mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 17:11 
 
Jak myślicie która gra jest lepsza? Zastanawiam się w którą grać. Podajcie plusy i minusy szczególnie lineage 2.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 17:52 
 
Lineage 2 to gra dla zakompleksionych nastolatków, którzy się ślinią gdy zobaczą nagi tyłek elfki. WoW to gra dla prawdziwych mężczyzn.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 17:54 
 
Archlord.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 18:07 
 
chodzi mi głównie o mechanike rozgrywki


_________________
Obrazek

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 18:10 
 
grałem troche w lineage 2 ale naprawde bardzo malo i nie wiem nap.\ jak tam wyglada mechanika i jak rozwiązali zagadnienie PvP


_________________
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 23.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 18:23 
 
Dana napisał(a):
Archlord.

agree - również polecam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 18:23 
 
Jesli lubisz pvp to L2.
Jesli lubisz ciezka prace to L2.

Jesli chcesz pograc miesiac dwa to wow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 18:29 
 
niestety ale nie lubie ciezkiej pracy :( zawsze jak pogram w jakas gre gdzioe sie wolno lvl zdobywa to po chcwili mi sie nudzi


_________________
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 23.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 18:33 
 
Jeśli lubisz pvp to... EVE.
Jeśli lubisz bardziej skillowe pvp, ale bez ryzyka to WOW.
Jeśli lubisz ciężką prace to L2.
Jeśli masz zacięcie do klikania F1-F2 na zmianę przez 23/7 przez kilka następnych lat to L2.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 18:36 
 
sproboje zagrac w archlkorda


_________________
Obrazek

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 18:40 
 
oto cytat jaki znalazlem w necie


"Ja w to nie będę grał na pewno. Wybaczcie brutalną szczerość, ale jestem przekonany, że Archlord to gra dla kogoś innego, nie dla mnie. A dlaczego? Z powodu bardzo prostego i bardzo prozaicznego - nie znoszę mangowej stylizacji, a tutaj jest ona miejscami posunięta do absurdu. Pierwszy screen który zobaczyłem, przedstawiający przedstawicielki jednej z tutejszych ras, księżycowych elfów, przyprawił mnie o lekkie drgawki - długonogie, całkowicie nieproporcjonalnie zbudowane laseczki z czymś na kształt lisich uszu i oczami zajmującymi pół twarzy to naprawdę nie moja bajka. Ale może Wasza? Ne znaju - wiem tylko, że ja się będę od tego trzymał z daleka. Zwłaszcza że nie ma jakichś szczególnych powodów, bym się zbliżał.

Akcja tego masowego sieciowego erpega koreańskiej produkcji rozgrywa się w świecie Chantra. Świat tenże niczym szczególnym się nie wyróżnia, ot, typowe universum fantasy, zaludnione przez ludzi, orki i elfy, księżycowe na dodatek, dla odróżnienia od tych pozostałych, które są leśne, wysokie, mroczne, krwawe i diabli wiedzą jakie jeszcze, choć i tak są zawsze i wszędzie takie same. Świat ten pełen jest oczywiście magii, smoków i innych stworów groźnych, takich jak trzymetrowe dżdżownice z pokaźnie uzębionymi paszczami, które sobie pełzają tuż za granicami miast. Miasta owe należą do jednej z trzech wymienionych nacji - i podobnie będzie z graczami.

Możemy zatem wcielić się w kogo chcemy, dopóki będzie to człek, ork, bądź też ten nieszczęsny elf. Każda z ras posiadać będzie własne profesje i klasy postaci, co brzmi może i interesująco, ale gdy wczytamy się głębiej i zobaczymy, że człeki mają rycerzy, łuczników i magów, a orki berserkerów, złodziei i szamanów, to owe "unikalne" klasy postaci wydają się nieco mniej wyjątkowe, żeby nawet nie rzec, że takie same, tylko inaczej nazwane. Przynajmniej owe elfy są wyjątkowe, bo dla nich przygotowano tylko dwie klasy postaci - łowcę i elementalistę, ale jak na mój gust to raczej upośledzenie, prawda? Tak czy inaczej, postacie opisane będą szeregiem współczynników, jak to zwykle bywa i owe współczynniki będą sobie mogły podnosić równolegle do awansowania na kolejne poziomy doświadczenia - których ma być tutaj sto, co jest niewątpliwie liczbą ładną i okrągłą. Przynajmniej od tej jednej strony Archlord wygląda lepiej niż World of Warcraft, gdzie ni z gruszki, ni z pietruszki można dochrapać się tylko sześćdziesiątego poziomu. No i jeszcze tutaj można walczyć konno, co w dziele Blizzardu jest nie do pomyślenia..."


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 20:40 
 
trzymajcie sie tematu to l2 v wow.

wow skillowy owszem ale nie pvp tylko pve.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 22:11 
 
jak dla mnie wow zadzi pod względem pvp. inne mmorpgi wymiekaja pod tym wzgledem


_________________
Obrazek

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 22:12 
 
chociaz pve tez jest fajne ale jak ja bym chcia sobie pograc na pve to moge jakes gowno darmowe sobie sciagnac


_________________
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 22:52 
 
Cichy Zabójca napisał(a):
chociaz pve tez jest fajne ale jak ja bym chcia sobie pograc na pve to moge jakes gowno darmowe sobie sciagnac


nie wypowiadaj sie o czyms o czym nie masz zielonego pojecia.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 22:59 
 
mam pojecie


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 23:05 
 
Dzisus Panowie,
dajecie sie podpuszczac 12latkowi, ktory zalozyl konto tydzien temu, przybral nicka "cichy zabojca" (jak dla mnie rotfl sezonu) i od tego czasu na 5 roznych forach pyta (cytat) "moze mi ktos powiedziec jaka trzeba miec liczbe postow na jakie gwiazdki???", ze nie wspomne juz o takim drobiazgu jak nabijanie sobie post counta na forum "test podpisu".

Ogolnie... że-nu-ła.
Zaden z was nie ma szans na przyjecie do CBA nawet jesli jest w harcerstwie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.