mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 18.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 20:28 
 
Jestem jak najbardziej za :D Niech się tylko reszta ludu przeniesie :P

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 20:46 
 
Szczerze mówiąc, dziwi mnie to, że tak masakrycznie ocenzurowane forum jakim było L2.pl istniało tak długo.

Heil Hitler. Heil Per-aa!


[EDIT]
Zapomniał bym: Heil Metzger i wszystkie jego przydupasy. ;)

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 06:07 
 
montezuma napisał(a):
(...) Chcial zeby go ludzie wielbili a to wrecz odwrotnie.


Sargeras napisał(a):
(...)Możecie gadać o Per-Aa różne rzeczy, ale zrobił więcej dla polskiego community L2, niż jego krytykanci byli w stanie sobie wyobrazić.

jak widac przynajmniej jednego fanboia mial wiec chyba odniosl sukces? >,<


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 07:30 
 
Ridah napisał(a):
jak widac przynajmniej jednego fanboia mial wiec chyba odniosl sukces? >,<


hehe, skad wiesz ze to nie peraa napisal? :P


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 20:52 
 
montezuma napisał(a):
Polske community nie istnieje, no moze jest ale pirackich serwerow,

To może mi powiesz intelektualisto, co uważasz za community? Bo może mówimy o dwóch róznych rzeczach.
montezuma napisał(a):
a peraa nic nie zrobil, inni odwalili za niego robote.

Oczywiście, że nigdy nic nie zrobił. Nie wykupił domeny, nie opłacał jej, nie fundował nagród w konkursach, nie zrobił strony, nie upgradował forum. Zupełnie nic.

Może pomyśl czasem, zanim kogoś zaatakujesz, bo możesz ośmieszyć sam siebie.

Ridah napisał(a):
jak widac przynajmniej jednego fanboia mial wiec chyba odniosl sukces?

Tak to już jest, że jak ktoś rozlicza innych według win i zasług, a nie swoich emocji, to zaraz musi być "fanboyem". Takie infantylne podejście jest nawet imo zabawne. :D


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 22:02 
 
Sargeras napisał(a):
montezuma napisał(a):
a peraa nic nie zrobil, inni odwalili za niego robote.

Oczywiście, że nigdy nic nie zrobił. Nie wykupił domeny, nie opłacał jej, nie fundował nagród w konkursach, nie zrobił strony, nie upgradował forum. Zupełnie nic.

Touche :P


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 23:11 
 
Sargeras napisał(a):
Oczywiście, że nigdy nic nie zrobił. Nie wykupił domeny, nie opłacał jej, nie fundował nagród w konkursach, nie zrobił strony, nie upgradował forum. Zupełnie nic.

Zapomniałeś dodać "a wszystko to bezinteresownie" tylko po to by rozwijać community L2 ;)

Temat walkowaliśmy co najmniej 2 razy i do porozumienia nie doszliśmy więc, jak macie potrzebę pluc sobie na buty to zapraszam na odpowiednie ku temu miejsce flames/offtopic. To nie jest forum o Mr. P tylko o L2.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 23:21 
 
Sargeras napisał(a):
Oczywiście, że nigdy nic nie zrobił. Nie wykupił domeny, nie opłacał jej, nie fundował nagród w konkursach, nie zrobił strony, nie upgradował forum. Zupełnie nic.


naprawde to take szlachetne. Zobaczmy , wykupil domene i postawil martwe forum, kiedy ktos byl zainteresowany stworzeniem portala i chcial odkupic to cena byla 300euro (trzeba zarobic). Polacy zaczeli grac w L2, znalazlo sie pare osob, peraa oddal domene i forum dla nich, forum odzylo, zaczelo byc popularne i bach peraa sie pojawia, wszystkich wyrzuca, teraz on jest panem. Forum zamiena sie w kolko wzajemniej adoracji, wszelka krytyka jest traktowana jako ataki i uzytkownicy banowani. Ostatni wybryk peraa to przeszedl wszystko. Gosc chial pokazac jaki on jest pro, niestety prawie wszyscy go wysmiali i forum wraz z portalem zniklo bez ani jednego slowa wyjasnienia, bo po co.

Nagrody, oj tak nagrody niesamowite w postaci darmowych triali do roznych mmorpg dostepych bez problemow na ruznych portalach.

Jak dla mnie wiecej PerAA narobil szkody niz pozytku


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 06:43 
 
Sargeras napisał(a):
Ridah napisał(a):
jak widac przynajmniej jednego fanboia mial wiec chyba odniosl sukces?

Tak to już jest, że jak ktoś rozlicza innych według win i zasług, a nie swoich emocji, to zaraz musi być "fanboyem". Takie infantylne podejście jest nawet imo zabawne. :D


ty juz nie badz taki Prof Miodek rofl zapewne nie zauwazyles ze tak specjalnie napisalem bo po pierwsze to "naturalizowany" wyraz wiec nie ma na to sztywnych reguł co do pisowni, poza tym czemu ludzie pisza "coz" "wanna" itp zamiast odpowiednio "because" i "want" ? bo tak jest albo szybciej albo tak sie przyzwyczaili albo w/e ~~
a teraz juz zabieraj grabki i wynocha z piaskownicy mister "itamz plox" no i powtorze jeszcze raz:
Ridah napisał(a):
jak widac przynajmniej jednego fanboia mial wiec chyba odniosl sukces?


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 11:22 
 
No a mnie na forum gamecenter.pl Per-Aa (czy jak mu tam) przez pełnomocnictwo Aramila straszył ,że jak po dobroci nie usunę tłumaczeń questów które były na l2.pl to sądem mnie poszczuje xD Idiota jakich mało :lol:


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 17:45 
 
Jezeli mialby dowody, ze tlumaczenie jest jego, a na stronie znajdowalo sie odpowiednie obostrzenie - moglby.
Lamanie praw autorskich jest, mimo wszystko, scigane.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 22:07 
 
Wiem o tym, ale takie zagrywki można określić jedynie słowem "żal". I to jest właśnie to co zrobił dla polskiego community :lol:


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 16:59 
 
Tak czy siak lineage2.pl umarło. Ale szybko powstało nowe forum, którego celem jest zaspokojenie popytu community L2 na portal z prawdziwego zdarzenia. Wszystkich ciekawych zapraszam na www.mmo24.pl. Wierzę, że uda się odtworzyć to, co na lineage2.pl było najlepszego i wyeliminować to, co było niedobre. Zupełnie nowiutkie forum daje też duże możliwości pod względem sprawdzenia nowych pomysłów.

montezuma napisał(a):
Nagrody, oj tak nagrody niesamowite w postaci darmowych triali do roznych mmorpg dostepych bez problemow na ruznych portalach.

Bzdura. Darmowe triale rozdawano chętnym. W dwóch zakończonych konkursach nagrodami były pre-paidy L2 i WoW. Nie wypowiadaj się, skoro brak ci elementarnej wiedzy o faktach.
Ridah napisał(a):
a teraz juz zabieraj grabki i wynocha z piaskownicy

Z tej piaskownicy może mnie wygonić tylko jej właściciel. A twoje nerwowe wywody dowodzą, że masz duża potrzebę maskowania swojego lenistwa i niekompetencji poprzez wyśmiewanie każdego, kto czegoś dokonał.
ZabaTHC napisał(a):
Wiem o tym, ale takie zagrywki można określić jedynie słowem "żal". I to jest właśnie to co zrobił dla polskiego community

Ciekawe, skąd byś brał opisy do swojego amatorskiego forum, gdyby nie było lineage2.pl.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 17:40 
 
Jestem w trakcie tworzenia własnych i gdyby nie l2.pl to bym już dawniej to zrobił więc nic wielkiego.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 18:21 
 
Sargeras napisał(a):
Bzdura. Darmowe triale rozdawano chętnym. W dwóch zakończonych konkursach nagrodami były pre-paidy L2 i WoW. Nie wypowiadaj się, skoro brak ci elementarnej wiedzy o faktach.


Niewiarygodne, 2 konkursy i ok 4 prepaid przez cale istnienie strony i forum. Ogromne zaangazowanie...

Sargeras napisał(a):
Ciekawe, skąd byś brał opisy do swojego amatorskiego forum, gdyby nie było lineage2.pl.


Peraa nic nie robil, to inni pisali opisy glownie tlumaczac je z angielskiego lub kopiujac z innych polskich forum o l2.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 18:32 
 
Ja dzisiaj na kolacje mialem kaszanke.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 19:18 
 
a ja wlasnie jem saltke z pomidorow / papryki / ogorkow ...


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 22:11 
 
Mnie najbardziej rozsmieszalo w per -aa ze mial dwa konta na forum i pisal z dwoch osob. Per-Aa oraz eeee jakos sie ten drugi nazywal, w kazdym razie mowil ze to jego kumpel i ze ma 30 lat i takie tam. :D
Smieszny osobnik, definitywnie osoba ktora czesto pierdolila niepotrzebnie za duzo itd. ale to on w koncu mnei na lionna sciagnal a to bym gral na innym serwerze D: . Montezuma przeprowadzil swietna analize jego osobowsci, osoba zakompleksiona ktora za wszystkie swoje niepowodzenia oczernia innych. smieszny koles do bolu...

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 02:29 
 
yo amo .... w sumie .... hmmm qrde na gg jutro pogadamy xD


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 11:59 
 
Mnie tam admini i wlasciciel strony l2.pl go*** obchodza i mozecie obrzucac ich blotem jak tam sobie chcecie. Zreszta nie raz sie z nimi otwarcie nie zgadzalem. Ale mowienie ze cale l2.pl to zal i nic nie wnoszace w scene polskiego l2 forum to czysty wyraz... nie wiem... zazdrosci? zlosliwosci? jakies chowane urazy?

Ja wiem, ze ekipa z tego forum miala starcie z wladzami l2.pl i moga im miec wiele za zle, ale wrzucanie wszystkich uzytkownikow l2.pl do jednego worka z adminami i wlascicielami i mowienie ze to jedne wielkie gowno .... to czyste sku***wysynstwo.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.