mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 28.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 20:03 
Cytuj  
witam,
zainstalowalem l2 interlude, gra uruchamia sie ladnie, lecz juz po wybraniu serwera i postaci, gra jakby 'zamarza', zatrzymuje sie na ladowaniu(gdy jest obrazek i napis loading po wybraniu postaci), problem w tym ze muzyke z gry slysze, a kumpel mowi ze moze do mnie zagadac, czyli na niby w grze jestem,lecz interfejsu gry nie widze, moze problem z polaczeniem? dlatego ze jestem w sieci lokalnej? sterowniki od karty graficznej i directa mam najnowsze wiec w tym raczej nie tkwi problem.
pozdrawiam!

*

Posty: 51
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 09:31 
Cytuj  
c5 to nie interlude lolu


Posty: 6
Dołączył(a): 28.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 12:49 
Cytuj  
witam!
ale lineage c6 jeszcze nie ma, interlude to jakby nastepna czesc c5,
dzieki za odpowiedz, chociaz w zadnym stopniu nie odpowiada na moje pytanie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 13:17 
Cytuj  
jak dla mnie to jakbys mial kompa ciut za slabego a za wysokie detale ustawione. sprubuj jak masz login screen dac wszystko na low etc. i wtedy i napisz co masz za kompa i sprubuj check all to tez pomaga albo delte game guards folder to takie 2 pomoce ktore nie wiadomo czy pomagaja ale zawsze warto zastosowac ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 05:49 
Cytuj  
reglaf napisał(a):
witam,
zainstalowalem l2 interlude, gra uruchamia sie ladnie, lecz juz po wybraniu serwera i postaci, gra jakby 'zamarza', zatrzymuje sie na ladowaniu(gdy jest obrazek i napis loading po wybraniu postaci), problem w tym ze muzyke z gry slysze, a kumpel mowi ze moze do mnie zagadac, czyli na niby w grze jestem,lecz interfejsu gry nie widze, moze problem z polaczeniem? dlatego ze jestem w sieci lokalnej? sterowniki od karty graficznej i directa mam najnowsze wiec w tym raczej nie tkwi problem.
pozdrawiam!

Dawno dawno temu w czasach privów i C1 też takie rzeczy mi się działy. Zawsze to wina połączenia była :<
Symptomy identyczne - ekran loading, słyszysz dźwięki, jesteś w grze, ale interfejsu nie widzisz. Sprawdź FW, wykasuj Gameguarda...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 05:55 
Cytuj  
To i ja sobie pogdybam, taki objaw mialem przy wlaczonym AA i HDR pomoglo wylaczenie AA w sterownikach karty.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 15:03 
Cytuj  
czy tylko ja nie moge sie polaczyc z serverem ?? wogole mi login nie chodzi na kontach a mam ich 4 zero odzewu ....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 15:59 
Cytuj  
4 konta? moze mass ban?;p

a nie jest down przypadkiem twego serva?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 16:04 
Cytuj  
tez mi przyszlo do glowy ze mass ban qrwa ale pisze ze jest jakis mainteance czy cos z lineage 2 i innymi grami ....

naprawde nie moge sie zalogowac do gry ani na moje konta ani na konto kumpla to juz cholera wie co sie dzieje ...

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 16:21 
Cytuj  
dzisiaj maintenance jak co każdy wtorek omg, grać tyle w L2 i tego nie wiedzieć o_O

http://www.glop.org/lineage2/


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 16:25 
Cytuj  
wiem o mainteance ale kiedy probowalem sie logowac do gry to servery byly online

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 16:38 
Cytuj  
borboun napisał(a):
tez mi przyszlo do glowy ze mass ban qrwa ale pisze ze jest jakis mainteance czy cos z lineage 2 i innymi grami ....

naprawde nie moge sie zalogowac do gry ani na moje konta ani na konto kumpla to juz cholera wie co sie dzieje ...

Sprawdz plaync account czy masz bana.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 17:31 
Cytuj  
On July 31, we will be updating our support system software throughout our products, including Lineage II. This will not create downtime in any of our games. We will not be handling support requests during this time, but you will be able to to submit in-game petitions. We will queue in-game petitions for processing after the upgrade is complete. All of our support sites (such as the PlayNC Help Page and the Lineage II Support Page) will be off-line as well as the Knowledge Base. Users will not be able to submit questions via the PlayNC Support Center during this downtime.

The expected downtime is around 6-7 hours and will start at 12:00 AM Central (6:00 AM BST) on July 31st, 2007. We will attempt to keep you informed if the downtime lasts substantially longer.

jak pech to pech :lol:

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 20:14 
Cytuj  
borboun napisał(a):
jak pech to pech :lol:


U mnie i wielu innych koleżanek/kolegów ;) zadziałało po wykasowaniu pliku "system" klienta gry, pełnym update i check file`u , na koniec reset kompa i jest OK. Próbuj!

Zbych.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 21:44 
Cytuj  
well jak narazie nie moge sie zalogowac na zadne z kont ... wyslalem maila do NCsoft i maila do mojego providera byc moze to wina mojego neta. Zobacze jutro, a teraz miłej nocki ! :)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 22:37 
Cytuj  
borboun napisał(a):
well jak narazie nie moge sie zalogowac na zadne z kont ... wyslalem maila do NCsoft i maila do mojego providera byc moze to wina mojego neta. Zobacze jutro, a teraz miłej nocki ! :)


Jeśli się nie uda, to może skopiuj sobie cały plik "system" od kogoś, komu gra chodzi normalnie. Jesli masz kogoś blisko to chyba nie będzie problemu, jesli nie, to albo wrzucę ten plik na filefront albo gdzieś tam, albo moze posiadasz ftp, wówczas zapodam Ci go tą drogą.

Zbych.

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 23:28 
Cytuj  
A nie grzebales nic z plikiem Host?? moze bawiles sie na privach ostatnio :>?

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 16:15 
Cytuj  
Śmieszna sprawa konta są opłacone jeszcze na 3miesiące, a NCsoft odesłało mi maila, że konta są off ponieważ nie zapłaciłem za kolejny miesiąc grania. Wysłałem im kolejnego maila i wszystko się wyjaśniło. Pozdrawiam !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 16:49 
Cytuj  
Eeee cos tu jest nie tak.
Po pierwsze napisales ze niemozesz sie polaczyc, wiec zakladam tez ze nie miales zadnego komunikatu.
Teraz napisales ze NC twierdzilo ze konta sa off- niemozliwe!!!
Jakby konto bylo off (nie oplacone) to bys mial komunikat ze: "usage term cos cos tam expired, please visit bla bla)"

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 22:07 
Cytuj  
od 2 tygodnie nie gralem na offi zainstalowalem sobie c6 zrobilem updata i wlaczylem gre chcialem sie zalogowac ale wogole nie mialem zadnego respondu z server nic zadnego napisu typu "your account is banned", "account is expired" to bylo przed mainteance. Kiedy server wstaly chcialem sie zalogowac na moich kontach pisalo ze sa expired, a jak juz napisalem sa oplacone na 3 miesiace wyslalem maila do nich ze cos niegra bo konta sa jeszcze oplacone itd. a oni mi odeslali maila zebym sprawdzil konta jeszcze raz i ze teraz powinno juz wszystko grac nic poza tym. Teraz juz wszystko dziala

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.