mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 11:42 
Cytuj  
Więc konsole można sprzedać a gadżetów z L2 już nie?
Z resztą nvm ja o jednym Ty o drugim, zamiast cieszyć się progressem w temacie eventów ze strony NC to tylko biadolenie (przypomnę, że ostatnim razem były same TimeCardy i pudełko z kolekcjonerską wersją gry - przy czym tylko i wyłącznie dla NA).
EOT


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 13:36 
Cytuj  
1. jak na takiego kolosa jakim jest NC, i na fakt ze pozniej tego beda uzywac w celach komercyjnych (bo przeciez umieszcza to np na stronie) to nagrody lipne :> Chyba sie kazdy z tym zgodzi.
2. Mi nawet niechodzi juz o ten event, bo zeby wogole miec szanse wygrania, trzeba jednak miec skilla ..badz co badz....Ja osobiscie nie mam, - dlatego zamiast startowania w evencie chetnie bym widzial mozliwosc kupienia takiej limitowanej serii (tyle ze) figurek ...za kase irl...bo to fajnie by wygladalo..a bizuteria -kiczowata jest i basta.
Ale NC jest slabo myslace widac :>
przeciez na takich gadzetach (jezeli zrobiliby naprawde fajne) mozna zarobic kolosalna kase..zaczynajac od Map (zrobionych na plotnie), czy takich figurkach jak koreance maja w linku powyzej, nie wiem co dalej -breloczki, kubki koszulki, podkladki pod myche -normalnie biznes jak sie patrzy :)
(akurat koszulki chyba gdzies widzialem) :)

ps
Nie wiem Sylvian czy zauwazyles ze mamy juz C5 , ...(prawie c6)
jak na tyle kronik- slabo widze ich 'postep' co do samych nagrod jak i mozliwosci wygrywania przez Europejczykow :)
Conajmniej o 3-4 kroniki za pozno :)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 10:31 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
czy ktorys z panow nosi kolczyki moze ? ....

A pomyślałeś że można dać dziewczynie te kolczyki i wisiorek? Choćby za to że wytrzymuje z maniakiem mmorpg?
:)
Chociaż... przeczytałem cały wątek i aż dziw że nikt z Was o tym nie pomyślał :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 11:34 
Cytuj  
Ktos tu ma dziewczyne ? Siedzac po 10h na dobe moze byc z tym problem :)
Ale mozna tez je dac mamie, babci lub siostrze :P

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 19:23 
Cytuj  
pooma napisał(a):
skylight00 napisał(a):
czy ktorys z panow nosi kolczyki moze ? ....

A pomyślałeś że można dać dziewczynie te kolczyki i wisiorek? Choćby za to że wytrzymuje z maniakiem mmorpg?
:)
Chociaż... przeczytałem cały wątek i aż dziw że nikt z Was o tym nie pomyślał :wink:

Moja żona puściłaby długiego rzyga gdybym dał jej coś takiego. Symbol mojego uzaleznienia. rofl...
PS. Pooma nie traktuj tego jako osobistą krytykę. Tak po prostu jest u mnie.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 22:14 
Cytuj  
Nie musiałaby wiedzieć że to Tateosian set :P
Na pewno niejednej by się spodobały, nadmiar biżuterii chyba jeszcze żadnej kobiecie nie zaszkodził - przecież wiadomo że do każdej sukienki muszą mieć inną biżuterię :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 23:16 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Nie musiałaby wiedzieć że to Tateosian set :P


nie no tekst tygodnia - gratulacje !


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 08:29 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
pooma napisał(a):
Nie musiałaby wiedzieć że to Tateosian set :P


nie no tekst tygodnia - gratulacje !


No tak ... przeciez po zalozeniu takiego setu odrazu widac jak m.def ci sie zwieksza, no i przy unsealed mp mialaby wiecej .... tak wiec raczej sie tego nie ukryje :lol:

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 15:09 
Cytuj  
Mogłaby się kapnąć że coś nie tak jakby nie miała S grade mastery - wolniej by biegała

:wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.