mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 14:02 
Cytuj  
abadon nie gralem na piracie, nie jestem debilem. to jest forum o l2 to chyba nie myslisz ze bede tu wychwalal wow? 50 dob zeby zdobyc sprzet to glupie l2 daje duzo lepsze rozwiazania i ciekawsze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 14:31 
Cytuj  
zax dobra jesteś najlepszy, wiesz najlepiej, twoje gry są najlepsze a teraz wypierdalaj i nie wkurwiaj więcej, amen.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 22
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 14:41 
Cytuj  
Inne rozwiązanie tu jest tylko przestawiona kolejność
czas lvlowania i czas zdobycia sprzętu
Nie wiem co jest takiego w tym rewelacyjnego i nie liczę że będziesz wychwalał jakąkolwiek grę próbuję ukazać , że świat poza piaskownicą też jest kolorowy. WoW ma od uja wad na end gamie bo jak zdobędziesz w pocie najlepszy sprzęt w grze tylko po to żeby się dowiedzieć o nowym sprzęcie to /quit. Ale czy to nie tak jak po miesiącach dowiedzieć się , że np twój main i sub dostają super nerfa ? Jak grałeś na orginale to fajnie przynajmniej graliśmy w tą samą grę ale powiem tak , głupotą jest robienie pewnych porównań typu napastnik jest lepszy niż bramkarz bo więcej goli strzela.

Pozdrawiam


_________________
To ja :D
http://armory.wow-europe.com/character- ... attiebriee

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 14:47 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
I co niby po raz 4 mam ci wyciągnąć kawałek o PvP reward w L2?

A ja ci muszę po raz czwarty napisać, że nie uważam tego za "przynoszący korzyść powód do pvp"?
Jedyne dla czego można pvp'ować w L2 to własna satysfakcja (ten czynnik akurat można dopiąć każdej grze imo) i z chęci powiększenia e-peena lub uprzykrzenia komuś gry - żenua imo.
Ze swoimi "korzyściami" z pvp w L2 to się schowaj, bo nawet honor points w WOWie jest bardziej sensowne i więcej przynosi korzyści niż to co napisałeś w L2.

Sylvian napisał(a):
O braku grindu w AO, Vanguardzie cy SWG pominę milczeniem - grałeś wogóle w którąś z tych gier?

Grałem (wprawdzie VG tylko triala), ale ty chyba nie. Każda z tych gier oferuje więcej contentu niż L2.
I jeszcze jedno, gdzie ja kurwa pisałem że w tych grach nie ma grindu? Jak już piszesz, to pisz z sensem.

BioMech napisał(a):
gram teraz w wowa LOL

Z takim podejściem nawet nie zaczynaj.

BioMech napisał(a):
30+ lvl nie powinno mi to zajac dluzej niz 2-3 dni po 4-5h na dzien, ot takie lajtowe siadanie wieczorkiem... LOL

Widzę, że L2 tak ci wypaczyło mózg, że bez totalnej harówy nie potrafisz już czerpać przyjemności z gry.
Powtarzacie wkółko, że w L2 na wszystko trzeba sobie zaorać. Czy was kurde pojebało? Gra ma być przyjemnością, a nie drugą pracą. Farmerzy z Chin dostają za to kase, a wy płacicie żeby popracować, lol?

ZabaTHC napisał(a):
zax dobra jesteś najlepszy, wiesz najlepiej, twoje gry są najlepsze a teraz wypierdalaj i nie wkurwiaj więcej, amen.

Amen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 15:34 
Cytuj  
Gralem w L2 rok, moja przygoda zakonczyla sie przed wejsciem C3, uwazalem ze jest to najlepsza gra i z reszta znajomych smialismy sie z WoW-a, jednak po pewnym czasie i L2 znudzilo mi sie, monotonnosc i wylacznie grind, po zabiciu kolejnego miliona takich samych mobow zagladlem do WoW-a i gram z malymi przerwami do dzisiaj.
Vanguard to gra z najwiekszym potencjalem, dyplomacja, crafting, questy, dungeony, no i zarabiste pvp bije n aleb przestarzale L2 gdzie z dnia na dzien jest mniej graczy.
Mam duzy sentyment do L2 i duzy podziw dla tych co osiagaja wysokie lvl w L2, jednak gwarantuje wam ze jest dziesiatki podobnych gier ale sa zazwyczaj darmowe i zasypane malolatami, a duzy plus dla L2 to NCSoft i nadal dosc duza popularnosc, jednak juz mozna pisac ze ta gra umiera bo jesli gra mniej niz 100k graczy, ktorzy dodatkowo w wiekszosci oczekuja na cos nowego z NCSoft ( Aion, GW2 ), to smutno grac nadal w to i upierac sie ze to najlpesza gra na rynku.

Porownywanie L2 do WoW czy Vanguarda nie ma sensu, to sa inne klimaty, inne comunity, inna mechanika gry itd itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 16:24 
Cytuj  
Cytuj:
Z takim podejściem nawet nie zaczynaj.

Ty pewnie przed zalogowaniem do gry wąchasz opakowanie TBC, a poźniej mała zabawa z prawą reką i logujesz sie do gry ?

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 16:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
L2 znudzilo mi sie, monotonnosc i wylacznie grind, po zabiciu kolejnego miliona takich samych mobow .


Naszczescie nasi zolci bracia z mysla o ludziach ktorym nie chce sie spedzac zycia przed kompem klikajac na te moby dodali do gry fajny prog ktory wykona ta pierdalnieta czynnosc za ciebie :]. Dopiero wtedy l2 robi sie ciekawa gra... zadnych poswiecen typu: "nie ide na impreze bo bije moby". A kazdy wolny czas mozna wykorzystac na to co ciekawe czyli gangi,siege, crafty jakies oe, trainy, rb raidy etc.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 16:47 
Cytuj  
zax napisał(a):
Sylvian napisał(a):
I co niby po raz 4 mam ci wyciągnąć kawałek o PvP reward w L2?

A ja ci muszę po raz czwarty napisać, że nie uważam tego za "przynoszący korzyść powód do pvp"?
Jedyne dla czego można pvp'ować w L2 to własna satysfakcja (ten czynnik akurat można dopiąć każdej grze imo) i z chęci powiększenia e-peena lub uprzykrzenia komuś gry - żenua imo.
Ze swoimi "korzyściami" z pvp w L2 to się schowaj, bo nawet honor points w WOWie jest bardziej sensowne i więcej przynosi korzyści niż to co napisałeś w L2.

Skoro cyferka koło postaci to więcej niż epic itemy - to OK, żyj sobie w swoim świecie i pozdrów od mnie krasnoludki.

A teraz idź już sobie trolować gdzie indziej.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 17:09 
Cytuj  
L2 to moze i grind ale ja i tak sie swietnie bawie, wczorajszy antek, 130X vs 130 ITT vs Antek

Obrazek

X wygralo pvp ale ITT wyleczylo na max HP antka gdy mial 5%hp :)))


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 17:13 
Cytuj  
Co to za clan z tym kupiastym krzyzem w crescie??

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 17:17 
Cytuj  
Inquisition.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 17:19 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
Co to za clan z tym kupiastym krzyzem w crescie??


to nie wiesz? ally IA +ally TT+ ally Abyss to teraz jedno ally ITT, dla tych co zabraklo miejsac to sa w Vendetta. Imo dobry ruch, teraz maja w jednym ally wszyskich swoich hero + graczy co maja b wysoka aktywnosc online, b silni sa teraz.


_________________
Bishop - Teon


Posty: 22
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 18:02 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
embe napisał(a):
L2 znudzilo mi sie, monotonnosc i wylacznie grind, po zabiciu kolejnego miliona takich samych mobow .


Naszczescie nasi zolci bracia z mysla o ludziach ktorym nie chce sie spedzac zycia przed kompem klikajac na te moby dodali do gry fajny prog ktory wykona ta pierdalnieta czynnosc za ciebie :]. Dopiero wtedy l2 robi sie ciekawa gra... zadnych poswiecen typu: "nie ide na impreze bo bije moby". A kazdy wolny czas mozna wykorzystac na to co ciekawe czyli gangi,siege, crafty jakies oe, trainy, rb raidy etc.


Zgadzam się w 100% zajebisty post trafia w sendo sprawy :D


_________________
To ja :D
http://armory.wow-europe.com/character- ... attiebriee

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 20:56 
Cytuj  
Ogolem L2 i WoW to prawie to samo tylko ze PvP w WoW jest zbalansowane, czesto spotykane nawet od najnizszych lvl oraz dajace odpowiednie nagrody nie tylko w end game. Moja gra w WoW to jedno wielkie pvp zarowno grupowe na battlegroundach jak i oparte na skillu na arenach gdzie po przegranej traci sie cenne pkt w rankingu. W L2 mialem mniej dramy, ale przyjemniejszy byl craft i ogolem rynek (moze dlatego ze wyladowalem na stosunkowo pustawym serwerze w WoW).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 21:39 
Cytuj  
co wy tu pierdolicie o pvp w wow? wow to gra pve jakie kurwa pvp? arena kurwa? do czego ty to wogole przyrownujesz? ze stracisz jakies pkt honoru? id sie uderz w glowe i bij moby bo od tego jest wow. L2 jest tego zeby bic moby i pozniej bic graczy. Siedzisz na spocie i sie ogladasz za dupe zby cie ktos nie zgankowal a w wow coz arena. Dosc mam tych bredni i pierdolenia o wow. Czy ja kurwa pisze na waszym forum o waszej zafajdanej grze dla malolatow? NIE? widac nawet mi sie nie chce czytac waszego forum. Po kiego groma przylazicie tutaj i prubujecie dyskutowac o wyzszosci teletubisiow nad kaczorem donaldem? Wracac do swojego wow waszego nudnego forum i gry ba moze na arenie ci sie poszczesci i z miejsca 256 skoczysz na 255 wow. Gratulacje. WOW. Zajebisty marketing, dziececy content.

btw. kazda wypowiedz o wyzszosci wow nad l2 i trlowanie na tym forum bedzie skutkowala z mojej strony roznego rodzaju flamem bop ma dosc tych trolow co im sie znudzil wow eve czy inna porypana gra i prubuja sie dowartosciowac na innym forum. Pakzcie mi kuzwa gdzie ktos pisze na forum eve wow czy innego badziewia ze l2 jest lepsze od waszej gry, to wy zlamane przydupasy przylazicie donas i prubujcie no wlasnie czego prubujecie? w jakim celu ja sie pytam? i po co? znudzial was wasza gra ok ale nie wyladowujcies sie na innej.

dotarlo?

wracac do swojej jaskini trolle.

game over.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 22:10 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
co wy tu pierdolicie o pvp w wow? wow to gra pve jakie kurwa pvp? arena kurwa? do czego ty to wogole przyrownujesz? ze stracisz jakies pkt honoru? id sie uderz w glowe i bij moby bo od tego jest wow. L2 jest tego zeby bic moby i pozniej bic graczy. Siedzisz na spocie i sie ogladasz za dupe zby cie ktos nie zgankowal a w wow coz arena. Dosc mam tych bredni i pierdolenia o wow. Czy ja kurwa pisze na waszym forum o waszej zafajdanej grze dla malolatow? NIE? widac nawet mi sie nie chce czytac waszego forum. Po kiego groma przylazicie tutaj i prubujecie dyskutowac o wyzszosci teletubisiow nad kaczorem donaldem? Wracac do swojego wow waszego nudnego forum i gry ba moze na arenie ci sie poszczesci i z miejsca 256 skoczysz na 255 wow. Gratulacje. WOW. Zajebisty marketing, dziececy content.

btw. kazda wypowiedz o wyzszosci wow nad l2 i trlowanie na tym forum bedzie skutkowala z mojej strony roznego rodzaju flamem bop ma dosc tych trolow co im sie znudzil wow eve czy inna porypana gra i prubuja sie dowartosciowac na innym forum. Pakzcie mi kuzwa gdzie ktos pisze na forum eve wow czy innego badziewia ze l2 jest lepsze od waszej gry, to wy zlamane przydupasy przylazicie donas i prubujcie no wlasnie czego prubujecie? w jakim celu ja sie pytam? i po co? znudzial was wasza gra ok ale nie wyladowujcies sie na innej.

dotarlo?

wracac do swojej jaskini trolle.

game over.

LOL Elfiemu nerwy puściły :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 22:30 
Cytuj  
Haha, no to się nam kolega zbulwersował.

Piszpan->
W WoW JEST pvp. O wiele bardziej zbalansowane, skillowe i interesujące, wymagające całkowitej aktywności gracza, a nie kurwa spamowania F1-F2 na zmianę. Nagroda za nie jest o WIELE bardziej motywująca niż brak nagrody za pvp w L2! To, że gość, którego pekuje straci %xp szczerze mnie jebie - to ja powinienem coś na tym zyskać.
Poza tym, Piszpan, L2 jest z dziesięc (jak nie więcej) razy bardziej nastawione na PVE niż WOW. Nie wiem jak mozna nazywać gre, w której 95% czasu expisz, grą pvp. :wtf:

Co do tego tematu w dziale L2, to dlaczego nie? Dotyczy on L2, dostarcza jakieś fakty i spostrzeżenia od jednej i drugiej ze stron, tak więc spełnia swoją rolę informacyjną.

Aha, Piszpan nie strasz tak flejmem, bo nie wiem gdzie sie chować. :)

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 23:23 
Cytuj  
Tak wszyscy macie najwieksze e-penisy :) Teraz juz jestescie happy?

Odnosnie pvp content. Tak samo glupio sie wypowiadac o l2 jesli sie nie gralo w end game, tak samo glupio sie wypowiadac o wow nie grajac w end-game.

Zauwazcie, ze osoby ktore probowaly obu end game content najmniej flajmuja i nie probuja udowadniac kto ma wiekszego e-penisa :)

Wracajac do pvp w l2.

Cytuj:
W WoW JEST pvp. O wiele bardziej zbalansowane, skillowe i interesujące, wymagające całkowitej aktywności gracza, a nie kurwa spamowania F1-F2 na zmianę. Nagroda za nie jest o WIELE bardziej motywująca niż brak nagrody za pvp w L2! To, że gość, którego pekuje straci %xp szczerze mnie jebie - to ja powinienem coś na tym zyskać.
Poza tym, Piszpan, L2 jest z dziesięc (jak nie więcej) razy bardziej nastawione na PVE niż WOW. Nie wiem jak mozna nazywać gre, w której 95% czasu expisz, grą pvp.


Ocenianie l2 na podstawie podrobki gry jakim jest piracki serwer - priceless, bo chyba nie chcesz nam powiedziec ze osiagnales 78 lvl i uczestniczyles w pvp na tym poziomie na retailu i piszesz takie bzdury?

Cytuj:
A ja ci muszę po raz czwarty napisać, że nie uważam tego za "przynoszący korzyść powód do pvp"?
Jedyne dla czego można pvp'ować w L2 to własna satysfakcja (ten czynnik akurat można dopiąć każdej grze imo) i z chęci powiększenia e-peena lub uprzykrzenia komuś gry - żenua imo.
Ze swoimi "korzyściami" z pvp w L2 to się schowaj, bo nawet honor points w WOWie jest bardziej sensowne i więcej przynosi korzyści niż to co napisałeś w L2.


Trzeba wytlumaczyc bo nie wiesz o czym piszesz.

Dlaczego mozna pvp'owac w l2:
- po to aby wygrywac, w kazdej grze opartej na konurencji o to chodzi
- open pvp - czyli mozliwosc zatrzymania/utrudnienia zdobywania expa/adeny/itemow/questow naszym wrogom, co za tym idzie uniemozliwienie umacniania ich pozycji na serwerze
- poprzez gangowanie i utrate expa przez naszych przeciwnikow w bezposredni sposob mozna spowodowac aby z klanu/ally przeciwnikow odchodzily osoby o slabszych nerwach - nie kazda postac sie nadaje na pvp, nie kazdy ma tez odpiwedni sprzet i lvl
- sidge - zdobywanie zamkow dla siebie lub pomoc innym klanom w tym aby go zdobyly, bezposrednie korzysci to miedzy innymi mozliwosc produkowania itemow niezbednych w pvp w inny sposob tylko do kupienia na rynku za kolosalne sumy adenki
- kolejny raz open pvp - czyli dostep do epickich raid bosow z ktorych dostajemy itemy na tyle rzadkie ze nie wielka czesc graczy na serwerze moze sobie na nie pozwolic, tylko dzieki zgraniu jako caly klan mozna to uzyskac, ale nie jestesmy ograniczeni przez instancje - zawsze moze wpasc ktos inny i jesli jest lepiej zorganizowany to bedzie mogl nas pogonic

Malo? To sa rzeczy ktore wplywaja bezposrednio na gre i moga dawac przewage lub oslabiac.

W jaki sposob reputation pointsy wplywaja na gre w WoW? I nie to zebym tutaj sie smial z grajacych w wow'a, autentycznie sie pytam bo nie wiem.

/edit

Pozatym cos na ksztalt tych repu pointsow i rankingu pvp z wow'a jest i w l2 - olimpiada i hero. Wiec po co pisac bzdury ze juz lepsze sa rep pointsy w wowie niz end game content w l2 skoro jest to i w l2 - bezsens.

Co wiecej olimpiada i hero daja wymierne korzysci w postaci dodatkowych skilli do pvp.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 23:58 
Cytuj  
Watek jest generalnie bardzo flamotworczy ale postarajcie sie pochamowac te bezsensowne wycieczki osobiste jesli faktycznie chcecie sie wypowiedziec bo od tego momentu kazdy post zawierajacy bluzgi pod adresem adwesarza bedzie kasowany w calosci (na ta chwile wykasowalem tylko te posty ktore poza bluzgami nic innego nie zawieraly).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 00:12 
Cytuj  
Wlasnie rozmawialem z ludzmi ktorzy byli w AmberEye, osiagneli spory lvl, poszli grac w WoW'a. Osiagneli max lvl tam. Teraz wrocili do AE.

To o czym wspominali w porownaniu do tej dyskusji ma sie nijak. Takie pierdolenie ze moja gra jest lepsze niz twoja bo ja w nia wlasnie gram - priceless.

Jesli chodzi o rep pointsy - daja tez duze korzysci dla graczy i gildii.

Porownanie do sidgow i epickich bosow - atak na wrogie miasto frakcji.

Obie gry sa dobre. Obie warte sprobowania. A co do flejmowania sie na forum - priceless.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.