mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 33
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 11:35 
 
Zgadzam sie z Toba. Oszuszustwo jest czescia ludzkiej natury. Ale nikt rozsadny nie chwali sie dookola ze zarobil na boku wykorzystujac luke prawna lub tez wzial lapowke. Sam tez nie jestem swiety (nie mowie o l2) Nawiazujac do Twojego podpisu, probujecie nam wmowic, ze czarne jest biale a biale jest czarne.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 11:47 
 
arkadek napisał(a):
Aby "sztucznie" podwyższyć poziom dyskusji wywaliłem wiekszość postów z bluzgami. Trzmajcie poziom panowie, o kupie też można rozmawiać kulturalnie.
PS. Ja też botuje/łem. Wiem że to złe. No i co z tego?


Czuję się dyskryminowany na forum bo pozostawiłeś post żabowy w którym nazwał mnie cymbałem a wyciąłeś post w którym napisałem "gnojku, per cymbał to mówiła do ciebie Pani w szkole jak ci słupki krzywo wychodziły (dalsza część wypowiedzi była tylko moją prywatną refleksją więc nie przypominam)" . Uważam że jest to niezbędne dla wyrównania tempa tego wątku. :]

Do śmigła: już nie ma fragmentu twojego posta, w którym przyznałeś że się z żaby śmieją na l2guru, a szkoda, to była moja ulubiona część twojej wypowiedzi.

Do Abuka: Stary, akurat w Twoim przypadku cena honoru śmigła jest łatwa do przeliczenia, on go opylił za mniej więcej 35-40kk adeny, a ile to jest na dowolną walutę, to my ebayerzy sobie już przeliczymy. Jednakże przecież to tylko gra i okraść kumpla w grze to takie erpegowanie, czy jak to tam nazywają.

Reasumując, fajnie, że powstał wątek , gdzie nazywamu rzeczy po imieniu.

Sis

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 12:00 
 
To ja nie bede dyskryminowal nikogo i zgodnie z zasada ze o botowaniu dyskutujemy TYLKO w jednym, podwieszonym watku wywale caly watek do kosza.
Na razie closed.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.