mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 11:15 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Właściwie to ciekawi mnie czy Haveren ureguluje zadłużenie...


A nie powinno :].

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 13:58 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
arkadek napisał(a):
Właściwie to ciekawi mnie czy Haveren ureguluje zadłużenie...


A nie powinno :].


Każdy złodziej chciał by żeby nie interesować się tym, co robi. Tak więc twoja reakcja jest jak najbardziej prawidłowa. ;)

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 16:55 
Cytuj  
No chociaz jeden mnie rozumie....

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 12:35 
Cytuj  
Ai misku gdzie jets moj prophet :>??

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 12:43 
Cytuj  
MasaPL go wziął do lasu i słuch po nim zaginął!


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 12:56 
Cytuj  
Ridah napisał(a):
MasaPL go wziął do lasu i słuch po nim zaginął!


To moj prophet tez bil biednych krasnali farmiacych na bf :(??
Ai napissz jakas fajna historie o zwinieciu mi propheta ;D

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 14:11 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
Ai napissz jakas fajna historie o zwinieciu mi propheta ;D

Ładne rzeczy! :wtf:
*Idzie po piwo*


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 05:39 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
Ridah napisał(a):
MasaPL go wziął do lasu i słuch po nim zaginął!


To moj prophet tez bil biednych krasnali farmiacych na bf :(??
Ai napissz jakas fajna historie o zwinieciu mi propheta ;D


po 1 to zdaje się ze nie rozliczyles sie jeszcze ze mna do konca z rzeczy ktore sobie 'pozyczyles'
po 2 to ty miales jakiegos propheta ? z tego co mi wiadomo to ja go mialem, zarejestrowany na moje dane, wyexpiony przeze mnie i questy tez ja mu robilem. to ze nim botowales przez ostatnie pol roku swoje mainy nie znaczy ze ci go oddalem.


Posty: 16
Dołączył(a): 2.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 10:47 
Cytuj  
zax napisał(a):
Haveren napisał(a):
arkadek napisał(a):
Właściwie to ciekawi mnie czy Haveren ureguluje zadłużenie...


A nie powinno :].


Każdy złodziej chciał by żeby nie interesować się tym, co robi. Tak więc twoja reakcja jest jak najbardziej prawidłowa. ;)

Haveren napisał(a):

No chociaz jeden mnie rozumie....


Czyli przyznajesz się ze jestes zlodziejem?? brawwwaaaaa ale i tak o tym nie pomyslales co piszesz zapewne :P


_________________
http://gamecenter.pl/index.php?mod=arti ... cle&id=128 i Counter Strike


Ostatnio edytowano 25 maja 2010, 12:59 przez jendrek9, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 11:05 
Cytuj  
[/quote]Czyli przyznajesz się ze jestes zlodziejem?? brawwwaaaaa ale i tak o tym nie pomyslales co piszesz zapewne :P[/quote]

Glupi Jedrus nie zrozumial - trzeba wytlumaczyc...
Bylem w wwawie ponad 2 tygodnie co tlumaczylem AI na gg ze nie mam czasu wejsc bo nie ma mnie w domu.(jak bylem na gg?- http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Pora ... kom%F3rce/)
Ai uznal ze mimo tego ze nie gramlem w l2 postanowilem okrasc go na ejgo cale hmm 45kk?? no i zalozyl jakis temat na tym forum.

Co do pp to skoncz pierdolic.... bo robilismy go razem i tez razem oplacalismy. To ze zrobiles sam questy bylo tylko twoja dobra wola nikt ci nei kazal.
Co do botowania jakis moich mainow to chciales mnie tym obrazic czy co :D?? Bo wlasnie dolaczasz do lsity ludzi co nazywaja mnie botterem a sami dostaja bany :) tak tak twoj SR tez polecial mr super legit. A Haveren juz gra ponad 2 lata ;p.
Mam nadzieje ze wrocisz na ziemie AI bo odwalasz jakeis fochy a nie masz powodow...
pzdr!

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 12:41 
Cytuj  
drama?
btw nice sygnaturka hav! taka pasujaca do elfow ;P


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 15:41 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Aelion napisał(a):
Najlepsze bylo "ide na policje" ahahah :D Chyba by Cie tam kolego wysmiali :( Przeciez to co Ci zginelo nie ma zadnej realnej wartosci :) Pozatym przyznajesz sie do dzielenia konta z kumplem co jest zakazane przez eula. kkthx


heh tu sie mylisz...
Nawet w takiej dzirze jak polska sa paragrafy na przestepstwa internetowe,policja podchodzi do takich spraw nawet powaznie i nie olewa ich Osobiscie sam zglaszalem 2 sprawy na policje..i obie zakonczyly sie wyrokami (co prawda trwalo to dobre kilka miesiecy, ale grunt ze wyrok jest)
w obu przypadkach gosc byl nieletni wiec duzo mu nie zrobili..
ale przynajmniej rodzice wiedzieli czym sie ich dziecko zajmowalo:)
(jakby co teaz mam gdzies 'karteczki' z prokuratury i sadu dla nieteltnich :)

Hm a EULA ? Przecież gracz nie ma żadnych praw do swojego konta w grze, więc jak może egzekwować zadośćuczynienie za straty wynikłe z jego obrabowania?
Konta są własnością NC i w swojej wielkiej życzliwości pozwalają nam na nich grać (użytkujemy konta, nie posiadamy ich).
Ale z drugiej strony - dochodzimy do strat wynikłych z tego, że poświęciliśmy sporo czasu na pewne rzeczy, które nam zostały zabrane.

Tak czy siak - ciekawy casus dla sędziów i argumentacja w przypadku wydania wyroku skazującego naprawdę by była ciekawa. Piszpan dasz te scany na PW?
Poziom, Piszpan - czy wasze przypadki były chociaż podobne do tego i czy mieliście wszystkie dane drugiej osoby czy tylko IP/nick z gry?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.