mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 00:11 
Cytuj  
siemka
Wiecie moze gdzie moge kupic Orginalnego Lineage 2 intrlude.
Chodzi mi o jakis sklep internetowy. Moze to byc tez sklep normalny gdzie moge kupic osobiscie(mieszkam w Gdańsku)
I jakbyscie mogli powiedziec gdzie mam kupowac te karty pre-paid i jak nimi placic bo nei wiem.
Zgory thx


Posty: 7
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 01:32 
Cytuj  
gram.pl

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 03:18 
Cytuj  
Jak kolega napisał wyżej, konkretnie tu:
http://www.gram.pl/sk6_8QngJ,0_Lineage_ ... rlude.html
Lub w Allegro (w wyszukiwarce wpisz Lineage 2 i znajdź np: konto + 30 dni). OKOŁO 85zł

Karty doładowujące:
http://www.gram.pl/sk1_8QTl5_NCSoft_karta_pre_paid.html
Lub w Allegro (w wyszukiwarce wpisz Lineage 2 i znajdź pre paid 60 dni). OKOŁO 85zł

Po zakupie karty/karty, lub samych kodów(na allegro) wpisuje się je w ustawieniach konta... [patrz niżej]

Konto zarządzające grą Lineage 2 zakłada się tu: (musisz je założyć jeśli chcesz grać)
https://secure.plaync.com/cgi-bin/accountManagement.pl
Tu też doładowuje grę.
Masz dwa loginy/hasła.
1. do konta NC spod którego zarządzasz grą Lineage
2. do samej już gry wpisywane po jej uruchomieniu. To zakładasz po wpisaniu kodu do zakładania konta L2.

:)

Mam nadzieję, że w miarę jasno.
Pozdrawiam.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 06:10 
Cytuj  
No proszę, nowy a ogarnięty ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 00:51 
Cytuj  
no zalozylem to konto i jak biore game account to pize mi tam "none"
i tyle co mama zrobic po zalozeniu konta na tym NC i co tera musze zrobic zeby miec to konto od lineage.
I czy jak mam sciagnieta gre z lineage2.com to to wystarczy zeby grac na offie czy musze kupic gre??
No chdozi mi oto ze sciagnalem sobie lineag e2 z oficjalnej strony www.lineage2.com i czy jak zainstaluje ta gre to bede mogl grac czy nie?


Ostatnio edytowano 26 lis 2007, 01:03 przez Arto, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 00:53 
Cytuj  
i jak sobie jkupie karte np ta 60 dniową to kod jaki bede na niej mial musze wpisac w to "Use a serial code??

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 00:58 
Cytuj  
Arto napisał(a):
no zalozylem to konto i jak biore game account to pize mi tam "none"
i tyle co mama zrobic po zalozeniu konta na tym NC i co tera musze zrobic zeby miec to konto od lineage.
I czy jak mam sciagnieta gre z lineage2.com to to wystarczy zeby grac na offie czy musze kupic gre??

Teraz musisz kupic kod zakładający gre. Wraz z gra lub sam kod bez gry (na allegro).
http://www.allegro.pl/item274752143_lin ... _dni_.html

Jak bedziesz miał juz ten kod wybierasz ADD GAME i podajesz kod który kupiles z grą lub na allegro. W tym momencie tworzysz nowe haslo/login juz do samej gry.

Następinie mususz to zalozone własnie konto - doładować. Ma ono w sobie 30 dni, ale bedzie aktywne w momencie jego doladowania kodem na przyklad 15 dniowym.

Np tym:
http://www.allegro.pl/item270201547_lin ... aniej.html

Po wpisaniu tego kodu (opcja Use a Serial Code), gra juz jest aktywna na 45 dni zabawy.

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:00 
Cytuj  
Arto napisał(a):
i jak sobie jkupie karte np ta 60 dniową to kod jaki bede na niej mial musze wpisac w to "Use a serial code??


Tak, opcja "Use a Serial Code". Tak jak pisze tam niżej tą opcją zakładasz jak i doładowujesz konto.


Albo wchodzisz w menu założonej gry (bedzie tam nazwa Lineage 2 i nazwa konta które jej nadałeś) i jest tam opcja "Upgrade Account" - doładowanie na nastepnie 15 - 60 dni w zaleznosci od kodu jaki podasz. :)

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:08 
Cytuj  
kurd ezdeka tego nie rozumiem czyli traz musze na allegro kupic kod aktywacyjny ktory nie jest tym samym co dostane na karcie 60 dniowej tak??
I jak kupie ten kod na allegro to musze wziasc acount-> add game-> wpisac ten kod ktory kupie na allegro i co potem??
I jeszcze Kess jak kupie lineage 2 z tej aukcji do ktorej link podales w poscie to bede mogl grac w interlude i wszystkie poprzednie czesci??
Bo ja chce grac w interlude czyli poprostu jak dostane te gre to zainstalowac interlude i normalnie bez zadnych tam ceregieli wlaczam gre i loguje sie tym loginem i haslem jakie utworzylem za pomoca tego kodu ktory dostane razem z gra??


Ostatnio edytowano 26 lis 2007, 01:12 przez Arto, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:09 
Cytuj  
Arto napisał(a):
kurd ezdeka tego nie rozumiem czyli traz musze na allegro kupic kod aktywacyjny ktory nie jest tym samym co dostane na karcie 60 dniowej tak??
I jak kupie ten kod na allegro to musze wziasc acount-> add game-> wpisac ten kod ktory kupie na allegro i co potem??


Jedyne co kupiłeś to kod 60 dniowy tak? Jesli tak to musisz kupić:

http://www.allegro.pl/item274752143_lin ... _dni_.html

Zalogować sie na NC acc wybrać: "Use a Serial Code" podać kod i wtedy zostanie założone konto do gry (znów poproszą Cię o wymyślenie loginu/hasła już do samej gry L2). Jak już założysz konto wtedy użyj kodu doładowującego 60 dniowego aby ją aktywować. Gotowe.
Będziesz grał w Interlude, które zawiera w sobie C1 C2 C3 C4 i C5.


Ostatnio edytowano 26 lis 2007, 01:18 przez Kess, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:13 
Cytuj  
nie jeszcze nic nie kupilem jedyne co mam to sciagnieta interlude z tego lineage2.com

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:16 
Cytuj  
ale hcce kupic tego lineage z tej aukcji do ktorej link podales i czy jak bbede mial juz ta kupiona gre z tej aukcji to instaluje poprostu interlude,uruchamiam gre bez zadnego mieszania i loguje sie tym loginem i haslem ktore zrobilem przy uzyciu tego kodu z gry tak??

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:19 
Cytuj  
czy ta aukcja to sam kod bez gry??

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:21 
Cytuj  
Arto napisał(a):
ale hcce kupic tego lineage z tej aukcji do ktorej link podales i czy jak bbede mial juz ta kupiona gre z tej aukcji to instaluje poprostu interlude,uruchamiam gre bez zadnego mieszania i loguje sie tym loginem i haslem ktore zrobilem przy uzyciu tego kodu z gry tak??



Po założeniu konta kodem który kupisz:
http://www.allegro.pl/item274752143_lin ... _dni_.html

Musisz je aktywować doładowaniem. np:
http://www.allegro.pl/item270201547_lin ... aniej.html
Wtedy masz 45 dni gry i aktywne konto.

Jakby to wytłumaczyć... Kupujesz Starter ORANGE i jest na nim 5 zł na start, ale jak doładujesz konto np za 25 zł dopiero możesz dzwonić.

Tak samo tu. Konto z grą które zawiera 30 dni bedzię grywane po doładowaniu np 15 dniowym kodem. Musisz kupić i kod do konta i doładowanie.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:23 
Cytuj  
czyli to jest sam kod tak, i musze go kupic jak dostane ten kod to robie tam ten add game wpisuje ten kod i wymyslam login i haslo,ale grac bede mogl dopiero jak doladuje konto karta i wtedy tez bedzie dostepne te 30 dni grania oferowane razem z kodem tak.
tylko pytanie czy moze to byc ta gra ktora sciagnolem z lineage2.com??

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:27 
Cytuj  
Arto napisał(a):
czyli to jest sam kod tak, i musze go kupic jak dostane ten kod to robie tam ten add game wpisuje ten kod i wymyslam login i haslo,ale grac bede mogl dopiero jak doladuje konto karta i wtedy tez bedzie dostepne te 30 dni grania oferowane razem z kodem tak.

DOKŁADNIE TAK :)

Arto napisał(a):
tylko pytanie czy moze to byc ta gra ktora sciagnolem z lineage2.com??


Tak, na lineage2.com jest aktualna kronika. Uruchom ją (nawet teraz) aby zrobić update najnowszych plików. Uruchamiaj gre skrótem na pulpicie lub plikiem LineageII z głownego katalogu, nie z katalogu system jak na prywatnych serverach. Kazdego dnia może być update po prostu i nowe pliki musza byc pobrane. :)

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:32 
Cytuj  
dobra to teraz juz wiem ze musze miec kod aktywacyjny i karte pre-paid bo po wpisaniu kodu z karty pre-paid bede mogl grac i dostane te 30 dni grania obiecane.tylko jeszce mi powiedz czy moze byc ta gra ktora sciagnolem??

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:34 
Cytuj  
Arto napisał(a):
dobra to teraz juz wiem ze musze miec kod aktywacyjny i karte pre-paid bo po wpisaniu kodu z karty pre-paid bede mogl grac i dostane te 30 dni grania obiecane.tylko jeszce mi powiedz czy moze byc ta gra ktora sciagnolem??


Tak, nawet musi byc... na lineage2.com jest aktualna kronika Interlude zwane C6 ;) . Uruchom ją (nawet teraz) aby zrobić update najnowszych plików. Uruchamiaj gre skrótem na pulpicie lub plikiem LineageII z głownego katalogu, nie z katalogu system jak na prywatnych serverach. Kazdego dnia może być update po prostu i nowe pliki musza byc pobrane. :)

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:35 
Cytuj  
dobra dzieki bardzo mama nadzieje ze teraz sobie poradze tylko jeszcze musze wysepic kase na ten kod i pre-paid hehe.
czyli jak zainstaluje gre to musze ta ikona z pulpitu zrobic update i jak sie skonczy to wtedy grac.
Dzieki bardzo

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 01:37 
Cytuj  
Arto napisał(a):
dobra dzieki bardzo mama nadzieje ze teraz sobie poradze tylko jeszcze musze wysepic kase na ten kod i pre-paid hehe.
czyli jak zainstaluje gre to musze ta ikona z pulpitu zrobic update i jak sie skonczy to wtedy grac.
Dzieki bardzo


Tak, po update możesz już grać. Powodzenia w zdobywaniu kasy na kody i do zobaczenia w L2 :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.