mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 10:16 
Cytuj  
A nie wydało ci się dziwne, że Haveren zakłada topic o nazwie "O wyższości L2 vs inne mmorpg" i w pierwszym poscie pisze:

Haveren napisał(a):
L2 sie pierdoli od c3/c4- najlepsze kroniki !!

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 10:25 
Cytuj  
Na tym forum nic nie jest w stanie mnie zadziwić.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 11:05 
Cytuj  
To Arkadek/Karol wycial offtopa i zalozyl osobny topic.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 11:25 
Cytuj  
zaraz zaraz a w jakim dziale jest ten topic? L2? kk thx


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro


Posty: 12
Dołączył(a): 7.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 11:50 
Cytuj  
Shando nie masz co dyskutować bo próbując zachować kulturę zostaniesz pewno zbluzgana od fun boyów wowa i to nie ważne w co grasz.

Btw ja w tym temacie jeden tylko cel, dać do zrozumienia pewnym osobnikom że nie są fajni i super jak napiszą "o kurwa jestem najebany i niepełnoletni , więc wypierdalaj stąd chuju , trollu jebany"

Aha i możecie jeszcze pogadać o pvp w EVE to się może kiedyś tym zainteresuje :P

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 12:07 
Cytuj  
Wątek został stworzony przeze mnie, przesunięty offtop z innego threadu. Nazwa i temat jak każdy inny. A treść jaka się tu pojawia to tylko i wyłącznie zasługa dyskutantów. Muszę z żalem stwierdzić, że niektórzy popłynęli. Spokojnie mógłbym wywalić połowę postów i meritum wątku by na tym nie ucierpiało.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 13:53 
Cytuj  
RunForestRun napisał(a):
Seraf napisał(a):
Co to volcano :]
od BIo slyszalem ze Neo ma 75% szanse na krytyka
;oo no ale nic fajnie ;]
Ilu ludzi teraz gra w l2 na lionna ;o
Swoja droga :P nie marudz ze na support bot train tylko lecial bo twoj pierwszy char to chyba rok w bot trainie przesiedzial heh. Swoja droga ja nie flejmuje :p wiadomo jak w l2 bylo, kto nie uzywal walkera oraz takich tam. :wink: liczy sie rezultat a nie droga do niego ;p

Hmm neo to ma 95% na crita lol, mialem z nim pare dueli 19/20 crit >.>
Avolcano to 80lvl skill dla sorca, aoe atak z 900 range i powerem takim ze z jego crit ratem to masz 20k+ dmg na aoe attacku z 900 range xD
No alu zbanowana juz od dluzszego czasu, ale ona tylko leechowala xD
A obecnie moj support byl na 0101010, no ale jak sam mowiles liczy rezultat a nie droga do niego :D

A co do lionny, to duzo osob quitnelo, ale osobiscie nie nazekam.
Odkad boss warrnol mirage jest naprawde fajnie, z ta roznica ze kiedys enemy plakali ze my to zerg, teraz maja ten zerg to placza ze "czitujemy" wiecej. Ot stara dobra lionna.
Oo noz kurde, Neo szaleje ;] .A jak z siege i rozlozeniem sil ? :o widze ze wiekszosc moich starych 'ziomkow' gra z toba w ally. Xiao czy Jay ciagle graja ? No powiem szczerze ze przegieli teraz troche z mozliwoscia wypowerlvlowania postaci.... Pamietam jak pvpowalismy sie z WO swego czasu, i ich perfect mage party prawie bylo nie do zabicia(za czasow jak nie bylo hero ud ) , to takie mage party z neoszow byloby unkillable. A jak z mass pvp ?? :P brakuje mi tego :D te 100 na 100 w lilith chamber, epiki :P

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 14:05 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
RunForestRun napisał(a):
Seraf napisał(a):
Co to volcano :]
od BIo slyszalem ze Neo ma 75% szanse na krytyka
;oo no ale nic fajnie ;]
Ilu ludzi teraz gra w l2 na lionna ;o
Swoja droga :P nie marudz ze na support bot train tylko lecial bo twoj pierwszy char to chyba rok w bot trainie przesiedzial heh. Swoja droga ja nie flejmuje :p wiadomo jak w l2 bylo, kto nie uzywal walkera oraz takich tam. :wink: liczy sie rezultat a nie droga do niego ;p

Hmm neo to ma 95% na crita lol, mialem z nim pare dueli 19/20 crit >.>
Avolcano to 80lvl skill dla sorca, aoe atak z 900 range i powerem takim ze z jego crit ratem to masz 20k+ dmg na aoe attacku z 900 range xD
No alu zbanowana juz od dluzszego czasu, ale ona tylko leechowala xD
A obecnie moj support byl na 0101010, no ale jak sam mowiles liczy rezultat a nie droga do niego :D

A co do lionny, to duzo osob quitnelo, ale osobiscie nie nazekam.
Odkad boss warrnol mirage jest naprawde fajnie, z ta roznica ze kiedys enemy plakali ze my to zerg, teraz maja ten zerg to placza ze "czitujemy" wiecej. Ot stara dobra lionna.
Oo noz kurde, Neo szaleje ;] .A jak z siege i rozlozeniem sil ? :o widze ze wiekszosc moich starych 'ziomkow' gra z toba w ally. Xiao czy Jay ciagle graja ? No powiem szczerze ze przegieli teraz troche z mozliwoscia wypowerlvlowania postaci.... Pamietam jak pvpowalismy sie z WO swego czasu, i ich perfect mage party prawie bylo nie do zabicia(za czasow jak nie bylo hero ud ) , to takie mage party z neoszow byloby unkillable. A jak z mass pvp ?? :P brakuje mi tego :D te 100 na 100 w lilith chamber, epiki :P


Neo szalaje, ale nadal to jeden z najgorszych targeterow jakich znam;p
xiao gra, jay dostal bana jakis czas temu i kupil crfightora wiec nadal gra.
Co do obecnego rozlozenia sil to... LP+MO+BBW(w klanie jest ~15 osob) vs WO+BW+Mirage+MJ+Pełno neutrali, innymi slowy my vs zerg (tutaj moge najlepiej to pokazac na podstawie ostatniego siege w cc bylo nas max 69 a enemy okolo ~250 xD).
Mass pvp znowu sie zaczynaja na lionna, wczoraj byl fight o frintezze 4 grpy nas vs 6+ grp bw/mirage/wo rozjechalismy ich bez zadnego death'a xD
A co do plvl to hmm, nasz tk hero (jeden z największych farmerow w na) zrobil suba 40-75 w 3 dni aoe'ujac w fog 1 titan+on w party i w cholere oop supportu, i ninja'ed hero doslownie 2h przed zakonczeniem ostatniego oly xD
A lilith to juz chyba nikt nie robi :p

Edit: oto jak wyglada lionna :p

B0SS Alliance 27
White Order 2
BlueWolves 1
Mirage Alliance 1

Lionna Heros: August 2007

Adventurer: DarkDrag0n

Arcana Lord: Mesphito

Archmage: Neosze

Cardinal: Sharso

Dominator: Clanbuffs

DoomCryer: mentOne

Dreadnought: Kariba

Duelist: Nikatsipa

Elemental Master: GuerillaS

Eva's Saint: Lilali

Eva's Templar: Kukalus

Fortune Seeker: eirane

Ghost Hunter: Caithana

Ghost Sentinel: Salonpas

Grand Khavatari: CRfightor

Hell Knight: Sandyl

Hierophant: Reminiscence

Maestro: Benimaru

Moonlight Sentinel: Arcain

Mystic Muse: MaidMarion

Phoenix Knight: LeGoliath

Sagittarius: Arcue

Shillien Saint: LuciusTheEternal

Shillen Templar: Adoril

Soultaker: FaYol

Spectral Dancer: DarkBrucelee

Spectral Master: Kiroth

Storm Screamer: ViveQubec

Sword Muse: Soulsin

Titan: Drakkus

Wind Rider: Martelx

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 14:59 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Cytuj:
Ja ciebie z pewnością jako wiecznie pijanego/zaćpanego małolata któremu pod wpływem używek wydaje się że jego E-peen dorasta do gigantycznych rozmiarów.

30 latek który zamiast zająć się rodziną porozmawiać z żoną, pobawić sie z dziećmi gra w World Of Warcraft.

-Kochanie kupiłam sobie nową bielizne
-Miło
-Chciał byś ją zobaczyć? (^^)
-Nie teraz kochanie właśnie mam party w instance.
-No nic to idę do sąsiada

KKTHXBB
jak masz 30 lat, i masz dobra prace, czas wolny zalozona rodzine, kariera nie wymusza od Ciebie siedzenia 24/7 w pracy. Wiec mozna grac. Ja bym powiedzial ze gry mmorpg sa dla 12-18 potem 30+ . Glownie dlatego ze w tym wieku ma sie czas. Ja teraz mam troche wolnego czasu, wiec pogrywam/udzielam sie na forum. Niedlugo ide grindowac w RL, i robic te wszystkie pierdolki poraz drugi na ksiegowego . Dlatego ze o ile w uk matura jest egzekwowana to tytul technika nie,;s ima whine omfg.

Suma sumarum, lepiej miec 30 lat, zone, dzieci prace grac w wowa niz miec 16-17 lat i sie reka zabawiac ogladaj postacie z gier :P


Alu - prawda jest taka, ze LP zawsze mialo kardynalny wplyw na serwer, ten kto sie ich trzymal posiadal duza moc pod kontrola. Do tego to bardzo rozsadni ludzie, idacy na dobre uklady i jakby to powiedziec, sprawiedliwi. ale boterzy na potege ;). Widze ze z Talsa grasz :P pamietam jego pierwsze kroki w pvp, moze nie pierwsze ale takie bardziej realne pvp, ;p jak rzucilismy sie w 7 osobb na raid chaosu, 30-40 osob od nich + 2 grupy farmerow. jakim zaskoczeniem bylo gdy ich zownowalismy, potem z 2 osoby sie do nas dolaczyly ( bodajze martel oraz wshi ) i w 9-10 osob fale 30 osob z chaosu odbilismy. I 2h czekalismy na zrobienie raidu :| (akurat inv i robienie raidow to bylo swoiste nieporozumieie xD )

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 18:55 
Cytuj  
Zgodnie z obietnica skasowalem posty zawierajace flamesy i posty bezposrednio powiazane z nimi (wydzielilem do osobnego watku i umiescilem w odpowiednim dziale) wiec "dyskusja" na stronach 6-9 watku moze troche dziwnie wygladac bo jest "lekko" poszatkowana.
Panow zax'a i borboun'a prosze o przeniesienie sie na forum flames - jesli kolejny raz naprodukujecie 2 strony shitu na tym forum to poczestuje was bananem.


P.S. A co do mojego krasia z L2 to kolega Poziom zrobil z niego dawce organow wyciagajac za wszystko ok 2k USD. W zyciu bym nie pomyslal (mimo calego szacunku jaki mam dla L2) ze mozna tyle kasy wyciagnac za 1 konto nie-hero :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 20:13 
Cytuj  
Karol, powiem wprost, jesteś żenujący. Inaczej tego nie potrafię określić. Usunąłeś moje posty, w których rozmawiałem z Serafem, usunąłeś wszystko co zawierało zestawienie L2 z EVE, zostawiając takie gówna jak to:
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=510776#510776
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=510778#510778
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=510779#510779
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=510781#510781
oraz cały offtop o "pochodzeniu tego tematu" i jedno-wyrazowe komentarze, a wszystko tylko dlatego, że ich autorem byłem ja. Mogłeś przynajmniej próbować zachować jakieś pozory. Wyrzucając każdy, napisany przeze mnie post, który jest dla ciebie niewygodny, lub z którym się nie zgadzasz, a nie potrafisz mu sensownie zaprzeczyć, nie udowodnisz swojej wyższości. Czy ty nie rozumiesz, że ty jedynie tu sprzątasz?
(a właściwie sprzątałeś, bo modem tego działu praktycznie już nie jesteś, lub być nie powinieneś skoro w L2 nie grasz).
Nie, to nie jest twoje forum, to forum Beasta i nie możesz sobie każdego kogo nie lubisz straszyć banem bez żadnej, powtarzam żadnej przyczyny. Tym bardziej nie powinieneś, robić na forum takiego śmietnika, jaki właśnie zrobiłeś (strony 6-9 są totalnie niezrozumiałe), tylko z powodów prywatnej niechęci do mnie.

Skoro już przytoczyłeś określenie "shit" to jest ono bardziej bliskie twojemu podłemu, chamskiemu zachowaniu jako moderatora niż jakości jakiegokolwiek postu w tym temacie.

Btw Moderowanie rzeczywiście zostaw Arkadkowi, bo nie dość, że w przeciwieństwie do ciebie potrafi być obiektywny i nie ulegać prowokacjom, to przez ostatnie pół roku nie spotkałem się tutaj ze znikającymi w dziwnych okolicznościach tematami, ani takimi zgrzytami jak były kiedyś. Zresztą do czego prowadzi zamykanie, każdego bardziej ruchliwego tematu chyba tłumaczyć nie muszę.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 21:30 
Cytuj  
Zax. Moderator (czyt szef) ma zawsze rację. To troche niedomokratyczne pojęcie oznacza, że moderator stara się w miarę swoich subiektywnych niedoskonałości trzymać raz przyjętej linii. Karol to robi po swojemu, ja robie po swojemu. Generalnie jest to zbieżne. Dzieki temu nie ma totalnej anarchii.

Mimo najlepszych chęci, nie uda się nam wyczyścić calego shitu, odpryski gówna zostają. Proszę Ciebie abyś nie wsiadał na emocje, nic to nie da. A jesli uważasz że nie mamy racji patrz drugie zdanie tego posta. Naprawdę serdecznie pozdrawiam.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 21:38 
Cytuj  
Przenioslem (nie skasowalem) wszystkie posty z "wycieczkami" personalnymi jakie byly. To nie moja wina ze nie potrafisz napisac posta bez bluzgów.

Zmarnuje troche czasu i przelece po kolei wszystkie Twoje posty jakie wyladowaly na flames:

Wypowiedzi pana borboun są tak debilne i puste
Z komentowaniem to ty masz problem nie od dziś. Skoro nie potrafisz sam sklecić jednego zdania i musisz kopiować moje wypowiedzi to rzeczywiście masz problem.
Go away i nie ośmieszaj się już.
Piszesz z doświadczenia? Może wkrótce dowiemy się jaka jest przyczyna tego idiotyzmu.
borboun, wyjdź już stąd bo robisz chlew.
żenujący troglodyto, twoja głębia wypowiedzi mnie powala
niech spierdalają tacy jak ty i bourboun
Niech ktoś wreszcie zbanuje tego zakompleksionego, nieedukowanego dzieciaka


Byc moze w Twoim srodowisku cos takiego sie nazywa "dyskusja" ale dla mnie miejsce takich postow jest tam gdzie je wlozylem - na flames.
Tym bardziej ze pare postow wczesniej pisalem wyraznie:
Karol66 napisał(a):
Watek jest generalnie bardzo flamotworczy ale postarajcie sie pochamowac te bezsensowne wycieczki osobiste jesli faktycznie chcecie sie wypowiedziec bo od tego momentu kazdy post zawierajacy bluzgi pod adresem adwesarza bedzie kasowany w calosci (na ta chwile wykasowalem tylko te posty ktore poza bluzgami nic innego nie zawieraly).


Tyle ze Tobie widac nie wystarczy cos wytluscic - mam dodatkowo pisac drukowanymi literami?
A co do straszenia banem to ja Cie nie strasze tylko uprzedzam, że Ty (i nie tylko Ty jesli chodzi o ostatni watek) lamiesz zasady postowania na tym forum co, ze pozwole sobie zacytowac admina, grozi kasacja posta lub nawet usunieciem z forum.
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=6093

EOT z mojej strony.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 22:29 
Cytuj  
Karol, gdybyś rzeczywiście był tak obowiązkowy i usuwał wypowiedzi zawierające flame (czyli prawie każdy post borboun'a, haveren'a i innych którzy mnie sflamowali na dzień dobry), to do tego pseudo flejmu nigdy by nie doszło. Wygodniej ci było jednak wykorzystać sytuację do pozbycia się tego, który śmiał skrytykować L2 i broń boże mieć inne poglądy niż ty.

TBH, mogłeś zwyczajnie usunąć posty czysto flejmowe i wyedytować cytaty i odpowiedzi z nimi związane w moich (i nie tylko) wypowiedziach.


Arkadek, w tym przypadku, żebym się wściekł nie mogę Ci przyznać racji.
Szefem jest Beast, to on ustalił regulamin, który obowiązuje wszystkich. W związku z tym, że to jego prywatne forum, on ma prawo "mieć zawsze racje". Wy nie. Modzi podlegają regulaminowi, tak jak zwykli userzy, ale dodatkowo muszą sprzątać. Według mnie bez rewelacji. ;)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 22:34 
Cytuj  
A ty dalej płaczesz? Gezz.

Nie wiem czy wiecie ale na trolle forumowe najlepiej działa metoda zasypywania w jaskini i czekania aż zdechnie od śmierci głodowej ;P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 22:38 
Cytuj  
Zax ty musisz meic naprawde duzo czasu w zyciu :D Zeby tak sie wczuwac w jakies pierdoly na forum... pierdalnij sie w czerep glabie

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 22:41 
Cytuj  
Po prostu jak ktoś na mnie pluje, to nie mówie, że deszcz pada. Ot co.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2007, 00:18 
Cytuj  
OK zakładam petycje majaca na celu ban dla zaxa
zbieram podpisy od dzis :D
+1


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 11 sie 2007, 00:51 
Cytuj  
caly ten topic nadaje sie tylko do zrobienia scroll down do oporu i backspace =/


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2007, 10:19 
Cytuj  
Zax dziwisz się sam zacząłeś flame wiec przestań płakać i wracaj do tematu we FLAME w którym wszyscy pomnie jeżdża, a teraz KKTHXBB

/cry me a river

btw moja siostra udostępniła mi swoja postać na Hellfire (55 Human Mage) troche pogram to only for ZAX napisze moje odczucia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.