mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 15:39 
Cytuj  
borboun - stary nie lubie sie wtrącać się w dyskusje innych, ale weź się uspokój, ukażujesz żenującą postawe natrętnego i burmuszonego dzieciaka, bez logiki postępowania rzucającego przekleństwa na prawo i lewo. Jeżeli nie masz nic sensownego do powiedza - ucisz się, psujesz tylko opinie ludzi o polskim l2 community. Widziałem w życiu wielu natrętów i flamerów ( tu Alu jest mym bogiem, jego domeny to flejm oraz prowokacja :PPP ) ale on zawsze zachowywał poziom kultury osobistej, więc jak chcesz iść w jego ślady ( chodź dziś już on sam złagodniał :p ) to zacznij myśleć nad tym co piszesz.

Swoją drogą - postawi mi ktoś ftp z klientem do WOWA? CHce pograc, bo eve mi sie znudzilo atm, niech sie postac spokojnie skilluje az mi chęć wróci. (chyba że ktoś ma konto do grania jako support na pvp w l2 ;p wiec moge poklikac zdziebko ;p chociaz za duzo fpsów na moim lapku nie wyciagne ;p )

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 12:02 
Cytuj  
Tak sobie z nudów wszedłem na temat Lineage 2 i sobie zacząłem czytać. Gra mnie zaczyna interesować coraz bardziej. I tu właśnie nasuneło mi się pytanie (jestem typem exploratora): Gdzie świat jest większy w Lineage 2 czy w WoWie?

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 14:00 
Cytuj  
W WoW.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.