mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 19:00 
Cytuj  
Mala historia:
Z Haverenem znamy sie jakies 3 lata, czesto razem partowalismy i codziennie utrzymywalismy kontakt, mozna powiedziec wirtualni kumple. Mielismy hasla do swoich kont i jeden ufal drugiemu.

W z L2 na szczescie wyleczylem sie kilka miesiecy temu, nie gralem wiec Haveren 'pozyczyl' moj sprzet (bez mojej wiedzy, ale i tak mi to nie przeszkadzalo bo nie uzywalem go). Wszystko bylo ok, az do pewnego dnia gdy przyszedl mi na poczte mail ze w moim koncie zostaly zmienione passy.
Nie mogelm sie zalogowac, odrazu napisalem o tym dla Hava ze chyba ktos mi konto rabuje, co kiedys tez sie jemu zdarzylo.
Rano dostalem kolejnego maila z informacja ze passy znow sa zmienione, zalogowalem sie i pusto. Zniknelo ok. 400m w gotowce i masa matsow. Postacie zarowno na Franz i Teonie byly gole.
Myslalem ze juz wszystko stracilem, ale w mailu z ncsoftu podane byly adresy IP osoby ktora zrobila mi wlam. No i okazalo sie ze obrabowal mnie nie jakis chinczyk tylko ktos z Polski.
Poinformowalem o tym Haverena i powiedzialem ze dorwe gnoja bo jest z polski tak wiec ide na policje. No i raptem okazalo sie ze Hav zrobil mi kawal bo ma moja kase. Nie wierzylem az nie zalogowal sie i mi ja przekazal. Niby byl to tylko zart i mial mi oddac, ale dziwne jest to ze oddal tylko kase i nie wiedzial ile jej dokladnie bylo. Z matsow nie rozliczyl sie bo niby skad mial wiedziec co bral skoro wszystko wymieszal ze swoimi..... jakos ten fakt nie przekonuje mnie do tego aby wierzyc ze to byl tylko zart.

Z kolejnego konta mialem sprzet otrzymac za jakis czas bo konto Hava na ktorym byly moje rzeczy bylo nie aktywne, no i juz od miesiaca czekam na sprzet (konto juz aktywowal i codziennie na gg widze ze jest) a Hav mnie zbywa non stop, tak wiec widze ze moge sie juz pozegnac ze sprzetem.

Wiem ze wielu z was udostepnia swoje konta innym osobom wiec pisze to abyscie mieli przestroge. Wiem ze udostepniacie je kumplom tym mniej i bardziej zaufanym, ale prawda jest taka ze jesli chodzi o kase to latwo kumpli stracic.


Posty: 14
Dołączył(a): 13.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 19:39 
Cytuj  
No cóż aż przykro się czyta taka wiadomość, mam nadzieje, że wszystko zostanie Ci zwrócone. Fajnie , że napisałeś tego posta – dobra przestroga dla innych

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 19:57 
Cytuj  
No dobra, otwieram piwko i czekam na dalszy ciąg...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 20:52 
Cytuj  
nie wierzę, no kurwa nie wierzę :o


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 20:55 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
No dobra, otwieram piwko i czekam na dalszy ciąg...

Hehe ja wole przy kawce z rana poczytac:)

"wirtualni kumple" cuz zdaje ci sie ze kogos znasz a tu...
Ja swoje hasla dawalem nie raz i dwa poziomce (ale znam go irl, chociaz go nie widzialem ladnych kilka lat) i paru osobom w klanie ktorych nigdy wczesniej nie widzialem ale jakos zyje i konto pelne. Po prostu sa ludzie i ludziska.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 21:05 
Cytuj  
Przypomniało mi sie: stare czasy kiedy brigset to była fortuna... http://test.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=8271


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 21:11 
Cytuj  
Cytuj:
Mala historia:
Z Haverenem znamy sie jakies 3 lata, czesto razem partowalismy i codziennie utrzymywalismy kontakt, mozna powiedziec wirtualni kumple. Mielismy hasla do swoich kont i jeden ufal drugiemu.

W z L2 na szczescie wyleczylem sie kilka miesiecy temu, nie gralem wiec Haveren 'pozyczyl' moj sprzet (bez mojej wiedzy, ale i tak mi to nie przeszkadzalo bo nie uzywalem go). Wszystko bylo ok, az do pewnego dnia gdy przyszedl mi na poczte mail ze w moim koncie zostaly zmienione passy.
Nie mogelm sie zalogowac, odrazu napisalem o tym dla Hava ze chyba ktos mi konto rabuje, co kiedys tez sie jemu zdarzylo.
Rano dostalem kolejnego maila z informacja ze passy znow sa zmienione, zalogowalem sie i pusto. Zniknelo ok. 400m w gotowce i masa matsow. Postacie zarowno na Franz i Teonie byly gole.
Myslalem ze juz wszystko stracilem, ale w mailu z ncsoftu podane byly adresy IP osoby ktora zrobila mi wlam. No i okazalo sie ze obrabowal mnie nie jakis chinczyk tylko ktos z Polski.
Poinformowalem o tym Haverena i powiedzialem ze dorwe gnoja bo jest z polski tak wiec ide na policje. No i raptem okazalo sie ze Hav zrobil mi kawal bo ma moja kase. Nie wierzylem az nie zalogowal sie i mi ja przekazal. Niby byl to tylko zart i mial mi oddac, ale dziwne jest to ze oddal tylko kase i nie wiedzial ile jej dokladnie bylo. Z matsow nie rozliczyl sie bo niby skad mial wiedziec co bral skoro wszystko wymieszal ze swoimi..... jakos ten fakt nie przekonuje mnie do tego aby wierzyc ze to byl tylko zart.

Z kolejnego konta mialem sprzet otrzymac za jakis czas bo konto Hava na ktorym byly moje rzeczy bylo nie aktywne, no i juz od miesiaca czekam na sprzet (konto juz aktywowal i codziennie na gg widze ze jest) a Hav mnie zbywa non stop, tak wiec widze ze moge sie juz pozegnac ze sprzetem.

Wiem ze wielu z was udostepnia swoje konta innym osobom wiec pisze to abyscie mieli przestroge. Wiem ze udostepniacie je kumplom tym mniej i bardziej zaufanym, ale prawda jest taka ze jesli chodzi o kase to latwo kumpli stracic.


No nie spodziwalbym sie tego ....

Cytuj:
Przypomniało mi sie: stare czasy kiedy brigset to była fortuna... http://test.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=8271


Wiadomo stare dobre czasy. Pamietam jak sam skompletowalem swojego 1 briga, to bylo cos ;)


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 22:03 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Mala historia:
Z Haverenem znamy sie jakies 3 lata, czesto razem partowalismy i codziennie utrzymywalismy kontakt, mozna powiedziec wirtualni kumple. Mielismy hasla do swoich kont i jeden ufal drugiemu.

W z L2 na szczescie wyleczylem sie kilka miesiecy temu, nie gralem wiec Haveren 'pozyczyl' moj sprzet (bez mojej wiedzy, ale i tak mi to nie przeszkadzalo bo nie uzywalem go). Wszystko bylo ok, az do pewnego dnia gdy przyszedl mi na poczte mail ze w moim koncie zostaly zmienione passy.
Nie mogelm sie zalogowac, odrazu napisalem o tym dla Hava ze chyba ktos mi konto rabuje, co kiedys tez sie jemu zdarzylo.
Rano dostalem kolejnego maila z informacja ze passy znow sa zmienione, zalogowalem sie i pusto. Zniknelo ok. 400m w gotowce i masa matsow. Postacie zarowno na Franz i Teonie byly gole.
Myslalem ze juz wszystko stracilem, ale w mailu z ncsoftu podane byly adresy IP osoby ktora zrobila mi wlam. No i okazalo sie ze obrabowal mnie nie jakis chinczyk tylko ktos z Polski.
Poinformowalem o tym Haverena i powiedzialem ze dorwe gnoja bo jest z polski tak wiec ide na policje. No i raptem okazalo sie ze Hav zrobil mi kawal bo ma moja kase. Nie wierzylem az nie zalogowal sie i mi ja przekazal. Niby byl to tylko zart i mial mi oddac, ale dziwne jest to ze oddal tylko kase i nie wiedzial ile jej dokladnie bylo. Z matsow nie rozliczyl sie bo niby skad mial wiedziec co bral skoro wszystko wymieszal ze swoimi..... jakos ten fakt nie przekonuje mnie do tego aby wierzyc ze to byl tylko zart.

Z kolejnego konta mialem sprzet otrzymac za jakis czas bo konto Hava na ktorym byly moje rzeczy bylo nie aktywne, no i juz od miesiaca czekam na sprzet (konto juz aktywowal i codziennie na gg widze ze jest) a Hav mnie zbywa non stop, tak wiec widze ze moge sie juz pozegnac ze sprzetem.

Wiem ze wielu z was udostepnia swoje konta innym osobom wiec pisze to abyscie mieli przestroge. Wiem ze udostepniacie je kumplom tym mniej i bardziej zaufanym, ale prawda jest taka ze jesli chodzi o kase to latwo kumpli stracic.

Rozumiem zeby komus dac dostep do konta itp, ale to plaync i dawac gratis hint answery/bday? To troszke bez sesu.
No i sam fakt ze graliscie razem 3 lata i na koncu cie oscamowa...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 00:51 
Cytuj  
Ładnie kurcze, ładnie aż nóż się w kieszeni otwiera...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 07:28 
Cytuj  
:o

Ciekawe co z Baltkiem... :-?

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 09:31 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
:o

Ciekawe co z Baltkiem... :-?


Jak to co?? Ukradlem mu wszystko co mial.

Ai... N/c

*

Posty: 65
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 11:37 
Cytuj  
Najlepsze bylo "ide na policje" ahahah :D Chyba by Cie tam kolego wysmiali :( Przeciez to co Ci zginelo nie ma zadnej realnej wartosci :) Pozatym przyznajesz sie do dzielenia konta z kumplem co jest zakazane przez eula. kkthx


_________________
Aelion - Lvl 77 Mystic Muse / 54 Prophet - Banned
Asfena - Lvl 65 Spellhowler - Not banned yet

Prepaidy do Lineage 2: 79,99zł
Prepaidy do World Of Warcraft - 95zł
POTRZEBUJESZ? Napisz do mnie -> gg 77400

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 11:54 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
Szaman napisał(a):
:o

Ciekawe co z Baltkiem... :-?


Jak to co?? Ukradlem mu wszystko co mial.

Ai... N/c


Haveren no ale napisz cos bo nikt czegos takiego jak Ai nie pisze bez powodu co sie tam miedzy wami stalo nie wiem ale pewnie wszyscy chcielibysmy sie dowiedziec.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 12:00 
Cytuj  
Aelion napisał(a):
Najlepsze bylo "ide na policje" ahahah :D Chyba by Cie tam kolego wysmiali :( Przeciez to co Ci zginelo nie ma zadnej realnej wartosci :) Pozatym przyznajesz sie do dzielenia konta z kumplem co jest zakazane przez eula. kkthx


W Polsce tak, ale już np. w Koreii to nie.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.09.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 14:20 
Cytuj  
Hmm zdziwil mnie ten post znam Hava i Ciebie Ai i dziwie sie ze taki post w ogole ma miejsce nie wiem jak sie do tego ustosunkowac musialbym wysluchac dwoch stron. Wiem ze hav nie raz mial caly moj sprzet i jakos wszystko zawsze wracalo wiem rowniez ze Ai tez mial moje graty.Szkoda ze cos was poroznilo ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Pozdrowienia dla wszystkich :)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 14:35 
Cytuj  
Aelion napisał(a):
Najlepsze bylo "ide na policje" ahahah :D Chyba by Cie tam kolego wysmiali :( Przeciez to co Ci zginelo nie ma zadnej realnej wartosci :) Pozatym przyznajesz sie do dzielenia konta z kumplem co jest zakazane przez eula. kkthx


Widac ze nie wiele wiesz o policji. Raz juz zglaszalem przestepstwa internetowe i 2 kolesi zostalo skazanych , jesli nadal bedziesz sie upieral to przesle Ci skan wyroku. Wlam na konto jest przestepstwem.

RunForestRun napisał(a):
Rozumiem zeby komus dac dostep do konta itp, ale to plaync i dawac gratis hint answery/bday? To troszke bez sesu.


Hav nie mial wszystkich danych do mego konta na NC, ale mielismy wspolnych bufferow i w kazdym po trochu bylo moich informacji. Hasla answerhint byly na bufferach, a o date urodzenia mozna sprawdzic chocby w gronie, gg itp to juz nie jest problem. LUb nawet o nia zapytac, bo przez 3 lata to raczej duzo sie o sobie wie.

Co do udostepniania sobie kont i zaufania. Swego czasu mialem ok. 20 kont klanowiczy i stawialem im sklepy na swoich kilku kompach w domu jakos nigdy nic nie ginelo. Tak jak Piszpan napisal 'sa ludzie i ludziska'

Haveren napisał(a):

Ai... N/c


czyli nie odzyskam sprzetu ?

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 17:04 
Cytuj  
Szaman wszystko w porzadku nie martw sie .
Hav mial tendencje do pozyczania sobie sprzetu , ale wszytko wrocilo na swoje miejsce jak obiecal - troche pozniej niz go poprosilem ale WROCILO :wink:
Ai - pamietam ta sytuacje jak Hav "pochwalil " sie tym numerem z twoim kontem i musze powiedziec ze odebralem to wtedy jako zart ( nie wiem co miales na koncie wiec nie moge odpowiedziec czy wsio wrocilo na swoje miejsce )
Koniec koncow w moim przypadku wszystko odzyskalem i gram dalej
P.S Szaman - leveluje BD masz merx ustawmy sie na jakies godziny jak dojade level przeskoczysz na OL


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 17:54 
Cytuj  
OT: Balt, OL jest nieaktywny na chwile obecna, ale daj mi in-game @ w jakich jestes godzinach, to sie na Merch pojawie.
Gdybym mial jakis sprzet, albo jakiekolwiek perspektywy na jego zdobycie, to moze bym od Macka konto odkupil, ale ja nawet na mainie mam w zasadzie wszystko dostane-pozyczone :-/

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 11:52 
Cytuj  
Właściwie to ciekawi mnie czy Haveren ureguluje zadłużenie...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 06:29 
Cytuj  
Aelion napisał(a):
Najlepsze bylo "ide na policje" ahahah :D Chyba by Cie tam kolego wysmiali :( Przeciez to co Ci zginelo nie ma zadnej realnej wartosci :) Pozatym przyznajesz sie do dzielenia konta z kumplem co jest zakazane przez eula. kkthx


heh tu sie mylisz...
Nawet w takiej dzirze jak polska sa paragrafy na przestepstwa internetowe,policja podchodzi do takich spraw nawet powaznie i nie olewa ich Osobiscie sam zglaszalem 2 sprawy na policje..i obie zakonczyly sie wyrokami (co prawda trwalo to dobre kilka miesiecy, ale grunt ze wyrok jest)
w obu przypadkach gosc byl nieletni wiec duzo mu nie zrobili..
ale przynajmniej rodzice wiedzieli czym sie ich dziecko zajmowalo:)
(jakby co teaz mam gdzies 'karteczki' z prokuratury i sadu dla nieteltnich :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.