mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 16:34 
Cytuj  
Scam xD


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 48
Dołączył(a): 28.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 16:38 
Cytuj  
Arto napisał(a):
Pixel dzieki bardzo za rady, powiedzilaes ze granie w weekendy wyklucza levelowanie peta,ale tak jak mowilem mam teraz ponad tydzien wolnego i moze w tym czasie da rade cos z tym petem wykombinowac?
A co do kupowania adeny jestem w zasadzie tego samego zdania ale jesli ktos nie ma zadnych znajomych,zadnej pomocy to naprawde rozumiem ze w akcie desperacjii moze kupic adene


Znam takich co bili 1.5 roku temu bez shotow,zeby miec kase na cokolwiek, robili glupie questy i seedowali slabe cropy. Teraz biegaja w sgrade z epic jewelami, wiec nie czaje 'aktow desperacji'.
A co do tego peta- rob jak uwazasz, ja bym sie w to nie bawil :)


_________________
>>

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 16:52 
Cytuj  
Ok dzieki bardzo za wszystkie rady,musze teraz przemyslec co i jak,i za co sie zabrac zeby troche tej adenki naplynelo :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 18:25 
Cytuj  
Arto napisał(a):
Sylvian czyli moby bil sam pet a nie ty razem z nim tak??

Nie, ja tylko root'owałem moby i buffowałem/rechargeowałem peta a on sam zabijał moby (hatchling nuker). Ale to działało do Interlude teraz pety leechują 10% twojego XP (no wilk po zmianie w Meanie Wolf'a na 55lev leechuje 40%).

Cytuj:
I czy moglbys moze mi podpowiedziec cos gdzie tego wilka mam expic najlepiej, co mu zalozyc(tylko cos taniego bo z adena naprawde krucho)
no i wogle jakies rady zeby jak najefektywniej go levelowac(teraz mam akurat ponad tydzien wolnego wiec moge w calosci zajac sie gra)
Zgory thx

Ja Ci mówie, że jak nie masz dużo czasu to zapomnij o levelowaniu jakiegokolwiek pet'a. Co za różnica gdzie skoro on leechuje 10%XP - logiczne, że im więcej ty masz XP tym więcej pet dostaje.
Sprzętu przed 55lev nie kupuje się wogóle (tylko Bleesed Scrol of Resurecion dla Petów - kupić można u Priest of Dawn podczas reward week).
Please czytaj ze zrozumieniem - ale to już chyba to o czym pisałem w poprzednim poście...

Dla ciebie IMO manor jeśli masz melee klasę.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 48
Dołączył(a): 28.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 19:08 
Cytuj  
Manor- szukasz(trzeba szukac?:D) bottrainu w cata i seedujesz na ich mobach.


_________________
>>

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 20:42 
Cytuj  
Sylvian,Pixel dzieki sproboje manorem zobaczymy jak mi wyjdzie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.