mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 20:22 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To są poważni 40 latkowie z klanu ArmyOfHentai, mają poukładane w głowach, odpowiedzialni, mają rodziny, możemy jedynie brać przykład z doskonałych polskich mężczyzn, gratulujemy!

Aha a to tak z mojego ally do was:
Obrazek


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 20:38 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
Obrazek


Nawet nie wiesz żaba jak bardzo mnie ucieszyłeś tymi screenami. Ja myślałem ze jestem najstarszym graczemw lineage2, ale sądząc z dialogów są tu ludkowie starsi ode mnie. Wiesz, wiek nie jest tu kryterium nie pozwalającym na darcie łacha z takich napuszonych wybotowanych cwaniaczków jak ty. Z drugiej strony ta cała awantura bardziej cie zmotywuje do śledzenia losów swojej postaci. A teraz dalej! To że ktoś ci chce obić michę w realu to rzeczywiście jest niedopuszczalne, bo pewnym jest że nigdy byś w realu nie wyjechał z tekstem "cioty" pod kogokolwiek adresem z uwagi na natychmiastową reakcję alergiczną w postaci opuchlizny.

Sistan.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 20:40 
Cytuj  
I właśnie tu robicie błąd. Łączycie real life z grą która jest fikcją, czy z wami jest naprawdę aż tak źle ,że nie potraficie tego rozdzielić? A jak chcecie wpadać to spoko, zzergujcie mnie najlepiej, nie mogę się doczekać, cu ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 19
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 20:41 
Cytuj  
Nooo, dobre =) ArmyOfHentai jedynie coraz bardziej rujnuje swoja opinie, czuje, ze będę miał niezła zabawę jak dobije noblessa =)
Co do 5 tysięcy zloty = big lol! Wiecie ile to 5 tysięcy zloty? Jakieś 3-4kkk adeny jak nie więcej, co do Żaby itemów, pamiętam jak składał je, non stop na rynku siedział, jeszcze matsy z klanu na bw set dostał, bo brakowało mu trochę, taaak =) gg!
Co do obecnych finansów Żaby =p możecie go spotkać w giran i zobaczyć, jak próbuje zarobić na s grade ^^
I to polskie kozaczenie "jo jo, taki kozak w grze? Daj mi swoj adres irl jooo!"
Żałośni jesteście =)
pozdro! SunJoel=)
/drama on

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 20:58 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
I właśnie tu robicie błąd. Łączycie real life z grą która jest fikcją, czy z wami jest naprawdę aż tak źle ,że nie potraficie tego rozdzielić? A jak chcecie wpadać to spoko, zzergujcie mnie najlepiej, nie mogę się doczekać, cu ;)


Wiesz, zdradze ci sekret, ten cały flame kontynuuję z nudów,a ty napinając wirtualne muskuły (że tak klasykiem polecę) schowany za zasłoną internetu sam sprowokowałeś tą wymianę. Można być złośliwym i ostro dyskutować, czemu nie ale grożeniem ze spekujesz cały klan sam dowodzisz że również u ciebie jest problem z dystansem.

Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 20:59 
Cytuj  
Nie sPKuje całego klanu, tylko pare osób, nie do wszystkich mam problem ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 19
Dołączył(a): 17.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 21:02 
Cytuj  
A ja was nie rozumiem doszczetnie :).
Aby polak polaka =[


_________________
Lineage 2 r0x! ^_~

Teon SR 78+ sub 70+ SWS

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 21:20 
Cytuj  
Delliriumy napisał(a):
A ja was nie rozumiem doszczetnie :).
Aby polak polaka =[


Haha witaj! Myślę, że nie jest tak źle. Krew się napewno nie poleje a czytając inne fora widze ze nasze to raczej przysypia. takie wątki to troszku podkręcają atmosferę. Kobiety mówią że facet dojrzewa do 4 roku życia a później już tylko rośnie. Jesli chodzi o nasza zajebistą grę, to ja również mam wrażenie, że mają rację. Forum jest po to żeby swoje opinie wyrażać ale żeby nie przeginać. Każdy ma prawo do jakichś błędów czy chorych akcji. Zresztą sięgając pamięcią wstecz , nasze początki w L2 też miały etap w którym trochę się żarliśmy. Czas pokazał, ze można się dogadać i prawidłowo. Niestety nie wszyscy reprezentują ten pogląd. Chociaż z drugiej strony popatrz, coraz więcej naszych rodaków w L2 zaczyna być widocznych i co prawda nie jesteśmy tak zjednoczeni jak Rosjanie czy inni, ale może warto te nasze narodowe cechy jakoś nagiąć w stronę pozytywną.

Pozdry! Sistan

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 21:22 
Cytuj  
LoL
naprawde gz
stare chlopaki sie pospinaly o jakies kilka textur ..sry Sistan ale tak wyszlo pokazaliscie wlasnie jak bardzo niedojrzali jestescie. my dzieci grajace w l2 calymi dniami tracac te bardzo przez was chwalone RL ...ok chopaki to wasze rl tak naprawde nim nie bylo (tak to wyglada) taki mix jest niebespieczny... zaba chce wam zabic texturki... tez mu je zabijcie bedzie ok a nie po texcie jaki dal ze chce was PKowac takie kwiatki ? co chcecie z L2 druga tibie robic ?
Dystans k***a

aa btw
"nie mysl sobie ze na bocie zrobiles postac na bocie" (c) olowek
przykre... moze troche stylistyki
"ale sie nie kozacz ze wydales 5tys zlotych na gre" (c) olowek czyli osoba ktora kupila Damascusa +9 (czy jakos tak za kasa z allegro)

good luck ja jestem po stronie zaby... bo kumple z >>Swiata prawdziwego<< > all

aa dla nadal placzacych http://www.zal.pl

Obrazek

proponowana nowa sygnatura dla czlonkow Army of hentaii[/img]

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 21:39 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):
LoL
naprawde gz
stare chlopaki sie pospinaly o jakies kilka textur ..sry Sistan ale tak wyszlo pokazaliscie wlasnie jak bardzo niedojrzali jestescie.


Biorąc udział w tej dyskusji również pokazujesz że temat nie jest ci obojetny i ja to rozumiem, bo ty z żabą i jeszcze jednym kolegą stanowicie jedną ze stron tego sporu. Razem graliście jeszcze na privie i razem byliście w naszym klanie. Ja mam pretensje do żaby o protekcjonalny stosunek do słabszych graczy od czasów naszgo hentajowego forum. On się nie zmienił i ja się nie zmieniłem. Zresztą mam nadzieję ze pamiętasz, jak broniliśmy ciebie, gdy ktoś na tym forum oskarżył ciebie o botowanie. Ban który dostałeś na śmigle dowodzi że nie mieliśmy racji. Teraz podobno grasz z żabą techloverem i to jest wasza sprawa. Powodzenia.

Sistan.


Posty: 19
Dołączył(a): 17.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 21:45 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
Delliriumy napisał(a):
A ja was nie rozumiem doszczetnie :).
Aby polak polaka =[


Haha witaj! Myślę, że nie jest tak źle. Krew się napewno nie poleje a czytając inne fora widze ze nasze to raczej przysypia. takie wątki to troszku podkręcają atmosferę. Kobiety mówią że facet dojrzewa do 4 roku życia a później już tylko rośnie. Jesli chodzi o nasza zajebistą grę, to ja również mam wrażenie, że mają rację. Forum jest po to żeby swoje opinie wyrażać ale żeby nie przeginać. Każdy ma prawo do jakichś błędów czy chorych akcji. Zresztą sięgając pamięcią wstecz , nasze początki w L2 też miały etap w którym trochę się żarliśmy. Czas pokazał, ze można się dogadać i prawidłowo. Niestety nie wszyscy reprezentują ten pogląd. Chociaż z drugiej strony popatrz, coraz więcej naszych rodaków w L2 zaczyna być widocznych i co prawda nie jesteśmy tak zjednoczeni jak Rosjanie czy inni, ale może warto te nasze narodowe cechy jakoś nagiąć w stronę pozytywną.

Pozdry! Sistan


Husaria to najgorszy etap w karierze mojego L2 , jedyne co bylo fajne to nawalony wieczorami Zawisza i Punge biegajacy od talking island az do goddard i spowrotem godzinami.

Jedyny problem jaki kolwiek konflikt posiadalem dotychczas , oprocz gol ktorzy nie przepadali za mna spowodu moich towarzyszy wyzej wymienionych jest Qlimax do tej pory.

Nie rozumiem tak samo czemu polacy nie potrafia zrobic 1 klanu razem wspolnie zjednoczyc sie , jezeli ruskie ebane pizdet potrafia to my tez powinnismy :)


_________________
Lineage 2 r0x! ^_~

Teon SR 78+ sub 70+ SWS

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 21:56 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
Zresztą mam nadzieję ze pamiętasz, jak broniliśmy ciebie, gdy ktoś na tym forum oskarżył ciebie o botowanie. Ban który dostałeś na śmigle dowodzi że nie mieliśmy racji.
Sistan.


z gory przepraszam ze to powiem ale to dowodzi ze nalezysz do tej grupy polakow co maja " jedna wade" dzieki Sistan .. miales kopie mojego bana... szkoda ze jej nie zrozumiales...

a co do zaby to bym sie nie mieszal (choc mi tez pewne osoby z HA dzialy na nerwy) ale poszlo o takie rzeczy wiec wybacz

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 21:57 
Cytuj  
Delliriumy napisał(a):
Husaria to najgorszy etap w karierze mojego L2 , jedyne co bylo fajne to nawalony wieczorami Zawisza i Punge biegajacy od talking island az do goddard i spowrotem godzinami.
Jedyny problem jaki kolwiek konflikt posiadalem dotychczas , oprocz gol ktorzy nie przepadali za mna spowodu moich towarzyszy wyzej wymienionych jest Qlimax do tej pory.
Nie rozumiem tak samo czemu polacy nie potrafia zrobic 1 klanu razem wspolnie zjednoczyc sie , jezeli ruskie ebane pizdet potrafia to my tez powinnismy :)


No niestety masz rację, chociaz tam też niektórzy byli goście w porządku. Z drugiej strony mam wrażenie ze wtedy było jakby więcej emocji. HA wtedy rosło współpracując z GoLem, kóry wtedy przeżywał czasy świetności. Historia toczy się dalej. BTW my też mieliśmy problem z Q i oczywiście przez naszych kochanych rodaków, chociaz ostatnio to ucichło. Rzeczywiście szkoda, ja też raczej nie wierze, że uda nam się osiągnąć na Teonie takie skonsolidowanie jak na innych serwach.
Pozdry!

Do śmigła:
NcSoft teraz potrafi zbanować człowieka za to że używa w tle Firefoxa więc nikt nie zna dnia ani godziny. Nie bierz tego do siebie, bo przecież sam pyszczyłem w twojej sprawie. Co prawda nie pamiętam abym miał kopię twojego bana, być może skleroza starcza to powoduje.
Sistan


Posty: 19
Dołączył(a): 17.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 22:25 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
Delliriumy napisał(a):
Husaria to najgorszy etap w karierze mojego L2 , jedyne co bylo fajne to nawalony wieczorami Zawisza i Punge biegajacy od talking island az do goddard i spowrotem godzinami.
Jedyny problem jaki kolwiek konflikt posiadalem dotychczas , oprocz gol ktorzy nie przepadali za mna spowodu moich towarzyszy wyzej wymienionych jest Qlimax do tej pory.
Nie rozumiem tak samo czemu polacy nie potrafia zrobic 1 klanu razem wspolnie zjednoczyc sie , jezeli ruskie ebane pizdet potrafia to my tez powinnismy :)


No niestety masz rację, chociaz tam też niektórzy byli goście w porządku. Z drugiej strony mam wrażenie ze wtedy było jakby więcej emocji. HA wtedy rosło współpracując z GoLem, kóry wtedy przeżywał czasy świetności. Historia toczy się dalej. BTW my też mieliśmy problem z Q i oczywiście przez naszych kochanych rodaków, chociaz ostatnio to ucichło. Rzeczywiście szkoda, ja też raczej nie wierze, że uda nam się osiągnąć na Teonie takie skonsolidowanie jak na innych serwach.
Pozdry!

Do śmigła:
NcSoft teraz potrafi zbanować człowieka za to że używa w tle Firefoxa więc nikt nie zna dnia ani godziny. Nie bierz tego do siebie, bo przecież sam pyszczyłem w twojej sprawie. Co prawda nie pamiętam abym miał kopię twojego bana, być może skleroza starcza to powoduje.
Sistan


BB L2 =(


_________________
Lineage 2 r0x! ^_~

Teon SR 78+ sub 70+ SWS

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 22:28 
Cytuj  
Chciałem powiedzieć ,że na Ołówku był jego syn i na vencie mnie ładnie przeprosił więc chciałem to sprostować więc poziom który zaprezentowała postać o nicku "Ołówek" to nie prawdziwy właściciel tylko jego syn i ta osoba nie ma 40 lat, dziękuję. Co do reszty zdania nie zmienię.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 22:44 
Cytuj  
eh a taki drama mial byc 8(


_________________
QUIT.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 22:48 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
Chciałem powiedzieć ,że na Ołówku był jego syn i na vencie mnie ładnie przeprosił więc chciałem to sprostować więc poziom który zaprezentowała postać o nicku "Ołówek" to nie prawdziwy właściciel tylko jego syn i ta osoba nie ma 40 lat, dziękuję. Co do reszty zdania nie zmienię.


Super! Dyskusja zmierza w dobrym kierunku. Pewne sprawy się prostują. Syn Ołówka potrafił przeprosić. W związku z tym mam propozycję: Jesli i Ty zachowasz się jak facet i przeprosisz za obelgi, to i ja przestanę niewybrednie komentowac cokolwiek na twój temat. Siga już nie wklejam.

Podsumowując: ja wiem, ze nie każdemu podoba się poziom i styl tej dyskusji, wrażliwi niech szukają wrażeń w bardziej lajtowych lokacjach. Jesli jednak jest jakaś szansa na większą akcję w ramach zebrania na Teonie polskiego community, to może warto nad tym popracować?

Sistan

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 22:52 
Cytuj  
chyba nie liczysz, ze taki zakapior przeprosi cie publicznie ?


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 22:53 
Cytuj  
jezeli chcecie mowic cokolwiek o Polish Community to najpierw trzeba ustalic zasade czy botterow(duza czesc graczy l2 ktorzy sa w kazdym topowym ally na serverze) dalej macie za nic wartych gowniarzy czy przyjmiecie w koncu zasade ze kazdy gra jak chce, a Wam zostaje satysfakcja ktorej boterzy nie maja.


_________________
QUIT.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 22:56 
Cytuj  
r3ap3r napisał(a):
jezeli chcecie mowic cokolwiek o Polish Community to najpierw trzeba ustalic zasade czy botterow(duza czesc graczy l2 ktorzy sa w kazdym topowym ally na serverze) dalej macie za nic wartych gowniarzy czy przyjmiecie w koncu zasade ze kazdy gra jak chce, a Wam zostaje satysfakcja ktorej boterzy nie maja.

+1

A przepraszać nie mam zamiaru. Skoro bizhub jest aż tak napruty ,że szuka zemsty w realu to dzięki ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.