mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 07:50 
Cytuj  
Witam. Mam taki problem po 3 letnich zmaganiach na priv serverach postanowilem przejsc na retaila konto zostalo zakupione w zeszla sobote i a ja nadal nie moge grac :/ Najpierw mialem spore klopoty poniewaz nie moglem sciagnac klijenta ze strony oficialnej tzn. sciagnelem go 6 razy (klikakrotnie przez mozi... ,flashge...,getrig...)za kazdym razem probojac rozpakowac ta gre wyskakiwaly bledy. Rozpakowywac tez probowalem kilkoma wersjami winrara i innymy programami i nic ... Acz kolwiek kolega z pracy sciagnol mi gre i przyniusl na dvd. Myslalem ze to mnie uratowalo. Blad... Nie moge upgradowac gry, od wczoraj probojac co jakies 10% uploader stawal w miejscu i klapa na 2h gdy dawalem cancel i wznawialem to kontynuwal sciagal kolejne 10/20 % i stawal... ale przy okolo 80 % stanol na dobre przy sciaganiu pliku "slideshow-e.utx" do "systextures" wyskakuje error "the conection to the serwer has been terminated" razem z
"the compresion has filed pleas check your hard disck space" choc mam 80 giga wolnego miejsca na dysku ... Doslownie blagam o pomoc bo rece mi juz opadaja. W koncu od tygodnia juz siedze i sie glowie co to moze byc :(


_________________
Dopoki walczysz jestes zwyciezca !

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 08:38 
Cytuj  
zanieś kompa do kumpla i spróbuj zrobić update na innym łączu - możliwie u innego providera.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 09:30 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
zanieś kompa do kumpla i spróbuj zrobić update na innym łączu - możliwie u innego providera.


Tylko jest to raczej niemozliwe w moim przypadku, poniewaz mieszkam w polnocnej irlandii wszyscy ktorych znam maja tego ssamego providera ...
Ale sporobje nie mam nic do stracenia. Chyba ze ktos ma inne pomysly ??


_________________
Dopoki walczysz jestes zwyciezca !

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 10:24 
Cytuj  
mialem kiedys problem z laczeniem sie updatera polegalo to na tym ze mialem wygaszacz wlaczony oraz wylaczenie monitora ...po 15 jak sie to odpalalo to updater dostawal DC

a i jeszcze moze to byc problem zapchanego ramu :(


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 11:18 
Cytuj  
Mały offtop

Zmień sobie podpis. Poprawna pisownia to "dopóki" ;p

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 12:12 
Cytuj  
moze przenies katalog z gra na inna partycję? I tam zrobic update? Ewentualnie spakować katalog z gra, zaniesc do kumpla, rozpakowac, zrobic update, spakowac zaniesc do siebie...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 15:18 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Mały offtop

Zmień sobie podpis. Poprawna pisownia to "dopóki" ;p


Hehe no poraszka na szybko zakladalem konto na forum :P ale juz poprawilem (a tak na marginesie mieszkam w irlandii mam angielska orginalna wersje windowsa i od uczylem pisac polskie znaki choc wiem ze moge :P ). Po pierwsze jakos rozwiklalem problem ale nadal nie znam przyczyny wiec jak ktos bedzie mnial jakies pomysly to bylbym wdzieczny ...
poprostu updater stawal na wiekszych plikach bylo ich 3 (okolo 5 megowe pliki) wiec te pliki koles przesylal mi na skype i wklejalem je w folder i uploader szedl dalej i tak doszedlem kombinujac do 100 % :P potem jeszcze sie nie obylo bez usuniecia gameguarda ale o tym juz czytalem :)
dziekuje za pomoc z gory


_________________
Dopoki walczysz jestes zwyciezca !

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 11:22 
Cytuj  
Carver napisał(a):
Hehe no poraszka na szybko zakladalem konto na forum :P ale juz poprawilem (a tak na marginesie mieszkam w irlandii mam angielska orginalna wersje windowsa i od uczylem pisac polskie znaki choc wiem ze moge :P ).

Porażka ma wiele znaczeń... :P Dla każdego co innego...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.