mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 18:08 
Cytuj  
a ja nie mowie tutaj tylko o l2w O_o - niektore "boty" sa robione specjalnie pod privy

a pozatym sa pewnie sposoby zeby zablokowac boty i to wcale zadne wymyslne
niektore z nich maja zastosowanie na privach
ale fakt faknem malo osob zajmuje sie botami pod privy bo to slaby interes

btw
l2w jest uaktualniany pare razy w roku a w tym czasie wychodza przynajmiej 2 dodatki l2
a te "uaktualnienia" dotycza w wiekszosci nowych mozliwosci bota(dodania nowych mobow, skilli itd) a nie ominiecia zabezpieczen O_o
przyklad??
bot abyssow O_o - podobno od ct1 nie dziala ale to glownie zasluga zmienienia 90% komend servera a nie jakis dodatkowych zabezpieczen
zapewne sam wiesz jak dlugo on dziala(od c4??) a od kiedy wiedza o nim gracze a kiedy za sprawa krle zostalo to przedstawione w sposob, nazwimy to brutalny, ncsoftowi


oczywiscie sensem mojej wypodziedzi nie jest promowanie privow czy adminow ale pokazanie ze zabezpieczenia nc(no chyba ze nc zarabia na l2w lub wykozystuje to w inny sposob) sa bynajmiej smieszne i byle jaka osoba znajaca jakis jezyk programowania jest w stanie napisac wlasnego bota lub inny program ulatwiajacy gre

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 19:08 
Cytuj  
Na retailu jest to o tyle dochodowy interes ,że co by nie zrobili i tak znajdą sposób ,żeby boty działały. Co nie zmienia faktu ,że NC Soft ma olewający stosunek do tego.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 22:25 
Cytuj  
najsmieszniejsze jest to ze niektorym banuja SE biegajace za kims kto uzywa go jako buffbota, a party botow potrafi przejsc o 1 lvlu, poprzez wszystkie catacumby, do ubranego w full S party expiacego na varka/ketra bez bana ;p.


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 22:29 
Cytuj  
Oczywiście. Teraz jest zasada w L2, bez oszukiwania nie wygrasz ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 22:30 
Cytuj  
Cytuj:
,że NC Soft ma olewający stosunek do tego.


Zagraj w silka to nie będziesz nic mówł i botach w L2 :p


Posty: 5
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 15:16 
Cytuj  
Wicherek napisał(a):
najsmieszniejsze jest to ze niektorym banuja SE biegajace za kims kto uzywa go jako buffbota, a party botow potrafi przejsc o 1 lvlu, poprzez wszystkie catacumby, do ubranego w full S party expiacego na varka/ketra bez bana ;p.


bo bot party im wiecej zysky przynosi niz jeden SE :P

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 16:49 
Cytuj  
Wrzucę swoje 3gr.
Gdyby NC soft zatrudnił 1 osobę na server jako active GMa - problem skończyłby sie w ciągu miesiąca - ryzyko bana byłoby tak wielkie ze nikt by nie ryzykował. I tu jako przykład to prywatne servery, gdzie GM jest w stanie sprawdzić i wyeliminować 99% botów. A chodzenie po mapie z HASTE lv 10 długo mu nie zajmie... ale. Ale tak nigdy nie będzie na offie, dlaczego? Nie wiadomo i trzeba się z tym pogodzić.


Posty: 5
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 17:34 
Cytuj  
tylko ze na offie masz cos takiego jak eule czyli takie prawa i obowiazki gracza i gmow
i jakby ktos kto dostal bana chcial zeby mu udowodnili slusznosc bana przed sadem a NC np by nie mial twardych dowodow(logi, rozmowy itd) a jedynie obserwacje gracza(bo niektorzy gracze graja prawie jak boty mimo ze ich nie uzywaja :P ) to NC byl by na przegranej pozycji i jeszcze zapewne by musial wyplacic odszkodowanie

na privach jest inaczej gdyz obie strony lamia prawo a dokladnie eule - wykozystuja klienta i nie tylko poza oficialnym serverem

btw
wyprzedzajac kolejne posty:
NC jest w stanach a tam ludzie sadza sie o smieszniejsze rzeczy :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 17:58 
Cytuj  
Up:
Nie chce nikogo urazie ale Ameryka to kraj idiotów :/ Taka jest prawda.
Pierwszy, lepszy przykład gdzie poza Ameryką robi się piosenki o chamburgerach albo o spinerach(kręcąca sie fega jakby ktoś nie widział)
Poprostu żenada :|


Posty: 5
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 18:14 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Up:
Nie chce nikogo urazie ale Ameryka to kraj idiotów :/ Taka jest prawda.
Pierwszy, lepszy przykład gdzie poza Ameryką robi się piosenki o chamburgerach albo o spinerach(kręcąca sie fega jakby ktoś nie widział)
Poprostu żenada :|


[nawiazujac do OOT]
w polsce ?? :] --> http://www.youtube.com/watch?v=3xbfFAYTN-g

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 18:34 
Cytuj  
elm0 napisał(a):
[nawiazujac do OOT]
w polsce ?? :] --> http://www.youtube.com/watch?v=3xbfFAYTN-g

A ja z Lublina jestem ;p

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 22:45 
Cytuj  
elm0 napisał(a):
tylko ze na offie masz cos takiego jak eule czyli takie prawa i obowiazki gracza i gmow
i jakby ktos kto dostal bana chcial zeby mu udowodnili slusznosc bana przed sadem a NC np by nie mial twardych dowodow(logi, rozmowy itd) a jedynie obserwacje gracza(bo niektorzy gracze graja prawie jak boty mimo ze ich nie uzywaja :P ) to NC byl by na przegranej pozycji i jeszcze zapewne by musial wyplacic odszkodowanie

na privach jest inaczej gdyz obie strony lamia prawo a dokladnie eule - wykozystuja klienta i nie tylko poza oficialnym serverem

btw
wyprzedzajac kolejne posty:
NC jest w stanach a tam ludzie sadza sie o smieszniejsze rzeczy :D

Ty lepiej przeczytaj EULE najpierw. Według niej masz prawo płacić kase za grę i tyle - NC nic nie musi udawadniać, ani nawet świadczyć usług według jakiś norm (nie ma mowy o minimalnym uptime). Co więcej nawet konto i jego zawartość nie jest Twoja a jedynie udostępniana przez NC ;)

Cytuj:
Wrzucę swoje 3gr.
Gdyby NC soft zatrudnił 1 osobę na server jako active GMa - problem skończyłby sie w ciągu miesiąca - ryzyko bana byłoby tak wielkie ze nikt by nie ryzykował. I tu jako przykład to prywatne servery, gdzie GM jest w stanie sprawdzić i wyeliminować 99% botów. A chodzenie po mapie z HASTE lv 10 długo mu nie zajmie... ale. Ale tak nigdy nie będzie na offie, dlaczego? Nie wiadomo i trzeba się z tym pogodzić.

Słucham? Swojego czasu rozmawiałem z GMami z 2-3 razy dziennie (często o dupie maryny). GMi są i co z tego skoro polityka firmy jest taka aby za mocno nie gnębić swoich abonentów.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 22:12 
Cytuj  
Hej.
Czy ktoś ma? Lub wie jak wyciągnąć poszczególne dzwięki/sample z L2? Idealnie [niektóre] wprost na sms`a? :) Jak wyciąć muzykę to znalazłem program do konwersji, a co z samplami?
Pozdrawiam

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 02:01 
Cytuj  
Jesli chodzi o katalog Lineage2\Sounds\ to mysle ze nalezy zaczac od: http://www.l2wh.com/dstuff/public/commo ... ec_290.zip

Rozkodowal mi pliki.UAX to czytelnej postaci, ale jak wyodrębnić z nich sample to niewiem :har:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 05:59 
Cytuj  
jest taki fajniutkii programik UTPT o ktorego wam zapewne chodzi, dodam ze znajduje sie on w paczce L2tools wypuszczonej dosyc dawno przez postpacific


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 13:01 
Cytuj  
Witam.
Odświeżę stary temat bo mam pytanie.
Zamieniłem 5 LS na 1 LS do akcesoriów... Myślałem, że chodzi o te rzeczy typu skrzydełko, monocle i inne hair acc. Ale BS mói mi ze to zły item do Agumentacji?! O jakie akcesoria chodzi?
Pozdrwiam

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 13:32 
Cytuj  
Kess napisał(a):
Witam.
Odświeżę stary temat bo mam pytanie.
Zamieniłem 5 LS na 1 LS do akcesoriów... Myślałem, że chodzi o te rzeczy typu skrzydełko, monocle i inne hair acc. Ale BS mói mi ze to zły item do Agumentacji?! O jakie akcesoria chodzi?
Pozdrwiam
lol, bizuterie


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 13:43 
Cytuj  
omg... dlugo nie gralem tnx
To jeszcze zapytam, czy ma znaczenie czy kamien jest HIGH, TOP, czy tylko zwykłe się da zamieniac?

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 15:57 
Cytuj  
tylko zwykle


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 05:24 
Cytuj  
tylko zwykle z malym wyjatkiem..
niewiadomo dlaczego lsow 70 lvl nie da sie mixowac do bizuterii

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.