mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 20.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 07:48 
Cytuj  
Witam

Wczoraj wieczorem udało mi się ściągnąć L2 IL, poniewaz po dlugich walkach na prywatnych serwerach postanowilem powalczyc na Retailu. Po sciągnieciu gry kupilem CD-Key i Karte na 60 dni, na allegro. Zalozylem konto powpisywalem co trzeba bylo wpisac... konto wyglada wporzadku.. pisze mi ze jestem zarejestrowany do L2 i mam aktywne konto do 18 sierpnia. Odpalilem gre... zalogowalem sie... wybralem serwer Teon, stworzylem postac. Naciskam Start laduje mi sie gra... i wtedy zacyzna sie program.. po wczytaniu obrazu wyskakuje mi male okienko w grze "Game Guard Faild, please restart Lineage 2"

Za pierwszym razem sciagalem gre poprzez 2 pliki startowe.. ktore sciagnely mi cala gre 6 GB. Po tym jak wyskakuje mi to okienko, postanowielm sciagnac normlanie L2 flashgatem ze strony Offa. No wiec Cala noc sie sciagalo i sie sciagnelo, no ale nic nie pomoglo.. ciagle wyskakuje mi to okienko, a mnie juz zaczynają nerwy roznosic...

Czy ktos wie jaka moze byc przyczyna i co w tej sprawie zrobic ?

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 08:02 
Cytuj  
sprobuj usunac folder GameGuard z foldery .../lineage2/system moze to cos da

ps
masz jakis firewall ? ewentualnie jakies cos co masz odpalone


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D


Posty: 4
Dołączył(a): 20.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 08:35 
Cytuj  
Jz usuwalem i nic nie pomaga.. przy kazdym wlanczaniu L2, ten folder na nowo sie sciaga.

Jesli chodzi o firewall to posiadam tylko Avasta, ktoremu sie licencja skonczyla ;p

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 08:43 
Cytuj  
Marajo napisał(a):
Jz usuwalem i nic nie pomaga.. przy kazdym wlanczaniu L2, ten folder na nowo sie sciaga.

Jesli chodzi o firewall to posiadam tylko Avasta, ktoremu sie licencja skonczyla ;p


Bo gameguard ma sie sciagnac, po to sie go usuwa aby sie poprawnie sciagnal. Najpewniej musisz ustawic tego Awasta aby przepuszczal GameGuarda.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.


Posty: 4
Dołączył(a): 20.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 09:26 
Cytuj  
ok, moj kolea sprobowal wejsc na moje konto i wszystko u niego dizala.. .wiec z kontem jest wszytko ok. Wyslal mi swoj folder gameguarda... nie pomoglo... usuwalem kilka razy folder system i robilem check files .. nie pomoglo... wylączylem wsyzstkie FW, nie pomoglo... cialge po zaladowaniu postaci.. pisze "Gameguard Fail!".

jestem w kropce...

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 10:30 
Cytuj  
Ja miałem podobny problem z Outpost Firewallem. Musiałem pogrzebać w jego ustawieniach. Ustawić gg nie tylko dostęp, ale także zezwolenie na "start hidden process", "modify othere programs memory" i ogólnie zlezwolić na wszystko ;p Może zmień firewalla na jakiś inny.


Posty: 46
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 10:38 
Cytuj  
Tak w outpost trzeba puscic gameguarda. Sprawdz w spisie programow czy jest przepuszczony.

PS. Jesli grales na prywatnych to czasami instalki z privow zostawiaja smieci w windows\system32\drivers\etc\ i znajdz pliczek host. edytuj go i wykasuj jesli sa linie

***.***.***.*** nprotect.lineage2.com

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 10:38 
Cytuj  
Marajo napisał(a):
.. usuwalem kilka razy folder system i robilem check files .. nie pomoglo... wylączylem wsyzstkie FW, nie pomoglo... cialge po zaladowaniu postaci.. pisze "Gameguard Fail!".

jestem w kropce...


Swojego czasu wielu graczy miało podobny problem z gameguardem, u mnie zadziałało gdy wziąłem od kolegi cały folder SYSTEM - oczywiście Lineage. Dodatkowo możesz wyciąć w folderze C:\WINDOWS\system32\drivers\etc--->HOSTS.
W pliku hosts po graniu na privach zostają śmieci które czasem blokują działanie klienta L2.

Zbych

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 11:29 
Cytuj  
i jeszcze zostaje jedno rozwiazanie czyli format c:\


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D


Posty: 4
Dołączył(a): 20.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 11:45 
Cytuj  
Duna napisał(a):
Tak w outpost trzeba puscic gameguarda. Sprawdz w spisie programow czy jest przepuszczony.

PS. Jesli grales na prywatnych to czasami instalki z privow zostawiaja smieci w windows\system32\drivers\etc\ i znajdz pliczek host. edytuj go i wykasuj jesli sa linie

***.***.***.*** nprotect.lineage2.com


Dzieki za pomoc.. to wlasnie stwarzalo problem.. juz wszystko chodzi.

Dziekuje wszystkim za szybką pomoc :)

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.