mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 02:30 
Cytuj  
Ondall napisał(a):
a co? klan (ten od akademii) wydymał Cię?


afaik... jego obecnosc w Arcy byl na zasadzie akademia i nara... zereszta to ktorys z chlopakow z arcy na poczatku napisal... ale oczywisce jak zwykle chcesz stworzyc sensacje...

ale ja mam lepszy temat (nawet bardziej Ciebie dotyczy wiec powinien Ci sie spodobac) dlaczego ArmyofHentai po raz kolejny zostalo wyrzucone z ally :) dobre nie ?


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D


Posty: 33
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 05:45 
Cytuj  
Smiglo z calym szacunkiem i sympatia... Nie znasz dokladnie tematu wiec nie wypowiadaj sie na jego temat. Tym bardziej nie staraj sie robic kolejnej napinki. Chyba ze takie jest zalozenie :P Wyjasniajac: ArmyOfHentai nie zostalo wyrzucone z ally. W poprzednim nie podobalo sie to ze ludzie przechodza z Armagedonu do nas. A ally z TheReapers bylo nasza wielka pomylka, za ktora ponosze wieksza czesc winy. Odeszlismy sami z kilku waznych dla nas powodow.

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 08:01 
Cytuj  
Nikt mnie nie wydymał :] Ja nie mam pretensji, że nie zostałem - bo umawialiśmy sie tylko na akademie za obopólna korzyścia. ZA CO DZIĘKUJE CAŁEMU ARISTOCRACY.
Po prostu potrzebuje listy kontaktowej do innych klanów lv 3+, nie gram dużo i zdaję sobie sprawę ze moja częstotliwość gry jest o wiele mniejsza. Może znacieinne klany? ;)

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 12:51 
Cytuj  
Abuk napisał(a):
Tym bardziej nie staraj sie robic kolejnej napinki. Chyba ze takie jest zalozenie :P


nie szukam napinku to bylo specialne i nie oczekiwalem odpowiedzi... poprostu glupia odpowiedz na kolejny glupi post ondalla


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 14:16 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):
dlaczego ArmyofHentai po raz kolejny zostalo wyrzucone z ally :) dobre nie ?


Gdybyś więcej był realnie w grze a nie na walkerze (wnoszę to z twojego siga) to może byś usłyszał od jakichś znajomych, jesli jeszcze ktoś chciałby ci to wytłumaczyć, ze sami wyszliśmy, ponieważ niektórzy członkowie tego drugiego klanu grają w taki sam sposób jak ty, a ich leader akceptuje to. Acha, Shadowsi nie tolerują botowania, więc musisz bardziej uważać.

Sis

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 16:22 
Cytuj  
hahah a wszystko wiedzący Sistan dalej myśli ,że po otagowaniu ludzie dalej botują :D


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 21:33 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
Gdybyś więcej był realnie w grze a nie na walkerze (wnoszę to z twojego siga) to może byś usłyszał od jakichś znajomych, jesli jeszcze ktoś chciałby ci to wytłumaczyć, ze sami wyszliśmy, ponieważ niektórzy członkowie tego drugiego klanu grają w taki sam sposób jak ty, a ich leader akceptuje to. Acha, Shadowsi nie tolerują botowania, więc musisz bardziej uważać.

Sis


zabolalo jak to napisalem ?? widocznie tak .. widzisz jak byc wiecej zajmowal sie gra a nie paypalem/money transferem/WU to bys wiedzial troszeczke wiecej o mnie...
zreszta tak mnie zastanawia zainteresowanie moja osoba.. tyle botow na tym forum.. na serverze jeszcze wiecej... weeeeee mam fanboyow :DD

a co do sygnatury... fajna nie ? niestety ja jaje nie zrobilem.. ktos z tego forum mi ja pokazal i sobie ukradlem :DDD

aa i atm oog nie dziala wiec tak czy siak musze byc w grze zeby botowac

a i pewna wersje slyszalem od znajomych ( z reapers i hentai) wiec wiem co i jak ...a te pytanie (tak jak napisalem wyzej) bylo zadane jako odpowiedz dla kolejnej glupiej wypowiedzi ondala i nie oczekiwalem odpowiedzi


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 10:27 
Cytuj  
Gdzie moge znalezzc opis questa na adventure?

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 12:45 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):
widzisz jak byc wiecej zajmowal sie gra a nie paypalem/money transferem/WU to bys wiedzial troszeczke wiecej o mnie... (ciach) a i pewna wersje slyszalem od znajomych ( z reapers i hentai)


Stwierdzam że tym oskarżeniem uzyskałeś tytuł kretyna roku, a nawet kretyna ostatniego dwulecia, bo mniej więcej tyle czasu gram na offie. Oskarżać można o wszystko zza zasłony internetu, a ja nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Rzeczywiście w realu by to wyglądało inaczej, bo mógłbym jakoś na to zareagować, chociaż wątpię, żebyś w takiej sytuacji odważył się obrzucać kogoś błotem. Nie jestem twoim fanboyem, tylko odpowiedziałem na pytanie które zadałeś. Oprócz boterstwa brzydzę się również plotkarstwem, a moja wypowiedż miała na celu wyjaśnienia tej sprawy. To że masz znajomków w reapersach to się nie dziwię, bo to ten sam klimat grania, a wątpię zeby jakiś Hentai podał inną wersję, ponieważ decyzja była podjęta przez kilka osób i CL opuścił ally na naszą prośbę. I na koniec, od dawna zauważam, ze boli ciebie i twoje dziewczyny to, ze Hentaje sobie razem grają i cokolwiek nie robicie, żeby nam zaszkodzić, jakoś dalej się bawimy. Nikt z nas nie musi ukrywac swojego nicku z gry, długi rozliczamy ze swoimi kolegami i nie botujemy, no ale cóż ty możesz o tym wiedzieć.

Sis

Do żaby: otagowani ludzie też botują.


Posty: 19
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 12:49 
Cytuj  
/boring

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 13:16 
Cytuj  
tej jo ja pwoaznie opis potrzebuje:D daj no ktos

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 13:40 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
smiglo7o7 napisał(a):
widzisz jak byc wiecej zajmowal sie gra a nie paypalem/money transferem/WU to bys wiedzial troszeczke wiecej o mnie... (ciach) a i pewna wersje slyszalem od znajomych ( z reapers i hentai)



Do żaby: otagowani ludzie też botują.


Wszyscy? To ty tu siejesz ploty ,że smiglo botuje w shadows chociaż nigdy go tak naprawdę nie widziałeś na bocie od czasu otagowania. A czy wy się bawicie w AoHujach to mnie gówno interesuje, dla mnie to możecie urosnąć do sił Uprisingu, dla mnie poprostu nie istniejecie :)

BTW brzydzisz się boterstwa/boterów a tak naprawdę im dajesz zarobić kupując od nich adene. I nie wypieraj się bo wasz BYŁY członek dużo ładnych informacji podał. Zresztą szkoda mi czasu na ciebie, wbijam w to.
Nie pozdro.

Teh


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 14:43 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
Wszyscy? To ty tu siejesz ploty ,że smiglo botuje w shadows (ciach) BTW brzydzisz się boterstwa/boterów a tak naprawdę im dajesz zarobić kupując od nich adene. I nie wypieraj się bo wasz BYŁY członek dużo ładnych informacji podał. Zresztą szkoda mi czasu na ciebie, wbijam w to.
Nie pozdro.
Teh

Jakieś dowody? Czy znowu usłyszałeś od szwagra kolegi wujka?
Ciebie również desygnuję razem ze smigłem na ten sam tytuł ze względu na twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Niech sobie botuje gdzie tam chce i mam to w piź... jak i ciebie razem z byłym członkiem rozsiewającym bzdury. Ja tylko odpowiedziałem twojej dziewczynie na pytanie odnośnie naszego wyjścia z ally a przytyk do boterstwa był zamierzoną złośliwością z mojej strony ponieważ przez to biedak nie jest na bieżąco z wiadomościami. Skoro dla was nie istniejemy to zajmijcie się wreszcie swoją grupą wzajemnej adoracji.

Sis

I sięgnij czasem do słownika poprawnej polszczyzny, pisze się "chuj". Nawet przeklinać nie potrafisz.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 15:24 
Cytuj  
Kółko wzajemnej adoracji to tylko ty i twój klan :) (oczywiście nie cały ;) ).

BTW Jest jakaś opcja ignorowania poszczególnych użytkowników ?

PS: Sięgnij czasem po słownik angielski. Army Of Hentai's a nie ArmyOfHentai.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 15:34 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
Stwierdzam że tym oskarżeniem uzyskałeś tytuł kretyna roku, a nawet kretyna ostatniego dwulecia, bo mniej więcej tyle czasu gram na offie. Oskarżać można o wszystko zza zasłony internetu, a ja nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Rzeczywiście w realu by to wyglądało inaczej, bo mógłbym jakoś na to zareagować, chociaż wątpię, żebyś w takiej sytuacji odważył się obrzucać kogoś błotem. Nie jestem twoim fanboyem, tylko odpowiedziałem na pytanie które zadałeś. Oprócz boterstwa brzydzę się również plotkarstwem, a moja wypowiedż miała na celu wyjaśnienia tej sprawy. To że masz znajomków w reapersach to się nie dziwię, bo to ten sam klimat grania, a wątpię zeby jakiś Hentai podał inną wersję, ponieważ decyzja była podjęta przez kilka osób i CL opuścił ally na naszą prośbę. I na koniec, od dawna zauważam, ze boli ciebie i twoje dziewczyny to, ze Hentaje sobie razem grają i cokolwiek nie robicie, żeby nam zaszkodzić, jakoś dalej się bawimy. Nikt z nas nie musi ukrywac swojego nicku z gry, długi rozliczamy ze swoimi kolegami i nie botujemy, no ale cóż ty możesz o tym wiedzieć.


w realu tez bym Ci to powiedzial... a co do tego co napisalem to wiem to od twojego znajomego (z gry) moze i bylo to 2 lata temu ale bylo... jezeli niegrasz na offie 2 lata to ty jestes kretynem bo skad wiesz co teraz robie... a i niewiem mam Ci pokazac twoj post gdzie piszesz "cos innego o botowaniu" ? znajmych z reapers mam jak jeszcze jak tam nie byli w hentaiach tak samo...
ja nie ukrywam swojego nicku, kazdy kto powinien ten zna dlugi jakie teraz mnie dotycza to tyle co pewna osoba wisi mi kase a co do botowania..co z tego botowalem juz nie

a i ok dla wyjasnienia nie boli nas ze sobie gracie lepiej dla nas wiecej PK (bo przeciez nikt od was nie robi pvp bo szkoda -4%) a swoje podwody mamy, zaowaz ze jak wyszlismy z HA to bylo ok tylko jakos ostatnio sie popsulo... a no i Ciebie boli ze ja wybotowalem postac na 73 a tobie to od "niewiem ile grasz" nie idzie

Cytuj:
CL opuścił ally na naszą prośbę

po raz 2gi potwierdziles ze jestes kretynem... przeciez nie grasz 2 lata


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 15:40 
Cytuj  
Albo dostane opis questa albo jak to sie mowi rozpierdyle to cale foru w pizdu:D!!!!!!!!!!!

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 15:48 
Cytuj  
A co ten zły jest ?

http://lineage2.stratics.com/content/li ... p?id=15113

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 16:21 
Cytuj  
A ja proponuje Panom umieścić swoje zdjęcia i podać wymiary, to zakończymy flame z ustępstwem z jednej ze stron :) [pomijam, kto ma rację a kto nie, bo nikomu nie kibicuje - nie moja sprawa]*



*tylko nie piszcie żeby się nie wtrącać :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 16:32 
Cytuj  
co do wymiarow to ja mam najwiekszego i jestem najwiekszy.

eot.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 16:43 
Cytuj  
Kess napisał(a):
A ja proponuje Panom umieścić swoje zdjęcia i podać wymiary, to zakończymy flame z ustępstwem z jednej ze stron :) [pomijam, kto ma rację a kto nie, bo nikomu nie kibicuje - nie moja sprawa]*



*tylko nie piszcie żeby się nie wtrącać :]


Spoko, to wolny kraj, więc każdy może wrzucić swoje trzy grosze, przejrzyj wcześniejsze posty. Ja już nie muszę czytać postów od kilku gości ponieważ znaleźli się oni na liście ignorowanych i nie zamierzam już z nimi dyskutować.

A teraz pytanie: prawdopodobnie w czerwcu wychodzi oficjalnie AION. Kto z fanatyków Lineage się tam przesiada?

Sis

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.