mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 18:03 
Cytuj  
Z L2 robi się cmentarz... w C10 będą grali już chyba tylko farmerzy.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.09.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 20:12 
Cytuj  
Wiesz u mnie to nie bylo wykruszenie problemy w realu zmusily mnie do konca

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 20:54 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Z L2 robi się cmentarz... w C10 będą grali już chyba tylko farmerzy.


Naprawdę im sie nie dziwię. Ile można bić moby? Rok, dwa, trzy?

W L2 *już* zostali tylko farmerzy oraz ludzie pokroju mojego kumpla, którzy dowartościowują się pekując low levelowców (oczywiście po wcześniejszym wybotowaniu level capa). :-?

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 00:00 
Cytuj  
zax napisał(a):
arkadek napisał(a):
Z L2 robi się cmentarz... w C10 będą grali już chyba tylko farmerzy.


Naprawdę im sie nie dziwię. Ile można bić moby? Rok, dwa, trzy?

W L2 *już* zostali tylko farmerzy oraz ludzie pokroju mojego kumpla, którzy dowartościowują się pekując low levelowców (oczywiście po wcześniejszym wybotowaniu level capa). :-?

Istnieje takie cos jak pee vee pee, na czym jest oparty high end w l2, samo oranie mobow to wiesz... nudzi sie po 2-3 dniach.
I sam sie dziwie jak ci neutrale moge 2 lata orac moby dzien w dzien...

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 06:10 
Cytuj  
Macek: Nie gram na razie, wiec nie mam po co licytowac (tym bardziej, ze to gola postac a nawet na moim mainie mam w 90% pozyczony sprzet)- zostalo mi jeszcze ze 3 tygodnie na Merch, ale jaki ma sens granie SE?
Moze gdyby Ananke nie musiala spauzowac... bo nie widze mozliwosci ciagniecia orka.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:34 
Cytuj  
RunForestRun napisał(a):
Istnieje takie cos jak pee vee pee, na czym jest oparty high end w l2, samo oranie mobow to wiesz... nudzi sie po 2-3 dniach.
I sam sie dziwie jak ci neutrale moge 2 lata orac moby dzien w dzien...


Jaki więc sens wielomiesięcznego ogłupiania się, brnąc przez miliony mobów, mając na celu jedynie dojście do wątpliwej jakości nie skillowego pvp? W szczególności, gdy mamy obecnie na rynku pure pvp gry pokroju Guild Wars.
L2 *jest* grą PVE w około 90 procentach, świadczy o tym sam fakt stosunku czasu poświęconego na pve i na pvp. Kto temu zaprzeczy będzie po prostu śmieszny imo.
Większość ludzi, którzy zostali w L2 dla PVP (w rzeczywistości PK) to zakompleksieni gówniarze, którzy najprawdopodobniej nie potrafili by wygrać prawie żadnej walki bez wybotowanej "przewagi".

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:38 
Cytuj  
zax napisał(a):
RunForestRun napisał(a):
Istnieje takie cos jak pee vee pee, na czym jest oparty high end w l2, samo oranie mobow to wiesz... nudzi sie po 2-3 dniach.
I sam sie dziwie jak ci neutrale moge 2 lata orac moby dzien w dzien...


Jaki więc sens wielomiesięcznego ogłupiania się, brnąc przez miliony mobów, mając na celu jedynie dojście do wątpliwej jakości nie skillowego pvp? W szczególności, gdy mamy obecnie na rynku pure pvp gry pokroju Guild Wars.
L2 *jest* grą PVE w około 90 procentach, świadczy o tym sam fakt stosunku czasu poświęconego na pve i na pvp. Kto temu zaprzeczy będzie po prostu śmieszny imo.
Większość ludzi, którzy zostali w L2 dla PVP (w rzeczywistości PK) to zakompleksieni gówniarze, którzy najprawdopodobniej nie potrafili by wygrać prawie żadnej walki bez wybotowanej "przewagi".


AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHA


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 14:45 
Cytuj  
zax napisał(a):
RunForestRun napisał(a):
Istnieje takie cos jak pee vee pee, na czym jest oparty high end w l2, samo oranie mobow to wiesz... nudzi sie po 2-3 dniach.
I sam sie dziwie jak ci neutrale moge 2 lata orac moby dzien w dzien...


Jaki więc sens wielomiesięcznego ogłupiania się, brnąc przez miliony mobów, mając na celu jedynie dojście do wątpliwej jakości nie skillowego pvp? W szczególności, gdy mamy obecnie na rynku pure pvp gry pokroju Guild Wars.
L2 *jest* grą PVE w około 90 procentach, świadczy o tym sam fakt stosunku czasu poświęconego na pve i na pvp. Kto temu zaprzeczy będzie po prostu śmieszny imo.
Większość ludzi, którzy zostali w L2 dla PVP (w rzeczywistości PK) to zakompleksieni gówniarze, którzy najprawdopodobniej nie potrafili by wygrać prawie żadnej walki bez wybotowanej "przewagi".


Brzmisz identycznie jak moj kumpel, ktory za leechowanie dostal bana po czym zaczol plakac jakie to l2 jest fee buu i blee.
Skoro mowisz ze pvp jest "tepe i bez skilla" to moze podaj nam przyklad jakichs twoich pee vee pee? Bo skoro tak twierdzisz to musisz miec spore doswiadczenie. Kolejna sprawa to ten grind... a kto ci kaze tluc te moby? Pewni sprytni ludzie zrobili cos takiego jak l2walker, on zrobi ci toona 78 w ~miech, eventualnie mozesz kupic gotowego 78/78 nobless i juz mozna sie bawic.
A text z "ludzie zostali w l2 dla pvp (pk)" swiadczy o tym ze twoje doswiadczenie z pvp jest cos w stylu "gralem w l2 2 lata mialem 10pvp".
Jak chcesz sie wypowiadac w sprawie pvp to polecam pierw sie z nim zapoznac ig, np wbic do jakiegos pvp clanu z 10+ war i wtedy mozesz mi tu cos powiedziec.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 15:16 
Cytuj  
Cytuj:
Z L2 robi się cmentarz... w C10 będą grali już chyba tylko farmerzy.

Nie do końca.
Prawda z L2 jest taka: część przychodzi, część odchodzi, część zostaje. Jest ciagłe mieszanie się ludzi i przemieszczanie. Jednemu się spodoba, drugiemu nie. Tego się nie zmieni. Jeśli chodzi o bicie mobów, to to jest właśnie jeden z elementów zabawy L2. Zaczynasz od keltiera a kończysz na Valakasie. Dla osób, które grając bez wspomagaczy typu l2walker, napewno satysfakcja ze zrobienia 78 czy 77 levelu jest dużo większa i ciężej jest im rozstać się z kontem bo wiedzą ile to trzeba pracy.
Kwestia pvp - L2 jest głównie grą do tego celu przeznaczoną i 1 z lepszych. Wiem to z opini różnych graczy , ponieważ próbowali inne gry jak Guild Wars i WoW i większość z nich wraca do L2 ;). Jeśli chodzi o pekowanie low-levelów to właśnie chyba po to jest stworzony free system pvp?
To były 3 grosze odemnie :).


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 15:50 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHA


"(...) Ludzie pierwotni żyli tylko w małych, zamkniętych grupach. W ich obrębie dochodziło do rozwoju psychicznego każdego z członków. Tak samo z językiem. Jedna grupa neandertalczyków na widok zbliżającego się zagrożenia reagowała sapaniem typu "uhm uhm!", a inna wrzaskiem "ugabuga!". Zwykła losowość w dobieraniu dźwięków oznaczających różne rzeczy. Z czasem grupy łączyły się z innymi w coraz to większe, dochodziło do wymieszania się różnych, stopniowo przekształcanych wrzasków. (...)"

Niektóre przypadki wypowiadające się równie skomplikowanie - jak widać - zachowały się do dziś.

RunForestRun napisał(a):
Skoro mowisz ze pvp jest "tepe i bez skilla" to moze podaj nam przyklad jakichs twoich pee vee pee? Bo skoro tak twierdzisz to musisz miec spore doswiadczenie.


Na podstawie czego twierdzisz, że nie mam? Najprawdopodobniej w przeciwieństwie do ciebie nie wypowiadam się w temacie czegoś, o czym nie mam zielonego pojęcia.

RunForestRun napisał(a):
Kolejna sprawa to ten grind... a kto ci kaze tluc te moby?

Mechanika i główna idea tej gry. Niestety.

RunForestRun napisał(a):
Pewni sprytni ludzie zrobili cos takiego jak l2walker, on zrobi ci toona 78 w ~miech, eventualnie mozesz kupic gotowego 78/78 nobless i juz mozna sie bawic.
A text z "ludzie zostali w l2 dla pvp (pk)" swiadczy o tym ze twoje doswiadczenie z pvp jest cos w stylu "gralem w l2 2 lata mialem 10pvp".
Jak chcesz sie wypowiadac w sprawie pvp to polecam pierw sie z nim zapoznac ig, np wbic do jakiegos pvp clanu z 10+ war i wtedy mozesz mi tu cos powiedziec.


Zarzucając komuś, o kim nic nie wiesz brak doświadczenia i z góry zakładając, że jesteś bardziej PRO, ukazujesz się w świetle prawdziwie zakompleksionego dzieciaka i po prostu prawda w oczy kole, dlatego tak się poruszyłeś.
Swoimi wypowiedziami oraz opiniami w temacie bezpośredniego związku walkera z pvp już dobitnie dajesz mi do zrozumienia, że na prawdę jesteś jednym z tych, których opisywałem powyżej.
Szczerze gratuluję ci chorych poglądów.


xDarkAngelx napisał(a):
Prawda z L2 jest taka: część przychodzi, część odchodzi, część zostaje. Jest ciagłe mieszanie się ludzi i przemieszczanie.

Statystyki, fakty, częstotliwość free triali, czy nawet ruchliwość tego działu wskazują całkiem co innego imo.

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 16:52 
Cytuj  
Z l2 robi sie cmentarz bo odszedl Haveren- Legenda i najlepszy gracz tej gry... proste.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 17:36 
Cytuj  
zax napisał(a):
Na podstawie czego twierdzisz, że nie mam? Najprawdopodobniej w przeciwieństwie do ciebie nie wypowiadam się w temacie czegoś, o czym nie mam zielonego pojęcia.

To czemu wypowiadasz sie na temat pvp w l2?

zax napisał(a):
Mechanika i główna idea tej gry. Niestety.

Ktora mozna ominac.


zax napisał(a):
Zarzucając komuś, o kim nic nie wiesz brak doświadczenia i z góry zakładając, że jesteś bardziej PRO, ukazujesz się w świetle prawdziwie zakompleksionego dzieciaka i po prostu prawda w oczy kole, dlatego tak się poruszyłeś.Swoimi wypowiedziami oraz opiniami w temacie bezpośredniego związku walkera z pvp już dobitnie dajesz mi do zrozumienia, że na prawdę jesteś jednym z tych, których opisywałem powyżej.Szczerze gratuluję ci chorych poglądów.

Jakbys mial jakies doswiadczenie to bys prawdopodobnie to napisal zeby mnie ""zagiac" czy cos, jednak jedyne z czym jestes w stanie wyjsc to "prawda w oczy kole", tutaj bym sobie zadal pytanie, kogo kole? Mnie czy ciebie?
A to ze ktos uzywa walkera to hmm, ja uzywalem uzywam i uzywac bede, i kiedy to ty orasz 3255435436 moba ja pije kolejne piwko ze znajomymi.
Zakompleksiony dzieciak? A jak nazwiesz osobe ktora przychodzi do dzialu l2 i placze jakie to l2 jest fee bee i tfu? Jak widzisz, ja kompleksow nie mam w przeciwienstwie do ciebie.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 18:47 
Cytuj  
Miałem nie reagować na tego prymitywnego taunta, ale nie miał bym tego funu nie interpretując twojej pokręconej logiki.

RunForestRun napisał(a):
To czemu wypowiadasz sie na temat pvp w l2?

Zarzuciłeś mi, że nic nie wiem w temacie PVP. Ja zapytałem na podstawie *czego* tak sądzisz, po czym ty komentujesz to w ten sposób? To jest kpina po prostu. Żenująca riposta poziomem przypominająca wypowiedzi z serii "Twoja stara pierze w rzece".

RunForestRun napisał(a):
Ktora mozna ominac.

Ominąłeś mechanikę?
Omijając ideę tej gry po prostu przechytrzyłeś samego siebie. Kolejny etap to Roleplaying w Kłejku?

RunForestRun napisał(a):
Jakbys mial jakies doswiadczenie to bys prawdopodobnie to napisal zeby mnie ""zagiac" czy cos

Tym mnie wgniotłeś w ziemię - dosłownie. Jak to się ma do tematu? Nijak. Nędzna próba zwiększenia e-peena.

RunForestRun napisał(a):
jednak jedyne z czym jestes w stanie wyjsc to "prawda w oczy kole", tutaj bym sobie zadal pytanie, kogo kole? Mnie czy ciebie?
Kto się tak poruszył jak zaczęliśmy temat "pvp botów"? Ja stwierdziłem fakt, ty próbujesz się bronić bo poczułeś się winnym. Co tu mnie ma kolić, bo nie rozumiem? Takie zachowanie może mi się to wydawać co najwyżej żenujące, bądź nawet w pewnym sensie komiczne.

RunForestRun napisał(a):
A to ze ktos uzywa walkera to hmm, ja uzywalem uzywam i uzywac bede, i kiedy to ty orasz 3255435436 moba ja pije kolejne piwko ze znajomymi.

Może przynajmniej w piciu ci lepiej idzie niż MMO. Sądząc po stylu, składni i logice wypowiedzi oraz kierujących tobą prymitywnych pobudek chęci zrobienia komuś na złość, poniżenia w grze (tak, tak to jedyny realny cel bezkarnego PKowania low levelowców wybotowaną na max postacią) jedyną rzeczą jaka ci w RL dobrze wychodzi to właśnie picie. Coś w tym musi być według mnie.

RunForestRun napisał(a):
Zakompleksiony dzieciak? A jak nazwiesz osobe ktora przychodzi do dzialu l2 i placze jakie to l2 jest fee bee i tfu?

Ops przepraszam, następnym razem pójdę do działu WOW. Naprawdę jeszcze raz wielkie SRY. Przecież w tym dziale wypowiadają się tylko ludzie przepełnieni kompleksami, pokrzywdzeni przez los.

RunForestRun napisał(a):
Jak widzisz, ja kompleksow nie mam w przeciwienstwie do ciebie.

Po raz kolejny chcąc utrzymać twój poziom argumentowania wypowiedzi musiał bym posłużyć się copy/paste jak ty. Wcześniej musiał bym dodać minus przed swoim IQ zniżając się tym do twojego poziomu intelektualnego.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 19:28 
Cytuj  
zax napisał(a):
Zarzuciłeś mi, że nic nie wiem w temacie PVP. Ja zapytałem na podstawie *czego* tak sądzisz, po czym ty komentujesz to w ten sposób? To jest kpina po prostu. Żenująca riposta poziomem przypominająca wypowiedzi z serii "Twoja stara pierze w rzece".

Na podstawie czego? Moze tego ze płaczesz jakie to pvp jest daremne i na pytanie zebys pochwalil sie swoim doswiadczeniem w pvp milczysz.

zax napisał(a):
Omijając ideę tej gry po prostu przechytrzyłeś samego siebie. Kolejny etap to Roleplaying w Kłejku?

Ideę od kiedy w high end l2 tematem przewodnim bylo pve?

zax napisał(a):
Tym mnie wgniotłeś w ziemię - dosłownie. Jak to się ma do tematu? Nijak. Nędzna próba zwiększenia e-peena.

Jak sie ma? Skoro mowisz ze cos jest zle i do dupy to rozumiem ze juz przez to przebrneles i masz jakies DOSWIADCZENIE. Wiec sie nim podziel?

zax napisał(a):
Kto się tak poruszył jak zaczęliśmy temat "pvp botów"? Ja stwierdziłem fakt, ty próbujesz się bronić bo poczułeś się winnym. Co tu mnie ma kolić, bo nie rozumiem? Takie zachowanie może mi się to wydawać co najwyżej żenujące, bądź nawet w pewnym sensie komiczne.

Bronic? Smieszne, widzisz ja w przeciwienstwie do ciebie nie widze problemow w botowaniu i uzywaniu walkera w pvp (sprawdzanie czy ktos jest w arenie itd), wiec w czym problem? A zeby bylo zabawniej jestem typowym boterem ktory byl tak leniwy ze nawet 1->2 nie zrobil legit.

zax napisał(a):
Może przynajmniej w piciu ci lepiej idzie niż MMO. Sądząc po stylu, składni i logice wypowiedzi oraz kierujących tobą prymitywnych pobudek chęci zrobienia komuś na złość, poniżenia w grze (tak, tak to jedyny realny cel bezkarnego PKowania low levelowców wybotowaną na max postacią) jedyną rzeczą jaka ci w RL dobrze wychodzi to właśnie picie. Coś w tym musi być według mnie.
W piciu lepiej niz w mmo? Pochwal sie nam o wielki w jakie mmo grasz? A fakt iz braklo ci argumentow i czepiles sie tego browara w rl jest zenujace.


zax napisał(a):
Ops przepraszam, następnym razem pójdę do działu WOW. Naprawdę jeszcze raz wielkie SRY. Przecież w tym dziale wypowiadają się tylko ludzie przepełnieni kompleksami, pokrzywdzeni przez los.

Do ciebie by idealnie pasowalo bravo.pl

zax napisał(a):
Po raz kolejny chcąc utrzymać twój poziom argumentowania wypowiedzi musiał bym posłużyć się copy/paste jak ty. Wcześniej musiał bym dodać minus przed swoim IQ zniżając się tym do twojego poziomu intelektualnego.

Jak widzisz ja tu nie placze, ty tak.

Swoja droga, jaki byl powod dla ktorego przestales grac w l2? Czyzby to byl ban za leechowanie w cata grp? Tak dla jaj przed wejsciem c5.
realmaxor grp 4tw?

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 20:04 
Cytuj  
zax napisał(a):
Żenująca riposta poziomem przypominająca wypowiedzi z serii "Twoja stara pierze w rzece".


Obrazek
sry stary ale jak na moje oko to ty siejesz /drama ' e (lol) twierdzac ze kazdy jest "prymitywny" (nie jedno krotnie powtarzasz to slowo, zawiecha czy ubogosc slownika ?) po przeczytaniu twoich wypowiedzi dochodze do wnosku ze jakis taki EMO z Ciebie (wszystko, kazdy, swiat jest zly)

kim ty tak wogole jestes bo tak jakos nie kojarze Ciebie z tego forum l2.


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 20:04 
Cytuj  
Ta pseudo rozmowa z tobą do niczego nie prowadzi. Moment, w którym ktoś zaczyna tworzyć własne fakty lub zmieniać istniejące i stosować prymitywne pyskówki jest dla mnie dobitnym sygnałem, że mam rację i należy skończyć.
Będę na tyle dobrotliwy, że oszczędzę ci wstydu nie komentując twojego ostatniego postu.
Bo będąc szczerym, trudno sensownie skomentować coś, co się ma nijak do tematu, jest zwykłym nędznym tauntem mającym na celu wciągniecie mnie w jeszcze bardziej denny flame, którego tematem przewodnim były by prawdopodobnie próby udowodnienia wyższości jednych buildów i taktyk nad innymi, a wszystko obrane w słownictwo okolicznych dresów, którym to się posługiwać nie mam zamiaru.


[EDIT]
RunForestRun napisał(a):
Swoja droga, jaki byl powod dla ktorego przestales grac w l2? Czyzby to byl ban za leechowanie w cata grp? Tak dla jaj przed wejsciem c5.
realmaxor grp 4tw?

Co to ma być?

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 20:47 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):
zax napisał(a):
Żenująca riposta poziomem przypominająca wypowiedzi z serii "Twoja stara pierze w rzece".

sry stary ale jak na moje oko to ty siejesz /drama ' e (lol) twierdzac ze kazdy jest "prymitywny" (nie jedno krotnie powtarzasz to slowo, zawiecha czy ubogosc slownika ?) po przeczytaniu twoich wypowiedzi dochodze do wnosku ze jakis taki EMO z Ciebie (wszystko, kazdy, swiat jest zly)

Jesteś takim Obrońcą Uciśnionych, czy po prostu chcesz podlizać się farmerom? Według mnie nie warto, ten jest wyjątkowo wątpliwej jakości. W przypadku, gdy to pierwsze, dobrze trafiłeś
- raczej on potrzebuje twojej pomocy, a nie ja.

"Świat jest zły" - haha, chyba pomyliłeś osoby, a do wyboru miałeś tylko dwie. Załóż dyesy do accuracy, będziesz lepiej trafiał. :]

smiglo7o7 napisał(a):
kim ty tak wogole jestes bo tak jakos nie kojarze Ciebie z tego forum l2.

To pisze kolo, który jest na forum od kilkunastu dni. Udało ci się być śmiesznym, gratz.
W czasie, kiedy ja expiłem suba na retailu, ty przycinałeś jeszcze na L2x. ;)

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 21:04 
Cytuj  
zax napisał(a):
Ta pseudo rozmowa z tobą do niczego nie prowadzi. Moment, w którym ktoś zaczyna tworzyć własne fakty lub zmieniać istniejące i stosować prymitywne pyskówki jest dla mnie dobitnym sygnałem, że mam rację i należy skończyć.
Będę na tyle dobrotliwy, że oszczędzę ci wstydu nie komentując twojego ostatniego postu.
Bo będąc szczerym, trudno sensownie skomentować coś, co się ma nijak do tematu, jest zwykłym nędznym tauntem mającym na celu wciągniecie mnie w jeszcze bardziej denny flame, którego tematem przewodnim były by prawdopodobnie próby udowodnienia wyższości jednych buildów i taktyk nad innymi, a wszystko obrane w słownictwo okolicznych dresów, którym to się posługiwać nie mam zamiaru.

No tak brak argumentow i juz konczymy rozmowe?

zax napisał(a):
[EDIT]
RunForestRun napisał(a):
Swoja droga, jaki byl powod dla ktorego przestales grac w l2? Czyzby to byl ban za leechowanie w cata grp? Tak dla jaj przed wejsciem c5.
realmaxor grp 4tw?

Co to ma być?

Oj wydaje mi sie ze dobrze wiesz Neira, czy wolisz sylwek?
Masz identyczny styl wypowiedzi, takie samo plakanie jakie to l2 jest zle, grales w l2. Prawdopodobienstwo ze 2 identyczne osoby znalazly sie na tym forum jest minimalne. Wiec po co klamac?

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 21:37 
Cytuj  
RunForestRun napisał(a):
Oj wydaje mi sie ze dobrze wiesz Neira, czy wolisz sylwek?
Masz identyczny styl wypowiedzi, takie samo plakanie jakie to l2 jest zle, grales w l2. Prawdopodobienstwo ze 2 identyczne osoby znalazly sie na tym forum jest minimalne. Wiec po co klamac?


Przykro mi, nie trafiłeś. :cry:

Obrazek

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 08:56 
Cytuj  
zax napisał(a):
Jesteś takim Obrońcą Uciśnionych, czy po prostu chcesz podlizać się farmerom? Według mnie nie warto, ten jest wyjątkowo wątpliwej jakości. W przypadku, gdy to pierwsze, dobrze trafiłeś
- raczej on potrzebuje twojej pomocy, a nie ja.

"Świat jest zły" - haha, chyba pomyliłeś osoby, a do wyboru miałeś tylko dwie. Załóż dyesy do accuracy, będziesz lepiej trafiał. :]


yhy +4 acu -4 cs :))) a ty nie trafiles w temat sry wpadasz i robisz przyslowiowy burdel idz napisz na blahu co Cie gryzie oni lubia takie rzeczy


zax napisał(a):
To pisze kolo, który jest na forum od kilkunastu dni. Udało ci się być śmiesznym, gratz.
W czasie, kiedy ja expiłem suba na retailu, ty przycinałeś jeszcze na L2x. ;)


"kolo" to mozesz sobie znalesc wsrod swoich kolegow, a i poczęsci masz racje >>>>>konto<<<<< na forum mam od kilkunastu dni ale niestety z l2x zerwalem ....dawno temu

edit ... te forum ma mozliwosc przegladania tematow bez logowania


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.