mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 09:37 
Cytuj  
Tak sie zastanawiam nad powrotem do Lineage2. Zaczynalbym od 0 bo kompletnie zapomnialem passow do konta (nawet loginu nie pamietam ;( ).
Pytanie brzmi czy jest sens?
Czy jest szansa, ze gra nie upadnie zanim zdobede 60lvl? :) slyszalem, ze coraz wiecej ludzi odchodzi, a Ci co zostaja maja oczka zwrocone na inne produkcje.
Ktory serwer wybrac? Gralem na franzie, gdyz pierwszy wybor serwera opieral sie spojzeniu na wskzanik populacji. Teraz wiem, ze heavy nie koniecznie oznacza, ze ludzi jest wiecej... Z jednej strony serwery US mi sie podobaja, bo mozna postawic sklepik na czas snu, a to bedzie czas najwiekszej aktywnosci serwera. Z drugiej strony bardzo utrudniony dostep do manora i co sie z nim wiaze- raczej nie bede mial mozliwosci, aby bawic sie w to. Jako, ze kazdy chwali to co ma, to prosilbym o obiektywny wybor serwera. Gdzie sie najwiecej dzieje, gdzie czlowiek bez znajomosci znajdzie jakies party, etc.

Pozdrawiam

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 09:14 
Cytuj  
Teon - europejskie czasy siege, ludzie grajacy o tych samych porach co Ty. To duzy plus.

Ludzie odchodza, ludzie przychodza. Z reguly troche osob odchodzi w polowie kroniki, ale pozniej wraca gry pojawia sie nowa - a ta juz za 2-3 miesiace LIVE.

Jesli gra sprawiala Ci przyjemnosc, to czemu nie...

Ja gram juz od ponad 3 lat. I nie widze, abym przestal w najblizszym czasie.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 09:29 
Cytuj  
um poszukaj jakiegos maila od NC moze. lub numer podaj numer karty kredytowej ktora aktywowales l2..
O ile pamiecia siegne wstecz, ktos chwalil sie ze majac sama karte kred odzyskal konto..

co do startu od zera..wszystko zalezy jak bardzo bedzie Ci sie chcialo expowac..
60 lvl mozna nabic w mniej niz miesiac jesli ktos Ci pomoze buffami :>

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 15:32 
Cytuj  
Zawsze warto, dużo ludzi zaczęło dużo później niż duża część tutejszej społeczności i dużo się zdążyli dorobić.


:wtf:

no ale co prawda to prawda :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 7
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 14:54 
Cytuj  
Hmm wreszcie się tu zarejestrowałem ;)
A o co mi chodzi, no więc tak miałem półroczną przerwę z retailem. I jakoś tak mi brakuje tege ofa i myślę nad powrotem, tylko gdzie?
W swojej krótkiej przygodzie na oficjalu, zdążyłem odwiedzić już kilka serverów ^^ ale powiedzmy, ze dojrzałem i teraz szukam czegoś na stałe...Czytając to i inne fora widzę, że wymieniane są głównie 2 serwy: Teon i Bartz, Na Bartzie mialem przyjemność grać na samym początku mojej reailowej kariery, ale i tak bardzo krótko. Obecnie wszystko, co mi zostąło na ofie znajduję się na franzie, a nie jest tego wiele...Zapewne bym tam wrócił, gdyby realia serwera były troszkę inne. Ja wiem, że obecnie większość graczy botuje, albo haxuje inaczej...ale na franzie chyba najmniej się z tym czają...No więc w zasadzie zostają te 2 serwy tj bartz i teon? i pytanie który i dlaczego ?:> W sumie, chodzi mi głównei oto, zeby mi się w miare szybko udało wyexpić i wrócić do normalnej gry?
Z góry dziękuje, za wszystkie rady/sugestie etc ;)

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 19:22 
Cytuj  
hmm teon bo jak chcesz sie szybko wyexpic i grasz o normalnych godzinach to masz 100% na to ze bedziesz mial party

w twoim wypadku chyba bym sie zastanawial nad strefa czasowa :)

aaa jak wejdzie CT1 live to bedziesz mogl przerzucic postac (tylko niewiem czy z heavy na heavy bedzie sie dalo)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 20:00 
Cytuj  
Nie będzie można transferu zrobić na Bartz, Sieghardt i Teon z tego co słyszałem.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 14:42 
Cytuj  
Ciekawe jak rozwiążą zmianę imienia jeśli takowe sie powtórzy na jednym servie? Forgotten Name Scroll? ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.