypas..
a taka bizuteria troszke kiczem jedzie :>


figurka fajny pomysl ... jeszcze recznie malowana przez chinczykow :P


zdaje mi sie ze chinczycy to robili by podrobki ;D
anyway te nagrody to tylko do gabloty ... czy ktorys z panow nosi kolczyki moze ? ....


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 10:47 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Sylvian napisał(a):
No tak zapomniałem... Polacy nic tylko marudzić potrafią. Nie dość, że po raz pierwszy mogą wygrać coś więcej niż accesorry item w grze to jeszcze płacze o.O


Nie przesadzasz z tym narzekaniem? Ja np. nie lubie badziewia ktore bedzie lezalo gdzies na polce i zbieralo kurz, wole rzeczy praktyczne, a bizuteria praktyczna nie jest bo jej nie nosze i nie mam zamiaru.
Kiedys polski Zywiec organizowal konkurs, co tydzien do wygrania byly konsola playstation 2, a na koniec konkursu 3 nagrody i kazda warta 3k zl (kino domowe, tv i cos tam jeszcze) ... watpie czy wtedy ktos narzekal ... jesli sie komus cos nie podobalo to mozna bylo to latwo sprzedac i jeszcze dobrze zarobic.

Nagroda to rzecz gustu. A co jak ktoś nie lubi grać albo wogóle nie wie co to konsola? A w/w biżuteria to nie wszystko bo, w każdym zestawie są jeszcze timecardy, etc. czyli coś co każdemu graczowi L2 podpasuje.

Kurcze nie podbają się wam nagrody to nie startujcie ale takie stawianie sprawy to paranoja jakaś IMO. Konkurs typowo fanowski, a uważam, że żaden fan nie pogradzi taką nagrodą nawet jak biżuteri nie nosi. To, że nie każdemu podpasują główne nagrody to normalka, ale ma się nijak do samego konkursu i jego wartości (pomijam już fakt, że gadżety tego typu są dla niektórych bezcenne, bo póki co nie do dostania na rynku).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 10:55 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Nagroda to rzecz gustu. A co jak ktoś nie lubi grać albo wogóle nie wie co to konsola? A w/w biżuteria to nie wszystko bo, w każdym zestawie są jeszcze timecardy, etc. czyli coś co każdemu graczowi L2 podpasuje.

Kurcze nie podbają się wam nagrody to nie startujcie ale takie stawianie sprawy to paranoja jakaś IMO. Konkurs typowo fanowski, a uważam, że żaden fan nie pogradzi taką nagrodą nawet jak biżuteri nie nosi. To, że nie każdemu podpasują główne nagrody to normalka, ale ma się nijak do samego konkursu i jego wartości (pomijam już fakt, że gadżety tego typu są dla niektórych bezcenne, bo póki co nie do dostania na rynku).


Sylvian czytaj ze zrozumieniem, skoro napisalem ze nagrody mozna bylo latwo sprzedac to masz odpowiedz na pytania co jesli ktos nie lubi grac lub nie wie co to konsola. I nie wspominaj o gratisowych gamecardach bo za sprzedana konsole kupilbys ich 20.
W L2 gra wiekszosc mezczyzn, a przyznasz mi chyba ze bizuteria to raczej kobieca rzecz. Figurki do ktorych jest link wyzej sa moim zdaniem lepsza nagroda.
Rownie dobrze mogli zamiast jewlery dac lalki barbie ... :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.