mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 15:03 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=c4h6FyMte3c
ostatnie 5 sekund cos tam wyjasnia + info na blah


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...


Posty: 1
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 07:56 
Cytuj  
"Informacje pochodzą z L2Servis"

Odnośnie: The Chaotic Throne - The Kamael

1. Pochłanianie Duszy
Kamael'owie pochłanianiają duszę z ciała przeciwnika, by później użyć jej w walce.

2. Akumulacja i Umiejętności Bojowe.
(Kamael'owie) Są oni przeznaczeni nie tylko do expienia, lecz potrafią także zwiększyć nasze Specjalne Zdolnośći i Umiejętności Walki Taktycznej.

3. Specjalzacja w broniach.
Nowymi brońmi będą Długi MIecz, Rapier i Kusza, Tylko Kamaels'owie będą mogli używać ich efektownie.

4. Dynamiczny Styl Walki.
Dynamiczny atak tych stworzeń będzie zależy od naszych przyrządów do sterowania.

5. Strategia w Terenie.
Zależna jest od miejsca gdzie toczyć ma się walka, bitwa będzie wymagać wiecej naszej zręczności by mogła stać sie efektowna.

Pytania & Odpowiedzi

Pytanie: O co chodzi ze Skrzydłami?
Odpowiedź: Kamaels posiadają wyłącznie jedno skrzydło, w które uskrzydalmy się dopiero po przebudzeniu. Brak ów jednego wing'a zmusza nas do częstego odpoczynku na ziemi.

Pytanie: Co różni walkę normalną od walki taktycznej w terenie?
Odpowiedź: Pewne klasy Kamael'ów posiadają speicjalne umiejętności taktyczne, pułapki i skille, których mogą używać wyłącznie w walce taktycznej w terenie.

Pytanie: Jakie będą dostępne klasy Kamael'ów?
Odpowiedź: Nie będzie to system klasowy podobny do istniejącego. Postanowiliśmy zrobić z nimi wyjątek. To jest ich klasy używać będą Długich Mieczy, Rapierów i Kusz.

Pytanie: Czy będą jakieś ograniczenia płciowe naszych postaci?
Odpowiedź: Wybór płci będzie wpływał na limit wyboru klas. Klasy Mężczyzn mogły będą używać Długich mieczy i Rapierów, a Żeńskie klasy używać mogą wyłącznie Kuszy i Rapieru.

Pytanie: Jakie są warunki gry Kamael'ami?
Odpowiedź: Żadne. Pogłoski o tym, iż na koncie powinna być postać z lvl 80 posiadająca status szlachcica (nobless) są fałszywe.

Pytanie: Co oznacza, "Przebudzenie nastąpi 11 kwietnia br."?
Odpowiedź: Oznacza to, iż gracze po zupdatowaniu gry będą mogli lepiej poznać nowa rasę (Kamael).

Pytanie: Kiedy skrzydłą Kamael'ó mogą odpoczywać?
Odpowiedź: Kiedy osiągną pewny poziom, bądź bedą posiadać odpowiednią rangę, by niestały się doskonałymi w walce (w terenie).

Pytanie: Jakie możliwości poznania Kamael'ów daje nam update z 11 kwietnia?
Odpowiedź: Zostanie dodany quest.. Ten quest objaśni nam tło życia Kamael'ów i ukaże pełne ich ilustracje .W grze nie ma żadnych warunków by rozpocząć quest. Będzie on jednocześnie udoskonalał PTS i Live Serwer. ( PTS był już uaktualniany, tak iż gracz już teraz mogą na nim szukać ów questa).

Pytanie: Czy pochłanianie duszy odbywa się podobnie do Onimusha?
Odpowiedź:Tak. Pochłanianie duszy będzie automatyczne. Kamael może przechowywać siłę z zaabsorbowanejh duszy i później użyć jej do zwiększenia mocy skilla.
Pytanie: Gdzie będzię znajdować się wyspa Kamael"ów?
Odpowiedź: Będzie ona od izolowana od znanego nam kontynentu L2.

Pytanie: Jakie znaczenia ma wyspa Kamael?
Odpowiedź: Kamael'owie byli przez nią zapieczętowani. Kamaels może opuścić ją dopiero po wykonaniu questa na zmiane pierwszej profesji (ponieważ on cały odbywa się na niej). Ale zostanie na wyspie, aż do osiągniecja profesji nie jest konieczne.
Gate coupons może być używany przez nowiciujszy (kamael'i) tak jak przez każdego innego gracza (innej rasy).

Pytanie: Kiedy możemy zacząć grac w najnowszą cześć Lineage 2?
Odpowiedź: Gracze! Grę do najnowszej wersji można będzie zaaktualizować już w lato.

--------
Krótka charakteryzacja nowej rasy...
- Posiadają oni jedyny system dusz, gdzie on lub ona mogą wyssać duszę z pokonanego. i użyć jej podczas walki do zwiększenia efektywności skilli.
- Całkowicie nowe środowisko pozwala na używanie (kameael'om) strategi bojowych.
- Nowe bronie wyłącznie dla nich: Długi miecz (mężczyzna), kusza (kobieta), rapier
(dla obojga)
- Długi miecz noszony będzie w dwóch rękach, ponieważ jego wielkość wymusza noszność ich wyłącznie przez mężczyzn.
-Charakterystyka rasy i jej klas jest inna niż dla pozostałej 5-tki.
-Ów rasa zbudzona została 5000 lat temu, Jedno skrzydło reprezentuje brak ich zdolnośći pokojowych, nowa rasa stopniowo będzie zmieniać L2.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 08:12 
Cytuj  
jakos nie bardzo sobie to wyobrazam..bo niby co..
gracz zrobil 75/75 lub wiecej..
i teraz proponuja mu nowa rase..po 3 latach gry..kiedy 90% wrecz nienawidzi expowania ?...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 08:20 
Cytuj  
ta to chore jest. Zrobic postac 75/75 dla noble jeszcze moge zrozumiec, ciezko jest ale jakos po 2 latach gry z hakiem mozna ale po zrobieniu nobla ciezko mi jest nabic glupie 50% do 76 lvl po prostu po 20min expienia zygac mi sie chce. A tu dodaja nowa rase (cool extra fantastycznie) napewno ja subne napewno sie pobawie troche ale o 75 lvl na niej to zapomnij. zreszta moze poki wyjdzie ten kamael ja juz dawno konto sprzedam.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:25 
Cytuj  
A kto wam powiedział, że trzeba mieć 75/75 żeby wybrać nową rasę?

Nie na żadnych restrykcji jeśli chodzi o rozpoczęcie gry nową rasą - tworzysz nową postać i już. Tak samo można będzie wybrać ich jako suba (dowolnego w kolejności - chyba, że wprowadzą jakieś ograniczenia typu DE nie może wybrać męskiej/żeńskiej klasy etc.).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:21 
Cytuj  
nie sylvian zle rozumiesz chodzi o to ze ludzie w ciagu grania w l2 zrobili juz mase expa 75 czy 2x75 czy wiecej dla mnie nierealne jest robienie kolejnej postaci 75. Chociaz pewnie znajda sie i tacy. Nie nie trzeba miec 75/75 zeby zrobic nowa rase ale imo w 80% przypadkow bedzie ta nowa rasa jakby dla zabawy i testowania.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:46 
Cytuj  
Nowa rasa powinna wejsc w nowej grze czyli L3...

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:40 
Cytuj  
A ja uważam że w L15.

Tak serio - to zwalili po konkrecie. Niby każdy powinien cieszyć się z nowości, ale to takie wciskanie jej na siłę.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 14:14 
Cytuj  
Ale pierdzielicie od rzeczy. To tak jabyście napisali, że ludzie już nie grają w L2. Nie tworzą nowych postaci, nie robią sub'ów.

IMo dodanie nowej rasy to jedna z ciekawszych rzeczy jakie się nam mogły przydażyć. Co kronika to podobny schemat był, nowe itemy, nowe lokacje, nowe potwory - dodanie nowej rasy napewno odświeży nieco skostniały klimat L2.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 15:14 
Cytuj  
Ja też cieszę się na nową rasę.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 16:55 
Cytuj  
sylvi czego ty sie tak rzucasz "pierdzielicie" kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Ja mam wlasnie takie ze ot fajna sprawa ta nowa rasa ale nie wyobrazam sobie ze polowa l2 bedzie robic rerola albo co jak masz suba na 70 lvl. Nowa rasa fajna rzecz ale powinni dodac do niej jakis latwiejszy exp bo ja po prostu nie wyobrazam sobie jak mozna expic kolejna postac zeby byla uzyteczna. Taka nowa rasa to powinna byc w c4 albo c5 max. wyluzuj sylvi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 17:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
sylvi czego ty sie tak rzucasz "pierdzielicie" kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Ja mam wlasnie takie ze ot fajna sprawa ta nowa rasa ale nie wyobrazam sobie ze polowa l2 bedzie robic rerola albo co jak masz suba na 70 lvl. Nowa rasa fajna rzecz ale powinni dodac do niej jakis latwiejszy exp bo ja po prostu nie wyobrazam sobie jak mozna expic kolejna postac zeby byla uzyteczna. Taka nowa rasa to powinna byc w c4 albo c5 max. wyluzuj sylvi.

To nie exp i zapomnij, innymi slowy przestan plakac.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 18:18 
Cytuj  
Moim zdaniem dodanie nowej rasy to fajna sprawa, ale rowniez wiaze sie z tym duzo problemow. Ludzie pewnie beda chcieli grac nowa rasa przez co bedzie mass zerg w miastach 1 rasy. Choc z 2 strony gracz majacy postac z nooblesem moze do niej wrocic i kontynuowac gre. Jak dla mnie dodanie nowej rasy to fajna sprawa tylko zobaczymy co z tego wyniknie. :wink:


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 19:01 
Cytuj  
Już widzę te party botów nowej rasy ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 21:01 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
sylvi czego ty sie tak rzucasz "pierdzielicie" kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Ja mam wlasnie takie ze ot fajna sprawa ta nowa rasa ale nie wyobrazam sobie ze polowa l2 bedzie robic rerola albo co jak masz suba na 70 lvl. Nowa rasa fajna rzecz ale powinni dodac do niej jakis latwiejszy exp bo ja po prostu nie wyobrazam sobie jak mozna expic kolejna postac zeby byla uzyteczna. Taka nowa rasa to powinna byc w c4 albo c5 max. wyluzuj sylvi.

Gezzz a gdzie ja się rzucam. Po prostu npisałem, że marudzicie bez sensu - bo nie ma faktycznych powodów aby być nastawionym anty do tego - przynajmniej przy obecnym stanie wiedzy.
Nie dość, że coś świeżego dodali to jeszcze źle. Nikt się nie spodziewa, że połowa ludzi od razu rzuci się na nową rasę, to tak jak by twierdzić, żę po jakimś patchu połowa zacznie grać jako BH.

Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć Elfi, że słowo "pierdzielicie" tak udezyło w twoj poczucie moralności czy odcucia osobiste?

Zawsze dodawali content, którego na oczy większość ludzi nie zobaczy właśnie ze względu na to, że posiadają już postacie. Ale jeżeli gra się rozwija to na wielu płaszczyznach a nie tylko zwiększanie level cap'u i dodawanie coraż to bardziej uber itemów.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 21:16 
Cytuj  
Z tego co pamietam to byla aniketa co maja dodac w pierwszej kolejnosci. Wygrala opcja "nowa rasa" wiec mozecie miec co najwyzej pretensje do community...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 10:15 
Cytuj  
Duna napisał(a):
Z tego co pamietam to byla aniketa co maja dodac w pierwszej kolejnosci. Wygrala opcja "nowa rasa" wiec mozecie miec co najwyzej pretensje do community...

A my to niby co jesteśmy? ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 21:26 
Cytuj  
A teraz czary. Pewna grupa szpiegów, odkryła, że L2 ma FABUŁĘ! Tak! wystarczy przeczytać na oficjalnej stronie opis (trochę długi ale ciekawy) i tam można znaleźć informacje o owej rasie: Arteias. Faktycznie miały skrzydła, ale nie liczcie, że sobie polatacie w przestworzach :) Arteiasy mają około metra wzrostu i unoszą się 50 cm nad ziemią. Niestety, nie będzie już Dark Elfów(zamiast nich właśnie Arteiasy). Tzn. będą, ale nie jako grywalna rasa. Po prostu czarne charaktery (Połowa RB to pewnie będą Dark Elfy)

i taka mała dygresja odnośnie Interlude: To nie jest ani C6, ani tym bardziej T1. To INTERLUDIUM czyli przejście z jednego rozdziału, do drugiego.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 11:01 
Cytuj  
Haczyk napisał(a):
A teraz czary. Pewna grupa szpiegów, odkryła, że L2 ma FABUŁĘ! Tak! wystarczy przeczytać na oficjalnej stronie opis (trochę długi ale ciekawy) i tam można znaleźć informacje o owej rasie: Arteias. Faktycznie miały skrzydła, ale nie liczcie, że sobie polatacie w przestworzach :) Arteiasy mają około metra wzrostu i unoszą się 50 cm nad ziemią. Niestety, nie będzie już Dark Elfów(zamiast nich właśnie Arteiasy). Tzn. będą, ale nie jako grywalna rasa. Po prostu czarne charaktery (Połowa RB to pewnie będą Dark Elfy)

i taka mała dygresja odnośnie Interlude: To nie jest ani C6, ani tym bardziej T1. To INTERLUDIUM czyli przejście z jednego rozdziału, do drugiego.

aha, czyli ludzie którzy teraz grają Dark Elfami będą musieli użyć wybielacza i stać się light elfami ? :lol:


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 17
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 21:04 
Cytuj  
Haczyk napisał(a):
Faktycznie miały skrzydła, ale nie liczcie, że sobie polatacie w przestworzach Arteiasy mają około metra wzrostu i unoszą się 50 cm nad ziemią. Niestety, nie będzie już Dark Elfów(zamiast nich właśnie Arteiasy). Tzn. będą, ale nie jako grywalna rasa. Po prostu czarne charaktery (Połowa RB to pewnie będą Dark Elfy)

i taka mała dygresja odnośnie Interlude: To nie jest ani C6, ani tym bardziej T1. To INTERLUDIUM czyli przejście z jednego rozdziału, do drugiego.


a ze niby skad to wziales? :|

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.