mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 23:06 
 
Jeśli jako botujący legit player nie chcesz byc zabijany ciągle przez tą samą osobę to ustaw sobie ustawienia na black list (czarna lista dla nierozumiejących). Dla pozostałych ktorzy chca darmowe fragi i ewentualnie śmieszną dyskusję dwie godziny po fakcie polecam lokacje wskazaną na szkrinie. Mam nadzieje ze to nie zniknie z uwagi na przyjacielskie 100sunki z adminami tego forum jak temat viewtopic.php?t=27186

Niech tem temat rozkręci się jak śmigło i rozbudzi w niektórych prężących żabie udka emocje o polish dramie. Ja będę obserwował to sobie pijąc Jacka Danielsa na którego stać tylko najzasobnieszych ebayerów. Pozdrawiam chłopaki

[imgObrazek[/img]


Ostatnio edytowano 9 lis 2007, 23:39 przez Ondall, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 23:31 
 
Ondall napisał(a):
Ja będę obserwował to sobie pijąc Jacka Danielsa


http://www.youtube.com/watch?v=UFNcKxJhsxY

I jeszcze cytacik z innego filmu tego reżysera. Klasyka ;p

Paluch: Trudno wytrzymać człowieku tam ! Taką rudą wódę piją, na myszach !
Dyrman: To tam jeszcze bardziej garują jak u nas ?!!!
Paluch: Uuuuu, bez porównania, kochany... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś !
Dyrman: O rany boskie !!!


Ostatnio edytowano 9 lis 2007, 23:38 przez Lokken, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 23:35 
 
Czemu zasłoniłeś nick Bizhuba? Przecież to wiadome ,że to on :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 24
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 23:45 
 
zadzwon do kolegów i sprawdzcie kto ich ujebał, szkrin made by kto inny, death made by ktoś naprawde zupełnie inny.

ps. Żabciu, jak byłeś w klanie HenataiArmy to na forach miałeś sig Proud Member of Hentai
Army, potem przeszedłeś do najlepszego na świecie ally czyli Vendetty po to żeby napierdalać noobów z exile i okazało sie że HA zawsze byli noobami. Zupełnie przypadkiem po jakims czasie okazało się że ci nick twojej postaci nie odpowiada i postanowiłeś go zmienić na Tehlover (czy jakiś inny zoofil) i ally Vendetta to kompletne nooby. W związku z tym mam pytanie : kiedy zmienisz allians na silny po to żeby znowu chować się za plecami silnych kolegów po to żeby lać cioty i noobów z X-ów (jak to pewnie będziesz zwykł opisywać aktywnie na forach). No żabko - do śmierci z Xami czy zmienią ci się poglądy wraz z zmianą sił na Teonie :>

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 23:55 
 
ITT > X i to wiele razy więc you failed :) A i wiem ,że to Bizhub z wiarygodnego źródła :) Nie mówiłem ,że ally V to nooby, poprostu poznałem wielu ludzi z X i dlatego tam przeszedłem. Wtedy akurat X było jeszcze w gorszej sytuacji niż teraz więc nie wiem o co ci chodzi. Postaci nie zmieniam :) Aha i po co się prujesz o legitness? To twoje konto zostało zbanowane, nie moje:)

Aha nie muszę nigdzie dzwonić. Słyszałem ,że opowiadacie bzdury ,że zapłaciłem mnóstwo pieniędzy za botowanie, otóż nie, wszystko było na moim kompie :) Więc srasz się o coś co nie jest prawdą. Nie wiem skąd bierzecie takie informacje, zwyczajnie macie nasrane w głowach.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 23:58 
 
ZabaTHC napisał(a):
Czemu zasłoniłeś nick Bizhuba? Przecież to wiadome ,że to on :)


No własnie zastanawiam sie po czym żaba poznał że to Biz? po tym czerwonym przyrodzeniu? Przecież to jest ewidentna fałszywka, bo te postacie tak naprawdę nie leżą, tylko stoją i napierd... wroga i to gostek ze znaczkiem tego ciotowatego klanu leży na deskach. A to że nie chca gadać z takim nubkiem nie musi zaraz znaczyć ze na jakichś obrzydliwych protezach biegają, tylko z wrodzonej skromności chowają się za zasłoną milczenia.


Sis.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 00:11 
 
fajne to.... jak tak bizhub lubi PKowac boty to niech skoczy do cata albo poszuka mortiasa tez bedzie mial co lac... a tak wogole Ondall ty szukasz dramy ? po co ten topic ?

co do Jacka Danielsa to znam lepsze trunki... ale to ty jestes zajebisty


Posty: 24
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 00:15 
 
ZabaTHC napisał(a):
ITT > X i to wiele razy więc you failed :) A i wiem ,że to Bizhub z wiarygodnego źródła :) Nie mówiłem ,że ally V to nooby, poprostu poznałem wielu ludzi z X i dlatego tam przeszedłem. Wtedy akurat X było jeszcze w gorszej sytuacji niż teraz więc nie wiem o co ci chodzi. Postaci nie zmieniam :) Aha i po co się prujesz o legitness? To twoje konto zostało zbanowane, nie moje:)

Aha nie muszę nigdzie dzwonić. Słyszałem ,że opowiadacie bzdury ,że zapłaciłem mnóstwo pieniędzy za botowanie, otóż nie, wszystko było na moim kompie :) Więc srasz się o coś co nie jest prawdą. Nie wiem skąd bierzecie takie informacje, zwyczajnie macie nasrane w głowach.



Złooooooo, w dalszym ciągu masz złooooeeeeeee informacje o killlllerze, zabił ich czasowstrzymywacz bez sprzętu i bez buffów który jest w stanie ujebac pro legit playerów (trzech skupionych i zaprawionych w wojnach wrogo i nieprzyjaźnie nastawionych do zbotowanego klanu HA) sam jedyny, na imie mu MistrzJedi. Tylko nie targetuj go w Aden bo pewnie tak jak twoje alty scamuje stiletto na SoM (chcesz screeny :)?)
Skoro jestesmy noobami to jak party z trzech osób mające pozwolenie od całego ally iksóf na PKowanie(powołuje sie na twoje screeny) nie dało rady postaci na 61 lvlu?



ojejejjeejejeeeejjj to ja



Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 00:15 
 
O ła zowu płacze na forum o.O


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 00:20 
 
Bo to boty lol. Jak niby mają walczyć ? :)

A scammy ze stiletto dobrze szły, dwa sprzedałem po 60kk :) Sorry ale nie mam screenów ;)

Sistan patrz jak na moim kompie latają, widzisz gdzieś cymbale odpalone 3 klienty na pasku? Więc zmiana ról, teraz ty zawijaj te srebra.
Obrazek


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 1
Dołączył(a): 9.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 00:49 
 
Witam.
2 sprawy.
1. smiglo ty nie masz chyba wogole jaj... nie dosc ze zawinoles duale za 40 kk, dostales bana to jeszcze chcesz pisac ze Mortias botuje? Jestes pajacem skoro tak uwazasz, nie porownuj nigdy zaby do ludzi ktorzy umieja i lubia grac w L2. To zalosne. Jak chcesz cos napisac, ze ktos botuje, nagraj frapsa. Ja mam takich wiele o tobie, zabie i calym towarzystwie wspolnej adoracji. Dla mnie prywatnie nie liczycie sie w tej grze, gdybyscie byli kumaci to chociaz byscie zarabiali siano na adenie botujac 2 czy 3 party. Btw , smiglo kto nie podaje swojego nicku grajac na Teonie? Odpowiedz jest prosta: Osoba ktora kradnie lub botuje i sie tego wstydzi.

2. Zaba co do ciebie ty legit playerze to juz chyba nie ma co komentowac. Ty legit jestes od 1-3 lvlu bo nie chcialo ci sie biec do wioski startowej na 1 lvlu. Jestes odpadem czlowieczenstwa ktory nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia, a jezeli chodzi o gre, bo zakladam ze to dla ciebie wazne to sam widziales ze cienki bolek z ciebie i mozesz tylko na forum poopowiadac jaki jestes kozak. A to PKowanie HA to chyba jeszcze ci sie nie udalo... a mam nadzieje ze cie w koncu trafie i zamieszcze tu screena z twoimi postami o tym jak bedziesz zabijal HA members heehhehe

PS: przepraszam wszystki ludzi ktorzy wiedza ze powinno uzywac sie kulturalniejszego jezyka w rozmowach z innymi ludzmi, ale niestety z tymi panami jest to nie mozliwe, probowalem wiele razy....

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 01:03 
 
Fajnie ,że wpadłeś :)

1. Skąd wiesz ,że nie mamy zarabiającego party hmm ? ;)

2. Nigdy nie mówiłem ,że nie botowałem. Nie wstydzę się tego bo mam to w dupie co inni o tym myślą. 90% serwera botuje lub botowało i to tacy których w życiu byś się nie spodziewał. Większość hero miało styczność z botami więc prowadź dalej tą swoją ślepą krucjatę.

3. W końcu się kiedyś spotkamy i zważ na to ,że nie powiedziałem ,że będę pekował całe HA, niektórzy dalej są w porządku, ty np. nie.

4. Próbowałeś? Sorry, nie dyskutuję z ludźmi którzy natrętnie poszukują mojego adresu domowego.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 06:19 
 
haha ja was nie czaje wysmiewacie zabe ze botuje i wpieracie mu ze on twierdzi ze jest legit jak on sam przyznal sie tu i na l2guru ze botowal
nie rozumiecie co napisane, mam przeliterowac ? czy moze jestescie za bardzo zadufani zeby to zrozumiec.

ja tez botowalem i botuje i co .... i nic...
dostalem bana.. to prawda ale nie za bota ale tego to i tak nikt nie zrozumie (tzn. ha ) bo zbyt zajebiscie jestescie

gl... klanie scamerow(dlaczego bo to sa moje odczucia po 73 lvlach w HA) :*


Posty: 19
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 08:00 
 
Hayo, śmiesznie sie zaczynacie robić <ziewa> HA zżera tak bardzo zazdrość, ze Żaba i inni nic nie robiąc maja wysoki lvl? A może strach was zżera, ze jak zaczniecie botować to sami bany wyłapiecie?
Ja też jestem ub3r pr0 unlegit, cale dnie siedzę afk w aoe party, nienawidzę expienia za to 100x lepiej idzie mi handlowanie na rynku, nigdy ani centa poza opłaceniem kont na ta grę nie wydałem, a nic nie robiąc niebawem będę miał postać 78/78, według was to ub3r hax0r unlegot, a ja nawet euli nie lamie.
W kolko tylko marudzicie, śmieszni doprawdy jesteście, dorośli mężczyźni kłócą się o to kto jest legot a kto nie, jak jakieś dzieci..maybe chill out a little ya know =)?
Yo, pozdro! =]


Posty: 33
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 09:08 
 
Pierwszy post na tym forum wiec witam wszystkich.


To chyby wy tak naprawde nie rozumiecie co w tym wszyskim chodzi. O arogancje i bezczenosc. Reszta to tylko otoczka. Nie wazne czy ktos uwaza ze botowanie jest zle czy nie. Zenujace jest to ze ludzie sie do tego przyznaja. Ba, sa dumni z tego i rozpisuja sie na wszyskich mozliwych forach o tym. Kompromitacja.

Druga sprawa jest jezyk wypowiedzi. Brak konstruktywnych argumentow zastepowany wyrazeniami typu: "Zamknij ryj", "cwelu", "idioto" pokazujacy tylko jak bardzo jest sie zakompleksionym czlowiekiem schowanym bezpiecznie za zaslona internetu. Nie wpominajac juz o szacunku. Bo nawet jesli chcesz komus naublizac to niekoniecznie osoby trzecie zechca to czytac.

Teraz juz personalnie. Smiglo, potrafilbym zrozumiec gdybys odmowil mi splaty dlugu od samego poczatku, argumentujac tym ze dostales bana.
Ale skoro deklarujesz ze oddasz calosc i jeszcze sugerujesz termin splaty to pozniejsza odmowa sugeruje ze nawet nie masz honoru. Gdybysmy byli w korei moglbym Cie oddac do sadu. Niestety u nas jeszcze dobra wirtrualne nie sa objete tymi prawami co materialne. Twoje szczescie.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 10:22 
 
Aby "sztucznie" podwyższyć poziom dyskusji wywaliłem wiekszość postów z bluzgami. Trzmajcie poziom panowie, o kupie też można rozmawiać kulturalnie.
PS. Ja też botuje/łem. Wiem że to złe. No i co z tego?


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 33
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 10:45 
 
Co w tym zlego ? Samo botowanie uznajmy za sprawe indiwidualna. Zle jest podejscie do tego jak gdyby bylo to zupelnie normalne podczas gdy caly swiatek L2 powszechnie neguje botowanie. Przynajmniej oficjalnie, bo przyznawanie sie do tego jest mowiac delikatnie, niestosowne. Niedlugo ludzie zaczna byc dumni z tego ze kradna, zabijaja, gwalca. Odpowiecie ze zle porownanie bo to tylko gra...? To dlaczego wy nie gracie tylko botujecie ? Ludzie graja w gre bo chca grac. A wiec siedziec przy kompie samemu kontrolowac na bierzaco poczynaniami postaci. Jaki sens ma przechodzenie gry na kodach? Smaczku grze dodaje satysfakcja z kazdego wlasnorecznie osiagnietego sukcesu. Im ciezej wymeczony tym wieksza radosc. Pozbawiacie sie tego. Chyba ze chodzi wam jedynie o gotowa postac do pvp. Moze jednak nie dyskutujmy w tym topicu czy botowanie jest lepsze niz expienie postaci. Zachowajmy resztki godnosci i nie twierdzmy ze botowanie jest normalne.

Pozdrawiam.


Posty: 24
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 10:46 
 
No i o to chodziło dziewczyny żebyście się przyznały że botujecie. Teraz wasze wypowiedzi o Waszym profesjonalizmie i ciotowatości pozostałych nabierają zupełnie innego koloru. Jest takie powiedzenie w poradniku dobrego wychowania : nie masz nic mądrego do powiedzenia to się uśmiechaj :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 11:10 
 
fajna polish drama:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 11:13 
 
Botowanie (czytaj działanie wbrew prawu) jest częścią ludziej kultury/natury. Działanie wbrew prawu widać w każdej sferze życia. Gdziekolwiek nie spojrzysz. Jedni się do tego przyznają, inni nie. Ja to akceptuję - bo taki jest człowiek. Bo taka jest ludzka natura - jak można coś zrobić taniej, szybciej, łatwiej to ZAWSZE się znajdzie ktoś kto będzie chciał skorzystać.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.