mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 05:14 
Cytuj  
Siemka
Chce zaczac grac SK i chcialem sie zapytac na jakie cechy powinienem zwracac uwage??
Chodzi mi o to czy bardziej miec na uwadze rozwoj STR. czy CON.
czy WIT. czy jakies inne
Ogonie jakie staty sa najwazniejsze dla SK,nigdy tankiem nie gralem(raz tylko na poczatku dawno temu ale to bardzo dawno)
I czy np jak majestic armor ma +2 STR ale -2 CON. to czy takie cos jest dobre dla SK czy nie?
Zgory thx

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 08:16 
Cytuj  
hmm na tankach sie za bardzo nie znam ale o niebo latwiej jest xpic i pvpic DA (taki human tank z pantera, best tank zreszta)

co do con i str zalezy co robisz ale pewnie do 75-76 lvl idz max w str i dex i moze wit bo bedziesz bil moby pozniej moze bedziesz tankiem na raidach (:) i pvp to juz tylko con no i wit


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 11:15 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
hmm na tankach sie za bardzo nie znam ale o niebo latwiej jest xpic i pvpic DA (taki human tank z pantera, best tank zreszta)

co do con i str zalezy co robisz ale pewnie do 75-76 lvl idz max w str i dex i moze wit bo bedziesz bil moby pozniej moze bedziesz tankiem na raidach (:) i pvp to juz tylko con no i wit


Imo Pal jest lepszy jako TANK.
sk to taki smieszny offencive tank.

co do dye to mysle ze do samego tankowania zdalo by sie isc bardziej w men niz wit (ale sie nie znam) z uwagi na m def i mane.


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 11:37 
Cytuj  
fighterzy nie moga modyfikowac men.
imo +4str -4con do expa


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 16:12 
Cytuj  
SK ma chyba siakiegos draina czyli wit tez sie przyda.
Men to porazka dopal many czy mdef jest a.smieszny b.niepotrzebny c.niemozliwy


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 20:01 
Cytuj  
To nie flame ani nic takiego, ale ....

Daj se chlopie siana z tym tankiem... Walniesz rerolla po paru dniach, kiedy zobaczysz, ze nie ma dla Ciebie party w klanie, ani w ally, ani poza.
Albo kiedy zobaczysz jak dostajesz w dupe w pvp od kazdej klasy za wyjatkiem moze paladyna...

Nie marnuj czasu na tanka, no chyba, ze masz grupe zajebistych przyjaciol, ktorzy bede Cie powerlvl i expili z Toba w party do konca Twojej kariery w l2.

I to sa fakty, jesli ktos powie inaczej, to albo SK nigdy w zyciu nie gral, albo ma lvl 5x, albo jest najzwyklejsza forum whore.

Moje 2 grosze.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 00:08 
Cytuj  
heh so true temptation.. ;/
sk moze sie wydawac fajna postacia ale jest po prostu do niczego nie potrzebny.
Jesli lubisz latac w heavy armor i grac de to wez BD.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 01:06 
Cytuj  
czyli mowicie ze SK jest nienajlepsza klasa tak?
No dobra bo chodzi o to ze chce grac dark elfem na heavy armor i zostaje tylko BD ale on ma podobno malo HP,malo p.def i w pvp tez podobno leszczyk jest.
A jaka postac byscie mi proponowali??
Preferuje tylko close range, zadnych tam lucznikow czy nukerow.
No i na heavy armor zeby leciec i zeby miec duzy p.atk ale zeby tez p.def dawal rade.
Bo skoro mowicie ze SK jest do kitu to DA tylko zostaje chyba z tankow(bo elfy i dwarfy odpadaja tych ras nie chce) a jakos do DA mnie nie ciagnie.
No nie wiem bo chcialby mpostac ktora bylaby niezlym wymiataczem, ale ze sie nie znam zabardzo to pytam was.

Niew iem jeszcze moze ten BD moglby byc ale to jest support class a mi bardziej DD podchodzi no i tanka tera chcialem ale SK do kitu.
Powiedzcie czy BD jest przydatny, bo wiem ze ma Dance i podobno to jest bardzo wazne .
Moze troszke chaotycznie napisane ale mam nadzieje ze sie polapiecie o co mi chodzi :)
zgory thx

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 01:21 
Cytuj  
Do twojego opisu pasuje Glad. Tyle, że to nie Dark Elf. BD jest obowiązkowym składnikiem każdego party.

Radziłbym jednak nie wybierać klasy tylko dlatego, że ponoć jest dobra w PvP. Dopiero zaczynasz karierę na retku a tutaj pvp nie polega na tym, że się lata samotnie i klepie ludzi bez buffów. Bez silnej ekipy daleko z takim podejsciem nie zajdziesz.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 01:32 
Cytuj  
czyli jako BD mialbym ogromne znaczenie dla grupy tak??
Wiec jesli nie o DD to chodzi mi tez o cos takiego,Zeby miec wklad w party i ogolnie.
Wiec w sumie dzieki teraz bede rozwazal czy wziasc glada czy BD ale chyba BD skoro ma on takie znaczenie i moj udzial w party nie ograniczalby sie tylko do zadawanie dmg ale tez buffowal bym party

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 02:39 
Cytuj  
BD jest potrzebny do każdego praktycznie dobrze prosperującego party czy to pve czy pvp. Bardzo pożądana postać więc o party będzie napewno łatwo :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 09:32 
Cytuj  
BD moze i nie jest super pvp masta ale moge ci zapodac filmik jak bd ladnie nawala w mass pvp i gankach.
Grajac BD przyzwyczaj sie do tego ze wchodzisz do gry i bedziesz dostawal zaproszenie do grupy czy to pve czy to pvp. Grajac BD musisz sobie uswiadomic ze bez BD grupy nie ma bo expic czy pvp bez bd to bez sens.
Gladiator to tez fajna postac i wymiata w pvp, ma tony hp i cp i pdef i duzy dmg ze skillow ale to human. Ja na twoim miejscu bralbym bd.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 01:07 
Cytuj  
No chyba mnie przekonales Wezmne BD.
Trzeba jeszcze tylk poczekac do wtorku na lineage heh

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 10:36 
Cytuj  
jak zrobisz 78 bd zrob sobie suba gladiatora bedzie mogl uzywac tego samego sprzetu i miec postac supportowa i na pvp.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 15:30 
Cytuj  
no wlasnie taki pomysl mi zaswital w glowie juz wczesniej :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.