mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 22:57 
Cytuj  
A to nie chodzi o to ze ja jestem najlepszy??

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 23:14 
Cytuj  
Haveren for the win!


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 23:15 
Cytuj  
r3ap3r napisał(a):
jezeli chcecie mowic cokolwiek o Polish Community to najpierw trzeba ustalic zasade czy botterow(duza czesc graczy l2 ktorzy sa w kazdym topowym ally na serverze) dalej macie za nic wartych gowniarzy czy przyjmiecie w koncu zasade ze kazdy gra jak chce, a Wam zostaje satysfakcja ktorej boterzy nie maja.


Ja juz kilka razy pisałem, że dla mnie osobiście nieważne jest kto jak gra. Nigdy nie mówiłem, że jeśli ktoś botuje, to jest dla mnie niczym. Swoim cienkim głosikiem protestowałem tylko przeciwko sytuacji, kiedy botujący gracz nazywa ciotami innych i zarzuca im brak "cojones" . Ja biegając po tym zajebistym virtualnym świecie spotykałem botterów z naszego ówczesnego ally (shadows) i znajomych rodaków na bocie jadących. Nie jest to mój styl gry ale też nie zrywam przyjaźni, gdy okaże się że ktoś kupił adenę lub używał walkera. To rzeczywiście jest tylko gra, ale należy zauwazyć że wyzwala ona sporo emocji nie tylko z powodu stricte grania ale równiez z całej otoczki. W sumie to się zastanawiam, czy nie pierdyknąc tego w cholerę, bo człowiek za własne pieniądze się denerwuje ;) ale z drugiej strony, przecież to zarypista rozrywka.

Deliriumy: to prawda, za Firefoxa w tle dostał człowiek bana taka była odpowiedź NcShit.

Haveren: ja pitolę jesli wrociłeś do nałogu to znowu parę osób zwiększyło zamówienia na pampersy.

Sistan.


Ostatnio edytowano 31 paź 2007, 23:21 przez Zbych1, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 23:21 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
r3ap3r napisał(a):
jezeli chcecie mowic cokolwiek o Polish Community to najpierw trzeba ustalic zasade czy botterow(duza czesc graczy l2 ktorzy sa w kazdym topowym ally na serverze) dalej macie za nic wartych gowniarzy czy przyjmiecie w koncu zasade ze kazdy gra jak chce, a Wam zostaje satysfakcja ktorej boterzy nie maja.


Ja juz kilka razy pisałem, że dla mnie osobiście nieważne jest kto jak gra. Nigdy nie mówiłem, że jeśli ktoś botuje, to jest dla mnie niczym. Swoim cienkim głosikiem protestowałem tylko przeciwko sytuacji, kiedy botujący gracz nazywa ciotami innych i zarzuca im brak "cojones" . Ja biegając po tym zajebistym virtualnym świecie spotykałem botterów z naszego ówczesnego ally (shadows) i znajomych rodaków na bocie jadących. Nie jest to mój styl gry ale też nie zrywam przyjaźni, gdy okaże się że ktoś kupił adenę lub używał walkera. To rzeczywiście jest tylko gra, ale należy zauwazyć że wyzwala ona sporo emocji nie tylko z powodu stricte grania ale równiez z całej otoczki. W sumie to się zastanawiam, czy nie pierdyknąc tego w cholerę, bo człowiek za własne pieniądze się denerwuje ;) ale z drugiej strony, przecież to zarypista rozrywka.

Sistan
nie kazdy niestety jest takiego zdania.


_________________
QUIT.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 23:39 
Cytuj  
Duven napisał(a):
chyba nie liczysz, ze taki zakapior przeprosi cie publicznie ?


Nie w tym rzecz. Młodszy od niego gracz (syn Ołówka) potrafił przeprosić za ofensywne teksty czym zyskał moją sympatię. Żaba u mnie nie ma opinii zakapiora, ale wiem że i on potrafi przyznać się do błędu. Problem polega na tym, że żaba się chyba troszkę zapomniał i nazwał ciotami graczy którzy nie reprezentowali takiego podejścia do gierki typu L2 jak on. Gdyby ktoś Ciebie nazwał ciotą w realu to chyba nie uciekłbyś do mamusi albo do innej peace zone. Wiec nie dziw się, obrażanie kogoś wirtualnie przekłada się na całkiem realne odczucia. Nawet NcShit pisze w poradach podczas logowania: pamiętaj że za każdym charem kryje sie realna osoba. On obraził realnie kilka osób i za to myślę powinien przeprosić.

Sistan.


Posty: 19
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 23:43 
Cytuj  
/care?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 23:59 
Cytuj  
Gezzz czasem wstyd przyznać się do swojej narodowości... o.O

Anyway skoro nikomu nie zależy to skąd ten topik wogóle i tyle postów? Umówmy się, że jednak ludziom przeważnie zależy skoro wydają miesiąc w miesiąc min ~~~14usd (nie ważne czy to 10 część czyjejś pensji czy tyle co daje napiwku w restauracji). Także takie farmazony to opowiadajcie babci.

A tak wracając do tematu, dajcie sobie na luz panowie. Nie trzeba sobie od razu do gardeł skakać. Jesteśmy w tej dobre systuacji, że L2 jak mało które mmo pozwala wyładować stres w bardzo prosty sposób... just press the Fx button ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 00:01 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Gezzz czasem wstyd przyznać się do swojej narodowości... o.O

Anyway skoro nikomu nie zależy to skąd ten topik wogóle i tyle postów? Umówmy się, że jednak ludziom przeważnie zależy skoro wydają miesiąc w miesiąc min ~~~14usd (nie ważne czy to 10 część czyjejś pensji czy tyle co daje napiwku w restauracji). Także takie farmazony to opowiadajcie babci.

A tak wracając do tematu, dajcie sobie na luz panowie. Nie trzeba sobie od razu do gardeł skakać. Jesteśmy w tej dobre systuacji, że L2 jak mało które mmo pozwala wyładować stres w bardzo prosty sposób... just press the Fx button ;)

Niestety w przeciwieństwie do i mnie i do ciebie niektórzy nie chcą naciskać Fx button tylko się napierdalać w realu, chore ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 14:39 
Cytuj  
generalnie to wydaje mi sie ze czerwony motorek jest szybszy od niebieskiego


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 16:13 
Cytuj  
sid_ napisał(a):
ElvenElder 7x



wydaje Ci sie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 08:43 
Cytuj  
ten gosc olowek czy jak mu tam ma sporo racji jednak.
niestety w wiekszosci gier jest tak ze zawsze sie trafi jakies ..."przepraszam za slowo dziecko niedorozwiniete" ktore chce pokazac kim on to nie jest...ale tylko w grze..
na 100% tego samego nie powiedzialby prosto w twarz innej osobie przy piwku o ile wogole rodzicie pozwolili by isc mu na piwko:)

a odnosnie botowania/ebayowania i innego dziadostwa..kiedys mialem inne podejscie..ale po 3 latach w l2 tak sobie mysle ze ktos kto gra w l2 wiecej niz rok ..i wciaz lubi klikac 1000000x razy "attack" musi miec cos nie tak z glowa:>..

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 10:25 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
a odnosnie botowania/ebayowania i innego dziadostwa..kiedys mialem inne podejscie..ale po 3 latach w l2 tak sobie mysle ze ktos kto gra w l2 wiecej niz rok ..i wciaz lubi klikac 1000000x razy "attack" musi miec cos nie tak z glowa:>..
ja juz w sumie nie pamietam kiedy attack klikalem;p


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 15:34 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
ten gosc olowek czy jak mu tam ma sporo racji jednak.
niestety w wiekszosci gier jest tak ze zawsze sie trafi jakies ..."przepraszam za slowo dziecko niedorozwiniete" ktore chce pokazac kim on to nie jest...ale tylko w grze..
na 100% tego samego nie powiedzialby prosto w twarz innej osobie przy piwku o ile wogole rodzicie pozwolili by isc mu na piwko:)

a odnosnie botowania/ebayowania i innego dziadostwa..kiedys mialem inne podejscie..ale po 3 latach w l2 tak sobie mysle ze ktos kto gra w l2 wiecej niz rok ..i wciaz lubi klikac 1000000x razy "attack" musi miec cos nie tak z glowa:>..


Ja nigdy nie powiedziałem ,że są ciotami w realu tylko w grze. Czy wam to tak ciężko zrozumieć?


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 19
Dołączył(a): 17.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 17:33 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
ten gosc olowek czy jak mu tam ma sporo racji jednak.
niestety w wiekszosci gier jest tak ze zawsze sie trafi jakies ..."przepraszam za slowo dziecko niedorozwiniete" ktore chce pokazac kim on to nie jest...ale tylko w grze..
na 100% tego samego nie powiedzialby prosto w twarz innej osobie przy piwku o ile wogole rodzicie pozwolili by isc mu na piwko:)

a odnosnie botowania/ebayowania i innego dziadostwa..kiedys mialem inne podejscie..ale po 3 latach w l2 tak sobie mysle ze ktos kto gra w l2 wiecej niz rok ..i wciaz lubi klikac 1000000x razy "attack" musi miec cos nie tak z glowa:>..


Ja tak lubie , mnie to wrecz relaxuje.


_________________
Lineage 2 r0x! ^_~

Teon SR 78+ sub 70+ SWS

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 23:49 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
a odnosnie botowania/ebayowania i innego dziadostwa..kiedys mialem inne podejscie..ale po 3 latach w l2 tak sobie mysle ze ktos kto gra w l2 wiecej niz rok ..i wciaz lubi klikac 1000000x razy "attack" musi miec cos nie tak z glowa:>..

eeee tam sa i ciekawe sposoby expienia, np ja osobicie nie raz malo co nie padlem na zawal jak ciagnalem train z miliarda mobow, jak dostalem stun lub item lag spowodowal ze elixir nie wszedl ( <3 teon i jego lagi) albo jak przez item lagi VR nie dawala rady odnawiac HP >,<


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 23:52 
Cytuj  
Ridah a ty dalej takim nubkiem jestes??

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 00:27 
Cytuj  
Ridah napisał(a):
eeee tam sa i ciekawe sposoby expienia, np ja osobicie nie raz malo co nie padlem na zawal jak ciagnalem train z miliarda mobow, jak dostalem stun lub item lag spowodowal ze elixir nie wszedl ( <3 teon i jego lagi) albo jak przez item lagi VR nie dawala rady odnawiac HP >,<
czyli ogolnie lolteon :)


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 14:37 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
Ridah a ty dalej takim nubkiem jestes??

no raczej


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro


Posty: 5
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 19:21 
Cytuj  
buerk, chrum all;p

szczo tam:P?


_________________
Teon

Grand Khavatari 79 // BD

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 19:46 
Cytuj  
cześć Vorph


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.